Підсумок шостого туру Першої ліги чемпіонату Сумської області з футзалу

Прокуратура збільшує відрив у турнірній таблиці, користуючись нічиєю в очному двобої  конкурентів. Перша перемога в сезоні Спартака та інші події в огляді шостого туру Першої ліги.

Гранум – Спартак 1:2

/2 хв. – 0:1 Ретушняк С.; 6 хв. – Огієнко А. (ЧК); 7 хв. – 0:2 Тихоненко П.; 34 хв. – Дядченко Р. (нп); 38 хв. – 1:2 Ковальов Б./

В битві аутсайдерів сезону в Першій лізі, Спартак виявився сильнішим. І в першу чергу варто відмітити роботу в захисті підопічних Владислава Білоконя. Гості явно краще почали поєдинок, та вже в дебюті заробили собі комфортну перевагу. Спочатку Ретушняк чудово розібрався в епізоді та з гострого кута знайшов шпарину між Огієнком і стійкою воріт – 0:1 на 2 хвилині матчу. А потім все той же Огієнко необачно зіграв руками за межами карного майданчику  чим заробив для себе вилучення та небезпечний штрафний, який без проблем реалізував Тихоненко. Та не зважаючи на все це, часу відіграти відставання у два м’ячі у Гранума було більш ніж вдосталь. Господарі більше володіли м’ячем, проте якоїсь великої користі з цього витиснути не вдавалося. Лише в другому таймі почала з’являтися небезпека поблизу володінь Дениса Мачуліна. В середині другого тайму, господарі здобули право на пенальті, до якого підійшов Руслан Дядченко, та на жаль для нього м’яч влучив у стійку воріт. Проте вже за кілька хвилин, підопічним Олександра Даценка таки вдалося скоротити рахунок завдяки точному удару Коввальова, який обігравшись в стінку точно пробив повз голкіпера суперників – 1:2, і до завершення зустрічі трохи більше десяти хвилин. Та на щастя для вболівальників Спартака, гості, більше нічого не дозволили створити своїм опонентам, та в підсумку святкували дебютну перемогу цього сезону. Ну а Гранум поки лишається єдиною командою, хто не має залікових балів у турнірній таблиці Першої ліги.

Балу – Натон – 1:1

/0:1 Ісмаїлов Р.; 1:1 Божок М./

Цікавою вийшла зустріч між Балу та Натоном. Не зважаючи на невелику кількість голів, команди багато попрацювали на атаку та чимало створили біля воріт одна одної. Варто віддати належне в цій грі голкіперам обох колективів, адже в першу чергу завдяки їм ми побачили всього два голи в поєдинку. Проте попри надійні дії кіперів воріт, гол в першому таймі ми таки дочекалися – це Ісмаїлов втік у контратаку та самотужки вирішив епізод технічно підкинувши м’яча над ногою Гороха. «Ведмеді» в другій частині матчу  тривалий час не могли відновити паритет, проте гострота поблизу воріт постольчан створювалася з регулярною інтенсивністю. Чого вартий лише момент Фадєєва, для якого капітан господарів, Максим Божок протягнув м’яч та викатив на ударну позицію, проте Олександр відверто затягнув з ударом і захист встиг заблокувати його спробу зрівняти рахунок. Захопившись атаками, підопічні Станіслава Корсуна могли і пропустити, проте блискуча реакція Богдана Гороха врятувала команду від голу, та надихнула на останній штурм. У складні моменти на паркеті завжди має бути лідер, і у господарів цього дня, безперечно таким був їх капітан, який і зрівняв рахунок у зустрічі потужно пробивши у верхню дев’ятку воріт суперників – 1:1. Балу навіть спробували вирвати перемогу, проте гра з п’ятим польовим більше не принесла «ведмедям» користі, і гра закінчилася аж ніяк не сумними 1:1.

