Підсумок дванадцятого туру Вищої ліги чемпіонату Сумської області з футзалу

Дванадцятий ігровий тиждень у Вищій лізі, подарував нам одразу кілька цікавих поєдинків, інтрига в яких трималась до останньої секунди. Лідер чемпіонату, Газмережі СФ, оступилися в протистоянні з Технологією-Агросвіт і дозволили впритул наблизитися СКІФ-СДПУ, а Явір та СК Поліцейських Сумщини беруть максимум у надважливих поєдинках для себе. Про ці та інші події, в огляді дванадцятого туру чемпіонату Сумьскої області з футзалу у Вищій лізі.

СКІФ-СДПУ – CompService 4:3

/18 хв. – 1:0 Шульга І.; 19 хв. – 2:0 Мигаль М.; 25 хв.  -2:1 Маценко І.; 27 хв.  -2:2 Тюрін О.; 30 хв. – 3:2 Гранько В.; 39 хв. – 4:2 Горлач І.; 39 хв. – 4:3 Ясько М./

Дуже непрості три пункти для підопічних Ігора Кравченка. Господарі майданчику, вже традиційно для себе з перших хвилин увімкнули активний пресинг, проте «комп’ютерники» гідно витримали натиск і здавалося б абсолютно готові до подібного перебігу подій, сконцентровано працюючи у захисті. Проте в плани гостей, втрутився Ілля Шульга, котрий в середині тайму зробив підхоплення недалеко від воріт Волкова, та не довго думаючи завдав потужний удар в кут воріт – 1:0. І поки підопічні Олексія Тюріна, приходили до тями після пропущеного голу, Максим Мигаль подвоїв перевагу господарів. Все той же Шульга, вдало вступив у відбір в центрі майданчику, і перехопивши м’яч, віддав під удару Максиму, котрий без проблем переграв Ігора Волкова. Така перевага дозволяла «педагогам», діяти більш спокійно, і залишалося лише уважно відіграти у захисті. Але з цим компонентом, у СКІФ-СДПУ, цього дня виникали чималі проблеми. Спочатку, незадовго до перерви, головний бомбардир команди CompService втік на рандеву із Балухтою, але Євген, вийшов переможцем в дуелі з сьомим номером «комп’ютерників». Проте, як виявилося, голкіпер господарів, лише відтермінував гол у свої ворота. Через кілька миттєвостей, захист господарів, необачно викинувся на суперника, і залишив позаду багато вільного простору, чим і скористалися Пархоменко на пару з Маценко, Олексій викатив пас на порожні ворота своєму партнеру, а Ігор без проблем скоротив рахунок – 2:1.

Після відпочинку, «комп’ютерники» дещо змінили свою тактику, і все активніше почали пресингувати своїх опонентів, змушуючи тих також помилятися на початку своїх  атак. Всього через дві хвилини, Олексій Тюрін,  своїм ударом, зумів приголомшити глядачів на цьому матчі. М’яч транзитом від дальньої стійки влетів у самісіньку дев’ятку – 2:2, і для господарів потрібно було все починати з чистого аркуша. На щастя для вболівальників цієї команди, молодь СКІФу проявила характер та вдруге під час поєдинку заробила собі фору у два м’ячі. Спочатку Владислав Гранько, завершив контратаку «педагогів», а через кілька хвилин він же асистував Івану Горлачу, чудово взаємодіючи з двадцять першим номером господарів. Та тільки-но видихнули гравці СКІФу, як одразу ж отримали гол у відповідь. Максим Ясько, зробив відкривання за спини, та отримавши м’яч від партнера, скоротив рахунок. І часу у «комп’ютерників», щоб врятуватися було більш ніж вдосталь. Проте, гості, надто багато сил віддали працюючи у пресингу з «педагогами», тому відверто кажучи, за час, що лишився створили небагато. Хоча втекти від поразки шанс таки мали. Ігор Маценко, п’ятою підправляв удар зі штрафного у виконанні Олексія Тюріна, і лише завдяки Богдану Яцюку, котрий вибив м’яча з лінії воріт, м’яч не опинився у сітці Євгенія Балухти. У підсумку, нервова перемога СКІФ-СДПУ. Завдяки якій, підопічні Ігора Кравченка, впритул наблизилися до втративших очки Газмереж.

