Підсумок сьомого туру Другої ліги чемпіонату Сумської області з футзалу

Матчами сьомого туру підійшло до завершення перше коло змагань у Другій лізі, за підсумками якого лише “Колос” з Северинівки зумів подолати його без втрат залікових пунктів.

Група А. В групі А “Грифони” так і не зуміли взяти якісь бали в першому колі змагань.  В сьомому турі їм протистояло “Динамо” (Білопілля), яке забивши два мʼяча в першій половині зустрічі спокійно довело гру до логічного завершення. Особливо важливим був саме другий гол, який прийшовся на останню хвилину тайму. Після перерви підопічні Петровського забили втретє, й тільки після цього у “Грифонів” знайшлась відповідь у вигляді гола Ведмедери, та до максимальної інтриги так і не дійшло, адже цей мʼяч гостей став єдиним у їхньому виконанні. А динамівці святкували другу перемогу в чемпіонаті, яка дозволила їм піднятися на пʼяту сходинку.Та досягти ще більшого прогресу буде дуже важко, адже до четвертої “Олександрії” вже вісім балів, яка доречі в сьомому турі обіграла “Сумиобленерго-КПР” – 6:2. Та не дивлячись на рахунок, легко їм не було, адже до 37 хвилини трималася лише мінімальна перевага підопічних Віталія Гученка, й тільки прикрий автогол Тіщенка дозволив з полегшенням видихнути олександрійцям. Які за допомогою цихтрьох очокповноцінно ввійшли до групи лідерів, маючи 15 балів ділять третю-четверту сходинку з “Peroff” з відставанням лише в один бал від другої “Вікторії”.

“Зірка” залишилась єдиною командою в групі А, яка не знає смаку поразок. В цьому турі їм протистояв потужний “Peroff”, який пʼять тижнівйшов без поразок, при цьому максимально активно показуючи себе в атаці. Тож “Зірка” розуміючи силу свого опонента, доволі обережно провела цю гру, те ж можна сказати й про їхнього суперника, який також діяв доволі обережно. Звідси й нулі в першій половині зустрічі. А ось другий тайм пройшов значно веселіше, відразу по перерві Пазуха вивів вперед “Peroff”, перевага яких трималася до 39 хвилини. А потім своє слово сказав лідер “салатових” – Валерій Грабар, зробивши дубль, перевернув все з ніг на голову. Вже десь вболівальники очікували на третій мʼяч від цього гравця, адже цього сезону вже привчив він нас до такої результативності. Та забив не він а Страшок, підсумувавши зустріч – 3:1, дуже важлива перемога “Зірки”, яка дозволила їм відірватися від свого опонента на чотири бали.

Ну а головний переслідувач “Зірки” в цьому сезоні – “Вікторія”, сьомий тур такожпройшла без втрат. Дуже складним виявився для них поєдинок проти “Лікарського”, де все вирішувалося на останніх хвилинах матчу. До яких команди підійшли з мінімальною перевагою Липової Долини. І коли номінальним гостям варто було подумати про гру з пʼятим для порятунку матчу, підопічні Ткаченка привозять собі пенальті на рівному місці, таким подарунком звісно що скористалися гравці “Вікторії”, закривши питання про переможця. Повернувши тим самим собі другу позицію в турнірній таблиці.

Протокольні дані матчів.

“Вікторія” (Липова Долина)” – “LIKARSKE”3-1 (2-0)

Голи: Іщенко (5, 50 – з пенальті), Щербак (17 – з дабл-пенальті) –Чернишов О. (26-з пенальті)

На 25 хвилині Шевченко (“Вікторія”) не реалізував дабл-пенальті

Попередження: Півень (26), Шевченко (37) –Алєксєєнко (6), Чернишов О. (10)

“Сумиобленерго-КПР” – ЕФК-Олександрія2-6 (1-2)

Голи: Семененко (22), Тіщенко (37 а/г) –Некрасов (10), Щербак (19), Білокур С (42),Хиль (45), Назаренко (46 а/г), Посний (48)

На 46 хвилині Колесник (“ЕФК-Олександрія”) не реалізував дабл-пенальті

Попередження: Семененко (15) –Хиль (22)

ДФК “Динамо” (Білопілля)  – “Грифони”3-1 (2-0)

Голи: Клименко (6), Дружченко Артем (25), Пруднік (31) –Ведмедера (37)

