Підсумок сьомого туру Першої ліги чемпіонату Сумської області з футзалу

В сьомому турі Першої ліги, відбулася подія, на яку багато хто так довго чекав. МХП-Урожайна країна нанесла першу поразку Прокуратурі та відновила інтригу в чемпіонаті.  Тепер три колективи ведуть активну боротьбу за золото, тож з цікавістю спостерігатимемо за їх перипетіями в другій частині сезону. До вашої уваги огляд найцікавіших подій заключного туру першого кола у Першій лізі.

Натон – Brocar-Star Peppers

/9 хв. – 0:1 Вензенко Я.; 28 хв. – 1:1 Герко І.; 30 хв. – 1:2 Карацюба В.; 38 хв. – 1:3 Линник А.; 45 хв. – 1:4 Піскун С./

Доволі веселий футзал зуміли подарувати вболівальникам Натон та Brocar-Star Peppers. Обидва колективи переслідували ціль здобути перемогу, тож в першу чергу були заточені на вдалі дії попереду. В першому таймі команди достатньо створили поблизу воріт одна одної, проте лише гості зуміли відзначитися влучним ударом. Антон Бушля чудово обробив довгу передачу від Кириленка, та вже лежачи виконав передачу на самотнього Вензенка, який і відкрив рахунок. Як не намагалися господарі відновити паритет до перерви, та підопічним Едуарда Підлужного, постійно чогось не вистачало. Найбільш активним у складі постольчан був Іван Герко. Якому, на старті другої двадцятип’яти хвилинки, і судилося забити гол у відповідь. Іван протягнув м’яч від центру майданчику, та не зустрівши супротиву завдав прицільного удару під стійку. Поки господарі відходили від ейфорії забитого голу, Peppers організували свій. Неймовірної краси м’яч забив Валерій Карацюба, який розхитав свого опонента, та потужно пробив під поперечину – 1:2.

Це взяття воріт не аби як вплинуло на психологічний стан гравців Натону, адже небезпечні моменти поблизу володінь Кириленка, стали виникати вкрай рідко. Здобувши перевагу, підопічні Валерія Карацюби, почали діяти на контратаках, в на досвіді, завдяки голам Артема Линника  та Станіслава Піскуна збільшили різницю до трьох м’ячів. Які й стали останніми в даному протистоянні. В підсумку впевнена перемога Brocar-Star Peppers 4:1.

Forza – Гранум 4:1

/10 хв. – 1:0 Кузьменко М.; 12 хв. – 1:1 Петрунін О.; 18 хв. – 2:1 Кузьменко М.; 35 хв. – 3:1 Кузьменко М.; 37 хв. – Дядченко Р. (ЧК); 37 хв. – Криводід С. (пен.)/

Як під копірку відіграли свою зустріч футзалісти  Forza та Грануму. Не зважаючи на не високий темп матчу, команди ще до середини тайму обмінялися влучними ударами. На гол господарів у виконанні Кузьменка, після розіграшу кутового, за гостей відповів Олег Петрунін.

Здавалося б перша частина поєдинку так і закінчиться, адже не можна сказати, що хтось із суперників аж надто намагався форсувати події на паркеті. Проте ближче до перерви, Максим Кузьменко виконав перехоплення та трохи протягнувши м’яча, завдав удар до якого виявився не готовим голкіпер Грануму, Сергій Краснянський – 2:1.

Ще в минулому сезоні, ніхто б і не сумнівався, що підопічні Олександра Даценка зуміють переломити хід зустрічі, але в цьогорічному розіграші, у гостей чимало проблем з організацією гри, тож для гравців Forza, залишалося уважно відіграти в захисті,та чекати на свій момент, щоб розвинути перевагу. І чекати довго не довелося. В середині другого тайму, Максим Кузьменко після пасу Овсянко Єгора оформлює хет-трик, а  через кілька миттєвостей гра рукою від Руслана Дядченка у власному карному призводить до пенальті з вилученням останнього. Криводід з позначки був точним і фактично зняв усі питання, щодо переможця матчу. Тож Forza святкує перемогу, яка дозволяє команді покращити перспективи в турнірній таблиці.

