Підсумок третього туру Першої ліги чемпіонату Сумської області з футзалу

Цієї суботи було завершено третій тур Першої ліги з футзалу. Відзначимо, що вже другий тиждень поспіль на майданчику точиться безкомпромісна боротьба в якій немає місця нічийним результат, що робить матчі ще більш цікавими. Прокуратура та МХП-Урожайна країна продовжують ділити лідерство в турнірній таблиці, а Натон з Brocar-Star Peppers наступають їм на п’яти.  До вашої уваги огляд третього туру Першої ліги з футзалу.

Спартак – Натон 0:5

/ 7 хв. – 0:1 Мироненко О.; 40 хв. – 0:2 Бехта Д.; 41 хв. – 0:3 Білошніченко Б.; 45 хв. – Бехта Д. (НДП); 49 хв. – 0:4 Бехта Д.; 50 хв. – 0:5 Білошніченко Б./

Не дивлячись на підсумковий  рахунок матчу гри між Спартаком та Натоном, гра виявилася доволі напруженою, і назвати перевагу постольчан настільки беззаперечною точно не можна. Звісно гості більше володіли ініціативою, проте інтрига жила фактично до самого кінця зустрічі. Перший тайм видався небагатим на події, гравці Натону намагалися тривожити Марковчина дальніми ударами, проте голкіпер Спартака був уважним, та тривалий час  зберігав свої володіння недоторканними. І скоріш за все такими б вони і лишилися,якби не індивідуальні дії Олександра Мироненка, який зумів розвернутися в чужому карному майданчику та потужно пробив з кількох метрів – 0:1. У господарів також була своя відповідь, але потужний удар Ретушняка прийняла на себе поперечина.  З огляду на нищівну поразку тижневої давнини, навіть мінімальна невдача могла розцінюватися для Спартака як крок вперед. Проте миритися з нулем у графі очок, господарі аж ніяк не збиралися, тому ближче до завершення зустрічі, підопічні Владислава Білоконя спробували уникнути поразки за рахунок активності попереду, що змушувало команду великими силами ходити в атаку, чим негайно ж скористалися гравці Натону. Дмитро Бехта на пару с Богданом Білошніченко оформили по дублю та довели рахунок до розгромної перемоги 0:5. Важлива «вікторія» для колективу Едуарда Підлужного, завдяки якій постольчани залишаються в верхній частині турнірної таблиці.

Прокуратура – ФК Балу 4:2

/ 8 хв. – 0:1 Немчунов М.; 17 хв. – 1:1 Усатенко О.; 35 хв. – 2:1 Окопний Р.; 37 хв. – 3:1 Торба В.; 40 хв. – 2:3 Божок М. (Пен.); 49 хв. – 4:2 Торба В./

