Підсумки п’ятого туру Третьої ліги літнього чемпіонату Сумської області з футзалу

У Третій лізі за два тури до фінішу чемпіонату визначився чемпіон. Жодного разу не оступившись Peroff достроково став золотим призером. До вашої уваги огляд матчів п’ятого ігрового тижня Третьої ліги.

Сумиобленерго КПР – ТРО Суми 4:5

/7 хв. -0:1 Доценко М.; 18 хв. – 1:1 Омельченко О.; 23 хв. – 1:2 Дряпік В.; 23 хв. – 1:3 Дряпік В.; 28 хв. – 2:3 Омельченко О.; 33 хв. – 3:3 Семенеко Є.; 38 хв. – 3:4 Змисля А.; 40 хв. – 4:4 Ярошенко Д.; 49 хв. – 4:5 Доценко М. /

ТРО Суми виявилися не готовими до такого супротиву з боку Сумиобленерго КПР, і ледь не поплатилися за це.  Команда веде боротьбу за нагороди у Третій лізі, і втрата очок могла поставити команду у невигідне положення, в якому б саме їм доводилося б наздоганяти. А враховуючи той факт, що до завершення чемпіонату лишилося всього два тижні, зробити це може виявитися не так і просто. Та все ж у підсумку досвід взяв гору, та завдяки влучному удару на останній хвилині зустрічі від Миколи Доценка, ТРОшники святкували мінімальну перемогу 5:4 над Сумиобленерго КПР.

Peroff – Колос (Підліснівка) 7:4

/1 хв. – 0:1 Бирченко С,; 10 хв. – 0:2 Вакал Є.; 12 хв. – 1:2 Гльоза В.; 15 хв. -2:2 Обзор А.; 16 хв. – 3:2 Обзор А.; 25 хв. – 4:2 Скриннік О.; 30 хв. – 5:2 Обзор А.; 34 хв. – 6:2 Пихтін В,; 36 хв. – 7:2 Боріщик Д.; 40 хв. – 7:3 Бирченко С.; 43 хв. – Черних О./

Достроково оформити золоті нагороди, мали можливість гравці команди Peroff. Для цього їм потрібно було обов’язково перемагати Колос з Підліснівки і за два тури до фінішу стати недосяжними для жодного з колективів переслідувачів. І скажімо так нерви своїм вболівальникам, господарі трохи полоскотали. Чи то через тиск за результат, чи то просто банальна недооцінка, проте старт матчу підопічні Дмитра Ігумнова провалили і вже на десятій хвилині поступалися суперникам з рахунком 0:2. Проте як виявилося з характером у команди все в повному порядку і взявши себе в руки (та отримавши кілька тренерських настанов) господарі заграли так як і подобає чемпіону. Ще до перерви гравці Peroff не лише зрівняли рахунок, а і зуміли розвинути перевагу до двох м’ячів на свою користь. У другій частині господарі вирішили не повторювати помилок першого тайму, і з перших хвилин продовжили нарощувати гандикап. Вже до середини двадцяти п’ятихвилинки господарі остаточно вбили інтригу протистояння забивши ще три м’ячі тим самим довівши перевагу до п’яти голів. Звісно в передчутті чемпіонства команда дозволила собі дещо розслабитися і пропустити два м’ячі, які суттєво на результат не вплинули. Впевнена перемога Peroff, які святкують чемпіонство у лізі, з чим ми команду і вітаємо!

Локомотив – Антифутбол 3:8

/7 хв. – 0:1 Якущенко А.; 20 хв. – 1:1 Аніщенко Д.; 23 хв. -1:2 Зімін Д. (АГ); 23 хв. – 1:3 Зеленський С,; 26 хв. – 1:4 Коломієць М.; 33 хв. – 1:5 Шевченко І, (АГ); 34 хв. – 1:6 Майоров О,; 35 хв. – Зеленський С,; 37 хв. – 2:7 Кураш Є.; 42 хв. – 2:8 Якущенко А,; 48 хв. – 3:8 Боханов А. /

Ще один матч в якому вирішувалося положення команд у верхній частині таблиці. Локомотив приймав Антифутбол. І для обох дана гра мала вагоме значення у боротьбі за нагороди, адже у трійці претендентів (мова йде ще про ТРО Суми) є всього два вакантні місця, тому боротьба очікувалася досить серйозна. Проте господарі виявилися не готовими до активних дій атакувальної групи гостей в обличчі Якущенка та Зеленського і вже на сьомій хвилині матчу поступалися у рахунку. В цілому перша частина матчу пройшла за більш менш рівної боротьби, тому підтвердження гол у відповідь у виконанні Аніщенка. Проте надалі перевага гостей була вже більш суттєвою, що і вилилося у впевнену перемогу Антифутболу 8:3.

Грифони – Моноліт 3:6

/15 хв. – 0:1 Лобода А.; 18 хв. – 0:2 Андренко Р.; 25 хв. – 0:3 Бідак Ю.; 25 хв. – 1:3 Чечик Б.; 26 хв. – 1:4 Скопенко Д.; 37 хв. – 2:4 Чечик Б.; 39 хв. – 2:5 Бідак Ю.; 40 хв. – 2:6 Литвин І.; 47 хв. – 3:6 Ведмедера Б.  /

Очне протистояння команд які досі не знали смаку перемог, мало вирішити кому ж саме дістанеться довгоочікувана «вікторія». І тут варто відмітити Моноліт, який і до цього неодноразово нав’язував серйозний супротив в інших поєдинках, проте в підсумку залишався ні з чим, цього разу для них все склалося як потрібно. Було помітно, що гості з перших хвилин були налаштованими здобути максимум, і завдяки силовій боротьбі (яка інколи переходила межі дозволеного, 4 жовті тому підтвердження), ще в першому таймі здобули комфортну перевагу у три м’ячі. З кожною пройденою хвилиною у другому таймі,  ставало дедалі більше зрозуміло, що відіграти такий гандикап господарям не під силу, Моноліт не підпускав Грифонів, тримаючи на відстані трьох голів і в підсумку святкував свою дебютну перемогу у сезоні. Вітаємо колектив з цією знаковою подією.