Підсумок одинадцятого туру Другої ліги чемпіонату Сумської області з футзалу

«Зірка» виграє у центральному протистоянні одинадцятого туру, і фактично гарантує собі золото групи А. У групі В «Вальхалла» нарешті здобуває першу перемогу в цьому сезоні, а в дивізіоні С «Оріон» та «Валедіанс» грають 0:0, які є першими в цьому чемпіонаті у Другій лізі.

Група А. Розпочинався одинадцятий тур у групі А, з гри ДФК «Динамо» – «ЕФК-Олександрія», доволі непогані швидкості демонстрували обидва колективи, намагаючись швидко переходити з оборони до атаки. В такій грі сильнішими виявилися «олександрійці», їх суперник непогано провів першу половину гри, пішовши на перерву лише мінімально програючи. А ось в другому таймі підопічні Гученка виглядали дещо свіжішими за своїх візаві, що і дозволили довести свою перевагу до чотирьох мʼячів. Другий гол забитий «динамівцями» по суті вже нічого не вирішував. Тож важлива перемога для «ЕФК-Олександрії», яка дозволяє їм впритул наблизитися до 2-3 сходинки.

В наступному матчі «Peroff» повернувся на переможний для себе шлях, адже один із лідерів групи не вигравав два тури поспіль, тож позитивний результат був ох як потрібен. І в грі з аутсайдером Фесюн та компанія зробили те чого від них і очікували. Впевнена перемога 8:1 над «Грифонами», і продовження боротьби за нагороди.

Далі ми стали свідками чергової перемоги «Лікарського», нагадаємо у другому колі підопічні Ткаченка-Підлужного залікових балів ще не втрачали, цього разу вони розібралися з «Сумиобленерго-КПР» – 7:1.Набравши таким чином вже 16 залікових балів, закріпившись на пʼятій сходинці. Нагадаємо після першого кола вони були передостанніми з чотирма балами в активі.

Ну й завершувався тур в групі А битвою лідерів. Це була остання можливість для «Вікторії» зупинити «Зірку» і втрутитися у боротьбу за чемпіонство. Тим паче Липова Долинає єдиною командою, яка зуміла відібрати очки у лідера. Тож Береза і компанія знали ключі для позитивного результату в грі з цим суперником. І навіть першими повели в рахунку, Шевченко відзначився на 15 хвилині, щоправда Страшок ще в першому таймі зумів вирівняти положення. Після перерви знову вперед вийшли номінальні гості, на 29 хвилині відзначився Капля, й цього разу їх перевага трималася довше. Фатальною для «Вікторії» стала 39 хвилина, протягом якої вони пропустили двічі, досить грубо обрізавшись на власній половині майданчика. «Адвокати» таких помилок не вибачають. Тож як і в першій зустрічі між собою, команди знову підійшли до останніх хвилин за мінімальної переваги «Зірки», та навідміну від тієї гри де «Вікторії» вдалося врятуватися, тут все було з точністю навпаки. Страшок користається помилкоюсуперника, відправляючи круглого в порожні ворота, це доречі був третій гол від цього гравця, за що віддамо йому звання кращого гравця зустрічі. Тож фіксуємо перемогу «Зірки» – 4:2, яка фактично гарантує їм золоті нагороди. А «Вікторія» вже продовжить боротьбу за другу сходинку, де також легко не буде.

Протокольні дані матчів.

