Підсумок сімнадцятого туру Вищої ліги чемпіонату Сумської області з футзалу

Цієї суботи, відбувся сімнадцятий тур чемпіонату Сумської області з футзалу у Вищій лізі. Зазначимо, що на цей раз вік-енд пройшов фактично без сенсацій, і всі фаворити своїх пар, здобули необхідний результат. Тож до вашої уваги огляд передостаннього туру Вищої ліги.

Технологія-Агросвіт – СКІФ-СДПУ 1:0

/ 48 хв. – 1:0 Пустовойт І./

Важливий матч для обох колективів, адже у разі перемоги «технологів», вони виходили на другу сходинку чемпіонату, змістивши звідти як раз «педагогів». Гра вийшла, очікувано в’язкою, з невеликою кількістю моментів. Команди більше атакували позиційно, проте захист обох колективів діяв фактично бездоганно. Як наслідок, сухі нулі фактично до самого завершення поєдинку. Де пішовши Ва-банк, перемогу на останніх хвилинах,  вирвали собі господарі зустрічі. Велієв класно знайшов у карному майданчику  Іллю Пустовойта, а той зумів таки пробити з під захисника, і м’яч опинився під дальньою стійкою воріт Євгенія Балухти. Цей м’яч і став вирішальним у протистоянні. Здобувши перемогу, «технологи», мали чекати як зіграють свою гру Газмережі СФ, адже у випадку поразки, підопічні Максима Мисловського, могли б бути претендентами на чемпіонство, але це вже зовсім інша історія.

Сумиобленерго – Явір Краснопілля 5:6

/ 2 хв. – 0:1 Підопригора Д.; 3 хв. – 1:1 Локоть В.; 7 хв. – 1:2 Підопригора Д.; 14 хв. – 2:2 Сердюченко І.; 23 хв. – 2:3 Гончаренко А.; 27 хв. – 2:4 Гончаренко А.; 37 хв. – 2:5 Гончаренко А.; 38 хв. – 3:5 Скрипняк С.; 40 хв. – 4:5 Скрипняк С.; 43 хв. – 4:6 Підопригора Д.; 45 хв. – Гончаренко А. (2ЖК – ЧК); 48 хв.  – 5:6 Ігумнов Д.; 50 хв.  – Ігумнов (2 ЖК – ЧК)/

Результат, який відверто кажучи дещо здивував. До того, що матчі за участю Явір Краснопілля, завжди проходять весело, думаємо, уже всі звикли. А от те, що «енергетики» так жахливо зіграють у захисті, викликало здивування! Господарі, надто багато дозволяли суперникам поблизу власних воріт, тому навряд чи можна було розраховувати на щось більше. Команди зіграли відкрито одна проти одної, з чималою кількістю  моментів, але з кардинально протилежною різницею у завершальній стадії. І якщо проблеми у гостей, можна виправдати обмеженою кількість гравців, та й помилки виникали не так в захисті, як при розіграші атак. То чому так погано захищалися господарі, важко зрозуміти. У підсумку, «енергетики», поступилися Явору Краснопілля, єдиним розчаруванням яких буде хіба, що вилучення Андрія Гончаренка, котрий за надмірні емоціі отримав дві жовті, і як наслідок пропустить останній тур.

СумДУ – O’GRADY’S Team 0:7

/19 хв. – 0:1 Когулько В.; 32 хв. – 0:2 Левченко В.; 35 хв. – 0:3 Когулько В.; 38 хв. – 0:4 Новіков О.; 42 хв. – 0:5 Когулько В.; 48 хв. – 0:6 Левченко В.; 50 хв. – 0:7 Малюченко Є. /

Студенти, котрі досить довго стримували підопічних Віталія Паська, і в першому таймі, кілька разів змусили по справжньому понервувати суперників, все ж таки розгромно поступилися «зеленій армії». Надважливий гол для гостей, забив Владислав Когулько, котрий ближче до завершення тайму завершив атаку партнерів та реалізував вихід віч-на-віч, завдяки чому, «хлопці в зеленому», пішли на відпочинок за мінімальної переваги.

