Підсумок сьомого туру Вищої ліги чемпіонату Сумської області з футзалу

Доволі палким виявився сьомий тур Вищої ліги. Колективи зуміли продемонструвати високу результативність, а четвірка лідерів остаточно йде у відрив від іншої групи команд. До вашої уваги огляд подій сьомого туру в Вищій лізі.

СумДУ – СКІФ-СДПУ 0:7

/12 хв. – 0:1 Шульга І.; 20 хв. – 0:2 Мигаль М. (Пен.) ; 22 хв. – 0:3 Шульга І.; 23 хв. – 0:4 Горлач І.; 38 хв. – 0:5 Шульга І.; 40 хв. – 0:6 Гранько В.; ; 47 хв. – 0:7 Власенко А./

Відкривали сьомий тур Вищої ліги команди, які у своїй історії провели чимало яскравих поєдинків між собою, і завжди було цікаво спостерігати за перепетіями що відбувалися на майданчику в тих матчах. Проте, наразі різниця між колективами СумДУ та СКІФ-СДПУ більш ніж очевидна. В цілому «педагоги» не мали жодних проблем в протистоянні і рахунок зустрічі красномовно відтворює те, що відбувалося на майданчику у палаці спорту СумДУ. У підсумку гості святкували розгромну перемогу 7:0, де особливої уваги вартий хет-трик у виконанні Іллі Шульги.

Газмережі СФ – CompService 6:3

/ 12 хв. – 1:0 Бабинін С.; 24 хв. – 2:0 Будко Д.; 26 хв. – 2:1 Когулько В.; 36 хв. – 3:1 Бабинін С.; 37 хв. – 3:2 Когулько В. ; 40 хв. – 4:2 Биков Я.; 44 хв. – 5:2 Бабинін С.; 47 хв. – 6:2 Бабинін С.; 50 хв. – 6:3 Когулько В./

В другому матчі суботи, зустрічалися команди Газмережі СФ та CompService. «Газовики» вже знали результат зустрічі СумДУ – СКІФ-СДПУ, тож чудово розуміли, що потрібно було здобувати перемогу для того, щоб не відпускати «педагогів» у відрив. І забігаючи наперед, з цим завдання підопічні Андрія Бурдюга впоралися на відмінно. В першому таймі господарі володіли територіальною ініціативою, яку зуміли конвертувати у два забиті голи. В середині тайму, Сергій Бабинін зачепився поблизу штрафного майданчику «комп’ютерників», та розвернувшись завдав невідпорного удару повз Ігора Волкова – 1:0. Ну а наприкінці першої частини гри, вдало розвграний аут призвів до потужного удару Дениса Будка, який і подвлїв перевагу своєї команди.

Після перерви, команди вирішили влаштувати перестрілку, в якій також кращими були господарі. Суперники, почергово відповідали один одному результативною дією, та порадували глядачів яскравою грою. В підсумку захист гостей так і не знайшов протидію Сергію Бабиніну, який оформив покер. І як не старався Владислав Когулько, на протилежній стороні паркету створити конкуренцію  лідеру атак «газовиків», проте все ж зупинився на хет-трику.  Фінальний свисток зафіксував 6:3 на користь господарів, які слідом за СКІФ-СДПУ здобувають важливі три пункти.

СК Поліцейських Сумщини – Явір Краснопілля 3:2

/32 хв. – 1:0 Благодарний О.; 33 хв. – 1:1 Береговий О.; 40 хв. – 2:1 Єлшанський О.; 50 хв. – 3:1 Єлшанський С.; 50 хв. – 3:2 Гончаренко А./

СК Поліцейських Сумщини, які давно не перемагали зустрічалися проти Краснопільського Явору. Господарі були рішуче налаштовані змінити свою невтішну серію, та заразом наблизитися до своїх опонентів в турнірній таблиці. Перший тайм, команди провели в почергових атаках одна одної, проте до дійсно серйозних моментів справа так і не дійшла. Тож колективи залишили невирішене питання про переможця, на другу двадцятип’яти хвилинку. Після перерви темп задали саме полісмени, які через сім хвилин після початку тайму відкрили рахунок у матчі. Олександр Благодарний зробив перехоплення в центрі майданчику, та протягнувши м’яча до воріт, завдав удару повз Владислава Харченка – 1:0.