ДФК «Динамо» (Білопілля) – «ЕФК-Олександрія»2-5 (1-2)

Голи: Семешкур (22) –Назаренко (16, 49 а/г), Тхор (18), Ситник (27), Посний (38,45)

«Peroff»– «Грифони» 8-1 (4-0)

Голи: Пазуха (3,31,39), Гльоза (13), Папета (18,36), Волченко (18), Фесюн (50) –Тетянечко (50)

«Сумиобленерго-КПР»– «LIKARSKE»1-7 (1-2)

Голи: Шубенко (4) –Балинський Е. (2,44), Балинський Д. (10,34), Чернишов А. (32), Мальований (47,48)

Попередження: Чернишов О. (11), Остапенко (20)

«Зірка» – «Вікторія»(ЛиповаДолина)4-2 (1-1)

Голи: Страшок (21,39,50), Грабар (39) –Шевченко (15), Капля (29)

Попередження: Карпець (19)

Група В. В групі В трійка лідерів пройшла цей тур без помилок. Спочатку «Фортуна» обіграла «Слобожанщину-Агро» – 3:0. Та не знаємо як щодо того чи заслуговували «аграрії» поразки, та хоча б на декілька забитих мʼячів вони точно награли. Адже моментів у Антипенка і компанії вистачало, та кіпер «Фортуни» сьогодні був на висоті, а коли й він не міг справитися з ударами суперника на допомогу приходив каркас воріт, який тричі грав сьогодні за підопічних Владислава Лавруся. Тож вже не в перше в цьому сезоні реалізація гольових моментів підводить «Слобожанщину». А ось у «Фортуни» з цим проблем не було, спочатку як по нотам розіграну контратаку завершив Тітарєв, потім Олександр в сольному проході забиває вдруге, а замкнувши дальню стійку у другій половині матчу оформлює хет-трик, який приносить його команді важливі три пункти.

Дербі «Колосів» вдалося, саме так можна охарактеризувати дану зустріч. Адже були в матчі і емоції і інтрига, та що найголовніше чимало забитих мʼячів. Класно трималася Підліснівка проти фаворита зустрічі, увесь матч намагаючись не відпустити тих у відрив. Й до 37 хвилини це вдавалося, рахунок на ту мить був 3:4, та всі ми вже добре знаємо як вмикається Северинівка коли це потрібно. Ось і зараз розуміли гравці, що перевага в один мʼяч досить слизька, тож Мисловський вирішує більш спокійно завершувати матч, і буквально за 5-6 хвилин робить хет-трик, додамо сюди ще гол Гончарова та Пархоменка і маємо чергову перемогу підопічних Андрія Чертка. Щодо Підліснівки токолектив залишається після цього туру на четвертій сходинці, яку потрібно втримати, адже нагадаємо, що саме перша четвірка команд побореться за звання абсолютного чемпіона Другої ліги.

Головний конкурент Підліснівки в боротьбі за четверту сходинку цього туру очок не набирав, тож відрив в три бала між ними зберігається. Мова йде про «Patriots» який в цьому турі протистояв «Аквітану». Пропустивши чотири мʼячі в першому таймі,Камінський і компанія зуміли відповісти лише на 35 хвилині, при чому забивши двічі. Та для повного повернення інтриги потрібен був ще один мʼяч, на який сил у «Patriots» не вистачило. Тож чергова перемога фаворита зустрічі.

Ще на одну команду, яка не знає смаку перемог в цьому сезоні стало менше. Це «Вальхалла» нарешті здобуває три пункти. В грі з «Хлібодаром» підопічні Дениса Лупача жваво розпочали перший тайм, забивши тричі, при цьому пропустивши лише одного разу. Тож головним завданням другого тайму було втримати рахунок. З чим «Вальхалла»  справилася, пропустивши ще один мʼяч, зуміли втримати мінімальну перевагу і таку важливу першу перемогу, яка точно підніме настрій молодим виконавцям цього колективу.

Протокольні дані матчів

«Фортуна»– «Слобожанщина-Агро»3-0 (2-0)

Голи:Тітарєв (15,20,45)

На 24 хвилині Богдан Антипенко («Слобожанщина-Агро») не реалізував дабл-пенальті.