Попередження: Ведмедера (35)

“Зірка-“Peroff”3-1 (0-0)

Голи: Грабар (39,43), Страшок (48) –Пазуха (26)

Попередження:Страшок (35) – Дмитренко(28)

Група В. Давно ми очікували якоїсьсенсаційної події в групі В, і ось вона сталася.Але це не поразка “Аквітану” чи “Колосу” Северинівка, це “Хлібодар” Степанівка не зʼявився на гру з “Колосом”, отримавши технічну поразку 0:5. Відверто кажучи не очікували такого кроку від досить конкурентної і досвідченої команди Другої ліги. Тож напевно найлегша перемога Северинівки за сім турів, яка дозволяє їм продовжувати очолювати групу В.

В інших матчах групи якоїсь сенсації вже не прослідковувалось. “Аквітан” розібрався з Підліснівкою, якої вистачило лише на першу половину зустрічі, закінчивши її 1:1, в другому все ж більш майстерніші аквітанівці взяли верх. Традиційно головними дійовими особами були Гурба, Коноплев та Зимовець. Тож підопічні Артема Кравченка продовжують погоню за Северинівкою, і наступного туру випаде чудова можливість нарешті дістати лідера.

Далі “Фортуна” з подібним рахунком розібралася з “Вальхаллой”, залишивши тих на останній позиції з одним заліковим балом. Натомість підопічні Владислава Лавруся впевнено тримають третю сходинку. Ну й найбільш цікавою вийшла зустріч між “Patriots” та “Слобожанщиною-Агро”. До матчу команд розділяв всього один заліковий бал, тож аби не відпустити “патріотів” у відрив аграрії мали обовʼязково перемагати. Та з цією задачею впоратися їм не вдалося. Більш вдало почавши гру номінальні гості повели в два мʼячі. Та підопічні Сергія Овсієнка ще в першій половині гри знайшли в собі сили відігратися, а в другій і зовсім вийшли вперед. Та перевага протрималася не довго, буквально в наступній атаці Дедух зрівнює рахунок, тож колективи розпочинали все спочатку, й кульмінація матчу прийшла за 5 хвилин до кінця, коли арбітри назначили пенальті в ворота аграріїв, який чесно кажучи був дещо спірним.  Тож Стригунов чітко його реалізує, а через декілька миттєвостей Фіщенко підсумовує гру пʼятим мʼячем, тут вже не виручив команду кіпер аграріїв. Отже важлива перемога “Patriots”, яка дозволяє їм комфортно почувати себе в середині турнірної таблиці.

Протокольні дані матчів

“Колос” Підліснівка – “Аквітан”2-5 (1-1)

Голи: Бирченко В. (41) –Коноплев (10), Зимовець (11 а /г, 28), Гурба (36,41,45)

Попередження:Зимовець (41), Гурба (50)

“Вальхалла”- “Фортуна”2-5 (1-2)

Голи: Кулик (19), Чвакін (39) –Іванющенко (9,30), Зякун (25), Тітарєв (39), Пархоменко (40)

Попередження: Ісмаілов (24) –Зякун (24)

“Хлібодар” (Степанівка) –“Колос” (Северинівка)0-5 технічна перемога

Patriots– “Слобожанщина-Агро”53 (22)

Голи: Дедух (13,33), Шкут (14), Коротенко (33 а/г), Стригунов (46-з пенальті), Фіщенко (47) –Пʼятаченко (15), Овсієнко (22)

На 24 хвилині Дедух (“Patriots”) не реалізував дабл-пенальті

Попередження: Антипенко (50) – (“Слобожанщина-Агро”)

