Підсумок одинадцятого туру Вищої ліги чемпіонату Сумської області з футзалу

Багатим на сенсації виявився вік-енд Вищої ліги. Поразка Технології-Агросвіт та CompService, а також чергова втрата очок Україною Токарі і вже солідний відрив від конкурентів Газмереж.  До вашої уваги огляд  одинадцятого туру «вишки».

Явір Краснопілля – Україна Токарі 2:2

/6 хв. – 1:0 Горенко Р.; 8 хв. – 1:1 Макаров В.; 27 хв. -1:2 Чугай С.; 41 хв. – 2:2 Гончаренко А./

Один з найвеселіших поєдинків туру розіграли між собою Явір Краснопілля та Україна Токарі. Господарі, після того як зуміли переграти в минулого тижня СКІФ-СДПУ, на куражі зумів відібрати очки у ще одного фаворита на нагороди. Вже на шостій хвилині, молоде обдарування краснопільського краю – Роман Горенко, відібрав м’яч в центрі майданчика у Юрія Пимоненка, та трохи протягнувши його завдав потужного удару у ближній кут воріт, з яким абсолютно нічого не міг вдіяти Олександр Ходаков. Проте на щастя для підопічних Олександра Михайлюка, їм досить швидко вдалося відповісти своїм влучним ударом. Вже через дві хвилини після сейву голкіпера гостей м’яч відлетів в центр майданчику на забутого всіма Валерія Макарова і той втікши від суперників зрівняв рахунок у зустрічі – 1:1. Здавалося б такий початок мав ще більше підбурювати обидва колективи йти вперед. Але надалі, до кінця тайму, команди зосередилися на обороні власних воріт, і відверто кажучи не так вже і часто турбували голкіперів суперника. По перерві, гру пожвавив поганий початок господарів, адже протягом перших двох хвилин, гравці Явору двічі небезпечно обрізалися поблизу володінь Харченка, та на щастя для останнього свої моменти гості змарнували. Та коли здавалося небезпека минула, прийшов гол не звідки. Сергій Чугай, у боротьбі з Олександром Береговим з нульового кута примудрився виконати простріл по самісінькій лінії, який і спантеличив першого номера Явору, від ноги якого м’яч і опинився у сітці воріт -1:2. Цей забитий м’яч дещо додав впевненості гравцям Україні Токарі, і вони більше володіли ініціативою, проте не зуміли скористатися шансом забити ще раз, що в підсумку призвело до чергової обрізки в центрі, де все той же Горенко втікши від опонента викатив м’яча на ніким не прикритого Гончаренка, який потужно прошив Ходакова ударом з близької відстані, та встановив паритет на майданчику. В кінці зустрічі, гості пішли ва-банк, та перейшли на гру з п’ятьма польовими, і варто сказати, що підопічні Михайлюка змусили добряче понервувати вболівальників Явору, але забити вирішальний гол так і не зуміли. Тож констатуємо бойову нічию 2:2, яка скоріш на користь конкурентів.

СК Поліцейських Сумщини – Технологія-Агросвіт 3:2

/13 хв. – 1:0 Кодак Е.;16 хв. – 1:1 Петраков Є.; 20 хв.-  2:1 Максименко В.; 43 хв. – 2:2 Петраков Є.; 50 хв. – 3:2 Шелест І./

