Підсумок восьмого туру Першої ліги чемпіонату Сумської області з футзалу

Стартовий тур другого кола у Першій лізі, одразу ж вніс свої корективи та повністю перетасував трійку лідерів чемпіонату. Тож до вашої уваги огляд найцікавіших подій другого за силою дивізіону АФС.

Forza – Балу 0:3

/23хв. – 0:1 Горох Б.; 31 хв. – 0:2 Данилюк Н.; 32 хв. – 0:3 Данилюк Н./

Матч першого кола між цими колективами залишав чимало питань, на які ми отримали відповідь після другого очного поєдинку між Forza та ФК Балу. І якщо того разу ми відмічали, що «ведмеді» відіграли незвично боязко, та невиразно в атаці. То на цей раз, попереду все було доволі добре. Хоча починалося все, за дуже схожим сценарієм як і в попередньому протистоянні цих колективів. Команди, в першу чергу, старалися не наварити собі проблем поблизу власних воріт, а тому з небезпеки біля чужих було не так і багато. Все змінив гол у виконанні Богдана Гороха, хто б міг подумати, але саме воротар гостей взяв ініціативу в свої руки, та протягнувши м’яч через весь майданчик завдав потужного удару по воротам Бобокало – 0:1. Цей гол, скинув напругу з боку гостей і в другій частині, підопічні Станіслава Корсуна діяли більш розкуто. Саме ця розкутість і допомогла колективу видати ударну двохвилинну, яка фактично зняла всі питання щодо переможця. Данилюк Назар, двічі поспіль був безжальним до моментів поблизу воріт господарів, та оформив дубль. Така перевага, дозволила гостям довести гру до логічного завершення, діючи по рахунку. Тож у підсумку важливі три пункти для Балу, які закріпилися на четвертій сходинці.

Гранум – Натон 2:2

/17 хв. – 1:0 Ругаль Є.; 18 хв. – 1:1 Соляник Д.; 25 хв. – 2:1 Бушля А.; 47 хв. – 2:2 Білошніченко Б./

Суттєве підсилення Грануму, склад яких підсилило одразу шість гравців таки не дозволило підопічним Олександра Даценка святкувати першу перемогу в сезоні. Хоча вони були до цього доволі близькі. Адже саме господарі, двічі по ходу матчу вели у рахунку. Спочатку новачок команди, Євгеній Ругаль перестрибнув опонента у повітрі та зумів підправити м’яча у порожній кут воріт після скидки Антона Бушлі, а потім вже сам Антон забивав після чудово розіграної комбінації, де прийняли участь всі дебютанти. Проте між цими двома голами, було не менш ефектне взяття воріт у виконанні голкіпера гостей, Дениса Соляника. Дев’яносто перший номер, за рахунок індивідуальних дій, протягнув м’яча до чужої половини майданчику, та з дальньої відстані завдав удару у кут воріт Огієнка. І як би воліли Бакляк чи все той же Бушля, більш вдало розпорядитися моментами в другому таймі аби закрити питання щодо переможця, проте мінімальна перевага Грануму тягнулася фактично до самого завершення матчу. Не за довго до фінального свистка, гравці Натону пішли ва-банк, та Богдан Білошніченко відгукнувся на простріл Івана Герка тим самим встановивши жадані 2:2. Хоча відверто кажучи, все той же Білошніченко міг здобувати перемогу для своєї команди, але змарнував чудовий момент на останніх секундах не реалізувавши вихід три в один. У підсумку нічия 2:2, та перший заліковий бал для підопічних Олександра Даценка.

Спартак – МХП-Урожайна країна 2:9

/3 хв. – 0:1 Алєксєєнко А.; 16 хв. – 0:2 Чеглов М.; 26 хв. – 0:3 Демянчук Н.; 28 хв. – 0:4 Чеглов М.; 29 хв. – 1:4 Сердюк О.; 33 хв. – 1:5 Жмуд Ром.; 38 хв. – 1:6 Фисун Т.; 43 хв. – 1:7 Фисун Т.; 45 хв. – 2:7 Єременко Д.; 47 хв. – 2:8 Жмуд Рус.; 49 хв. – 2:9 Алєксєєнко А./

Господарів майданчику, у яких цього дня був доволі обмежений склад виконавців, вистачило лише на тайм. Роменчани, діяли доволі спокійно та ще в до перерви повели у рахунку 2:0, тому питань, що саме вони здобудуть перемогу у зустрічі не виникало. Головне питання лишалося, чи будуть вони з тим же ентузіазмом штурмувати ворота, як це було у першому колі. І не зважаючи на те, що жага до голів, трохи згасла все ж свої дев’ять голів підопічні Алєксєєнка забили. При цьому пропустивши всього двічі. У підсумку важливі три очки для гостей, які завдяки цьому виходять у лідери чемпіонату.

Прокуратура – Brocar-Star Peppers 0:1

/47 хв. – 0:1 Линник А./

Поки не можна сказати, що череда центральних матчів у Першій лізі аж надто порадувало своєю видовищністю. Команди в чергове відіграли максимально прагматично, в першу чергу думаючи про результат. А від того і говорити про велику кількість моментів не доведеться. На початку першого тайму можна згадати, хороший удар у виконанні Валерія Карацюби, проте Дерев’янка підстрахувала стійка, а ближче до завершення тайму, непогану змінку провели прокурори. Спочатку на простріл Дениса Кисіля не встиг відгукнутися Савицький, а потім вже сам Денис завдавав хороший удар з своєї лівої, але надійно відіграв Кириленко. У підсумку команди пішли на перерву за сухих воріт одна одної, і така тенденція тривала фактично до завершення матчу. Вже традиційно для таких ігор все вирішується в кінці. Кутовий у виконанні Peppers призвів до закидання на Артема Линника, якому здавалося б вже і не зовсім зручно лягає м’яч на не робочу ліву, проте п’ятнадцятому номеру гостей, все ж вдалося акцентовано пробити по сфері, яка транзитом від стійки опинилася в сітці воріт Дерев’янка – 0:1. В підсумку цей гол і став вирішальним у зустрічі, та допоміг підопічним Валерія Карацюби не лише взяти реванш за поразку в першому колі, а і обійти прокурорів у турнірній таблиці. Господарі, ж в свою чергу занадто боязко відіграли два останні поєдинки, за що і вимушені поплатитися, втративши лідерство у чемпіонаті.