Підсумок п’ятого туру Другої ліги чемпіонату Сумської області з футзалу

Після п’ятого туру лідери груп стають ще більш виразнішими, а інтрига в середині турнірних таблиць більш напруженою.

Група А. Після п’ятого туру в групі А вималювалася трійка лідерів, яка скоріш за все і буде вести боротьбу за першість в цій групі. До звичних лідерів “Зірки” та “Вікторії” впритул наблизився  “Peroff”. Всім трьом командам довелося докласти немалих зусиль щоб святкувати перемоги в цьому турі. Так “Зірка” лише в другому таймі змогла дотиснути “LIKARSKE”, яке нав’язало фаворити неабияку боротьбу, та на жаль припустилося фатальної помилки — дали забити Грабару, а якщо Валерій  розпечатав ворота суперника то його вже не зупинити, хет-трик в цій грі цьому підтвердження. Тож взявши гольовий перепочинок минулого туру Валерій повертається до вже звичної для себе статистики. Іншому лідеру групи було ще складніше, адже підопічним Олега Берези двічі доводилося відіграватися в грі з ДФК “Динамо” (Білопілля), яких знову хочеться похвалити за хорошу гру. В останніх двох матчах динамівці точно заслуговували на залікові балі, та на жаль для них мають дві мінімальні поразки, які сподіваємось не засмутять юних гравців ДФК, тому що якщо вони продовжать в тому ж дусі перемоги прийдуть. Адже сьома сходинка в чемпіонаті явно не те на що заслуговує цей колектив. Ну а в найбільш гарячому протистоянні цього туру більш досвідчений “Peroff” переміг “ЕФК-Олександрію” – 4:1. Таким чином ставши третьою силою в чемпіонаті, яка й повинна втрутитися в дует лідерів в особі “Зірки” та “Вікторії”. Щодо гри до обидва колективи розуміли важливість цього протистояння, адже підходили до нього з рівним показником в графі залікових пунктів, тож з перших хвилин  розпочалася неабияка боротьба на кожному клаптику ігрового майданчика, підтвердженням чого є відразу п’ять жовтих карток у першому таймі, та в найголовнішому показнику, а саме в забитих голах більш вдалими були гравці “Peroff”, які виграли першу половину зустрічі з рахунком 2:0, особливо болючим для олександрійців вийшов другий м’яч, який вони пропустили на останній хвилині.  В другій половині зустрічі досвідчені гравці “Peroff” зуміли трішки збити темп гри, й святкувати перемогу, яка вивела їх на третю позицію в групі, з відставанням всього в один бал від лідерів.

“Сумиобленерго-КПР” окрилене перемогою минулого туру, слідом здобуває ще одну, цього разу над останньою командою групи – “Грифонами”, для яких це була одна з найкращих ігор в чемпіонаті, і будь вони трішки досвідченішими то могли б святкувати перемогу. Адже  перший тайм у їх виконанні був дуже непоганим, і вигравали вони його з рахунком 3:1, та схоже пропущений другий м’яч на останній хвилині першої половини зустрічі десь надламав “Грифонів”, і в другому таймі  більш досвідчений “Сумиобленерго-КПР” таки вирвав перемогу, відзначити тут хотілося б Семененко, який відзначився хет-триком й вивів свою команду вже на п’яту сходинку турнірної таблиці.

Протокольні дані матчів.