І по ходу першої частини матчу, здавалося, що за певних умов, політехівцям,  вдасться зачепитися за довгоочікувані очки. Проте як виявилося, гості блискуче провели заключну частину матчу, та завдяки вищій індивідуальній майстерності, зуміли декласувати суперника, відвантаживши тим ще шість сухих голів. В підсумку, впевнена перемога підопічних Віталія Паська, яка дуже важлива перед зустріччю з Україною Токарі у кубку Сумської області.

Газмережі СФ – СК Поліцейських Сумщини 3:3

/4 хв. – 1:0 Бабинін С.; 14 хв. – 2:0 Головльов І.; 28 хв. – Бугай А.; 39 хв. – Бугай А.; 45 хв. – 2:3 Токаренко О.; 49 хв. – 3:3 Колесник О./

Господарі, котрі вже знали результат матчу Технологія-Агросвіт – СКІФ-СДПУ, чудово розуміли, що для того аби забезпечити собі перше місце у чемпіонаті достатньо всього одного балу у двох залишених зустрічах. Проте, звісно ж, горіли бажанням не відкладати це питання на останній тур. І варто сказати, підопічні Андрія Бурдюга дійсно почали по чемпіонські. Поки полісмени прилаштовувалися до гри без своїх лідерів ( а це доречі вся основна четвірка), «газовики», двічі забили. Спочатку Сергій Бабинін, підкорегував удар  партнера та відкрив рахунок, а через кілька хвилин, Ігор Головльов без проблем подвоїв рахунок, забивши з кількох метрів у ворота Богдана Щербака. Здавалося б справу зроблено, адже у дев’яти з десяти випадків, господарі без проблем доводять подібні матчі до логічного завершення. Але це був якраз той самий виняток. Полісмени, таки зуміли знайти свою гру, та раз по раз почали створювати гостроту поблизу воріт Віталія Царіцина, і як ніколи доречним вийшов перший гол гостей, який вони зуміли забити одразу ж по перерві. На допомогу прийшов класно розіграний стандарт неподалік воріт Газмереж, який закінчився точним ударом Артема Бугая. Після цього, гості перехопили ініціативу, та не лише зрівняли, а навіть вийшли вперед, перевернувши поєдинок з ніг на голову. Такий перебіг подій, змусив не аби як понервувати лаву запасних господарів, але все ж таки, ця історія зі щасливим кінцем. Пішовши ва-банк, Олександр Колесник знайшов можливість завдати удару з середньої дистанції, та пробив так, що жодних шансів у Богдана Щербака не було. У підсумку – 3:3, і підопічні Андрія Бурдюга завойовують золото чемпіонату, з чим ми їх і вітаємо!

Україна Токарі – CompService 4:2

/9 хв. – 1:0 Пимоненко Ю.; 20 хв. – 1:1 Комендант А.; 34 хв. – 2:1 Зрібняк В.; 38 хв. – 3:1 Зрібняк В.; 44 хв. – 4:1 Зрібняк В.; 50 хв. – 4:2 Маценко І./

Закривати тур випала честь командам України Токарі та CompService. Господарі з перших хвилин захопили ініціативу, та почали розхитувати захист суперників. «Комп’ютерникам», не вдалося довго втримувати стартовий натиск, і як наслідок, Юрій Пимоненко, ближче до середини тайму, відзначився класним голом, після індивідуальних дій. Впродовж усього матчу відчувалася ігрова ініціативу з боку підопічних Олександра Михайлюка, але, аби почувати себе більш спокійно, команді не вистачало ще одного забитого голу. І поки, господарі вигадували щось в атаці, гості взяли та й організували гол у відповідь. Олексій Пархоменко вивів на побачення з воротарем Артема Коменданта, і той свій шанс не змарнував, відновивши статус кво. Проте після перерви, Токаряни собі подібних похибок вже не дозволяли. Підопічні Олександра Михайлюка, досить швидко здобули собі перевагу у три м’ячі та без проблем довели матч до перемоги, дозволивши гравцям CompService, скоротити рахунок лише за хвилину до фінального свистка. В підсумку, перемога господарів, які продовжують боротися за четверту сходинку з Краснопільським Явором.