Підсумок тринадцятого туру Першої ліги чемпіонату Сумської області з футзалу

По завершенню тринадцятого туру у Першій лізі, можемо сміливо констатувати, що вирішальному матчу  за золото чемпіонату БУТИ! МХП-Урожайна країна, не програла у своєму матчі проти Brocar-Star Peppers, а це означає, що вони зберегли необхідну дистанцію з Прокуратурою, щоб вже в очному протистояні з прокурорами, вирішувати чемпіонство. Про ці та інші події, в огляді передостаннього туру Першої ліги.

Натон – Балу 2:5

/ 3 хв. – 0:1 Клименко Є.; 11 хв. – 0:2 Божок М.; 35 хв. – 0:3 Данилюк Н.; 38 хв. – 1:3 Данилюк Н.(аг); 39 хв. – 1:4 Данилюк Н.; 48 хв. – 1:5 Горох Б.; 50 хв. – 2:5 Ісмаїлов Р./

Не вийшло серйозного протистояння, у матчі відкритті тринадцятого туру у Першій лізі. Гравці Натону, цього дня не були схожими самі на себе, та діяли досить інертно. Чим звісно ж скористалися підопічні Станіслава Корсуна. Вже в дебюті матчу, Єгор Клименко, не зустрівши супротиву, наважився на удар від бокової лінії, та застав зненацька Дениса Соляника, котрий «проспав» цей постріл, пропустивши його в ближній кут. Проходить ще кілька хвилин, і голкіпер господарів на рівному місці, привозить собі небезпечний штрафний на семи метрах від власних воріт. Таким подарунком, Максим Божок не мав права нехтувати, тому і подвоїв перевагу своєї команди. По ходу матчу, у Богдана Гороха було не так багато роботи, і першого небезпечного моменту від гравців Натону, довелося чекати аж до початку другого тайму. Ісмаїлов Рауф, відібрав м’яч в центрі та втік на побачення з голкіпером суперників, але свою дуель, стражу воріт «ведмедів», він програв. Фактично одразу ж після цього моменту, послідувала відповідь у вигляді голу від гостей. Вищезгаданий Горох, традиційно для себе підключився до атаки партнерів, та виконав чм то удар чи то простріл на дальню стійку, де чатував на цей момент Назар Данилюк, який без проблем відправив третій м’яч у ворота Соляника. Взагалі, двадцять сьомий номер Балу, активно провів свою п’ятихвилинку на паркеті, та встиг відзначитися автоголом, коли намагався перехопити передачу на дальню, та оформити дубль, пробивши в ближній кут. На останніх хвилинах команди обмінялися ще по одному голу. Спочатку, Горох, блискучим ударом з рук, поцілив у порожні ворота суперників, а за кілька секунд до кінця, Ісмаїлов Рауф був першим на добиванні та своїм голом встановив остаточні 2:5 на користь підопічних Станіслава Корсуна. Завдяки цій звитязі, Балу дарує собі надію на бронзу.

МХП-Урожайна країна – Brocar-Star Peppers  1:1

/15 хв. – 1:0 Вензенко Я. (аг); 47 хв. – 1:1 Линник А.; 49 хв. – Нікіфоров Д. (ндп)/

Другий матч в сезоні так і не визначив переможця у протистоянні МХП-Урожайної країни та Brocar-Star Peppers. Роменці, для котрих поразка означала припинення боротьби за золото, намагався діяти більш обережно, в першу чергу озираючись на власні ворота. Хоча при цьому, моментів для котратак у господарів вистачало. В одній із таких, «puncher’s», і відкрили рахунок. Роман Жмуд, втік у відрив та виконував простріл а дальню, де на превеликий жаль гостей, Вензенко, намагаючись перехопити передачу, зрізав м’яч у власні ворота. Хоча до цього взяття воріт, саме Peppers, були ближчими до того, щоб відкрити рахунок. Чого тільки вартують два небезпечні удари у виконанні Станіслава Піскуна. Але перший постріл, прийняла на себе стійка, а з другим, не без проблем впорався Ростислав Рокитянський.

Другий тайм, пройшов під акомпанемент атак на ворота один одного, проте голкіпери команд, чудово виконували свої обов’язки, через, що ми змогли побачити всього один гол. Але якої ж краси він був. Артем Линник, за три хвилини до завершення матчу, прямим ударом зі штрафного, вгатив м’яч від поперечини, та встановив паритет на майданчику. Хоча за хвилину, до фінального свистка, «перці» мали класну нагоду, щоб вирвати перемогу, проте Нікіфоров, з десятиметрової позначки, переграти Рокитянського не зумів. Кіпер господарів, відбив потужний удар досвідченого виконавця Peppers, та врятував для своєї команди, такий необхідний результат.

