Підсумок першого туру Першої ліги чемпіонату Сумської області з футзалу

Хотілося б привітати всіх любителів футзалу зі стартом нового сезону в АФС! Не дивлячись те у який складний час зараз перебуває наша країна, ми продовжуємо жити та знаходити можливість грати в улюблений вид спорту, що на наш погляд є великою перемогою. Цими вихідними команди Першої ліги відіграли перший тур чемпіонату, в якому на наш погляд в певній мірі було місце кільком сенсаційним результатам. До вашої уваги огляд старту чемпіонату Сумської області з футзалу в Першій лізі.

Brocar-Star Peppers – Прокуратура 2:3

/16 хв. – 0:1 Торба В.; 28. хв.- 1:1 Шатьорний С.; 30 хв. – 1:2 Усатенко О.; 34 хв.- 1:3 Торба В.; 48 хв. – 2:3 Роман П./

Центральний матч туру в Першій лізі між командами Brocar-Star Peppers та Прокуратури виправдав свій статус. Початок гри суперники провели досить обережно, більше оглядаючись на власні ворота, намагаючись зіграти максимально просто. Проте все змінилося після того, як гості в середині тайму відкрили рахунок, завдяки вдалим діям Дениса Кисіля, який прибрав на замасі Ругаля та пробив у дальній кут, де сферу підправив його партнер Володимир Торба- 0:1. Гол, помітно оживив команди, і вони все активніше почали шукати моменти біля чужих воріт. Кілька непоганих передумов для того щоб подвоїти перевагу втратили прокурори, за що і були покарані господарями в дебюті другого тайму, коли Ярославу Вензенко вдалося знайти передачею Сергія Шатьорного, а вісімдесят другий номер «перців» на досвіді прикрив м’яч корпусом та пробив повз голкіпера, тим самим відновивши статус кво в протистоянні. Здавалося б, забитий гол мав би бути психологічно додати впевненості гравцям Brocar-Star Peppers, , проте буквально через кілька хвилин своє взяття воріт вже святкували гості. «Перці» вкрай невдало відіграли у захисті дозволивши одразу двом гравцям опинитися перед володіннями Кириленка, і Олексію Усатенко не склало складнощів знову вивести прокурорів вперед. Проте до завершення зумюстпісі лишалося ще багато часу і щоб почувати себе більш захищено, гравцям Прокуратури важливо було подвоювати перевагу. В середині тайму чудовий шанс для Дениса Кисіля створив Володимир Торба, проте якимось дивом м’яч розминувся з воротами після удару дванадцятого номера гостей. В народі часто говорять: «якщо хочеш щось зробити, зроби це сам!». Мабуть, саме такого принципу притримувався Володимир Торба, який через кілька хвилин розіграв двоходівку з Синіциним, та після закидання другого дезорієнтував ні то прийомом ні то ударом Кириленка та проткнув м’яч в дальній кут воріт – 3:1, на користь Прокуратури.

Проте Brocar аж ніяк не збирався так просто здаватися, та спробував перевернути гру, кинувшись виправляти ситуацію. Та захист гостей майже не припускався помилок, діючи максимально просто. Гол Павла Романа за дві хвилини до завершення матчу, лише скоротив рахунок, та все ж відіграти гандикап у два голи «перцям» часу не вистачило.

Підсумкові 3:2 на користь Прокуратури, яка починає сезон з важливої перемоги.

Натон – Гранум 6:2

/4 хв. – 1:0 Бехта Д.; 13 хв. – 1:1 Аніщенко Д.; 16 хв. – 1:2 Даценко О. ; 27 хв. -2:2 Сланченко С.; 30 хв. – 3:2 Бехта Д.; 32 хв. – 4:2 Кокін М.; 40 хв. – Краснянський С. (ЧК); 41 хв. – 5:2 Герко І.; 49 хв. – 6:2 Клочко Б./

Захоплюючим вийшов другий поєдинок ігрового дня в Першій лізі. Натон приймав команду Гранум, яка підійшла до даного поєдинку з відчутними втратами у складі, одразу два лідери: Бокач Олександр та Артеменко Кирило, які в минулі роки відповідали за левову частку голів колективу, змінили клубні прописки. Тож підопічні Олександра Даценка змушені звикати до гри без них. І в першому таймі гостям це не погано вдавалося, не зважаючи на те, що колектив пропустив першим, у дебюті зустрічі  Дмитро Бехта скористався помилкою захисту та без перешкод відправив м’яч у сітку.  Далі саме Гранум більше володів ініціативою та намагався створювати гостроту. В середині тайму «зебри» немов під копірку сконструювали два голи та вийшли вперед. Спочатку Аніщенко, а потім і сам Даценко своїми ударами після розіграшу ауту заставили зненацька голкіпера господарів Дениса Соляника. Тож на перерву команди пішли за мінімальної переваги гостей.

Проте коротка лава запасних все ж далася в знаки і в другій частині матчу гравці Натону мали відчутну ігрову перевагу. Головною ударною силою підопічних Едуард Підлужного став їх новачок Дмитро Бехта, який не лише оформив дубль, а й допоміг відзначитися партнерам. Гостям стало вкрай важко, коли за необачну гру руками за межами карного майданчику було вилучено Сергія Коаснянського, який займав місце у рамці воріт. У підсумку Постольчани здобули яскраву перемогу 6:2, яка хоч на день, та все ж дозволила очолити турнірну таблицю.

Балу – Forza 1:1

/13 хв. – 1:0 Мальованик К.; 44 хв. -1:1 Пуха Є./

Матч дебютантів Першої ліги Балу проти Forza нееочікувано для багатьох виявився досить прагматичним. Чи то роль дебютанта чи просто той факт що це старт чемпіонату, і колектив ще не «вкотився»  в сезон, але «ведмедям» не вистачило сміливості та тої завзятості з якою вони грали минулого сезону та в літньому чемпіонаті.  Першого моменту довелося чекати  до середини тайму. Фадєєв Олександр вдало розвернувся поблизу штрафної гостей, проте завдати влучного удару не вийшло. Це хоч якось розтормошило «ведмедів» і за кілька хвилин підхопив ще один партнер Олександра по команді – Костянтин Мальованик, який першим встиг на добивання та відкрив рахунок у матчі. А ще через кілька хвилин Максим Божок мав можливість подвоїти перевагу господарів, опинившись  перед воротами, проте голкіпер Forza зумів відвести небезпеку від власних воріт. Більше до перерви згадати нічого. Не зважаючи на відсутність моментів з боку гостей, рахунок 1:0 був досить слизьким і щоб забезпечити собі позитивний результат, підопічні Станіслава Корсуна мали збільшувати свою перевагу. Проте відверто кажучи, якихось серйозних нагод у команди важко пригадати. Балу більше контролювали м’яч, але трасформувати цей факт в небезпеку так і не зуміли, за що і поплатилися ближче до завершення зустрічі. Як це часто буває, гол прийшов не звідки, але спрацювали стандарти Forza, Євгеній Пуха звільнився від опіки та потужно пробив у верхній кут після розіграшу кутового, тим самим зрівнявши рахунок у матчі. Який до його завершення так і не змінився.