Група С. Яка ж інтрига закручується в нас у групі С, з кожним зіграним туром стає все більш цікавіше. Відразу зазначимо, що в чергове змінився лідер, тепер турнірну таблицю очолюють “Лебединські ковбаси” та “Оріон”. Першим,цьоготижня протистояла команда “Моноліт”, і як й прогнозувалося боротьби не вийшло. Ну аж зовсім безжально до свого суперника підійшли лебединці, відвантаживши їм сімнадцять голів, що стало абсолютним рекордом забитих мʼячів однією командою в цьому чемпіонаті. Тож потужні результати “Лебединських ковбас” в останніх турах підсумовуються перемогою 17:0, яка стала пʼятою поспіль для них. А ось в “Оріона” завдання було більш складне. Адже протистояв їм досвідчений “Елітбуд”, перед матчем з якими ми віддавали командам однакові шанси на перемогу, та очікували неабияку боротьбу. Та по факту як такої боротьби і не вийшло, особливо якщо брати до увагирахунок, вже в першому таймі оріонівці забили своєму супернику пʼять голів, пропустивши при цьому лише раз. Особливо класно вони провели кінцівку тайму, відзначившись на останніх хвилинах двічі. Що дозволило підопічним Сусіка більш впевнено діяти в другій половині гри, яку вони також виграли 2:1. Й в підсумку вікторія 7:2, яка дозволяє “Оріону” ділити першу сходинку з “Лебединськими ковбасами”, в обох по 15 балів. А проблеми “Елітбуда” продовжуються. Класно розпочавши чемпіонат, далі колективзабуксував, зазнавши трьох поразок в чотирьох зустрічах, й вилетівши з першої трійки команд. А ось хто продовжує стабільно здобувати залікові пункти так це ФК “Соборна”, яка програвши в першому турі, далі таких помилок собі не дозволяє. В сьомому турі вони зустрічались з “Антифутболом”, два амбітні і досить емоційні колективи продемонстрували чудову гру, переможця в якій виявити так і не вдалося. В першій половині зустрічі більш вдалими в своїх діях були антифутболівці, вигравши 2:1, особливої уваги заслуговує красень-гол Якущенка, який і вивів підопічних Куренскова вперед. В другому таймі своє слово сказав лідер “Соборной” – Данило Полубінський, двічі забивши наприкінці гри, чим неабияк пожвавив партнерів по команді та вболівальників, досить емоційно відсвяткувавши забитімʼячі. Та “Антифутбол” був не згодний з таким розвитком подій і зумів врятувати цю гру, герой епізоду – Райденко. І вже гравці номінальних гостей показали як вони вміють святкувати свої голи. Тож підсумкові 3:3, в найбільш емоційній грі туру.

З таким же рахунком завершилося протистояння “Валедіанса” та “ТРО-Суми”, та по розвитку подій воно кардинально відрізнялося. «ТРО-Суми” ударно провівши період часу з девʼятої по дванадцяту хвилину тричі відзначилося у воротах суперника. Та схоже зарано повірили в свою перемогу підопічні Андрія Змислі. Ну й звісно не будемо применшувати заслугу “Валедіанса”, який скажімо так “не поплив” і витримавши удар, почав відіграватися. Ще в першому таймі за допомогою голів Аболгазинова та Бєсєдіна вони скоротили рахунок до мінімуму. А реалізоване пенальті в другій половині зустрічі й зовсім вирівняло становище команд. Та й на цьому ще не все, на 49 хвилині підопічні Леоніда Сеня й зовсім мали чудову можливість вийти вперед, та Бєсєдін не зміг реалізувати дабл-пенальті, задовольнившись одним заліковим пунктом. Ну а для “ТРО-Суми” це вже не перша зустріч де вони втрачають перемоги виграючи по ходу гри в декілька голів. Втрата цих пунктів дорого обійдеться команді в майбутньому.

“Валедіанс”–“ТРО-СУМИ” 3-3 (23)

Голи: Аболгазинов (18), Бєсєдін (18, 35 – з пенальті) –Мурашкін (9), Руденко (11), Доценко (12)

На 49 хвилині Бєсєдін (“Валедіанс”) не реалізував дабл-пенальті

Попередження: Аболгазинов (9), Гладишев (35) –Руденко (35)

ФК “Соборна” – “Антифутбол”3-3 (1-2)

Голи: Яценко (8), Полубінський Д. (44,48) –Райденко (3,49), Якущенко (15)

Попередження: Журбенко (49) – “Антифутбол”

Лебединські ковбаси “Моноліт”17-0 (8-0)

Голи: Яковенко (3,19,31), Глух (3,14,22,23), Рябко (17,46), Лісовицький (21,33,50), Гульмамедов (32), Галушко (35), Пушкар (38), Іващенко (41) –  Литвиненко (48 а/г)

Попередження: Галушко (40)

“Оріон”Елітбуд”7-2 (5-1)

Голи:Сусік (2), Пацюк (17), Бордунов (24,50), Савченко (25,43) –Красюк (5), Щербина (9 а/г), Феденко (41)