Попередження: Овсієнко (48)

«Вальхалла» – «Хлібодар» (Степанівка)32 (31)

Голи: Чвакін (3,18), Кулик (20) –Мінаєв (14), Дробний (33)

Попередження: Гурінов (10)

«Колос» (Підліснівка)- «Колос» (Северинівка)4-9 (1-2)

Голи:Семенець (19), Бутов (26,37), Давидов (47) –Галета (9), Гончаров (14,30,39), Саралієв (27), Мисловський (38,43,44), Пархоменко (50)

Попередження: Доленко (2), Бутов (13), Хомініч (40)

«Patriots»– «Аквітан»2-5 (0-4)

Голи: Камінський (35), Козловський (36) –Кравченко О. (10), Коноплев (15,19), Хмелівський (22), Зимовець (50)

Попередження:Саєнко (30)

Група С.Якими ж розлюченими вийшли «Лебединські ковбаси» після поразки минулого туру. Намагаючись довести, що втрата очок минулого туру була випадковістю вони розгромили «ТРО-Суми» – 10:3. Найбільш зарядженими були Рябко та Яковенко на рахунку яких покер та хет-трик відповідно. Тож «лебединці» повертаються на переможний шлях і є головним фаворитом в боротьбі за чемпіонство. А «ТРО-Суми» зазнає другої поразки поспіль і вже перебуває за межами топ-4.

В матчі ФК «Соборна» – «Моноліт» відбулося відразу декілька знакових подій. По-перше ця гра стала найрезультативнішою в цьому сезоні – 24 забитих мʼячів. По-друге «Моноліт» обновив свій антирекорд, пропустивши 20 голів. Ну і по-третє гості зуміли забити чотири мʼячі, що є їх кращим показником в цьому чемпіонаті.

А ось наступна гра цієї групи є абсолютною протилежністю попередній. Вона стала найменш результативною в цьому сезоні, «Оріон» та «Валедіанс» так і не зуміли забити в цьому матчі, зафіксувавши перші 0:0 в Другій лізі. На висоті сьогодні були голкіпери обох команд, особливо відзначимо Дмитра Верхогляда, який провів другий поспіль хороший матч. Допомігши своїй команді вчергове взяти очки. В другому колі підопічні Леоніда Сеня не програють і вже наблизилися до пʼятих «ТРО-Суми» на відстань двох балів. Ну а друга поспіль нічия «Оріону» перемістила цей колектив вже на третю сходинку. Потіснили їх з другого місця «будівельники», які в цьому турі зустрічалися з «Антифутболом». Й ледве вдруге в сезоні не втратили з ними залікові пункти. Адже по ходу гри Єременко і компанія мінімально поступалися підопічним Куренскова за три хвилини до кінця зустрічі. І лише підключення пʼятого польового дало потрібний результат. Брижик та Терешкевич класно замкнули передачі своїх партнерів і зуміли здобути таку важливу перемогу. Яка вивела їх на другу сходинку турнірної таблиці з двох очковим відставанням від «Лебединських ковбас».

«Лебединські ковбаси»-«ТРО-Суми»10-3 (4-1)

Голи: Яковенко (8,38,49), Рябко (15,16,23,45), Іващенко (32), Глух (43), Галушко (44) – Воронцов (20), Мурашкін (30), Доценко (45)

Попередження:Змисля (1),Руденко (8), Романенко (16)

ФК «Соборна»– «Моноліт»20-4 (10-2)

Голи:Яценко (4,7,20), Бунчуков (10,14,24,48), Сініченко К. (11,40,42), Полубінський Б. (13,48), Дударєв (14,26), Полубінський Д. (15,34,42), Василець (32), Зімін (34), Саєнко (50) –Трофименко (8), Андренко (21,45,49)

Попередження: Глущенко (15)

«Оріон»–«Валедіанс»0-0 (0-0)

На 48 хвилині АндрійСавченко («Оріон») не реалізував дабл-пенальті.

Попередження: Аболгазинов (17)

«Елітбуд» – «Антифутбол» 3-2(1-1)

Голи: Робец (5), Брижик (47), Терешкевич (48) –Райденко (23,28)

Попередження: Якущенко (50)