Підсумок восьмого та дев’ятого турів Вищої ліги Чемпіонату Сумської області

В суботу команди нарешті дограли восьмий тур чемпіонату, а вже у неділю повноцінно провели дев’ятий. По завершенню яких “Технологія-Агросвіт” йде у відрив, “CompService” нарешті переміг, “Явір” здивував, а “Lex-VSK” розчарував.

Протокольні дані 8 туру

“Сумихімпром-СДПУ” – “Сумигаз” 0:1 (0:0)

Голи: Бурдюг (40)

Попередження: Шульга (24), Власенко (28) – Бабинін (24), Луценко (35)

“Lex VSK” – “Третій тайм” 0:2 (0:2)

Голи: Боріщик (12,20)

“Сумиобленерго” – “Технологія-Агросвіт” 3:4 (1:1)

Голи: Білоненко (7), Скрипняк (36), Ігумнов (47) – Пустовойт (37), Петраков (35,44,44)

Громада “Попівська сільська рада” – “Україна” Токарі 3:5 (0:1)

Голи: Гурба (26,49), Ожог (40) – Пімоненко (18, 45), Гученко (33), Зрібняк (49), Чеглов (50)

“Явір” Краснопілля – “CompService” 1:5 (0:3)

Голи: Шаврін (28) – Пархоменко (2), Тюрін (5,49), Маценко (12,34)

Попередження: Береговий (13) – Когулько (49)

Протокольні дані 9 туру

“Lex VSK” – Громада “Попівська сільська рада” 2:4 (1:1)

Голи: Параконний (16), Торба (48) – Гурба (25,35,41), Груша (50)

“Сумигаз” – “Сумиобленерго” 3:3 (1:1)

Голи: Биков (16), Бабинін (44) – Локоть (3,31), Білоненко (42,47 а/г)

Попередження: Луценко (49)

“Технологія-Агросвіт” – “CompService” 7:1 (3:0)

Голи: Сорока (13,45), Стрибак (14), Прощенко (20,28), Петраков (40), Грибачов (50) – Маценко (34)

Попередження: Петраков (25) – Шафорост (30)

На 10 хвилині Ясько ( “CompService”) не реалізував пенальті.

“Явір” Краснопілля – “Україна” (Токарі) 5:3 (1:1)

Голи: Мигаль (6,44), Бушля (42), Шаврін (47), Береговой (48) – Кірієнко (11), Зрібняк (49), Шевкунов (50)

Попередження: Калашник (22) – Чеглов (13,14), Кірієнко (22), Шевкунов (56)

Вилучення: Чеглов (14), Смоляк (46)

“Сумихімпром-СДПУ” – “Третій тайм” 1:0 (0:0)

Голи: Яцюк (35)

“Технологія-Агросвіт” зустрічалася з командами із нижньої частини турнірної таблиці. І зробила те, що від неї і очікувалося – взяла шість залікових балів. Та якщо в недільному поєдинку проти “КомпСервісу” все було досить просто, рахунок 7:1 говорить сам за себе, то з “Сумиобленерго” виникли труднощі. Нагадаємо цей поєдинок був перерваний за 34 секунди до кінця і догравався цієї суботи в перерві між іграми. В принципі цей відрізок часу “Технологія-Агросвіт” провела досить впевнено і зберегла свою перевагу, та якщо брати гру в цілому то команда Євгена Хабовця заслуговувала на зароблені бали, але хет-трик Євгена Петракова зробив свою справу. В підсумку це 100-відсотковий результат в двох іграх і вперше в чемпіонаті перевага над другою сходинкою сягає вже шести очок.

Як же все чудово було в “України” Токарі в суботу після гри з Попівкою, де вони здобули перемогу 5:3, яка варто відзначити далась їм зовсім непросто, адже за 5 хвилин до кінця матчу рахунок був 2:2, і лише добивання Пімоненка, після удару Шевкунова вивило їх вперед. Потім Зрибняк вразив вже порожні ворота суперника, що не зупинило їх, подальша гра з п’ятим допомогла скоротити рахунок, та гол Чеглова вже закрив питання про переможця. Й на той момент Токарі зрівнялися з “Технологією-Агросвіт” за заліковими балами і ділили першу сходинку чемпіонату.

Та якже все змінилося після недільної гри з “Явіром”. Проблеми команди з Токарів розпочалися вже з 6 хвилини, коли Мигаль вивів краснопільчан вперед, ніби вони їх і вирішили зрівнявши рахунок ще в першому таймі, але втратили Чеглова, який отримав вилучення на 14 хвилині. Тож все спочатку розпочинали команди в другій половині гри. “Явір” продовжував грати з п’ятим, та жодній із команд це не приносило девідендів, аж до 42 хвилини, коли Бушля забив або один з найкрасивіших голів туру, або один з найкурйозніших, відповідь на це питання може дати лише автор забитого м’яча. Далі вже “Україні” доводиться йти з п’ятим, але “Явір” демонструє, що вміє не тільки атакувати а й оборонятися, і Мигаль відправляє мяча в порожні ворото Токарів. На цьому проблеми Олександра Михайлюка не закінчуються, Смоляк отримує пряму червону картку, а Зеленський і компанія реалізовують цю більшість. На цьому питання про переможця було знято. Таким чином “Україна” відпускає “Технологію-Агросвіт” у відрив, яка здобула того дня дві перемоги.

