Підсумок п’ятого туру Першої ліги чемпіонату Сумської області з футзалу

Без сенсацій обійшовся черговий тур Першої ліги, в якому всі фаворити своїх пар не мали особливих проблем в матчах. Тож до вашої уваги огляд п’ятого туру Першої ліги з футзалу.

Forza – Brocar-Star Peppers 2:3

/3 хв. – 0:1 Вензенко Я.; 16 хв. – 0:2 Нікіфоров Д.; 29 хв. – 1:2 Кузьменко М.; 47 хв- Роман П.; 50 хв. – 2:3 Скоробагатько О./

Відкривали ігровий день суботи команди Forza та Brocar-Star Peppers. «Перці» чудово почали зустріч і вже на третій хвилині відкрили рахунок. Ярослав Вензенко наважився на удар з середньої дистанції який не зумів зупинити Матвєєв- 0:1. Майже одразу Шатьорний мав гарну нагоду подвоїти перевагу гостей, проте вісімдесят другому номеру Peppers не вдалося реалізувати момент. Та як кажуть, ти не можеш товариші допоможуть. Затяжна атака у виконанні гравців Brocar і м’яч доходить до Станіслава Піскуна, який не довго думаючи завдає удару. Матвєєв не без проблем відбиває круглого , проте першим на добиванні опиняється Денис Нікіфоров та подвоює перевагу своєї команди. Саме за такого рахунку та величезної переваги по грі обидва колективи йдуть на перерву. Відпочинок явно надто розслабив гостей, не задовго після відновлення гри, Максим Кузьменко діє на перехопленні та не зустрівши супротиву на своєму шляху завдає удару повз Віктора Кириленка, тим самим скорочуючи рахунок- 1:2. Хитка перевага, змушувала «перців» активно йти вперед та намагатися відновити більш комфортну перевагу. Кілька хороших можливостей почергово втратили Шатьорний та Нікіфоров, через що десь навіть промайнула думка, що зустріч так і завершиться. Адже у господарів відверто мало що виходить попереду, а гості не особливо то й горять забити втретє. Peppers і без того впевнено себе почували себе на паркеті та здавалося б доводять поєдинок до його логічного завершення. Проте під кінець матчу індивідуальні дії Романа Павла застали зненацька захист Forza, і десятка «перців» обійшовши опонентів завдав невідпорного удару в ближній кут, чим остаточно вбив інтригу матчу. До честі господарів, команда Олександра Бабича не зупинилася, а за кілька секунд до фінальної сирени зуміли знову скоротити рахунок до мінімуму. Але на щось більше у колективу часу вже не було.

Спартак – Прокуратура 0:6

/ 2 хв. – 0:1 Торба В.; 27 хв. – 0:2 Приходько Д. (АГ); 29 хв. – 0:3 Окопний Р.; 32 хв. – 0:4 Русін М.; 35 хв. – 0:5 Старченко Д.; 38 хв.- 0:6 Лубашев І./

Спартак досі залишається без очок. В матчі проти лідера чемпіонату Прокуратури мало хто міг уявити, що у підопічних Владислава Білоконя буде шанс зачепитися за позитивний результат. Тож нічого дивного в тому, що гості досить впевнено здобули перемогу не стала для когось якимось здивуванням. Не зважаючи на швидкий гол, в першій частині матчу підопічні Віталія Ханюкова досить довго запрягали. Можливо десь давалася в знаки недооцінка з боку прокурорів, проте рахунок після першого тайму залишав надію Спартаку на порятунок. Та тільки но розпочалася друга двадцятип’яти хвилинка, як гості швиденько зняли всі питання щодо переможця матчу, та продовжують очолювати турнірну таблицю.

МХП-Урожайна країна – Натон 6:1

/10 хв. – 1:0 Жмуд Рус.; 14 хв. – 2:0 Івко Д.; 15 хв. – 3:0 Жмуд Рус.; 37 хв. – 4:0 Жмуд Ром.; 43 хв. – 5:0 Головко Ю.; 44 хв. – 6:0 Жмуд Ром.; 48 хв. – 6:1 Ісмаїлов Р./

Багато очікувань було від поєдинку між командами МХП-Урожайна країна та Натоном. Хотілося вірити, що гості зуміють нав’язати боротьбу «puncher’s”, та вийде досить цікава зустріч. Проте на ділі вийшло, що підопічні Підлужного виявилися не готовими конкурувати з потужними Роменчанами, та фактично в дебюті матчу загнали себе в скрутне становище, коли після перших десяти хвилин тричі були вимушені діставати м’яч з сітки власних воріт. Невдалий досвід минулого тижня, подав господарям гарний урок, тож після перерви, колектив не зупинився на досягнутому, та продовжив розвивати результат. Гравці МХП-Урожайна країна, без особливих проблем збільшили  розрив у рахунку до шести голів, тим самим здобувши яскраву перемогу.

Гранум – Балу 1:4

/11 хв. – 0:1 Швець Б.; 12 хв. – 0:2 Мальованик К.; 22 хв. – 1:2 Козаков Д.; 31 хв. – 1:3 Фадєєв О.; 45 хв. – 1:4 Даниклюк Н./

Балу, після важкого старту чемпіонату, по трохи приходить до тями та набирає очки. Другий тур поспіль, підопічні Станіслава Корсуна святкують перемогу, впевнено здолавши команду Гранум. В середині першого тайму «ведмедям» вдалася ударна двохвилинна, протягом якої двічі забили завдяки Богдану Швецю та Костянтину Мальованику. Дана перевага не аби як вплинула на впевненість гостей, адже колектив нарешті почав нагадувати себе минулорічних, коли не зважаючи на рахунок у матчі завжди з ентузіазмом ходив в атаку, та намагався розвивати свій успіх. Цього разу, навіть пропущений перед перервою гол від Дмитра Козакова ніяк не вплинув на гравців Балу, які продовжували тримати гру під своїм контролем. В підсумку протягом другого тайму колектив Станіслава Корсуна ще двічі розписалися у воротах господарів та здобули впевнену перемогу 4:1.