Підсумок першого попереднього етапу Кубку Сумської області з футзалу

6-7 січня, в залі педуніверситету відбувся перший попередній раунд Кубка Сумської області з футзалу. Вже за традицією матчі на вибування несуть в собі непередбачуваність результату. Не виключенням став і цей етап, де більшість фаворитів зустрічей мали неабиякі проблеми зі своїми суперниками, і не всі вони зуміли з ними впоратися.

Розпочати огляд хотілося б з найбільш результативного матчу, яким виявилась зустріч між «Слобожанщиною-Агро» та МХП. Перші особливо не виблискують результатами в Другій лізі, натомість їх суперник є одним із лідерів Першої ліги. Тож фаворит матчу був очевидний, і яким сюрпризом стало для всіх перевага аграріїв в один мʼяч після першої половини гри. На другу 25-хвилинку «Урожайна країна» вийшла вже більш зарядженою, із зрозумінням того, що суперник в них не простий. Такий підхід до протистояння дав свій результат, і гравці МХП раз-по-раз почали розписуватися у воротах «Слобожанщини», найбільш вдалими у своїх діях були Фисун та Жмуд Роман, які оформили по хет-трику, ще один мʼяч на свій рахунок записав Головко. Таким чином вигравши другу половину зустрічі з рахунком 7:0, які в підсумку дали впевнені 8:2 і прохід в наступний раунд Кубку.  А ось вже наступним колективам Першої ліги, так просто, особливо за результатом, проти своїх суперників вже не було. «Прокуратура» обмінявшись з «Patriots» голами в середині першого тайму, довго не могла вийти вперед, і лише вдалі дії Миколи Русина за 12 хвилин до кінця зустрічі, принесли такий потрібний результат для Віталія Ханюкова. Буквально за хвилину Микола зробив дубль, настрій якого підхопив Усатенко, довівши перевагу свого колективу до трьох мʼячів, і до перемоги в цілому. Наступним колективом який пробився до наступного раунду стала команда «Балу», яка ще минулого сезону грала в Другій лізі, цього вирішила піти на підвищення. І як ми бачимо не даремно, до непоганих результатів в своїй лізі, команда вже додає прохід першого раунду Кубку, проти дуже не поступливої «Фортуни», долю матчу вирішив один забитий мʼяч на 38 хвилині, автором якого став Єременко. Також хотілося б виділити кіпера «Балу» – Богдана Гороха, який провів досить певнений матч, і висловлюючись хокейним терміном, оформив черговий «шатаут». Ну а єдиною командою, яка не змогла підтвердити свій статуспершолігової, стала «Форза». Яка в дуже цікавій грі мінімально поступилася ФК «Соборній», двічі протягом гри відігравалися підопічні Олександра Бабича, та щоб зробити це в третє сил не вистачило. Тож перемога новачка Другої ліги, яка подарувала неймовірні емоції, як і самим гравцям так і їх вболівальникам.

Вже в  наступних поєдинках між собою зустрічалися команди Другої ліги, які абсолютно ні в чому не поступалися попереднім матчам. «Аквітан» без свого лідера НазаріяГурба, мав чималі проблеми з «Антифутболом», який пропустивши на початку гри терпів аж до її завершення і, на останній хвилині зумів таки реалізувати свій момент, та перевести гру в серію післяматчевих пенальті, більш вдалими в яких виявилися гравці «Аквітану».  Це був не один поєдинок, в якому глядачі могли насолодитися таким дійством. «Колос» (Підліснівка) та «Peroff» також не зуміли виявити сильнішого в основний час. Тож все вирішилося також в серії шести метрових ударів, в яких досвідчені гравці «Peroff» показали майстер клас своїм суперникам, не схибивши з позначки жодного разу. Ну й третім поєдинком в якому для визначення переможця 50 хвилин виявилося замало, стала зустріч між «Елітбудом» та «Вікторією». «Будівельники» класно провівши першу половину зустрічі, виграли її 4:1. Та схоже зарано Єременко і компанія повірили в свою перемогу, за що й були покарані. «Вікторія» зробивши найбільший камбек першого етапу Кубку, зуміла перевести гру в серію пенальті. Де фарт був не на їх боці, лідер команди Олег Береза не зумів переграти Крамаренка, і щоб якось реабілітуватися, вирішив спробувати себе в якості воротаря, та парирувати вирішальний удар будівельників не вдалося. Тож на жаль такий камбек виявився даремний і потрібного результату не приніс.