Ох і ж по срамили своєю грою наш передматчевий прогноз господарі даного поєдинку. СК Поліцейських Сумщини, провели чи не найкращу свою гру у цьому сезоні, та зуміли створити чимало проблем Технології-Агросвіт. Підопічні Олександра Єлшанського, обрали вдалу тактику на поєдинок, та з перших хвилин увімкнули активний пресинг проти своїх опонентів. Саме це відіграло велику роль у здобутті підсумкового позитивного результату. Господарі, не дозволяли себе вільно почувати полюбляючим тримати м’яч,  «технологам», та змушували тих помилятися у невластивих для гостей ситуаціях. Після однієї із таких втрат, полісмени і організували перше взяття воріт. Ігор Шелест знайшов передачею Едуарда Кодака, а той не зустрівши гідного опору, не довго думаючи пробив у дальній кут воріт Зікратого, який не зумів впоратися з ударом та виручити своїх партнерів – 1:0. Проте, тільки-но гравці Технології-Агросвіт пропустили, як одразу ж увімкнули швидкості та швиденько відповіли своїм влучним ударом. Євгеній Петраков після скидки п’ятою від Загорулька, пробив у ближній кут, де здавалося б мав би бути голкіпер господарів, проте Ілля Лизогуб та і не зумів перешкодити польоту м’яча і той транзитом від стійки опинився у воротах. Здавалося б, для гостей, це добрий знак – команда активізувалася, швидко відквитала пропущений гол і має на досвіді дотиснути свого суперника. Але виявилося не зовсім так, як гадалося. Господарі, перетерпіли кілька важких хвилин після того як рахунок став рівним, а потім спрацював активний пресинг поблизу чужих воріт. Токаренко, змусив помилитися Євгена Мороза, і досвідчений дев’ятий номер Технології-Агросвіт викатив м’яча прямісінько під удар на набігаю чого Віталія Максимова, який і вивів свою команду вперед – 2:1. В першому таймі, більше гольових нагод у колективів не було, а отже найцікавіше суперники залишили на другий тайм. Зарядженість полісменів, змусила гостей перейти на мінімальну кількість гравців, фактично увесь другий тайм діючи у шістьох, що відклало свій відбиток на фізичному стані команди. Чим далі спливав час, тим дедалі більше ставало зрозуміло, що «технологам» без п’ятого польового не обійтися. І за дев’ять хвилин до кінця зустрічі, гості перейшли на гру у штучній більшості. І цей хід, дуже швидко виправдав себе – Євгеній Петраков виконував простріл на дальню стійку, проте м’яч сковзнувши поміж ніг Іллі Лизогуба опинився у сітці воріт – 2:2, і на нас чекала цікава розв’язка поєдинку. Технологія-Агросвіт, спробувала за допомогою п’ятого гравця вирвати перемогу, проте нарвавшись на контратаку від суперника, пропустила гол. Ігор Шелест, виконав відбір м’яча у Олександра Стрибака та віддав пас вперед на Сергія Єлшанського, а той у свою чергу дочекавшись восьмого номера, відкатив сферу під удар Шелесту, який і завдав вирішальний постріл у цьому матчі. В підсумку, СК Поліцейських Сумщини здобувають історичну для себе перемогу, яка наразі, безсумнівно, являється найбільшим успіхом для молодого колективу.

Газмережі СФ – СумДУ 4:1

/ 18 хв. – 1:0 Будко Д.; 23 хв. – 2:0 Колесник О.; 28 хв. – 3:0 Бабинін С.; 32 хв. – 4:0 Козолуп С.; 40 хв. – 4:1 Гриценко Д./

Газмережі, котрі починали свою зустріч проти СумДУ, одразу ж після гри Технології-Агросвіт, вже отже чудово знали про результат матчу останніх, тож мали обов’язково здобувати три очки, щоб збільшувати відрив від конкурента за золото чемпіонату. І з цим підопічні Андрія Бурдюга впоралися на відмінно. Господарі, фактично весь період часу не дозволяли нічого створити своїм суперникам, та за рахунок постійного нагнітання гри поблизу воріт Архіпова, тримали у напрузі захист студентів. Ближче до завершення першого тайму, гості двічі не вгледіли за переміщеннями «газовиків» в атаці, чим ті неодмінно скористалися. Спочатку Денис Будко, відгукнувся на чудову передачу за спини у виконанні Сергія Козолупа, та відкрив рахунок, а через кілька хвилин, Головльов нав’язав боротьбу Олексію Крикуненку, та відібравши м’яч організував гол для Олександра Колесника, якому не склало труднощів поцілити у порожні ворота – 2:0. І така перевага, фактично знімала питання щодо переможця зустрічі. Проте навіть за такого перебігу подій, підопічні Андрія Бурдюга максимально зарядженими вийшли на другу частину та, ще до середини тайму двічі розписалися у воротах СумДУ. Майже одразу після поновлення гри, Сергій Бабинін, чудово розібрався з кількома опонентами в карному майданчику, та завдав удару в дальній кут, а через кілька хвилин, його тезка, Сергій Козолуп записав гол до свого активу. Здобувши гандикап у чотири голи, «газовики» без проблем довели зустріч до логічного завершення, здобувши чергові три пункти. Від тепер, переможна серія команди Газмережі сягнула шести матчів.

