Підсумок вісімнадцятого туру Вищої ліги чемпіонату Сумської області з футзалу

В заключному турі чемпіонату Сумської області з футзалу у Вищій лізі, вистачало всього. Команди, порадували супер результативністю, та жагою боротися до кінця. Як наслідок, у трьох з п’яти поєдинків, доля результату вирішувалася голом ледь не з сиреною. До вашої уваги огляд подій вісімнадцятого туру Вищої ліги.

CompService – СумДУ 9:4

/4 хв. – 1:0 Кисельов М.; 6хв.- 1:1 Зеленський І.; 10 хв. – 2:1 Журба В.; 12 хв.- 3:1 Комендант А.;14 хв. –  4:1 Пархоменко О.; 16 хв. – 5:1 Лосєв Б.; 25 хв. – 6:1 Пархоменко О.; 28 хв. – 6:2 Карпенко Д.; 30 хв. – 7:2 Тюрін О.;35 хв. – 7:3 Закорко Д.; 42 хв. – 7:4 Гриценко Д.; 48 хв. – 8:4 Фенота В.; 49 хв.-  9:4 Лосєв Б. /

«Комп’ютерники», завершили сезон на мажорній ноті, впевнено перегравши студентів СумДУ. Таким чином, підопічні Олексія Тюріна, перервали чотириматчеву серію з поразок, та поставили яскраву крапку цьогорічному розіграшу у Вищій лізі. Господарі, ще в першому таймі закрили будь-які питання щодо переможця зустрічі, відвантаживши у ворота Архіпова шість голів. При цьому мали ще не одну нагоду аби збільшити свою перевагу. Друга двадцяти п’яти хвилинка, перетворилися на формальність. Команди, догравали в невимушеній атмосфері, обмінявшись одна з одною трьома голами, та підсумували загальну «вікторію» CompService – 9:4

Явір – Газмережі 1:3

/8 хв. -1:0 Береговий О.;16 хв. – 1:1 Луценко Д.; 26 хв. -1:2 Хомич О.;50 хв. – 1:3 Будко Д./

«Газовики», не зважаючи на статус чемпіона, підійшли до матчу прои Краснопільського Явору максимально сконцентрованими, та зуміли на мажорній ноті довести переможний сезон. Явір, традиційно для себе розпочав гру у штучній більшості, і в дебюті гри ця тактика спрацювала. Олександр Береговий, класно відкрився поміж лініями захисників, та отримавши пас, чітко пробив під стійку зазищаючого ворота Вадима Мурзи. Проте, розвинути свій успіх господарям не вдалося, а витримати високий темп від підопічних Андрія Бурдюга, Краснопільцям не вдалося. Гравці Газмереж, з кожною хвилиною нарощували перевагу, яка і вилилася у забиті голи. Ще в середині першого тайму, Дмитро Луценко, класно пробив у дальній кут, та зрівняв рахунок. А на старті другого, Олександр Хомич, з близької дистанції вивів свою команду вперед. Цього дня, у підопічних тандему Прилепа-Зеленський, не все виходило у розіграші п’ятого, проте все ж таки, один супер-шанс врятувати цей матч, команда таки мала. Єгор Качан, виконав простріл на дальню, де захист гостей забув Данила Підопригору, але на щастя для вболівальників Газмереж, м’яч після удару одинадцятого номеру Явору полетів зовсім в іншу сторону. Це був фактично останній шанс врятуватися від поразки, а гол Дениса Будка, за пару секунд до фінального свистка лише підсумував перемогу підопічних Андрія Бурдюга.

O’GRADY’S Team- Технологія-Агросвіт 2:2

/26 хв. -1:0 Боріщик Я.;40 хв. – 2:0 Откидач Ю.;48 хв.-  2:1 Дробний Р.;50 хв. – 2:2 Сорока К./

Кінцівка на яку варто було чекати.

Технології-Агросвіт, котрій аби забезпечити собі срібло чемпіонату, потрібно було обов’язково перемагати, у суперники випав один з найнезручніших опонентів. Підопічні Віталія Паська, традиційно для себе зуміли не аби як нав’язати боротьбу «технологам» та були дуже близькими до того, щоб здобути перемогу. В першому таймі, не зважаючи на те, що господарі більше володіли м’ячем, «хлопці в зеленому» двічі були близькими аби відкрити рахунок. Проте в обох випадках за Дмитра Зікратого, зіграла стійка. Тож команди відклали питання щодо переможця на другу частину матчу. І після перерви, «зеленій армії», щастило вже куди більше. Господарі, отримали перевагу у два м’ячі, завдяки голам Ярослава Боріщика, який наважився на удар з середньої дистанції та поцілив прямісінько в кут воріт, та Юрія Откидача, котрий опинившись перед воротами, спокійно реалізував нагоду – 2:0.