Forza – Прокуратура 2:2

/4 хв. – 1:0 Криводід С.;9 хв. – 1:1 Торба В.; 17 хв. – 2:1 Криводід С.; 33 хв. – 2:2 Окопний Р./

Прокурори, для яких результат даного матчу, за великим рахунком не мав особливого значення, зустрічалися з Forza. Попри невелику мотивацію, підопічних Віталія Ханюкова, уявити, що все ж таки у прокурорів можуть виникнути проблеми, доволі складно. Проте, не висока швидкість гри, дозволяв господарям, комфортно себе почувати при побудові захисту, та встигати перекривати гравців суперника. Ну а контратаки господарів, вже давно не є для когось новиною. Підопічні Олександра Бабича, традиційно для себе, діяла другим номером, і це принесло свої плоди. Сергій Криводід, цього дня,виявився справжнім кошмаром для голкіпера гостей, Дениса Дерев’янка, котрий так і не розкрив секрету ударів п’ятого номера Forza. Саме Сергій, двічі відзначився голом у першому таймі, класно пробиваючи з середньої дистанції. Але між цими взяттями воріт, був гол у виконанні Володимира Торби. Кисіль, розрізним пасом знаходить Окопного, а той скидає на вбігаю чого у вільну зону капітана, ну а сьомий номер, свій момент не змарнував. Тож господарі, йдуть на перерву за мінімальної переваги. Проте прокурори, не довго перебували у статусі наздоганяючи, вже через вісім хвилин після відпочинку, знову спрацювала зв’язка Кисіль-Окопний. Перший блискуче віддав, а другий без проблем зрівняв рахунок. Та сказати, що цього дня підопічні Віталія Ханюкова, награли на перемогу, точно не можна. Можливо, команда вже тримала в голові наступну свою зустріч, і гравці, не надто воліли ризикувати зайвий раз отримати травму, про це можна лише здогадуватися. Але той факт, що Forza, не мала особливих проблем у захисті без сумніву хорошого для себе результату, заперечити важко.

У підсумку, господарі, забронювали за собою шосту сходинку чемпіонату, а Прокуратуру чекає матч, який і вирішить які медалі приміряють на себе підопічні Ханюкова.

Спартак – Гранум 3:10

/17 хв. – 0:1 Бакляк Б.; 18 хв. – 0:2  Бакляк Б.; 26 хв. – 1:2 Дерев’янко С.; 31 хв. – 2:2 Сердюк О.; 33 хв. – 2:3 Бушля А.; 35 хв. – 2:4 Бушля А.; 40 хв. – 2:5 Лічман Б.; 42 хв. – 3:5 Тихоненко П.; 45 хв. – 3:6 Бушля А.; 46 хв. – 3:7 Лічман Б.; 48 хв. – 3:8 Бокач О.; 50 хв. – 3:9 Багрій Я.; 50 хв. – 3:10 Багрія Я./

Не вистачило сил у господарів, аби таки зачепитися за результат у протистоянні з Гранумом. Звісно, підопічні Олександра Даценка, мали і свою мотивацію у даній зустрічі, адже спартаківці в першому колі, зуміли нанести гостям поразку. Тож це була принципова гра. І не зважаючи на підсумковий рахунок,  не так вже і просто вона складалася для гравців Гранума. Довго команди, не могли підібрати ключі до воріт одна одної, і лише через сімнадцять хвилин після початку зустрічі, Бакляку вдалося це зробити. Гості, класно розіграли аут поблизу воріт суперника, і Богдан з середньої дистанції пробив точно в кут – 0:1. Не пройшло і кількох обертів хвилинної стрілки, як все той же Бакляк подвоїв перевагу. Господарі, обрізалися під час виходу із оборони, і одинадцятий номер Гранума, не залишив шансів Денису Мачуліну. Здавалося б, що надалі, підопічні Олександра Даценка, не матимуть проблем. Але не так сталося, як гадалося. Гості, надто розслаблено почали другу частину матчу, чим неодмінно скористалися гравці Спартака. Протягом стартових шести хвилин, господарі, змушували двічі розпочинати з центру Гранум, чим не аби як внесли інтригу у дане протистояння. Спочатку, захист гостей проспав вбігання Дерев’янка, і той розстріляв Огієнка. А потім Сердюк, обігравшись з Тихоненком, у підкаті заніс м’яч у сітку, тим самим зрівнявши рахунок. Проте, на більше господарів не вистачило. Спартак фактично одразу ж пропустив, а сил на те, щоб знову відігратися у колективу відверто не вистачило. Підопічні Олександра Даценка, з кожною наступною хвилиною, лише збільшували гандикап, та у підсумку здобули другу перемогу в сезоні, тим самим взявши реванш за поразку в першому колі.