Асоціація футзалу Сумщини

Підсумок першого тура “Срібного плей-офф” Другої ліги Чемпіонату Сумської області

Завершився перший тур срібного плей-офф серед команд, котрі не зуміли кваліфікуватися до першої вісімки кращих колективів Другої ліги. Bingo-Peroff завдяки перемозі над Антифутболом значно покращив своє положення, та змінив останню сходинку на третю позицію. Фортуна продовжує лідерство і матч наступного тижня проти Антифутболу стане для колективу Владислава Лавруся вирішальним, щоб здобути втішний приз.

Антифутбол – Bingo-Peroff 0:4

/4 хв. – 0:1 Скриннік О.;41 хв. – 0:2 Папета В. ; 44 хв. – 0:3 Волченко Є.; 48 хв. – 0:4 Гльоза Вадим/

Дуже важлива перемога для Peroff, адже у разі втрати очок у матчі, підопічні Дмитра Ігумнова втрачали всякі шанси на боротьбу за місця в секстеті колективів , що не потрапили до золотої плей-офф. Вже в дебюті матчу Скриннік Олег відкрив рахунок у матчі, чим суттєво покращив шанси гостей на позитивний результат. Важко згадати коли в останнє Волченко і Ко грали на нуль, але цього дня команді вдалося відіграти максимально уважно не дозволяючи собі серйозних помилок. При цьому ближче до завершення гри Peroff, вдалося покращити перевагу та забити господарям ще тричі. На жаль для Антифутболу це був явно не їх день, тому цілком заслужена перемогу Bingo-Peroff, яка дозволила команді піднятися на третю сходинку.

Колос – Валедіанс 3:2

/8 хв. – 1:0 Бирченко В.; 10 хв. – 1:1 Скоробагатько М.; 34 хв. – 2:1 Черних О.; 38 хв. – 3:1 Черних О.; 42 хв. – 3:2 Скоробагатько М./

Досить цікавим обіцяв бути поєдинок між Колосом та Валедіансом. Колективи не цураються вести багато боротьби, тому передбачити за яким сценарієм піде хід матчу було фактично неможливо. Команди не довго витратили часу на знайомство один з одним і вже в першій десятихвилинці обмінялися влучними ударами. На гол у виконанні підліснівця Віктора Бирченка, за Валедіанс відповів Скоробагатько Михайло. Перший тайм більше не порадував глядачів забитими м’ячами, тому долю матчу було відкладено на другу половину гри. В першому етапі сезону господарі зарекомендували себе як бойовий колектив, який не має проблем з забитими голами, тож можна було очікувати пару забитих м’ячів у виконанні підопічних Діденка. Так і сталося – в середині тайму Чериних Олег двічі змусив починати гостей з центру майданчику, чим суттєво ускладнив їм життя, щодо кінцевого результату. Здавалося б гол Михайла Скоробагатька, повернув Валедіанс у гру повернувши інтригу, проте на більше колектив Валедіансу не вистачило. Тож констатуємо мінімальну перемогу Колоса з рахунком 3:2.

ІМК Слобожанщина – Фортуна 1:2

/4 хв. – 0:1 Зякун А.; 6 хв. – 1:1 Буцик І.; 40 хв. – 1:2 Зякун А./

Здавалося б Фортуна підходила до матчу у статусі беззаперечного фаворита, адже команда до останнього туру боролася за потрапляння до вісімки кращих, і лише на останньому віражі Балу обійшов підопічних Лавруся. Але колектив вийшов до срібного плей-офф з найбільшим доробком і явно може підсолодити сезон перемогою в ньому. І початок гри давав привід, що проблем у гостей з ІМК Слобожанщиною виникнути не повинно. На четвертій хвилині Зякун Андрій вивів команду вперед. Проте далі все явно пішло не по плану Фортуни. Нарешті «агрономи» після провального першого етапу зуміли продемонструвати якісну гру та створити чимало проблем суперникам. Зрівнявши зусиллями Ігора Буцика рахунок, команда награла ще на велику кількість гольових моментів, але з реалізацією цього дня у господарів не склалося. Натомість Фортуна перетерпівши навалу Слобожанщини зуміли забити вдруге  – знову відзначається Зякун Андрій та приносить тяжку перемогу підопічним Владислава Лавруся.

Підсумки туру:

Формат срібного плей-офф не дає права на помилку, адже кожна втрата очок за такої щільності може стати фатальною. Тим цікавіше спостерігати за зусиллями команд, які викладаються на повну, за для перемоги.

Герой туру: Зякун Андрій (Фортуна) – дубль якого приніс мінімальну перемогу над ІМК Слобожанщина.  

Коментарі закриті.