BrocarStar Peppers – МХП-Урожайна країна 1:1

/26 хв.- 0:1 Алєксєєнко А.;46 хв. – 1:1 Нікіфоров Д./

Мабуть підхопили естафету від попередніх колективів і наступні суперники. Центральний матч туру між Brocar-Star Peppers та МХП-Урожайна країна був не менш напруженим за попередній. Команди віднеслися один до одного з обережністю, та старалися діяти максимально прагматично. Та навіть це не завадило суперникам створити по одній чудовій нагоді поблизу один одного, але в обох випадках каркас воріт після ударів Алєксєєнка та Линника підстрахував голкіперів. Ще кілька перспективних атак мали гості, але захист господарів цього дня діяв самовіддано та не дозволяв тривожити Кириленка. Перед самісінькою  перервою Артем Линник мав вбивчий момент, проте вийшовши віч-на-віч не зумів переграти голкіпера роменчан. Який на жаль в цьому епізоді зазнав прикрої травми та не зумів далі продовжити зустріч. Після відпочинку головною інтригою було, чи зуміють Peppers отримати зиск з відсутності номінального голкіпера суперника. Проте старт другої половини матчу, змусив підопічних Валерія Карацюби забути про те, хто захищає ворота МХП-Урожайна країна, адже вся загроза відбувалася як раз поблизу володінь Кириленка. Одразу після відновлення гри Андрій Алєксєєнко вдало розвернув свого опонента та потужно пробив під стійку воріт «перців» – 1:0. Такий початок дещо ошелешив господарів і у  «puncher`s» було ще кілька чудових нагод подвоїти свою перевагу, де особливої уваги заслуговує двохвилинна гра у більшості через вилучення Романа. Та на щастя для господарів для них все обійшлося, команда не лише вдало відзахищалася в меншості, а і зуміла вирівняти ситуацію на паркеті. Ближче до завершення зустрічі, Peppers перехопили ініціативу та почали  активну кампанію по відновленню рахунку. «Перці» в своєму складі мають достатню кількість досвідчених гравців, які вміють та знають як діяти в подібних моментах, та перейшовши на п’ятого витиснули максимум. Ярослав Вензенко наважився на удар, який рикошетом від Дениса Нікіфорова дезорієнтував зайнявшого місце у воротах Романа Жмуда та влетів у сітку – 1:1. Здається такий перебіг подій влаштовував обидва колективи, адже жоден з них не наважився спробувати вирвати перемогу за залишений час до кінця матчу. Тож у підсумку закономірна нічия, яка більше на користь Прокуратурі.

Прокуратура – Forza 5:1

/3 хв. – 1:0 Кисіль Д.; 8 хв. -2:0 Усатенко О.;40 хв. – 3:0 Окопний Р.; 47 хв. – 4:0 Торба В.; 48 хв. – 4:1 Пуха Є.;50 хв. –  5:1 Окопний Р./

Лідери чемпіонату в Першій лізі, Прокуратура, починали свою зустріч вже знаючи як зіграли їх головні переслідувачі, тож не мали права втрачати очки, щоб збільшувати відрив. І з цим завданням підопічні Віталія Ханюкова впоралися на відмінно. Прокурори, не стали грати в довгий ящик, та  ще до перерви заробили собі комфортну перевагу у два голи. Спочатку господарі скористалися помилкою захисту Forza та вивели на ударну позицію Денис Кисіля, який і відкрив рахунок, а потім Олексій Усатенко потужним ударом зі штрафного збільшив відрив. В другому таймі, для лідерів чемпіонату не склало труднощів довести матч до логічного завершення. Завдяки Руслану Окопному та Володимиру Торбі господарі довели свою перевагу до чотирьох м’ячів та фактично закрили питання щодо переможця зустрічі. Лише після цього, стараннями Євгенія Пухи, гості зуміли засмутити прокурорів,вісімнадцятий номер Forza замкнув дальню стійку та записав на свій рахунок гол престижу. Проте у підсумку Окопний під завісу поєдинку поновив перевагу у чотири голи, оформивши дубль на останніх секундах. Таким чином, підопічні віталія Ханюкова продовжують йти без втрат у сезоні, та дедалі впевненіше почувають себе у турнірній таблиці.