І варто відмітити, що виснажені переїздом та грою в чемпіонаті України у Першій лізі, суттєво далося в знаки на свіжості гостей. «Хлопці в зеленому», впевнено зайняла місце поблизу власних воріт, та здавалося б нічого не дозволяла зробити «технологам». Та все ж таки клас гравців, Технології-Агросвіт, дозволив їм витиснути максимум із тих епізодів, що вони мали. За дві хвилини до завершення матчу, Велієв знайшов класним розрізним пасом Романа Дробного і той з близької дистанції розстріляв ворота Костянтина Петухова. Звісно, на порятунок часу залишалося зовсім трохи, але навіть його вистачило підопічним Максима Мисловського, аби організувати ще одну атаку. «Технологи», швидко розіграли більшість та вивели на ударну позицію Костянтина Сороку, який без проблемпереграв свого тезку у воротах суперника – 2:2. І тепер Технології-Агросвіт, залишалося чекати як свій матч проведе СКІФ-СДПУ.

СКІФ-СДПУ – Сумиобленерго 5:4

/12 хв. – 1:0 Шульга І.; 15 хв. – 2:0 Гранько В.; 17 хв. – 2:1 Скрипняк С.; 18 хв. -2:2 Хабовець Є.; 26 хв. – 2:3 Локоть В.; 38 хв. – 2:4  Скрипняк С.; 40 хв. – 3:4 Рудняк Я.; 43 хв. – 4:4 Яцюк Б.; 47 хв. – 5:4 Шульга І./

«Енергетики», ледь не стали кривдниками для підопічних Ігора Кравченка. Гості, класно провели гру в плані атаки, проте проблеми у захисті, на жаль, нікуди не поділися. Саме це і має стати головним болем для Євгенія Хабовця, перед півфінальним поєдинком з Технооогією-Агросвіт. «Педагоги», котрі чудово розуміли поставлену перед ними задачу, класно почали цю гру, і вже в середині першого тайму, спокійно вели у рахунку 2:0. Проте, чи то надто рано повірила команда в свою перемогу, чи просто банальна неуважність, але гравці Сумиобленерго, дуже швидко перевернули хід зустрічі га свою користь. Сергій Скрипняк, ледь не став справжнім героєм для своєї команди. П’ятий номер «енергетиків» став справжнім кошмаром для захисту СКІФ-СДПУ, і окрім дублю, ще двічі асистував своїм партнерам. Та навіть старань Сергія, у підсумку не вистачило для того щоб здобути позитивний результат. Відчувши, що запахло смаженим, підопічні Ігора Кравченка активізувалися в грі попереду, та дуже швидко вирівняли становище – 4:4. Та щоб потіснити «технологів», з другої сходинки, цього було не достатньо. Тож господарі, продовжили активно напосідати на ворота Олександра Дмитренка, і часті підключення до атак у виконанні Євгенія Балухти, стали ключовими у загальному успіху «педагогів». СКІФ-СДПУ, класно розіграли комбінацію в якій взяли участь всі гравці команди на паркеті, та вивели на ударну позицію Іллю Шульгу, котрий у підсумку і приніс омріяну перемогу своїм партнерам. Вітаємо, підопічних Ігора Кравченка з перевершенням кращого результату команди у чемпіонаті Сумської області з футзалу у Вищій лізі.

СК Поліцейських Сумщини – Україна Токарі 2:2

/14 хв. – 0:1 Макаров В.; 17 хв. – Токаренко О. (ндп); 37 хв. –  1:1 Максименко В.; 42 хв. –  2:1 Токаренко О. (пен.); 50 хв. –  2:2 Ярошенко А./

Полісмени, буди як ніколи близькими аби взяти своєрідний реванш за поразку першого кола. Підопічні Олександра Єлшанського, більш активними впродовж поєдинку, і за рахунок високих швидкостей, змушували раз по раз фолити своїх опонентів. Це призвело до накопичення шести фолів ще в середині тайму, та можливістю відзначитися голом для Олександра Токаренка. Проте, третій номер господарів, не зумів переграти Гученка  з десятиметрової позначки, безхитрісно пробивши по центру. Таким чином, полісмени, втратили чудову можливість зрівняти рахунок ще до перерви, адже за кілька хвилин до цього, залишений Віталієм Максимеком, Валерій Макаров, відкрив рахунок у зустрічі, залишившись на одинці поблизу дальньої стійки воріт Богдана Щербака.

Після перерви, малюнок гри не змінився. Господарі, намагалися тримати темп, а підопічні Михайлюка, на досвіді шукати можливості в контратаках, а також за рахунок активних підключень до атак Віталія Гученка. Проте, Токарянам подвоїти перевагу не пощастило, на відміну від полісменів. Спочатку, пара, що так би мовити провинилися в першій частині гри, з повна виправилася. Токаренко, прострілив на дальню, а Максименко зрівняв рахунок. А ще через кілька хвилин, Кодак накрутив вздовж бокової лінії двох своїх опонентів, та змусив на собі сфолити. Проблема була лише в тому, що порушення це було скоєно в межах карного майданчику, що в призвело до шестиметрового удару. До позначки підійшов Олександр Токаренко, і цього разу не залишив шансів Віталію Гученку – 2:1. Та на щастя для Олександра Михайлюка, його команда зуміла зібрати волю в кулак, та вже не в перше в цьому сезоні врятувати поєдинок під самісіньку кінцівку поєдинку. Штучна більшість гостей, нарешті принесла свої дивіденди, і Артем Ярошенко, опинився на ударній позиції, з якої прости не мав права на похибку. Артем, пробив чітко, та приніс тим самим важливу нічию – 2:2.