Підсумок одинадцятого туру Першої ліги чемпіонату Сумської області з футзалу

Чемпіонат Першої ліги, продовжує тримати в напрузі її спостерігачів, адже ситуація на вершині турнірної таблиці змінюється з завидною регулярністю. Ось вже і Прокуратура, завдяки своїй перемозі очолила перегони, а ФК Балу, вдруге в сезоні, стають каменем спотикання для МХП-Урожайна країна. Про ці та інші події в огляді одинадцятого туру у Першій лізі.

МХП-Урожайна країна – Балу 4:4

/13 хв. – 1:0 Кибенко Є.; 18 хв. – 1:1 Дем’янчук Н.; 35 хв. – 2:1 Жмуд Рм.; 39 хв. – 2:2 Мальованик К.; 42 хв. -3:2 Алєксєєнко А.; 43 хв. – 3:3 Божок М.; 45 хв. – 4:3 Данилюк Н.; 48 хв. – 4:4 Шумаков О./

Справжньою окрасою всього вік-енду в АФС, став поєдинок між МХП-Урожайною країною та ФК Балу. Господарі, яким обов’язково потрібно було брати максимум очок, гірше розпочав цю зустріч, чим неодмінно встигли скористатися «ведмеді», котрі першими відкрили рахунок. Євгеній Кибенко виконував простріл на дальню, проте після рикошету м’яч влетів у сітку воріт Рокитянського – 0:1. Цей гол розбудив Роменчан, і підопічні Андрія Алєксєєнка почали загострювати гру біля воріт Гороха, і через кілька хвилин відповіли своїм голом. Нікіта Дем’янчук замкнув простріл з флангу та відновив статус кво. Зарядженість гравців та градус гри з кожною хвилиною тільки зростав. Але рахунок не змінювався аж до початку другого тайму, коли господарям вдалося втікти в контратаку, яку без проблем реалізував Роман Жмуд – 2:1. Здавалося б, важливий гол, який має додати впевненості «puncher’s”, але всі ми прекрасно знаємо про характер і непоступливість колективу Балу. Підопічні Станіслава Корсуна, добре вміють тримати удар, а головне – вміють відповідати своїм. Голкіпер гостей, вск активніше залучається до атак своєї команди, і за рахунок штучної більшості, «ведмеді», виводять на ударну позицію Костянтина Мальованика, який витримавши гросмейстерську паузу, та підробивши м’яча під робочу ліву, невідпорно пробив в дальній кут воріт – 2:2.

Такий перебіг подій лише розігрів апетит у обох колективів, і мови про нічию бути вже не могло. Першими заявку на перемогу зробили господарі – Андрій Алєксєєнко реалізував штрафний з близької відстані та знову вивів свою команду вперед. Та не встигли Роменчани, як слід порадіти, як Максим Божок,  у складі Балу, відповів суперникам тією ж монетою, не менш ефектно реалізувавши штрафний за гостей. «Ведмеді», не зупинилися, і за п’ять хвилин до завершення зустрічі, зусиллями Данилюка Назара, котрий в силовій манері продавив свого опонента та перегравши Рокитянського, вивів впере вже підопічних Станіслава Корсуна. Проте, мабуть було б несправедливо, якби хтось із команд цього дня пішов з паркету переможеним. Ва-банк від господарів, і потужний удар Шумакова, приносить роменчанам нічию за дві хвилини до кінця матчу. Драйвовий поєдинок, який не залишив байдужим жодного глядача в палаці спорту СумДУ.

Гранум – Прокуратура 2:5

/ 7 хв. – 0:1 Яценко О.; 16 хв. – 0:2 Старченко Д.; 18 хв. – 0:3 Яценко О.; 21 хв. – 0:4 Овсієнко Д.; 22 хв. – 1:4 Боханов А.; 31 хв. – Ругаль Є.; 38 хв. – 2:5 Торба В./

Прокуратура, знаючи про втрату очок МХП-Урожайної країни, вже з перших хвилин серйозно взявся до справи у грі з Гранумом. Господарі, після перемоги над Brocar-Star Peppers виявилися не готовими до більш активного стилю прокурорів, та ще в першому таймі, фактично втратили шанси на позитивний результат. Двічі Олександр Яценко та по разу Старченко з Овсієнком відзначалися в воротах Огієнка, та мали б йти на відпочинок за солідного гандикапу у чотири м’ячі. Проте хвилинна розслабленість і Андрій Боханов незадовго до перерви зумів скоротити рахунок, скориставшись обрізкою в центрі майданчику. В другому таймі, господарі, трохи сміливіше почали діяти, та змусили трохи попрацювати у захисті своїх суперників. Але фори, яку гості, здобули в першій частині матчу цілком вистачило, щоб святкувати перемогу. Команди обмінялися по одному влучному удару, та у підсумку підопічні Віталія Ханюкова, забрали до свлєї скарбнички три пункти, що дозволили їм очолити турнірну таблицю за три тури до фінішу чемпіонату.

Спартак – Brocar-Star Peppers 1:19

/4 хв. – 0:1 Линник А.; 5 хв. – 0:2 Нікіфоров Д.; 6 хв. – 0:3 Коломоєць Д. (аг); 6 хв. – 0:4 Линник А.; 8 хв. – 0:5 Карацюба В.; 12 хв. – 0:6 Роман П.; 13 хв. – 0:7 Високос О.; 20 хв. – 1:7 Хвостик Д.; 20 хв. – 1:8 Линник А.; 24 хв. – 1:9 Шатьорний С.; 30 хв. – 1:10 Карацюба В.; 31 хв. – 1:11 Роман П.; 32 хв. – 1:12 Роман П. ; 35 хв. – 1:13 Шатьорний С.; 36 хв. – 1:14 Линник А.; 38 хв. – 1:15 Нікіфоров Д.; 40 хв. – 1:16 Линник А. ; 42 хв. – 1:17 Линник А.; 44 хв. – 1:18 Линник А.; 47 хв. – 1:19 Линник А./

Не має жодного сенсу багато говорити про перебіг подій в матчі Спартака з Brocar-Star Peppers. Спартаківці, потрапили під гарячу руку «перців», котрі два тури поспіль до цього йшли з майданчику з нулем у пасиві. Тож в цей день відігралися сповна, наколотивши у ворота господарів, дев’ятнадцять голів. Найбільш активно в даній зустрічі був лідер атак, Артем Линник.  Артем, забив одразу вісім голів за гру і активно включився в бомбардирські перегони!

Forza – Натон 0:1

/ 27 хв. – Криводід С. (НП); 42 хв. -0:1 Кекін М./

Вдруге в сезоні, Натон мінімально переграє Forza. Матч видався доволі схожим на їх попереднє протистояння. Обидві команди, провели рівну зустріч з приблизно однаковою кількістю гольових нагод. Проте забити пощастило лише однім.  Після нульової нічиєї в першому таймі, другий розпочався з супер моменту для господарів. Forza, після гри рукою в своєму карному майданчику від Ісмаїлова, здобула право на пробиття пенальті. До позначки підійшов Криводід, але його удар прийшовся в поперечку воріт Соляника. Цей епізод, ще довго залишався найбільш небезпечним у матчі, а ж поки свій забіг вздовж бокової не виконав Дмитро Бехта. Сімдесят сьомий номер Натону, ближче до завершення другого тайму, взяв гру на себе та обігравши свого опонента, виконав простріл  на дальню де Кекін Михайло, відправив м’яч в сітку – 0:1.

Як виявилося, цей гол в підсумку і вирішив долю протистояння, та допоміг Натону впритул наблизитися до Балу.