Результати матчів Вищої ліги Чемпіонату Сумської області з футзалу

“Технології-Агросвіт” вдруге в чемпіонаті втрачає очки, “Явір” проводить два кардинально різні матчі, “Lex VSK” опустився на останню сходинку, а “Сумихімпром-СДПУ” та “Україна” Токарі здобули перемоги з однаковим рахунком 3:1.

“Технологія-Агросвіт” – “Сумигаз”  3:3 (1:0)

Голи: Літній (5,50), Голибін (40) – Луценко (30), Будко (35), Расторгуєв (38)

Попередження: Хомич (44)

“Технологія-Агросвіт” вдруге в чемпіонаті втрачає залікові пункти, врятувавшись від поразки на останній хвилині гри. Та варто відзначити, що цю гру вона проводила без шести основних футзалістів. “Сумигаз” також не зміг розраховувати на Бабиніна, Козолупа і Колесніка. Тож доволі суттєві втрати у обох колективів, в таких умовах “газовики” діяли першим номером, намагаючись по довгу тримати м’яч, тим паче після швидкого голу Літнього на п’ятій хвилині, гра змушувала Бурдюга і компанію діяти більш активно. В першій половині гри ця активність в голи не переросла, створивши декілька небезпечних моментів команди пішли на перерву за рахунку 1:0. Натомість в другому таймі все було значно цікавіше. Спочатку Луценко обігравши Грибачова пробив в дальній кут воріт Нагорного, зрівнявши рахунок. Потім високий пресинг від “Сумигазу” нарешті дав свій результат, обрізка Загорулька завершилась голом у виконанні Будка, а через три хвилини Расторгуєв проявив себе у всій красі, обігравши двох гравців “Технології” збільшив перевагу свого колективу до двох м’ячів. В такому становищі “аграрії” цього сезону ще не перебували. Але із нього вони вийшли з високо піднятою головою, Голибін дальнім ударом скорочує відставання до мінімуму, а гра з підключенням Нагорного да атак своєї команди за чотири хвилини до кінця гри виправдала себе на останніх секундах. Літній зрівняв рахунок, підбивши фінальні 3:3!

“Явір” Краснопілля – “Третій тайм” 0:5 (0:1)

Голи: Тесленко (12), Гудименко (32),  Новіков (44), Боріщик (44), Горлач (50)

Попередження: Шелест (6) – Супрун (35)

“Третій тайм” розпочав цю гру більш активно, створивши вже на початку зустрічі декілька небезпечних моментів, та далі дещо збавили темп, можливо трішки приспавши суперника і  саме в цей момент прийшов гол від Тесленка, який на 12 хвилині чудовим ударом вивів свої команду вперед. Наступні гострі моменти прийшли вже під кінець тайму, Боріщик вивалювався на побачення с Харченком та переграти кіпера “Явіра” не вдалося. Так і закінчивши першу половину гри 1:0. В другому таймі “краснопільцям” потрібно було діяти більш активніше, що вони й намагалися зробити, але нарвалися на контратаку, завершив яку Гудименко. Лише після цього у підопічних Прилепи з’явилися справжні нагоди для взяття воріт, та Шаврін змарнував декілька хороших можливостей. Тож “зеленим” доводиться підключати п’ятого польового за десять хвилин до кінця гри. Та нічим хорошим для них це не закінчилося, видно було що десь не вистачає їм лідера команди Романа Зеленського, який на цій грі був відсутній. Тож в підсумку ще три пропущені м’ячі в порожні ворота. Тут варто відмітити гру капітана “Третього тайму” – Олега Новікова, який спочатку забив сам, а потім зробив два перехоплення, що дало змогу його партнерам довести рахунок до розгромного. Таким чином перервавши переможну чотирьохматчеву серію “Явіра”.

“Lex VSK” – “Україна” Токарі 1:3 (1:2)

Голи: Торба (10) – Чугай (7), Смоляк (18), Пімоненко (48)

Попередження: Кисіль (39)

Токарі нарешті перервали свою безвиграшну серію, обігравши останній “Lex VSK”. В принципі по грі абсолютно закономірно. Не сказати, що “Лекс” виглядав зовсім безнадійно, були моменти і у них, та й в бажанні важко їм дорікнути. Але все ж “Україна” виглядала більш переконливо, Чугай повернувшись в сезон після травми відкрив рахунок у матчі, відповів йому Торба класним пострілом, ну а на гол Смоляка “помаранчеві” відповіді не нашли. Підопічні Олександра Михайлюка скоріш могли забити третій м’яч, ніж “Lex VSK”  зрівняти рахунок. В приципі вони це й зробили вже в кінці гри, коли підопічні Валерія Шепеля почали розігрувати п’ятого польового. Тож важлива перемога “України”, яка додасть впевненості гравцям в боротьбі за медалі Вищої ліги.

