Асоціація футзалу Сумщини

Підсумок п’ятого туру Fantasy Team

Цього тижня відбулися чергові тури в Вищій та Першій лізі, а також левова частка матчів 1/8 кубку. Окрім цікавих баталій на футзальних майданчиках, не менш інтригуюче було слідкувати за окремими виконавцями різних команд, адже саме вони мали можливість принести залікові бали тренерам в нашій Fantasy team. Ігровий уік-енд подарував нам чимало неочікуваних результатів, що звісно ж позначилося на турнірній таблиці серед тренерів. Також додамо, що результати шостого туру будуть підведені одразу по завершенні кубкових матчів, що відбудуться посеред тижня. 

Найкращі в п’ятому турі:

Ігумнов Дмитро (Bingo Peroff),  Котенко Станіслав (Brocar-Star Peppers), Корсун Станіслав (ФК Балу) – яким вдалося набрати по 11 балів .

До вашої уваги результати та турнірна таблиця після п’ятого туру в Fantasy team. ( Примітка: Остаточний результат Ігора Кравченка буде підведено після перенесеного матчу Попівська громада – Сумиобленерго)

Гравці на яких покладали найбільші сподівання цього тижня:

Линник Артем (Brocar-Star Peppers) – 14 разів потрапляв до вибору символічної п’ятірки тренерів. Та своїми вдалими діями приніс кожному з них по два залікові бали.

Мигаль Максим (Явір) – 13 разів потрапляв до вибору символічної п’ятірки тренерів. Проте своїми діями не зумів принести залікові бали.

Бокач Олександр (Гранум) – 10 разів потрапляв до вибору символічної п’ятірки тренерів. Та своїми вдалими діями приніс кожному з них по чотири залікові бали.

Трійка гравців які були найбільш успішними цього туру:

Олександр Бокач (Гранум) – набрав 4 бали, відзначившись дублем у переможній грі

Артеменко Кирило  (Гранум)  – набрав  4 бали, відзначившись дублем у переможній грі

Станіслав Піскун (Brocar-Star Peppers) – набрав 4 бали, відзначившись дублем у переможній грі.

Коментарі закриті.