Підсумок шістнадцятого туру Вищої ліги чемпіонату Сумської області з футзалу

СКІФ-СДПУ, вдруге в сезоні сильніше за студентів СумДУ, Явір Краснопілля, перестріляв СК Поліцейських Сумщини, і один крок до чемпіонства Газмереж. Про все це в огляді шістнадцятого туру Чемпіонату Сумської області з футзалу у Вищій лізі.

СКІФ-СДПУ – СумДУ 10:0

/  3 хв- 1:0 Яцюк Б.; 5 хв. – 2:0 Гранько В.; 12 хв – 3:0 Яцюк Б.; 16 хв. – 4:0 Горлач І.; 24 хв. – 5:0 Шульга І.; 40 хв. – 6:0 Балухта Є.; 40 хв. – 7:0 Шульга І.; 43 хв. – 8:0 Зігунов А.; 47 хв. – 9:0 Мартиненко Д.; 49 хв. – 10:0 Акимов К./

Жодних сюрпризів уммптчі відкритті шістнадцятого туру Вищої ліги не сталося! СКІФ-СДПУ, цілком прогнозовано здобув впевнену перемогу у матчі проти СумДУ. І єдина інтрига, котра була в цьому протистоянні, так це те, на скільки великою вона буде. Підопічні Ігора Кравченка, вже в дебюті поєдинку відзначилися двома голами. Господарі, відвантажили у ворота Архіпова по п’ять сухих м’ячів в кожному із таймів, та святкували яскраву перемогу 10:0. Подібна звитяга, явно додасть ентузіазму у підготовці «педагогів» до наступного туру. Де нагадаємо, на колектив чекає зустріч проти Технології-Агросвіт.

Явір Краснопілля – СК Поліцейських Сумщини 8:6

/ 9 хв. – 1:0 Мартиненко В.; 13 хв. – 1:1 Кодак Е.; 14 хв. – 2:1 Гончаренко А.; 22 хв. – 3:1 Тодор А.; 27 хв. – 4:1 Гончаренко А.; 35 хв. – 5:1 Мартиненко В.; 38 хв. – 6:1 Тодор А.; 40 хв. – 6:2 Кодак Е..; 41 хв. – 6:3 Кодак Е. 48 хв. – 6:4 Кодак Е.; 49 хв. – 7:4 Мартиненко В.; 50 хв. – Шелест І. (ЧК); 50 хв. – Мартиненко В. (ЧК) ; 50 хв. – Лизогуб І. (ЧК); Матюшенко О. (ЧК); 50 хв. – Сенченко Я. (2ЖК- ЧК); 50 хв. – 7:5 Єлшанський О.; 50 хв. – 7:6 Кодак Е.; 50 хв. – 8:6 Береговий О./

Ще довго триматиметься в голові цей поєдинок. Матч двох колективів, що у другій частині сезону демонструють один з найкращих футзалів серед усіх у Вищій лізі, повністю себе виправдав. І справа навіть не в підсумковому рахунку, а в бажанні обох команд протистояти одна одній до самого кінця, аби таки досягнути позитивного результату. Хоча для полісменів все починалося дуже безперспективно. Підопічні Олександра Єлшанського, виявилися не готовими до постійного розіграшу зайвого польового гравця з боку господарів. І тривалий час матчу не могли знайти протидію цій тактиці ведення гри Краснопільців. Як наслідок до середини другого тайму, ні про яку інтригу мови і бути не могло. Явір, відвантажив шість м’ячів у ворота СК Поліцейських Сумщини та здавалося б впевнено завершить гру на свою користь. Але тут і почалося найцікавіше. Обмежена кількість гравців Краснопільців, почала відчутно втомлюватися, що не аби як кидалося в очі, а гості,  завдяки активному пресингу та постійній ротації складу дали гідну відповідь своїм суперникам. Звісно ж, полісмени, після того як почали поступатися 6:1, перейшли до підключень в атаку п‘ятого гравця і біля воріт Владислава Харченка, раз по раз стали виникати небезпечні моменти. Спочатку Ігор Шелест, перевірив на міцність стійку воріт, а через кілька хвилин те саме але вже з поперечкою зробив Олександр Єлшанський. Обидва рази, каркас воріт підстрахував голкіпера Явору. А от в кого ніяких проблем з точністю цього дня не було, так це в Едуарда Кодака. Сьомий номер гостей, був ледь не ідеальним у використанні своїх моментів, і як наслідок зумів відзначитися п’ятьма голами у матчі. Спочатку, Едуард, скоротив рахунок до 6:4, а після того як Явір, скористався обрізкою та забив всьоме в цій зустрічі, емоції досягли свого піку, що вилилося в кілька червоних для обох колективів, та меншості для гравців СК Поліцейських Сумщини. Проте навіть попри це, полісмени, ледь не створили справжнє диво. Адже впродовж кількох секунд, Олександр Єлшанський та Едуард Кодак  відзначилися голами, тим самим скоротивши рахунок до мінімуму. Ну а далі був епізод, через який до вбивчої реалізації своїх моментів у все того ж Едуарда Кодака, виникла приставка «ледь не ідеальна». Адже сьомий номер полісменів, мав ще один шанс аби забити свій шостий м’яч та врятувати цей поєдинок. Але здається сил на вирішальний удар у Едуарда вже не вистачило. В підсумку Олександр Береговий, втік в контратаку та за секунду до завершення зустрічі встановив остаточні 8:6, на користь Краснопільського Явору.