Спартак – Балу 4:5

/9 хв. – 0:1 Данилюк Н.; 10 хв. – 1:1 Єременко Д.; 18 хв. – 1:2 Фадєєв О.; 21 хв. Мальованик К.; 24 хв. – 24 хв. Сердюк О.; 35 хв. – 2:4 Єременко А.; 38 хв. – 2:5 Монастирьов М.; 50 хв. – 3:5 Тихоненко П.; 50 хв. – 4:5 Тихоненко П./

Спартак, змусив понервувати гостей, які навряд чи чекали такого супротиву від опоненту. Ранній початок зустрічі,  дещо вплинув на активність гравців в дебюті поєдинку. Проте ближче до середини тайму пасивність було порушено завдяки голу Назара Данилюка, який відправив м’яч у сітку воріт Мачуліна після передачі Богдана Швеця. Та не встигли гості, як слід насолодитися перевагою у рахунку, як паритет було вирівняно завдяки голу у відповідь від Єременка Дмитра, котрий чудово завершив сольний прохід. «Ведмеді», вже традиційно для себе, заохочували до своїх атак Богдана Гороха, та за рахунок більшості намагалися розхитати захист Спартака. І цей план чудово спрацював. Один з таких розіграшів призвів до удару Олександра Фадєєва і сімнадцятий номер Балу, знову виводить підопічних Корсуна вперед. Ще через кілька хвилин Костянтин Мальованик самостійно створив момент для себе, та збільшив різницю до двох м’ячів. Що сподобалося цього дня від господарів, так це те, що вони не опустили руки як це бувало раніше, а продовжували грати. Ще до перерви Спартаківці скорочують відставання до одного м’яча, та дарують собі надію на другу частину матчу. Звісно, втрата очок в матчі з одним із аутсайдерів аж ніяк не входила до планів ФК Балу. Розуміючи важливість здобути позитивний результат в даному матчі, «ведмеді» відіграли максимально уважно після відпочинку, та завдяки двом голам в середині тайму фактично зняли питання щодо переможця протистояння. Проте навіть за такого перебігу подій, хочеться віддати належне господарям, які знайшли в собі сили відповісти дублем Павла Тихоненка, тим самим скоротивши рахунок до мінімуму. В підсумку важлива перемога Балу, які підіймаються на четверту сходинку.

МХП-Урожайна країна – Прокуратура 2:1

/25 хв. – 0:1 Окопний Р.; 29 хв. – 1:1 Жмуд Рус.; 50 хв. – 2:1 Жмуд Ром./

Напруженим вийшов поєдинок МХП-Урожайна країна проти Прокуратури. Малюнок гри дуже нагадував зустріч ромен чан в попередньому турі проти Brocar-Star Peppers де був приблизно схожий сценарій матчу. Обидва колективи чудово розуміли важливість даного протистояння, тож не воліли ризикувати, та в першу чергу,  намагалися зіграти обережно, через що важко пригадати хоча б якийсь дійсно небезпечний момент до перерви. І навіть гол, який на останній хвилині тайму вдалося забити прокурорам, наслідок необачної помилки голкіпера господарів, а ніж заслуга гостей. Звісно ж аж ніяк не применшуємо старання Руслана Окопного, який виграв боротьбу головою у голкіпера, що задалеко вийшов від воріт. Пропущений м’яч дещо розтормошив роменчан, і в дебюті другого тайму, «puncher`s» провели гарну атаку, яка завершилася чудовим ударом в нижній кут володінь Синіцина – 1:1. Здавалося б, що такий обмін влучними ударами, зможе зняти напругу з гравців і їм вдасться показати все на що вони здатні. Проте, тільки-но рахунок було вирівняно, і на паркеті повторилася гра яку ми мали можливість бачити в першій частині матчу. Тож абсолютно справедливим результатом була б нічия, але на щастя для МХП-Урожайна країна, тепер їм пощастило забити в кінці тайму. Здавалося б виніс в нікуди від голкіпера роменчан, знайшов Андрія Алєксєєнка в боротьбі з яким Єгор Синіцин скинув м’яч прямісінько на ногу Роману Жмуду, котрий і вколотив круглого під поперечину воріт прокурорів – 2:1, і часу на те, щоб врятуватися немає. Тож господарі здобувають важливі три очки, та зупиняють переможну ходу підопічних Віталія Ханюкова.