“Сумихімпром-СДПУ” – “CompService” 3:1 (2:0)

Голи: Шульга (3), Сенченко (7), Шпирьонок (29) – Ясько (31)

Попередження:  Пархоменко (15)

Останньою суботньою грою стала зустріч “КомпСервіса” та студентів педінституту. Здалося, що до звично активного початку гри від “Сумихімпрома” виявилися не готові “комп’ютерники”. Інакше як можно пояснити два пропущені м’ячі вже на сьому хвилину. Та віддамо належне гравцям “CompService”, що після цього вони не знітилися, і хвилини з п’ятнадцятої повністю вирівняли гру. Яка в першому таймі так і закінчилася первагою “СДПУ” в два м’ячі. Старт другої половини гри знову за студентами, Шпирьонок збільшує перевагу своєї команди до трьох м’ячів. Після чого “КомпСервіс” нарешті відповів голом у виконанні Яська. Який додав бажання його колегам по команді, але скоротити відставання до мінімуму не вдається. Тож Тюрін вирішує за 10 хвилин до кінця зняти голкіпера, і тут вже почалася справжня небезпека. Та м’яч просто не хотів “лізти” у ворота Балухти, дві стійки, перекледина, декілька чудових сейвів того ж таки Євгена не дали змогу навіть приблизитися “комп’ютерникам” до бажаного “камбеку”. Натомість дали змогу вийти “Сумихімпром-СДПУ” на третю сходинку турнірної таблиці, щоправда ненадовго.

“Сумиобленерго” – “Lex VSK” 6:5 (2:4)

Голи:  Скрипняк (18), Ігумнов (25,48), Білоненко (29), Клименко (47), Смолінський (50) – Шепель (4), Параконний (6,25), Старченко (19), Окопний (45)

Яку ж нам гру подарували команди з кінця турнірної таблиці. Одинадцять забитих м’ячів, купу моментів, і неймовірні камбеки. “Lex VSK” після суботньої поразки до цього матчу підійшов досить рішуче, забивши два швидкі м’ячі, “енергетики” відповіли на 18 хвилині голом від Скрипняка,  після цього “Лекс” забиває ще двічі. Таким чином їх перевага становила три м’ячі. Але голи “Сумиобленерго” в роздягальню і з роздягальні скоротили відставання до мінімуму. Та й на ці події Шепель і компанія відповіли голом Окопного на 45 хвилині. Чесно кажучу не вірилось, що “енергетики” вдруге повернуться у гру. Але вони зробили щось неймовірне, три м’ячі за останні хвилини, при чому переможний гол забили за декілька секунд до сирени. Таким чином нарешті здобувши другу перемогу в чемпіонаті і залишили сьогоднішнього свого суперника одноосібним аутсайдером групи.

Громада “Попівська сільська рада” – “Явір” Краснопілля 3:10 (1:5)

Голи: Гурба (19), Дяковський (46), Скотніков (48) – Шаврін (10,34), Калашник (15,47), Береговий (18), Кодак (20), Зеленський (23), Харченко (37), Луценко (38), Мигаль (50)

Попередження : Гурба (22)

Вилучення: Максимюк (19)

В  перенесеній грі ще першого туру “Явір” вдруге в чемпіонаті обіграв Громаду “Попівську сільську раду”. Цього разу також не обійшлося без розгрому. Чи то зал СДПУ сприяє такій кількості м’ячів, але в другому матчі Вищої ліги в цьому залі ми бачимо чималу кількість м’ячів. Навідміну від попереднього матчу, в цій грі більшість голів прийшлась на одну команду. Це “Явір” реабілітовувався за суботню поразку від “Третього тайму”, що вдалося їм більш чим непогано – 10:3. Щось взагалі це не схоже на колектив з Попівки, адже до цієї гри в них було всього пропущено 24 м’ячі, а тут за один десять. Напевно одна з найгірших ігор Громади “Попівська сільська рада”, за результатом так точно. Ця поразка не дозволила їм впритул наблизитися до першої шістки, але шанси для цього ще будуть, головне не повторяти таких матчів.