Сумиобленерго – Технологія-Агросвіт 0:5

/ 15хв. – 0:1 Літній С.; 21 хв. – 0:2 Літній С.; 41 хв. – Сорока К.; 45хв. – 0:2 Сорока К.; 50 хв.- 0:5 Загорулько Я./

Доволі цікавою вийшла зустріч «енергетиків» проти «технологів». Не зважаючи на підсумковий рахунок, господарі змусили попрацювати у захисті підопічних Максима Мисловського. Хоча саме гості, почали даний поєдинок активніше, та на перших хвилинах кілька разів були близькими до того, щоб відкрити рахунок. Але брак в завершальній стадії не дозволив це зробити Костянтина Сороці та Сергію Літньому. Проте забігаючи наперед саме ця пара гравців і скаже своє вирішальне слово у цьому протистоянні. Витримавши стартовий натиск, господарі, почали не погано огризатися. Спочатку, Смолінський виконав закидання за спину Іллі Пустовойту на Дмитра Ігумнова, але той трохи поспішив пробивати по воротах Зікратого. Далі вже Ігумнов, виконав таке ж закидання на Андрія Білоненка, проте голкіпер «технологів» вчасно вийшов з воріт та не дозволив капітану «енергетиків» себе переграти. Ну і на останок, все той же Білоненко вискочив на побачення з Дмитром Зікратий, але трохи замешкався з ударом тим самим дозволивши Роману Дробному на пару з голкіпером відвести загрозу від власних воріт, та започаткувати контатаку, яка у підсумку і завершилася голом. Це Сергій Літній,  підхопив м’яч, протягнув його до володінь Олександра Гніденка, та не зустрівши опору, завдав удару під поперечку – 0:1. Майже одразу, господарі могли відповісти своїм голом. Сумиобленерго, створили два хороші моменти, в обох епізодах все закінчилося нічим. Спочатку Євгеній Хабовець, трохи не дістався м’яча, після прострілу Олександра Смолінського, а трохи згодом Владислав Локоть, обікрав свого тезку Грибачова, але переграти з вигідної позиції Дмитра Зікратого не зумів. Як потрібно реалізовувати моменти, наглядно продемонстрували гравці Технології-Агросвіт. Ближче до завершення тайму. Сергій Літній, знову втік в контратаку, та без проблем переграв Олександра Гніденка – 0:2, і з таким рахунком команди йдуть на відпочинок.

Після перерви, ситуація на майданчику кардинально не змінилася. Господарі, намагалися вирівняти становище, а гості, терпляче чекали на свої нагоди в контратаках. І якщо «енергетикам», виконати своє завдання не вдалося, то гравці Технології-Агросвіт, зі своїм впоралися на відмінно. Вимушені все більше ризикувати, підопічні Євгенія Хабовця почали припускатися помилок поблизу власних воріт, чим неодмінно скористалися гості. Костянтин Сорока, взявши приклад свого партнера Сергія Літнього, також оформив дубль та збільшив гандикап своєї команди до чотирьох голів. А на останок своїм голом відзначився Ян Загорулько, котрий не за довго до фінальної сирени, відібрав м’яч у суперника, та встановив осточні 0:5, на користь Технології- Агросвіт.

