Результати матчів четверга у Літньому чемпіонаті АФС

У четвер 5 серпня в літньому чемпіонаті Асоціації футзалу Сумщини відбулося чотири гри. В єдиному матчі суперліги «Сервіс Люкс» завдав першої поразки «Lex VSK». В вищій лізі «Сумиобленерго» помстився «Динамо» за поразку в попередньому етапі, а  «CompService» впевнено переграв «Peroff». А в першій лізі «Елітбуд» поступився «NK-Group» в два м’ячі.

«Сервіс Люкс» – «Lex VSK» 5:3 (3:2)

Голи: Новіков (13), Бабинін (16,49), Бараннік (19,43) – Бурдюг (13), Яценко (15,47)

Попередження: Шевкунов (40)

В 17:30 на третьому полі футбольного центру «Барса» зустрічалися команди, які підійшли до цієї гри без поразок в літньому чемпіонаті. Зрозуміло, що кожна із команд хотіла продовжити свою серію перемог. Тому розпочали гру команди дуже обережно, майже не ризикуючи. До першого голу в цій зустрічі особливих моментів і не пригадується. Але забитий м’яч у виконанні Новікова, якому на порожні ворота викотив Бабинін, повністю змінив гру. Команди почали створювати моменти і що найголовніше забивати. Спочатку «Лекс» зрівнює рахунок, потім Яценко реалізує штрафний виводячи свою команду вперед. Та «Перевізники» й не думали здаватися, передача зі своєї половини майданчика на Бабиніна, який з розвороту зрівнює рахунок, а через три хвилини Бараннік знову виводить свою команду вперед. Далі Новіков міг робити дубль, але влучив в стійку. Дещо перепочивши команди вийшли на другий тайм. В якому «Сервіс Люкс», склалося враження, вирішив грати по результату, сівши на своїй половині майданчика. «Будівельники» постійно тримали в напрузі захист номінальних господарів, раз-по-раз турбуючи Сітнера дальніми ударами (відразу скажемо, що Микита провів дуже хорошу гру). Сто відсоткову нагоду для взяття воріт мав Носок, але підставивши ногу м’яч пролетів поруч зі стійкою. А потім звична для цієї гри дальня передача на Бабиніна і голкіпер гостей помиляється на виході, зігравши руками за межами штрафного майданчика, сам же Сергій взявся за виконання штрафного і несподівано для суперника, замість удару покотив на Баранніка, який зробив перевагу своєї команди в 2 голи. Після цього «Lex VSK» знімає голкіпера, і йде рятувати гру з 5 польовим. Команді це майже вдалося, Яценко на 47 хвилині скорочує відставання до мінімуму, але невпинний в цьому матчі Сергій Бабинін прийнявши м’яч на «стовпа» розвернувся і поставив крапку в цій зустрічі, якщо б це був матч НХЛ то Сергій точно б отримав звання кращого гравця ігрового дня, 2 голи плюс 2 гольові передачі, чудовий показник у надважливій грі.

«Динамо» – «Сумиобленерго» 2:6 (1:2)

Голи: Шумило (22), Тавриченко (43) – Лобченко (15), Колісніченко (25,38), Хабовець (26), Клименко (43), Свистун (47)

Паралельно грі в Суперлізі на 4 полі ФЦ «Барса» відбувався і матч найдосвідченіших команд цього чемпіонату, які вже зустрічалися в попередньому етапі, де Динамо забивши один гол довело гру до своєї перемоги. Можливо хтось очікував приблизно такої гри і сьогодні, але дві хвилини цієї зустрічі стали запорукою абсолютно іншого результати. Говоримо ми про останню хвилину першого тайму, і першу другої половини гри. Протримавши в напрузі вболівальників увесь перший таймі, команди мали закінчувати його з нічийним рахунком, але Колісніченко забивши м’яча в «роздягальню» повів свою команди на перерив в якості переможця. А кращого початку другої половини гри годі і придумати, гол на першій же хвилині гри від Хабовця, і перевага «Енергетиків» в уже в два голи. Далі звична картина від «Динамівців» з постійним підключенням 5 польового гравця. Але сьогодні, скоріше за все цей компонент гри господарі можуть занести до свого «пасиву». Другий тайм «Обленерго» виграли 4:1, що в підсумку дало 6:2, і помста за попередню поразку повністю вдалася.

«CompService» – «Peroff» 7:3 (2:1)

Голи: Ясько (1), Тюрін (25), Маценко (34,36,44,47,48) – Пасько (24,49), Качайло (38)

Попередження: Кісельов (17,23) –  «CompService»

Вилучення: Кісельов (друге попередження) –  «CompService»

Не встигли команди ще забути один одного, як вони знову зустрілися на 3 полі ФЦ «Барса». На відміну від попередньої гри, яка не мала жодного турнірного значення, цей матч вже був за медалі вищої ліги. І команди вийшли на майданчик вже з зовсім іншим налаштуванням. «CompService» відразу показав, хто сьогодні фаворит, забивши гол на першій хвилині зустрічі, Тюрін покотив зі штрафного на Ясько, який розстріляв незахищений кут воріт. Далі перший тайм пройшов в одному ключі «Комп Сервіс» атакував, але м’яч ну просто не хотів іти в ворота, лишень тільки Олексій Тюрін міг робити «хет-трик» в першому таймі, але його постріли прийняла на себе стійка і поперечина воріт «Peroff». Щодо гостей то в них теж були непогані атаки, але не настільки гострі. Рівно до 23 хвилини, коли Кісельов отримав безглузде вилучення, вирішивши пограти в волейбол біля воріт суперника. В більшості «Peroff» зумів забити і зрівняти рахунок. Та не надовго, наступної ж миті звична передача Тюріна з ауту на Маценка, той залишає м’яч Олексію, який з носка нарешті пробиває голкіпера суперників. Фіксуючи рахунок першого тайму 2:1. Початок другої половини гри команди провели в напруженій боротьбі, аж поки за справу не взявся Маценко, напевне ««Peroff» не зробили висновки з попередньої гри, знову давши розгулятися цьому гравцеві. І знову отримали від нього 5 голів, забивши при цьому лише двічі. Тож перемога «Комп Сервісу» 7:3!

«Елітбуд» – «NK Group» 3:5 (1:1)

Голи: Спіцин (1), Єременко(44) – Биченко (21,45), Шатерний (37), Найденко (46), Мигаль (47 а/г), Савченко (50)

Єдина гра цього дня в першій лізі, знову подарувала хороші емоції вболівальникам, і напругу до останніх секунд матчу. Швидкий гол на першій хвилині у виконанні Спіцина відразу дав зрозуміти, що команди будуть забивати, і не мало. Але хоч моменти і були у обох команд для взяття воріт, чекати другого м’яча довелося, аж двадцять хвилин, поки Биченко не зрівняв рахунок. З яким команди і завершили перший тайм. Друга половин зустрічі виявилася більш результативною. Спочатку лідери своїх команд Шатерний і Єременко обмінялися голами. А потім ударна двох-хвилинка від «Краснопільців» і вперше в цьому матчі їх перевага сягнула двох голів. «Елітбуду» потрібно було якимось чином рятувати ситуацію, і це майже вдалося, Мигаль зрізав м’яч в свої ворота. Команди були за крок щоб, як і в попередній грі зіграти 4:4, але сьогодні удача була на стороні  «NK –Group», і Савченко на останній хвилині забиває п’ятий м’яч своєї команди, фіксуючи перемогу 5:3.