Технологія-Агросвіт – Газмережі СФ 4:1

/7 хв. – 1:0 Сорока К. (пен.); 9 хв. – 2:0 Сорока К.; 29 хв. – Бойко Ю.; 31 хв. – 4:0 Мороз Є.; 45 хв. – 4:1 Бабинін С./

Центральний поєдинок туру між Технологією-Агросвіт та Газмережами СФ, наглядно показав, що зарано списувати із рахунків «технологів». Підопічні Максима Мисловського, були рішуче налаштовані перервати свою без виграшну серію, і вже з перших хвилин захопили ініціативу. Давно ми не бачили настільки мотивованого колективу Технології-Агросвіт, тож не дивно, що вже на старті поєдинку, свою перевагу у грі, команда втілила у два забиті голи. Герой обох епізодів – Костянтин Сорока, котрий спочатку реалізував пенальті за гру рукою у своєму карному майданчику від Ярослава Бикова, а через хвилину реалізував штрафний неподалік воріт Царіцина. Такий гандикап, за часту, одразу ж знімав питання щодо переможця, але ж це був матч проти не менш потужної команди Газмереж, та і всі пам’ятаємо як CompService, два тури назад зумів не лише зрівняти, а і вирвати перемогу за такого рахунку. Тож ми очікували, щось подібне побачити і від команди Андрія Бурдюга. І відверто кажучи, здалося, що цього вечора «газовики» виявилися не готовими до такого супротиву своїх суперників. Лише поодинокі моменти поблизу воріт Зікратого, але один таки точно заслуговує на увагу. Майже перед самісіньким свистком на перерву, Олександр Хомич пробивав з під захисника в кут воріт, проте дива реакції продемонстрував голкіпер господарів. Ситуація фактично не змінилася і після відпочинку, підопічні Мисловського продовжили активно діяти попереду, та знову вистрілили дуплетом на старті тайму. Цього разу, Юрій Бойко, протягнув м’яч від своєї половини майданчику, та не зустрівши серйозного супротиву, наважився на удар, який виявився точнісінько у кут воріт Царіцина, а ще через дві хвилини, Євгеній Мороз, обігрався зі Стрибаком у стінку, та вийшовши на ударну позицію, пробив точно між голкіпером та ближньою стійкою – 4:0. Лише тоді господарі, віддали ініціативу, зосередившись на захисті, та і за такого рахунку, сумнівів у їх перемозі не виникало. Команда, зуміла довести матч до логічного завершення, дозволивши лише раз відзначитися своїм суперникам. Зробив це, ніхто інший як Сергій Бабинін. У підсумку, Технологія-Агросвіт забирає до своєї скарбнички три очки, а Газмережі переривають свою переможну серію із шести матчів.

СумДУ – Україна Токарі 1:10

/6 хв. – 0:1 Смоляк С.; 25 хв. – 0:2 Гученко В.; 26 хв. – 0:3 Макаров В.; 33 хв. – 0:4 Зрібняк В.; 34 хв. – 0:5 Зрібняк В.; 34 хв. – 0:6 Макаров В.; 37 хв. – 0:7 Гученко В.; 43 хв. – 1:7 Шумило О.; 46 хв. – 1:8 Зрібня В.; 48 хв. – 1:9 Суходуб Б.; 50 хв. – 1:10 Ярошенко А./

Навряд чи, що є сенс описувати поєдинок з подібним результатом, адже рахунок говорить сам за себе. Знову, студентів, котрі на цей поєдинок вийшли в обмеженому складі, вистачило на тайм. В першій двадцяти п’яти хвилинці, підопічні Олександра Шумила, давали гідний опір, і при певних обставинах могли б розраховувати, на нічийний рахунок, але підвела реалізація. З якою в цей вечір у їх суперників не було жодних проблем. Україна Токарі забивала, на будь-який смак: і замикаючи дальню стійку, і з дальньої дистанції, і з відверто близької, як кажуть, на будь-який смак. В підсумку, гості, наколотили десять голів, хоча відверто кажучи потрібно віддати їм респект, за те, що у другому таймі, давали змогу голкіперу господарів повертатися у рамку своїх володніь, а не намагалися забити у порожні ворота. Інакше рахунок міг бути куди більший. Тож вітаємо, підопічних Олександра Михайлюка з впевненою перемогою.