Але гості із своєю відповіддю не забарилися і буквально через кілька миттєвостей, відновили статус кво. Захист господарів, під час кутового, забув на дальній стійці Олександра Берегового, і тому нічого не завадило переправити м’яча в сітку Лизогуба. Та до честі СК Поліцейських Сумщини, швидкий гол у відповідь ніяк не надломив гравців колективу, і вони знову знайшли в собі сили вийти вперед. Після прострілу з-за бокової в карний майданчик, Олександр Єлшанський примудрився проткнути круглого поміж ніг Владиславу Харченку, і той по зрадницькі перетнув лінію воріт – 2:1.  Явір, вирішив не відтягувати свій порятунок, та перейшов на гру з п’ятим польовим. Проте захист підопічних Олександра Єлшанського відпрацював досить уважно, та фактично не дав нічого створити гостям. На останній хвилині, Сергій Єлшанський з кількох метрів відправив м’яч у порожній кут воріт, та остаточно вбив інтригу цього матчу. Гол Андрія Гончаренка за кілька секунд до фінального свистка,  особливого значення на підсумковий результат вже не мав. Тож вітаємо господарів з важливою перемогою, яка повинна суттєво покращити настрій колективу.

Україна Токарі – O`GRADY`S Team 0:0

Поєдинок не реалізованих можливостей. Саме так можна охрестити гру наступної пари команд. Україна Токарі, чудово знали як зіграли їх конкуренти, і в погоні за лідерством, не воліли бажанням відставати від опонентів. В суперники підопічним Олександра Михайлюка дісталися непоступливі та добре організовані в захисті O`GRADY`S T`eam. Як і очікувалося, «хлопці в зеленому» побудували свою гру від оборони, та віддали ініціативу господарям. Проте не дивлячись на це, до дійсно хороших гольових нагод в першому таймі справа не дійшла. Чого не скажеш про другу частину гри. Спочатку чудову нагоду змарнував Валерій Макаров, який з близької відстані поцілив у поперечку, потім Богдан Суходуб не зумів переграти Костянтина Петухова, який вміло скоротив кут обстрілу. Ще кілька хвилин і двоходівка Суходуб-Зрібняк- Суходуб, просто зобов’язана була закінчуватися голом останнього, але п’ятнадцятий номер господарів не влучив по м’ячу. Здавалося б, забитий гол – це питання часу. Проте з кожною хвилиною, ставало дедалі зрозуміліше, що нічийного рахунку не уникнути. В підсумку, команди так і не забивали одна одній, залишивши голи для наступних матчів.

Технологія-Агросвіт – Сумиобленерго 4:1

/1 хв. – 1:0 Пустовойт І.; 14 хв. – 2:0 Расторгуєв А.; 45 хв. – 3:0 Прощенко Р.; 47 хв. – 3:1 Нелін А.; 50 хв. – 4:1 Голибін Р./

Багатообіцяючою була зустріч лідера чемпіонату, Технології-Агросвіт проти Сумиобленерго. Очікувалося, що «Енергетики», які суттєво підсилилися гравцями Сумської Вікторії зможуть нав’язати боротьбу підопічним Максима Мисловського. Проте, коли починаєш зустріч проти фаворита з 0:1, зробити це доволі складно. Гості, після розіграшу «технологів» з-за бокової поблизу власних  воріт, на першій хвилині проспали вбігання за спини від Прощенка, і Роман чудовою передачею п’ятою вивів Пустовойта на ударну позицію, з якої схибити було просто неможливо – 1:0. Такий дебют явно додав впевненості господарям, які маючи найкращий захист у лізі, вже від самого початку мали можливість діяти на контратаках. А за такої гри, відверто кажучи дуже мало колективів зуміє створити проблеми досвідченим чемпіонам. Звісно не можна сказати, що у Сумиобленерго не було передумов для того щоб забити, проте їх виявилося замало. В середині тайму, Андрій Расторгуєв, у фірмовому стилі подвоїв перевагу Технології-Агросвіт. Саме за такого рахунку, команди і пішли на перерву. Весь другий тайм, глядачі на трибунах чекали відповідь на питання – чи зуміють «енергетики» переломити перебіг подій на майданчику. І чекати довелося аж до сорок п’ятої хвилини, коли  красномовну крапку  поставив Прощенко Роман. Капітан «технологів», чудовим ударом в нижній кут воріт не залишив шансів Олександру Литвиненку. Після такого говорити про те, що у гостей були можливості врятуватися, немає жодного сенсу. Гол Андрія Неліна, був скоріше як м’яч престижу, ніж сигнал про повернення інтриги. В підсумку «технологи» остаток матчу провели з п’ятим польовим, на досвіді вбиваючи швидкоплинний час та ще встигли забити один гол. Голибін Радіон за кілька секунд до кінця зустрічі повернув різницю у три м’ячі та встановив остаточний рахунок 4:1.