Матч, який безсумнівно виправдав усі сподівання. Прокуратура та Балу подарували вболівальникам цікавий футзал з великою кількістю моментів. Гості зуміли піднести кілька сюрпризів прокурорам, головним з яких став швидкий перехід «ведмедями» від оборони в атаку із здавалося б, безхитрісним вкиданням від воріт одразу на стовпа через весь майданчик. Проте саме така схема принесла свої плоди підопічним Станіслава Корсуна, які першими відкрили рахунок після однієї з таких атак. Михайло Монастирьов виграв боротьбу у захисника та перевів м’яча на підтримуючого атаку Немчунова, а Максим не зближуючись з голкіпером влучно пробив у дальній кут воріт – 0:1. Цей гол явно додав впевненості гравцям Балу і впродовж кількох хвилин вони ще кілька разів загрожували володінням Дениса Дерев’янка, проте перший номер господарів діяв надійно. Мабуть саме бажання дотиснути суперника зіграло в злий жарт з «ведмедями», адже невдало розіграний кутовий призвів до перехоплення Олексія Усатенко, який протягнувши сферу через вест майданчик потужно пробив повз Богдана Гороха та зрівняв рахунок у матчі. На цьому колективи заспокоїлися та вирішили приберегти все найцікавіше на тайм другий. Після відпочинку, в дебюті другої двадцятип’яти хвилинки прокурори мали дві чудові нагоди вийти вперед. Але перспективний штрафний поблизу воріт Балу, було змарновано, а підступний удар Дениса Кисіля після розіграшу з-за бокової з величезними зусиллями перевів на кутовий голкіпер гостей. Відчувалося, що забитий гол однієї з команд надасть тій величезну психологічну перевагу, і саме вона матиме великі шанси закінчити зустріч переможцем. У підсумку так і сталося! Знову необов’язкова помилка гостей, тепер при виході з оборони призводить до перехоплення Окопного, який в два паси прошиває захист «ведмедей» та без перешкод виводить господарів вперед. Ну а далі стався момент, який міг сильно підкосити підопічних Станіслава Корсуна, адже  швидко пропущений другий гол у власні ворота може деморалізувати будь-яку команду. Все почалося з небезпечного штрафного поблизу воріт Прокуратури, та прострілу у глибину карного майданчика від Монастирьова на звільнившогося від опіки Немчунова. Максим як міг підставляв стопу під м’яч, проте сфера по зрадницькі пройшла повз ворота, а подальші намагання гравцями Балу проткнути круглого в сітку воріт Дерев’янка призвели до того, що м’яч опинився в руках у Дениса і голкіпер швидким вводом відправляє у відрив по флангу Володимира Торбу, той перетнувши пунктирно лінію половини суперника, намагався прострелити на вбігаючого Кисіля, проте дванадцятий номер прокурорів знаходився задалеко від траєкторії куди було спрямовано передачу, яка в підсумку деморалізувала Богдана Гороха і м’яч так і полетів у дальній кут воріт команди Балу. Курйозний гол, який подвоїв перевагу господарів та дозволив їм почувати себе дещо спокійніше. Та тільки но, прокурори розслабилися як удар Олександра Фадєєва було заблоковано рукою Андрія Жернового у власному карному майданчику, що і призвело до шестиметрового удару. До точки підійшов капітан Балу – Максим Божок, та не залишив жодних шансів на порятунок першому номеру Прокуратури, пробивши під поперечку воріт, тим самим знову скоротивши рахунок до мінімуму. За залишений час гості спробували піти Ва-Банк та розіграти атаку за рахунок зайвого польового гравця, проте досвідчені господарі чудово відзахищалися ще й зуміли забити вчетверте, завдяки точному удару Володимира Торби, який оформив дубль. У підсумку 4:2 на користь Прокуратури, які продовжують йти без втрат. І окремо хочеться подякувати обом командам за класну гру та чудову віддачу.

Forza – МХП-Урожайна країна 2:8

/ 10 хв. – 0:1 Жмуд Ром.; 10 хв. – 1:1 Сахненко О.; 16 хв. – 1:2 Жмуд Рус.; 20 хв.- 1:3 Жмуд Ром.;  23 хв. – 2:3 Кузьменко М.; 25 хв. – 2:4 Жмуд Рус.; 28 хв. – 2:5 Слободецький К.; 37 хв. – 2:6 Івко Д.; 40 хв. – 2:7 Алєксєєнко А.; 45 хв. – 2:8 Головко І./

Forza, не втримала натиску гостей, та вслід за Гранумом зі Спартаком пала від потужного атакувального арсеналу МХП-Урожайна країна. Роменчани знову були безжальними для своїх суперників та продовжили гольову феєрію, забивши вісім м’ячів. Хоча початок гри був більш інтригуючим, адже до середини тайму рахунок зберігався нічийний – на десятій хвилині команди влаштували перестрілку, і на гол Руслана Жмуда в наступній атаці відповів Сахненко. Проте ближче до завершення тайму, своє слово сказав наразі найефективніший тандем в особі братів Жмудів. Руслан та Роман оформили по дублю ще до перерви чим зробили вагому заявку на перемогу, адже у господарів знайшлася відповідь на один такий влучний удар. Кузьменко Максим відзначився у складі Forza. Початок другого тайму фактично вбив подальшу інтригу. Вже через три хвилини після початку другої двадцятип’яти хвилинки,  Костянтин Слободецький наважився на дальній удар з яким не зумів впоратися голкіпер господарів – 2:5. Як не намагалися підопічні Олександра Бабича повернутися у гру, але протиставити щось, спіймавшим кураж, «puncher’s” було складно. Роменчани, зусиллями Івка, Алєксєєнка та Головко, ще тричі розписалися у сітці воріт господарів та здобули третю перемогу поспіль в дебютному сезоні! Можна лише поаплодувати колективу за таку впевнену гру!

