Підсумок першого раунду плей-офф Другої ліги чемпіонату Сумської області з футзалу

«Фортуна» та «ЕФК-Олександрія» забивають своїм суперникам по чотири мʼячі, «Лебединські ковбаси» сильніші за «Peroff», а ФК «Соборна» припиняє боротьбу, будучи в декількох секундах від перемоги.

Не дивлячись на підсумковий рахунок доволі цікавим вийшло протистояння між «Фортуною» та «ТРО-Суми». Обережно почали гру колективи, намагаючись в першу чергу надійно зіграти біля власних воріт. А з моментами які виникали, чудово справлялися голкіпери команд. Такий перебіг подій не дуже подобався «ТРО», тож ще в першій половині зустрічі вони починають загравати пʼятого польового, але також безрезультатно, 0:0 після першоготайму. А ось в другій 25-хвилинці штучна більшість спрацювала, але зі знаком мінус. Грубої помилки припустились гості, за що були покарані голом в порожні ворота від Тітарєва. Який через деякий час в класному сольному проході подвоїв перевагу. Лише після цього у Змислі і компанії знайшлась гідна відповідь, це Воронцов скоротив відставання, повернувши свою команду в гру. Можливо й до відновлення нічийного  рахунку були близькими  «ТРО», але Олександр Тітарєв сьогодні був в огні. Чергове перехоплення, і на його рахунку хет-трик. А реалізована більшість, через вилучення Мурашкіна повністю закрила цей матч, перемога «Фортуни» – 4:1.

В другому матчі «ЕФК-Олександрія» підтвердила свій статус фаворита і перемогла «Колос» – 4:1. Як і в попередній грі тут також знайшовся свій герой, який відзначився хет-триком, це Приходько в інтервалі з 38 по 41 хвилинузабив тричі, додамо сюди ще гол Некрасова на 12 хвилині, і маємо перевагу «Олександрії» в чотири голи. Лише після цього Підліснівка відповіла своїми двома влучними пострілами, які на підсумок зустрічі ніяк не впливали. Далі на підопічних Віталія Гученка чекає потужний «Елітбуд», але з огляду на те в якій формі зараз перебувають «олександрійці» матч буде цікавим.

В зустрічі досвідчених колективів «Лебединські ковбаси» взяли верх над «Peroff». Результативно розпочинали кожен із таймів підопічні Валерія Глуха, забиваючи на початку кожного з них. При цьому успішно діючи в захисті, давши забити «Peroff» лише на 42 хвилині. Але цей пропущений мʼяч змусив Лебедин лише діяти більш сконцентровано, що їм і вдалося. Фесюн і компанія спробували врятувати гру і з пʼятим польовим, але також безрезультатно. Для них цей сезон завершено, на жаль без медалей.  А «Лебединських ковбас» в наступному раунді очікує непереможна Северинівка, подивимось чи вдасться Рябку і компанії зупинити локомотив під назвою «Колос».

Заключним на цьому етапі було одне з найбільш гарячих протистоянь, адже зустрічались дві доволі молоді та найбільш емоційні команди. Перед грою були побоювання щодо фізичного стану ФК «Соборной», яка напередодні провела важку зустріч з командою Вищої ліги. Але перший тайм показав, що з фізикою у них все в порядку, і вони в цьому плані аж ніяк не поступалися своєму супернику. Тож перша половина зустрічі пройшла на зустрічних курсах, з чималою кількістю атак з обох боків, та по справжньому гольових моментів більше було у «Соборной», тож їх мінімальна перевага по завершенню 25-хвилинки виглядала цілком закономірною. В другому таймі команди дещо збавили оберти, але гра менш цікавою точно не стала, відразу по перерві «Вікторія» зрівнює рахунок, і колективам знову доводиться розпочинати все спочатку. І знову кращими в завершальній стадії були номінальні гості, Василець на 35 хвилині забив другий мʼяч, який дозволив грати його команді по рахунку. В принципі це в них доволі непогано виходило, але надмірна активність у відборі призвела до шостого фолу на останній хвилині, пробивати який взявся Шевченко, та переграти кіпера суперника не вдалося. Час швидко спливав, пʼятий від Берези і компанії не працював, та зрівняти рахунок все ж вдалося. Зароблений аут на останніх секундах, і простріл від Кононовича увінчується голом. Доволі суперечливий епізод, адже гравці «Соборной» були не згодні, що мʼяч торкнувся їх гравця. Та арбітри провівши невеличку нараду гол зараховують і нас очікує серія пенальті. Героєм якої став голкіпер Липової Долини – Артур Півень, який взяв три шестиметрових, при цьому його партнери з точки не мазали. Тож фіксуємо важку перемогу «Вікторії», яка подарувала їм неабиякі емоції.