Явір Краснопілля – O`GRADY`S Team 2:1

/12 хв. – 0:1 Дяковський О.; 20 хв. – 1:1 Гончаренко А.; 22 хв. – Горенко Р.; 50 хв. – Таранченко В (НДП)/

Принципова дуель між Краснопільским Явором та O`GRADY`S Team завершилася перемогою перших. Це був матч тактичних заготовок з боку обох колективів. В першому таймі, сказати, що хтось із суперників явно переважав у грі та мав ініціативу не можна. Але завдяки, класній реалізації своїх моментів, саме господарі пішли на перерву ведучи у рахунку. Хоча не все складалося для підопічних Прилепи як слід. В середині першої двадцяти п’яти хвилинки, Олександр Дяковський влучним ударом завершив контратаку, яку ж сам і започаткував. Проте, захист гостей, не зумів надійно відпрацювати, і ще до перерви, господарі, перевернули все з ніг на голову. Спочатку, голкіпер Явору, Владислав Харченко, своїм підключенням в атаку, поставив в ступор оборону O`GRADY`S Team, які виявилися до цього не готовими, і у підсумку, завдяки Владу, капітан команди, Андрій Гончаренко, зрівняв рахунок. А через кілька миттєвостей, контратака господарів, завершилася філігранним пасом від Підопригори, на вбігаю чого в карний майданчик суперника Горенка, і той без проблем переправив м’яч у сітку воріт Пєтухова – 2:1.

І хто б міг подумати, що на цей гол, стане останнім у зустрічі. Тим паче з огляду на те, що у команд був цілий тайм у розпорядженні. Та у підсумку, в другій частині матчу, ми побачили багато боротьби, яка інколи переходила межі дозволеного, що за сім секунд до завершення, призвело до шести фолів з боку господарів, і на супер шанс врятуватися від поразки для гостей. Проте, Владислав Таранченко, котрий взявся за виконання дабл-пенальті, не зумів переграти голкіпера Явору. Його тезка у воротах суперника, зумів відбити удар ногами, чим по факту здобув для партнерів важливі три пункти. А якщо врахувати той факт, що поєдинок відбувався в день народження, граючого тренера колективу – Романа Зеленського, то можна вважати, зробив йому прекрасний подарунок на свято. Тож вітаємо Явір Краснопілля з перемогою, яка впритул наблизила команду до своїх опонентів.

Сумиобленерго – СК Поліцейських Сумщини 0:1

/16 хв. – 0:1 Коротенко М./

Як ми і очікували, матч між Сумиобленерго та СК Поліцейськими Сумщини, вийшов доволі закритим з мінімум моментів поблизу воріт суперників. Воно і не дивно, адже тиск результату давив на обидва колективи. Як правило, один забитий гол вирішує подальшу долю зустрічі в подібного роду протистояннях, і його на щастя для полісменів, вдалося забити саме ним. Максим Коротенько, прямим ударом зі штрафного, прошив стінку і голкіпера «енергетиків», принісши таким чином три очки своїй команді. Господарям, в цей день, не вистачало свіжості в ногах, команда виглядала важкувато в атаках, тому захист поліцейських встигав закривати можливості для взяття воріт. Також далася в знаки відсутність одного з лідерів «енергетиків» – Дмитра Ігумнова, котрий своїми діями міг внести гостроту поблизу володінь Лизогуба. У підсумку навіть граючи в штучній більшості, господарям, не вдалося створити щось серйозне та уникнути поразки.