Підсумок дванадцятого туру Першої ліги чемпіонату Сумської області з футзалу

Дванадцятий тур Першої ліги, не приніс нам жодних змін у турнірній таблиці, адже вся перша четвірка команд, синхронно здобула свої три пункти. До вашої уваги, огляд найцікавіших подій ігрового вік-енду у Першій лізі.

Brocar-Star Peppers – Forza 6:3

/ 5 хв. – 1:0 Нікіфоров Д. (Пен.); 18 хв. – 2:0 Линник А.; 21 хв. – 3:0 Роман П.; 28 хв. – 3:1 Кузьменко М.; 31 хв- 3:2 Кузьменко М.; 43 хв. – 4:2 Високос О.; 45 хв. – 5:2 Роман П.; 47 хв. – 6:2 Шатьорний С.; 49 хв. – Пухкало О./

Веселою вийшла зустріч, що відкривала ігровий тур у Першій лізі. Brocar-Star Peppers – Forza зуміли порадувати вболівальників не лише великою кількістю голів, а й певною інтригою за результат. Хоча старт поєдинку нічого подібного не віщував. Вже на п’ятій хвилині гравці Peppers здобули право на шестиметровий удар, який без проблем реалізував Нікіфоров – 1:0. Отримавши певну перевагу, господарі, на куражі довели рахунок до більш комфортного, завдяки голам Артема Линника та Павла Романа. За такого перебігу подій здавалося, що гравці Brocar-Star-Peppers спокійно доведуть справу до логічного завершення. Але не так сталося як гадалося, гості буквально одразу ж після перерви швиденько скоротити рахунок до мінімуму. Захист «перців» двічі не вистежив за Масимом Кузьменко, і той двічі протягом трьох хвилин залишив свій «автограф» у воротах Віктора Кириленка. Така сміливість гравців Forza, змусила зібратися підопічних Валерія Карацюби, та з максимальною концентрацією провести остаток матчу. Peppers, на досвіді зуміли перетерпіти важливі хвилини після пропущених голів, та в кінцівці зуміли знову забити тричі. Все той же, Павло Роман, Шатьорний Сергій та Олександр Високос, повернули собі комфортну перевагу та без проблем довели  поєдинок до логічного завершення, дозволивши Олександру Пухкало лише трохи поліпшити статистику своїм забитим м’ячем. У підсумку 6:3 на користь Brocar-Star Peppers, які продовжують гонитву за лідерами.

Балу – Гранум 6:1

/ 24 хв. – 1:0 Монастирьов М.; 28 хв. – 2:0 Данилюк Н.; 32 хв. – 3:0 Фадєєв О.; 39 хв. – 4:0 Артеменко К.; 41 хв. – 5:0 Шафорост М. ; 42 хв. – 6:0 Шафорост М.; 47 хв. – 6:1 Ругаль Є./

Гранума, вистачило лише на тайм. Фактично стільки стримували атакувальний натиск «ведмедей» підопічні Олександра Даценка. Проте на превеликий жаль, гостям, не вдалося залишити свої ворота у недоторканні. Перед перервою, господарі, таки знайшли прогалину в захисних редутах Гранума, і Михайло Монастирьов після перепасовки з Максимом Божком, відкрив рахунок. І якщо перший гол, можливо ніяк не вплинув на психологічний стан гостей, то друге взяття воріт не аби як надломив їх мотивацію. Богдан Горох, зробив все, щоб голом відзначився Данилюк Назар, від якого м’яч і влетів у ворота Огієнка. Ну а далі, «ведмеді», вже на куражі довели поєдинок до перемоги, зумівши відзначитися ще чотирма голами. Лише на останніх хвилинах, гол престижу у складі Грануму, забив Євгеній Ругаль.

Прокуратура – Спартак 4:0

/ 1 хв. – 1:0 Савіцький В.; 2 хв. – 2:0 Торба В.; 5 хв. – 3:0 Окопний Р., 28 хв. – 4:0 Русін М./

Господарі, як і очікувалося, не мали жодних проблем у грі з аутсайдером ліги, Спартаком. Вже до п’ятої хвилини, прокурори, зробили собі необхідний гандикап у три м’ячі, аби у підсумку святкувати перемогу. В другому таймі, Максим Русін, зумів відзначитися ще одним голом, який і підсумував впевнену перемогу команди Прокуратура. Але хотілося б відзначити іншу важливу подію, що сталася цього матчу. На паркет, після майже півторарічної паузи через важку травму, з’явився Віталій Ханюков. Це лише перші кроки на шляху Віталія до минуло себе, і звісно ж бажаємо нинішньомуиноловнлму тренеру прокурорів, якомога швидше віднайти впевненість у власних силах, та просто отримати задоволення від улюбленої гри!

Натон – МХП-Урожайна країна 2:4

/ 10 хв. – 0:1 Дем’янчук Н.; 43 хв. – 0:2 Кривенко О.; 45 хв. – 0:3 Жмуд Рус.; 48 хв. – 0:4 Головко Ю.; 49 хв. – 1:4 Бехта Д.; 50 хв. – 2:4 Ісмаїлов Р./

Ох і довго, змусили нервувати своїх вболівальників, гості. Адже хитка перевага над суперником, у  підопічних Андрія Алєксєєнка трималася ледь не до самого завершення зустрічі. Хоча початок був доволі багатообіцяючий. В середині тайму Нікіта Дем’янчук, відзначився забитим голом, вразивши порожній кут воріт, після передачі Руслана Жмуда. Проте розвинути свій успіх гравцям МХП-Урожайна країна не вдалося, як наслідок, Натон, був дуже близьким, щоб як мінімум зрівняти рахунок. Після першого тайму, господарі, стали більш сміливими, і мали кілька прекрасних передумов аби відзначитися голом у відповідь. Зокрема, кілька класних нагод мав Дмитро Бехта, але в кожному випадку, нападнику господарів, чогось не вистачало. Додаємо сюди нереалізований момент від Рауфа Ісмаїлова, і можемо сміливо сказати, що підопічні Едуарда Підлужного, заслуговували на те, щоб відновити статус кво. Але як це часто трапляється у футзалі, не забиваєш ти – забивають тобі. Ближче до завершення зустрічі, дуже важливий гол для «puncher`s» забив Олександр Кривенко, котрий першим встиг на добивання після свого ж удару з середньої дистанції – 0:2. Після цього голу, господарі, зневірилися у власних силах, та майже відразу пропустили ще двічі. Голами відзначилися Руслан Жмуд та Юрій Головко. Лише під кінець поєдинку, вищезгадані гравці Натону, забили свої два м’ячі, але про такі голи футбольні люди кажуть:  «Уже не треба». У підсумку важка, але не менш важлива перемога МХП-Урожайної країни, які не відпускають від себе лідерів чемпіонату, Прокуратуру.