Підсумок заключного туру Другої ліги чемпіонату Сумської області з футзалу

«Елітбуд» чемпіон групи С, «ЕФК-Олександрія» зберігає срібні нагороди, «ТРО-Суми» забирає останню путівку в плей-офф, а «Грифони» святкують дебютну перемогу. До Вашої уваги огляд заключного туру Другої ліги.

Група А. Розпочиналися матчі групи А надважливою грою для «ЕФК-Олександрії», яка мала обігрувати одного з аутсайдерів групи, і здобувати срібні нагороди чемпіонату. В принципі зі своєю задачею вони впоралися, але матч вийшов дуже складним, можливо тиск результату давив на підопічних Віталія Гученка, і не було тієї легкості в атаці так притаманної цьому колективу. Та ще й «Сумиобленерго-КПР» якісно побудували свій захист, і довго його не міг зламати суперник, лише на 31 хвилині Хиль таки забив перший мʼяч. На що «енергетики» відповіли голом Грошовика, далі команди провели ще один такий розмін. І до завершення гри залишалося декілька хвилин, а результат «олександрійців» не влаштовував. Тож їх активні дії привели до небезпечного штрафного, який реалізував Посний, принісши своїй команді таку важливу перемогу, а разом з тим і срібні нагороди.

В наступному матчі «Вікторія» для збереження бронзових нагород, мала перемагати «Лікарське», щоб не залежати від матчу їх суперників. Та зі своєю задачею підопічні Берези не впоралися, поразка 3:1.Ну дуже потужне друге коло видали підопічні Ткаченка-Підлужного, в якому виграли шість матчів із семи, ех якби в першому колі вдалося взяти декілька звитяг, результат був би явно кращий, ніж пʼята сходинка. А ось «Вікторія» навпаки, хороший початок сезону зіпсувала провальною кінцівкою, де в чотирьох матчах вдалося взяти лише одну перемогу.І замість боротьби за чемпіонство, колектив міг втратити навіть бронзу. «Peroff» проводив свою гру наступного дня і у випадку перемоги обходив би «липово-долинців». Тож єдиною надією Липової Долини залишалась «Зірка», якій гравці «Вікторії» мають подякувати, адже без жодної турнірної мотивації, вони не вийшли догравати чемпіонат. А провели доволі статусну і потужну гру, яка завершилася впевненою перемогою 6:1,таким чином Грищенко і компанія проходять групу з тринадцятьма перемогами і однією нічиєю, «Вікторія» залишається третьою, «Peroff» четвертий.

Заключний тур Другої ліги точно запамʼятається «Грифонам», які здобули в ньому дебютну перемогу в цьому сезоні. Забивши в першому таймі два голи «Динамо»,команда зуміла втримати перевагу, і святкував таку бажану перемогу, на яку скажемо відверто «грифонівці» заслуговували протягом всього чемпіонату. Білопілля завдяки поразці «Сумиобленерго-КПР» зберегло шосту сходинку в турнірній таблиці.

Протокольні дані матчів.

«ЕФК-Олександрія» – «Сумиобленерго-КПР»4-2 (0-0)

Голи: Хиль (31), Посний (49,50)–Грошовик (37), Шубенко (45 а/г), Семененко (48)

Попередження: Кіях (13), Грошовик (40)

«LIKARSKE»– «Вікторія» (Липова Долина)3-1 (1-0)

Голи: Щербак (15), Чернишов О. (30), Мальований (45) –Кононович (43)

На 25 хвилині Іщенко Сергій («Вікторія») не реалізував дабл-пенальті

Попередження:Чернишов О. (45), Балинський Є. (47)

«Грифони»–ДФК «Динамо» (Білопілля)2-0 (2-0)

Голи:Чирва (8,25)

Попередження: Пруднік (48), Дружченко (50)

«Peroff»  – «Зірка»1-6 (1-3)

Голи: Пазуха (21) –Грищенко (15,46), Шпаков (18,42), Грінченко (20), Грабар (45)

Група В. Навідміну від попередньої групи, в цій майже не було турнірної інтриги. Лише гра «Слобожанщина-Агро» – «Patriots» мала турнірне значення. Патріоти у випадку перемоги обходили свого суперника і зайняли б пʼяту сходинку. Що вони в принципі і зробили, двічі відзначившись в першому таймі, пʼять в другому і це впевнена перемога 7:0. Тож на мажорній ноті закінчує чемпіонат «Patriots», зовсім трішки не дотягнувши до плей-офф.

Далі невпинний «Колос» Северинівка здобув 14 перемогу поспіль, пройшовши чемпіонат без втрати очок, просто неймовірне досягнення! Цього разу обіграний був «Хлібодар», який нагадаємо в першому колі на гру не зʼявився, тож команди зустрілися вперше в сезоні.Зі стартових хвилин Северинівка заволоділа ініціативою, раз-по-раз знаходячи огріхи в обороні суперника, якими безжально користувалися підопічні Андрія Чертка, як і завжди одним з найактивніших був Богдан Пархоменко, на рахунку якого шість голів, і загальна перемога його команди 8-3.

«Аквітан» також не став відставати від свого головного конкурента, і здобув впевнену перемогу над Підліснівкою, забивши в кожному із таймів по два мʼяча, зберігши при цьому свої ворота в недоторканості. Тож між головними фаворитами групи так і залишився відрив в шість балів, які Северинівка здобула в очних зустрічах з «Аквітаном». В свою чергу «Колос» попри поразку залишився четвертим, і може готуватися до плей-офф,який до речі розпочне без свого основного голкіпера Дмитра Карімова, який був вилучений в цій грі.