«Колос» (Северинівка) продовжує свою переможну серію. Нагадаємо це єдина команда чемпіонату, яка ще не втрачала залікових балів. В Кубку їм протистояв «Валедіанс», який в принципі зумів навʼязати боротьбу фавориту зустрічі, та отримати бажаний результат не вдалося. Мінімальна перемога Северинівки 3:2, дубль на рахунку Галети, і переможний гол старожили команди Вадима Півненка.

Ще одна гра яка закінчилася мінімальною перемогою, стала зустріч між «Лікарським» та «ТРО-Суми». Продемонструвавши непогану результативність, переможцем вийшли гравці «Лікарського», які все ж на один мʼяч були вдалішимив завершальній стадії атак, тож сподіваємось ця звитяга підніме настрій колективу і справи в чемпіонаті підуть куди краще.

Ну й завершимо огляд найбільш сенсаційним результатом. «ЕФК-Олександрія» перемагає «Зірку» – 6:1! Так більшість пропущених мʼячів прийшлись на останні хвилини, коли адвокатом потрібно вже було ризикувати. Але найголовніше, що перемога за олександрійцями, їм вдалося стримати кращого бомбардира чемпіонату-Валерія Грабара, та й  взагалі увесь потужний атакувальний потенціал команди, не в останню чергу й завдяки своєму голкіперу Колеснику Вʼячеславу. Натомість класно розпорядившисясвоїми моментами в атаці, тут хотілося б виділити ПосногоІгора, який забив перші два мʼячі. Таким чином підопічні Віталія Гученка беруть реванш за поразку в чемпіонаті, зрівнюючи рахунок в очних зустрічах між собою 1-1, і вже в наступному турі Другої ліги хтось вийде вперед.

Протокольні дані матчів.

«Аквітан» – «Антифутбол» 1:1 (1:0), (пен. 5:4)

Голи:Коноплев (6) – Якущенко (50)

Пенальті забили:Кравченко А, Стецюра, Коноплев, Малик, Кравченко О. –Шпак, Якущенко, Зеленський, Коломієць М.

Пенальті не забили:Зимовець–Райденко, Коломієць Є.

«Елітбуд»  – «Вікторія» (Липова Долина) 4:4 (4:1), (пен. 5:3)

Голи:Красюк (2,14), Терешкевич (10), Коваль (20) –Шевченко (15), Кононович (29), Капля (29), Можнеський (49 – з пенальті)

Пенальті забили:Єременко, Щербина, Красюк, Терешкевич, Коваль –Шевченко, Іщенко, Можнеський

Пенальті не забили:Береза Олег

Попередження: Крамаренко (49) –Красніков (9), Іщенко (40)

«Patriots» – «Прокуратура» 2:4 (1:1)

Голи:Камінський (10), Шкут (48) –Жиловець (11), Русін (38,39), Усатенко (46)

«Валедіанс» – «Колос» (Северинівка) 2:3 (0:1)

Голи:Гелюх (29), Рева (34) –Галета (4,27), Півненко (30)

Попередження: Сень (38), Петрик (48)

«Forza» – ФК «Соборна» 2:3 (1:2)

Голи:Пуха (8), Криводід (32) –Сініченко (9), ПолубінськийД. (20), Сивенко (35)

«Фортуна» – «Балу» 0:1 (0:0)

Голи:Єременко (38)

Попередження:Швець (40) –«Балу»

«Лікарське» – «ТРО-Суми» 4:3(1:0)

Голи:Чернишов А. (16,36), Остапенко (28), Чернишов О. (40) –Мурашкін (29), Ігнатенко (35), Доценко (46)

Попередження: Остапенко (19 – Доценко (28)

«ЕФК-Олександрія» – «Зірка» 6:1 (1:0)

Голи:Посний (22,34), Шугаєв (47), Тхор (48,50), Білокур (49) – Брухно (36)

Попередження: Посний (30), Тхор (40) –Шпаков (38), Брухно (39)

«Слобожанщина-Агро» – «МХП-Урожайна країна» 2:8 (2:1)

Голи:Саєнко (2), Антипенко (11) –Алєксєєнко (3), Головко (32),Фисун (33,37,45), ЖмудРоман (36, 44,49)

«Колос» (Підліснівка) – «Peroff»  2:2 (2:1)(пен. 2:4)

Голи:Веліченко (4), Бирченко В. (24) –Пазуха (5), Гльоза (35)

Пенальті забили:Бирченко В, Куліченко–Волченко, Пазуха, Гльоза, Скриннік

Пенальті не забили: Доленко, Хамуза – «Колос»