CompService – Сумиобленерго 1:2

/28 хв. – 0:1 Сердюченко І.; 44 хв. – 1:1 Тюрін О.; 50 хв. – 1:2 Білоненко А. /

Протистояння CompService з Сумиобленерго, завершувало суботній ігровий день. І мабуть пізній початок зустрічі десь дався в знаки на активності гравців. Не багатим на події був перший тайм, і можна згадати хіба що удар головою у виконанні Маценка, на старті поєдинку, проте Олександр Дмитренко, вдало обрав позицію, та забрав м’яч у руки, а також удар з лету, який прийняла на себе стійка, у виконанні Андрія Білоненка.  Тож команди, пішли на відпочинок з сухими нулями, а глядачі з очікуванням чогось більшого в таймі другому.  І наче почули побажання своїх вболівальників гравці Сумиобленерго, які досить швидко після відновлення гри відкрили рахунок у матчі. Сердюченко, звільнився від опіки Олексія Пархоменка, та пробив у дальній кут воріт Ігора Волкова – 0:1. Цей гол дещо пожвавив колективи, проте сказати, що через це стало більше роботи у голкіперів не можна. «Енергетики», мали кілька чудових передумов вдало завершити контратаку, але гостям постійно, щось заважало зробити останній удар, через, що рахунок тримався незмінним, аж поки «комп’ютерники» не перейшли до гри з п’ятим польовим, і Олексій Тюрін в другому темпі атаки не завдав прицільного удару повз Олександра Дмитренка – 1:1 і до кінця матчу залишалося ще шість хвилин. І хочеться віддати належне обом колективам, які обрали «журавля в небі», а ніж синицю в руках. Під час останніх хвилин, рахунок міг кілька разів змінюватися в ту чи іншу сторону, проте банальне невезіння у чергуванні з браком майстерності не дозволяли м’ячу потрапити в сітку воріт когось з команд. І коли всі були в очікуванні фінального свистка, Дмитро Ігумнов, наважився на удар з дальньої дистанції, до якого виявився не готовим Ігор Волков, відбивши м’яча прямісінько на ногу Андрію Білоненку, котрий і підправив сферу у  сітку сімдесят сьомого номера – 1:2. І «Енергетикам» повертається боржок з першої очної зустрічі цих команд.

O’GRADY’S Team – СКІФ-СДПУ 0:4

/ 11 хв. – 0:1 Акімов К.; 33 хв. – 0:2 Акімов К.; 37 хв. – 0:3 Мигаль М.; 47 хв. – 0:4 Кобцов Д./

Закривали ігровий тур команди O’GRADY’S Team та СКІФ-СДПУ. Не зважаючи на підсумковий рахунок, назвати легкою прогулянкою перемогу гостей точно назвати не можна. В першому таймі на майданчику точилася рівна боротьба, проте підопічним Ігора Кравченка по щасливилося відзначитися голом. Костянтин Акімов, завершив свій забіг флангом, потужним ударом в дальній кут, з яким нічого не зміг вдіяти його тезка у воротах суперника, Костянтин Пєтухов – 0:1.

Хитка перевага, не дозволяла «педагогам», спокійно себе почувати на лаві запасних, тож вони намагалися подвоїти рахунок на свою користь. Проте господарі, також не збиралися миритися з ситуацією на майданчику, і видали дуже активний початок другого тайму, під час якого, підопічні Віталія Паська, створили чимало проблем захисту СКІФу. Господарі, як мінімум мали вирівнювати становище. Та на превеликий жаль вболівальників «зеленої армії», цього дня, Євгеній Балухта,  діяв на висоті, не дозволивши реалізувати хоча б один із моментів, що виникали у: Савченка, Дяковського, Новікова та інших. В підсумку, господарі, захопившись атакою, пропустили контрвипад на свої ворота і все той же Акімов оформив дубль. Саме цей гол, надломив «хлопців в зеленому» і надалі вже повернутися у гру, підопічним Паська не вдалося. Як наслідок, гості ще двічі забили, та здобули непросту перемогу над O’GRADY’S Team, яка допомогла «педагогам» одноосібно влаштуватися на другій сходинці у турнірній таблиці.