А ось кого дещо розслабив здобутий результат за декілька турів так це «Фортуну», від якої бронза нікуди не подінеться, і гравці вирішили, що можуть десь по берегти силина плей-офф. За що вдруге поспіль були покарані, це остання «Вальхалла» зуміли взяти очки в грі з фаворитом. Тепер головна задача Владислава Лаврусяналаштувати своїх гравців на наступні матчі, і щоб ця розслабленість не продовжилася в плей-офф.

Протокольні дані матчів

«Слобожанщина-Агро»- «Patriots»0-7 (0-2)

Голи:Шкут (9), Артамонов (19), Козловський (28,30), Камінський(35,40), Бабенко (50)

«Колос» (Северинівка)– «Хлібодар» (Степанівка)83 (41)

Голи:Пархоменко (5,14,25,36-з пенальті,43,48), Свистун (7), Балинський (33) –Мінаєв (22,46), Ісаєв (47)

Вилучення: Стародубець (36)

«Фортуна»- «Вальхалла»4-4 (2-3)

Голи:Тітарєв (8,28), Пархоменко В. (9), Лаврусь (28) –ПархоменкоН. (15), Гурінов (19), Галайда (24), Марченко (48)

«Аквітан»– «Колос» (Підліснівка)40 (2-0)

Голи: Кравченко О. (10), Стецюра (12), Обзор (39), ГурбаН. (50)

Попередження:Кравченко А. (46) – Карімов (25,35)

Вилучення: Карімов (35)

Група С.Матчі групи С відразу  розпочиналися з чемпіонської битви «Елітбуда», якому потрібна була лише перемога над «Оріоном». І кращого першоготайму для «будівельників»  годі було й очікувати, на 18 хвилині Феденко пʼятою відкрив рахунок, а Роман Єременко дальнім пострілом в девʼятку подвоїв перевагу. «Оріон» ще в першому таймі спробував задіяти пʼятого, але був покараний за такий крок, голом у виконанні Донченка. Тож 3:0 після першої половини гри, можливо вже хтось і почав святкувати перемогу «Елітбуда», та друга половина матчу показала, що ще абсолютно нічого не зрозуміло в цій грі. Пʼятий польовий, який не спрацював в першій 25-хвилинці, почав приносити свої плоди в другій, і буквально протягом хвилини Сусік і компанія скорочують відставання до мінімуму, а грати ще 15 хвилин, протягом яких забивати могли обидві команди, та кіпери були на висоті. «Елітбуд» втримує перевагу в один мʼяч і стає чемпіоном Другої ліги в групі С!

Схоже неабияк розлютило це «Лебединськихковбас», яким довелося задовольнитися лише сріблом. Адже так безжально проти «Моноліту» ще не грав жоден з колективів – 24:1, з девʼятьма голами від Рябка, які він забив протягом 20 хвилин.

Повною протилежністю попередній грі стала зустріч «Антифутболу» та «Соборной». Навряд чи хто міг передбачити такий результат матчу, адже обидві команди не дуже полюбляють відсиджуватися в обороні і постійно намагаються атакувати, тож підсумкові 0:0 дійсно здивували. Через цю нічию «Соборна» повністю втратила шанси на плей-офф, адже тепер навіть нічия в грі «Валедіанс» – «ТРО-Суми», їх не влаштовувала. Та хороші новини для ФК «Соборной» прийшли наступного дня, адже через відмову «Оріону» грати в плей-офф, це місце зайняла якраз пʼята «Соборна».

Як і очікувалося найбільш гарячім протистоянням в заключному турі стала битва між «Валедіансом» та «ТРО-Суми». Відразу ж команди почали показувати всю принциповість матчу, намагаючись не уступати на жодному клаптику майданчика, така активність переросла для «Валедіанса» в шість фолів на 24 хвилину. Змисля взявся виконувати 10-метровий і не схибив, так чином відкривши рахунок у матчі. Старт другої половини гри був за «ТРО-Суми», які відразу ловлять суперника на помилці і подвоюютьсвою перевагу. Дещо оговтавшись від такого перебігу подій Сень і компанія почали створювати моменти, один із яких закінчився голом у виконанні Реви. Та як виявилося це тільки розізлило «ТРО», які буквально через декілька хвилин відповідають своїм голом. А ще через миттєвість підключивши улюбленого пʼятого довели свою перевагу до трьох мʼячів. «Валедіанс» спробував врятувати гру заграючи свого пʼятого, та безрезультатно, один забили, два пропустили. В підсумку перемога «ТРО-Суми» 6:2. І саме вони забирають останню путівку в плей-офф.

«Елітбуд»-«Оріон»3-2 (3-0)

Голи: Феденко (18), Єременко Р. (21), Донченко (25) –Дяченко (34), Сусік (35)

Попередження: Брижик (44) –Журавльов (22), Сусік (35)

«Антифутбол»- ФК «Соборна»0-0 (0-0)

Попередження: Сивенко (15)

Вилучення: Глущенко (27)

«ТРО-Суми»–«Валедіанс»6-2 (1-0)

Голи: Змисля (24-з дабл-пенальті), Счастний (26,44,45), Мурашкін (40), Доценко (49) –Рева (37,48)

Попередження: Гелюх (11)

«Моноліт» – «Лебединські ковбаси»1-24(1-12)

Голи: Буряк (25) –Грек (8,16,18,21), Маковський (10,48), Фесенко (10,22,22), Іващенко (15), Галушко (17,22), Лісовицький (18,19), Рябко (28,32,33,34,35,36,37,47,48), Глух (42)

Попередження: Андренко (46)