“Сумиобленерго-КПР” – “Грифони”4-3 (23)

Голи: Семененко (17,30,38), Грошовик (25) — Черненко (16), Шатило (20), Чечик (24)

Попередження: Бровкін (8) – “Сумиобленерго-КПР”

“Зірка” – “LIKARSKE”  4-2 (1-1)

Голи: Брухно (18), Грабар (27,41,47) — Щербак (3), Алексєєнко (39)

Попередження: Щербак (39) – “LIKARSKE”

ДФК “Динамо” (Білопілля) – “Вікторія” (Липова Долина) 2-3 (1-1)

Голи: Мишкевський (6), Василець (30) — Цендра (18), Береза (33), Шевченко (36)

Попередження: Півень (45) – “Вікторія” (Липова Долина)

Peroff  – “ЕФК-Олександрія”4-1 (2-0)

Голи: Пазуха (5), Волченко (28), Боріщик (49) — Білокур С. (25 а/г), Тхор (47)

Попередження: Пазуха (13), Скриннік (18) — Некрасов (4), Тхор (12), Перцев (18)

Група В. В групі В цього туру без особливих сенсацій, знову фаворити чемпіонату здобувають синхронні перемоги, “Колос” (Северинівка) обіграв “Вальхаллу”, а “Аквітан” переміг “Фортуну”. При чому й розвиток подій в обох зустрічах був досить схожим, де обидві команди в принципі контролювали хід зустрічей, а хвилинні розслабленості колективів не принесли загроз у вигляді втрати залікових пунктів. Для “Колосу” це вже звична справа забивати 3-4 м’ячі, а потім грати десь на 60-70 відсотків своїх можливостей, коли це призводить до небезпеки у вигляді наближення суперника в рахунку, северинівці можуть знову ввімкнутися, таким чином здобуваючи перемогу з мінімальною затратою сил. А от “Аквітану” такий трюк вдався набагато складніше, здобуваючи впевнену перемогу 4:1 підопічні Кравченка забули дограти останню хвилину, за яку встигли пропустити двічі, так часу на цілковитий камбек у “Фортуни” залишалося  зовсім мало, але нерви аквітанівці все ж собі попсували. Зате отримали непоганий урок, що потрібно грати до останньої секунди, при цьому не заплативши за нього заліковими балами. Таким чином  “Колос” продовжує очолювати групу з максимальним показником залікових балів, “Аквітан” продовжує гонитву за ним з відставанням у три пункти.

“Слобожанщина-Агро” схоже не зробила абсолютно ніяких висновків в порівнянні з минулою грою. Адже знову відбулося те саме, що й в матчі з “Фортуною”. Підопічні Сергія Овсієнка проводять хороший перший тайм, знову виграючи його з рахунком 1:0, та що відбувається з командою в перерві не зрозуміло, адже на другий тайм виходить абсолютно інший колектив, який боїться помилитися, грає з якоюсь нервозністю, а пропущений гол взагалі знищує команду, і слідом йде другий та третій. Схоже Сергію Овсієнку потрібно провести неабияку психологічну розмову з гравцями, адже від цього колективу були набагато більші сподівання, ніж поточна сьома позиція. А “Колос” Підліснівка здобувши цю перемогу приєднався до Patriots” та “Фортуни”, всі колективи мають по сім балів , та ведуть боротьбу за третю сходинку в групі.

Натомість сам “Patriots” зумів здобути дуже важливу перемогу над “Хлібодаром”, перерваши таким чином його переможну серію з двох матчів. Було помітно, що не вистачає степанівцям їх лідера Віктора Якубця, через якого будувалась більшість атак “Хлібодару”, тож з атакою були певні проблеми, й розпечатати ворота суперника так і не вдалося. Не сказати, що й патріоти створили дуже багато моментів, та на відміну від своїх суперників забити все ж таки вдалося, герой зустрічі Козловський, якого ну аж надто пасивно зустрічав суперник чим і скористався 10 номер господарів, забивши на останній хвилині зустрічі.