CompService – Газмережі СФ 1:7

/ 3 хв. – 1:0 Кисельов М.; 21 хв. – 1:1 Бабинін С.; 21 хв. – 1:2 Кисельов М. (АГ); 25 хв. – 1:3 Биков Я.; 32 хв. – 1:4 Козолуп С.; 33 хв.- 1:5 Бабинін С.; 42 хв. – 1:6 Бабинін С.; 48 хв. – 1:7 Будко Д./

Надважлива звитяга від команди Андрія Бурдюга. CompService, доволі непогано розпочав своє протистояння проти лідера чемпіонату, та завдяки класному удару Максима Кисельова, вже на третій хвилині відкрив рахунок. Після голу, підопічні Олексія Тюріна, більше зосередилися на захисті власних воріт, і господарям досить непогано вдавалося втримувати атакувальний потенціал гостей. До першого пропущенного можна згадати в одній атаці дві поспіль поперечини від Сергія Бабиніна, проте це був скоріше виняток із загальної картини, де «комп’ютерники», щільно відпрацьовували проти своїх опонентів та не дозволяли тим вільно себе почувати при побудові власних атак. Проте як ми знаємо, подібний ритм витримують далеко не всі команди. Здавалося б звичайний простріл Радченка в карний майданчик , і м’яч знаходить Сергія Бабиніна, котрий в притаманному йому стилі, п’ятою проштовхує м’яч у сітку. Моментально взятий тайм-аут від Олексія Тюріна, ніяк не допоміг команді прийти до тями, і повернувшись на паркет, господарі, на рівному місці, привозять собі ще два голи. Саме з перевагою в два м’ячі «газовики» йдуть на перерву.

Після відпочинку, біди «комп’ютерників» продовжилися. Впродовж однієї хвилини, вони дарують ще два голи для підопічних Андрія Бурдюга, які такими презентами від суперників нехтувати не стали, та фактично зняли всі питання про переможця. Гостям, всього залишалося довести гру до логічного завершення, з гравці Газмереж без особливих зусиль впоралися, забивши при цьому ще двічі. В підсумку 1:7 на користь «газовиків», які все ближче до загальної перемоги в чемпіонаті.

O’GRADY’S Team- Україна Токарі 1:1

/ 6 хв. – 0:1 Пимоненко Ю.; 40 хв. – 1:1 Когулько В. (Пен.)/

В заключному матчі шістнадцятого туру, O’GRADY’S, зустрічався проти України Токарі, і був налаштований перервати свою невтішну серію із поразок, яка налічувала чотири поєдинки поспіль. Тож для господарів, вкрай важливо було здобути результат. Тим паче, що суперник для команди Віталія Паська, був добре знайомий і з ними вони в сезоні вже здобували нічию в першому колі. Зокрема, так сталося і в другому їх очному протистоянні. Команди лише епізодами вмикали швидкості, тож сказати, що в першому таймі було багато моментів, не можна. Підопічні Олександра Михайлюка, окрім класного голу у виконанні Юрія Пимоненка, більше шансів для взяття воріт не мали. А господарі, лише під кінець тайму зумів дещо попрацювати у рамці воріт Олександра Ходакова. Проте всі удари гравців прийшлись в руки голкіперу Токарів.  А коли вже і він був безсилий, на допомогу прийшов каркас воріт, який в одному епізоді, після удару Юрія Откидача, двічі зіграв за гостей. В другій частині матчу, «хлопці в зеленому» були більш активні, та сміливіше ходили в атаку, маючи кілька перспективних нагод для того щоб забити, але в підсумку гол прийшов фактично не звідки. Богдан Суходуб, невдало обробив м’яч у власному карному майданчику, та підібравши собі рукою, привіз шестиметровий удар у власні ворота. До позначки підійшов Владислав Когулько, та без шансів переграв Олександра Ходакова. Цей гол і став останнім у цьому матчі, тож за сумою двох поєдинків, команди так і не визначили переможця між собою, зігравши обидва матчі внічию.