Гранум – Brocar-Star Peppers 4:5

/ 1 хв. – 0:1 Линник А.; 7 хв. – 1:1 Краснянський С.; 14 хв. – 2:1 Даценко О.; 20 хв. – 2:2 Вензенко Я.; 28 хв. – 2:3 Роман П.; 38 хв. – 3:3 Багрій Я.; 44 хв. – 4:3 Щоличев Д.; 45 хв. – 4:4 Карацюба В.; 50 хв. – Роман П./

Як же помилялися ми в своїх прогнозах вважавши, що Грануму нічого буде протиставити команді Peppers. Підопічні Олександра Даценка довели зовсім зворотній тезис, та на пару із своїми суперниками подарували вболівальникам яскраве видовище.  Хоча старт матчу починався зовсім не райдужно для господарів, вже через 20 секунд! після стартового свистка Артем Огієнко змушений був виймати м’яча з сітки власних воріт після удару Артема Линника, який чудово відгукнувся на передачу Шатьорного та відкрив рахунок у зустрічі. Чи то швидкий гол, чи можливо банальна недооцінка суперника, розслабила «перців». Бо інакше не знайдеш причини їх діям у захисті коли Краснянський зрівнював рахунок. Сергій, був єдиним гравцем в карному майданчику гостей, проте зумів безперешкодно пробити після розіграшу стандарту і тим самим відновити статус кво матчу. А далі трапився можливо найкращий гол сезону (як мінімум претендент на то так точно) – Олександр Даценко метрів з 20 прямим ударом зі штрафного поцілив у самісіньку дев’ятку воріт Віктора Кириленка, який лише безсило спостерігав за тим як м’яч перетинає лінію його володінь – 2:1. Чудова реакція гравцями Гранума, які цього вечора демонстрували зарядженість поборотися за позитивний результат. Звісно Brocar дещо прокинувся та заграв більш активно в атаці, по трохи створюючи моменти поблизу воріт Огієнка. Спочатку Вензенко зробив пристрілку, але потужному удару Ярослава забракло влучності і м’яч просвистів біля верхнього кута воріт господарів. Чотирнадцятий номер гостей зробив висновки і наступна його спроба була вдалою. Вензенко пробив низом під дальню стійку, а голкіпер Грануму не зумів впоратися з цим пострілом- 2:2, і команди йдуть на перерву за нічийного рахунку. Старт після  перерви знову був за підопічними Валерія Карацюби, тепер Роман Павло наважився на дальній удар до якого виявився неготовим Огієнко – 2:3. Здавалося б, що тепер гості свого вже не відпустять. Проте змарнувавши кілька нагод розвинути успіх, Peppers ледь болісно не поплатилися за це. В середині тайму, гості захопившись атакою, проспали вбігання Ярослава Багрія, який втік на побачення з Кириленком, та спокійно переграв Віктора, покотивши м’яча в дальній кут – 3:3, і у Brocar всього 10 хвилин виправити становище. Але і у господарів були плани на кінцівку даного протистояння. Заробивши небезпечний штрафний поблизу карного майданчика «перців», господарі, як по нотах розіграли стандарт, викативши м’яча на дальню стійку де на нього чекав всіми забути Дмитро Щоличев, який буквально з метра вразив ворота команди Peppers – 4:3, і у повітрі повіяло сенсацією. Яку через миттєвість розвіяв граючий тренер команди Brocar , Валерій Карацюба. Його удар не знайшов перешкод на своєму шляху і спокійно влетів в сітку Артема Огієнка. Мабуть за такого перебігу подій нічийний рахунок був би найбільш справедливим результатом, проте невимушена помилка господарів перед самим фінальним свистком дозволила Ярославу Вензенко зробити перехоплення, чотирнадцятий номер швиденько доставив м’яча до Романа, і Павло безперешкодно завдав удару, з яким на превеликий жаль для господарів, їх голкіпер впоратися не зумів – 4:5.

Констатуємо важку перемогу Brocar-Star Peppers, які завдяки не відпускають у відрив лідерів. А Грануму хочеться подякувати за гру, є впевненість, якщо команда буде діяти так і в наступних матчах, то проблем з результатами у підопічних Олександра Даценка не виникатиме.