“Сумихімпром-СДПУ” в цих турах зустрічався зі своїми прямими конкурентами за медалі Вищої ліги. І провівши дещо схожі поєдинки, за рахунком так точно, здобув три залікові бали. Головною відмінністю ігор з “Сумигазом” та “Третім таймом” стало, що першим вони поступилися 1:0, а других з таким же рахунком перемогли. Тож з поверненням Балухти в рамку воріт з захистом у команди Ігора Кравченка  стало все в порядку. Якщо їм ще вдасться трішки прибавити в нападі, то медалі Вищої ліги їм гарантовані. Ну а поки що вони піднялися на третю сходинку турнірної таблиці, але ситуація там така, що з кожним туром все може кардинально змінитися.

“Сумигаз” в двох матчах здобув чотири залікові бали, та може поставити собі досить хорошу оцінку, адже у восьмому турі  мінімально перемогли непоступливий “Сумихімпром-СДПУ”, а тижнем пізніше зіграли внічию з “Сумиобленерго”, програвавши по ходу поєдинку 3:1, Бурдюгу нічого не залишалось як грати п’ятого польового і цей хід спрацював. Спочатку Бабинін ударом з носка, скоротив відставання до мінімуму, а за декілька  хвилин до кінця гри Білоненко зрізав м’яча у власні ворота. Тож в підсумку нічия, та черговий камбек від “газовиків”. Що точно вміє ця команда так це грати до кінця, що неодноразово вже доводила в цьому чемпіонаті.

“Третій тайм”  набрав три бала в двох іграх, і продовжує боротьбу за медалі. В восьмому турі здобули перемогу над “Lex VSK”, знову ж таки не в останню чергу завдяки Петухову, який зберіг свої ворота сухими. Та вже в дев’ятому турі навіть Костянтин був безсилий, адже важко розраховувати на перемогу, якщо твоя команда не забиває. Поразка “Сумихімпрому – СДПУ” 0:1. Але “Третій тайм” зберігає для себе абсолютно робоче турнірне положення.

Були деякі побоювання чи вистачить сил у Громади “Попівська сільська рада” на такий собі “Boxing day” по Сумськи. Адже в суботу вони грали о 19:00, а вже о дев’ятій ранку в неділю була гра проти “Lex VSK”, часу на відновлення було зовсім мало. Та вони провели ці матчі більш чим добре, спочатку дали неабиякий бій Токарям, протримавши напругу до кінця гри. Могли розраховувати на залікові бали та не пощастило. А те що не вдалося в суботу вони зробили наступного дня – перемога. Три залікові пункти вдалося взяти з “Lex VSK”, тим самим обійшовши їх в турнірній таблиці. Досить непогано провів цей вікенд Назар Гурба, забивши 5 м’ячів в двох іграх.

“Явір” вчергове довів непередбачуваність цього чемпіонату. Вже звикли ми до гри краснопільчан з п’ятим польовим, нічого не змінилося і в цих матчах. Володіння м’ячем команди з Краснопілля вражає, якщо б вилася така статистика в грі з “КомпСервісом” то володіння напевне було б 90 на 10 відсотків. Та результату це не давало, “Явір” тримав м’яч, загострював, а забивав “CompService”, щось інше запропонувати підопічні Прилепи не змогли. В підсумку несподівана поразка 1:5. Та те що не вдалося цього дня, вдалося наступного. Гра з більш грізними Токарями, і все той же п’ятий польовий від “Явіра”, який цього разу спрацьовує, і команда реабілітовується перемогою 5:3, роблячи тим самим досить непоганий подарунок “Технології-Агросвіт”.

“CompService”  нарешті перериває свою безвиграшну серію, яка складала вже п’ять матчів. При чому зробив це більш чим  впевнено. Підопічні Тюріна вирішили, якщо вже перемагати то розгромно, й обіграли “Явір” 5:1.  Вже з перших хвилин гри двічі вразили порожні ворота суперника, тим самим відчувши впевненість і вже довести гру до перемоги не склало труднощів. Та наступного дня вони схоже що вирішили, якщо програвати, то розгромно і повністю провалили гру проти лідера чемпіонату, програвши її 1:7.

“Lex VSK”  єдина команда, яка в цих турах не змогла набрати жодного залікового пункту. Хоча в суперниках у них були не найсильніші колективи, і хоч якісь бали потрібно було брати, та явно двохтижнева пауза не пішла їм на користь, адже до перерви здавалося, що Ханюков і компанія потроху нащупують свою гру, та цьогорічні результати знову розчаровують. Особливо не тішить атака “Лексу” лише 12 забитих м’ячів за вісім турів, менше не забиває ніхто. Та навіть попри такі результати не будемо списувати їх з рахунку. Адже цей чемпіонат показує, що можливо все.

А ось кого дійсно хочеться хвалити то це “Сумиобленерго”. Хоч вони й набрали лише один бал в двох матчах, та не будемо забувати, що вони зустрічалися з фаворитами чемпіонату. Та що найголовніше заслуговували вони явно на більше. Тож є впевненість, що свої очки “енергетики” ще будуть брати і поточна остання сходинка турнірної таблиці не те місце на якому повинна знаходитися ця команда.