Протокольні дані матчів

“Вальхалла” – “Колос” (Северинівка) 2-5 (0-2)

Голи: Пархоменко Н. (39), Кисіль (40) — Сметаненко (5), Пархоменок Б. (15),  Галета (28,37), Мисловський (34)

Попередження: Кулик (41) — Мисловський (45)

Patriots – “Хлібодар” (Степанівка)   1-0 (0-0)

Голи: Козловський (50)

“Фортуна” – “Аквітан”3-4 (1-2)

Голи: Іванющенко (20,50), Матвієнко (50) — Коноплев (12,23), Гурба Н. (37-з пенальті, 47)

Попередження: Кущенко (36), Матвієнко (47) — Стецюра (15), Гурба І. (35), Гурба Н. (50)

“Колос” (Підліснівка)  – “Слобожанщина-Агро” 31 (01)

Голи: Давидов (37), Семенець (43), Черних (45) — Воронцов (5)

Попередження: Хомініч (15) – “Колос” (Підліснівка)

Група С.  Матчі групи С розпочалися з прогнозованого розгрому ”Елітбуда” над ”Монолітом»”, все ж таки команди з різних вагових категорій і очікувати якоїсь боротьбу було важко. Запамʼятається ця гра хіба що тим, що відразу 5 гравців ”Елітбуду” зробили дубль.

В наступній грі ФК ”Соборна” доволі легко розібралася з ”Валедіансом” – 5:1. Таким чином продовживши свою переможну серію до чотирьох матчів, і разом з ”Елітбудом” продовжують очолювати турнірну таблицю. Як завжди найактивнішими в складі ”Соборной” були Полубінський Д.  та Сініченко, на рахунку яких дубль та хет-трик відповідно. Щодо ”Валедіансу” то цією поразкою вони ставлять себе в зовсім скрутне положення. Передостаннє місце в чемпіонаті, маючи в своєму активі всього один бал, і відстаючи від шостої позиції вже на 6 пунктів.

А далі в групі С ”Лебединські ковбаси” нарешті продемонстрували чому влітку саме вони вийшли до Вищої ліги. В грі проти ”Антифутболу” вони вже в першому таймі закрили питання про переможця, схоже таки Валерій Глух вніс корективи в гру своїх підопічних і тепер з реалізацією своїх моментів проблем немає, третя поспіль перемога команди з Лебедина, яка тепер ділить третю сходинку з ”Оріоном” та ”ТРО-Суми”. Щодо ”Антифутболу” то схоже всі свої емоції вони залишили в минулій грі, адже зараз в них не було того звичного запалу, який так притаманний цій команді, а можливо його просто вбили швидко пропущені голи.

Ну й закривали тур ”Оріон” та ”ТРО-Суми”. Останнім ні в якому разі не можна було програвати цю гру, щоб не відпускати у відрив свого суперника. Й вони з цим завданням впоралися, провівши доволі напружену гру, перемогу в якій могла святкувати будь-яка команда, все вирішив прикрий автогол на останніх секундах зустрічі. Здавалося звичайний аут біля воріт ”Оріона”, який не ніс особливої загрози завершився голом, схоже Красюк не очікував такої нахабності від гравця суперника, який прострілив прямо в нього, і зрізав круглого в свої ворота, часу на те щоб відігратися залишалося дуже мало. Тож дуже важлива перемога ”ТРО-Суми».

“Елітбуд” – “Моноліт” 10-0 (5-0)

Голи: Брижик (1,26), Терешкевич (9,35), Вельбой (10,23), Красюк (13,39), Лисенко (31,50)

ФК “Соборна” – “Валедіанс”  5-1 (2-0)

Голи: Сініченко (8,24,28), Полубінський Д. (41,41) — Гелюх (32)

Попередження: Сініченко (17) — Сень (27), Чкана (30)

Лебединські ковбаси  -“Антифутбол” 7-1 (6-0)

Голи: Іващенко (1), Маковський (4), Рябко (6), Чемерис (8,33), Глух (16), Яковенко (19) — Шпак (27)

На 49 хвилині Якущенко (Антифутбол) не реалізував дабл-пенальті.

“Оріон”ТРО-Суми 1-2 (0-1)

Голи:   Губін (33), Красюк (50 а/г) — Зуєв (14)

Попередження: Счастний – “ТРО-Суми”