Підсумок другого туру Вищої ліги чемпіонату Сумської області з футзалу

Цими вихідними завершився другий тур Чемпіонату Сумської області з футзалу серед команд Вищої ліги.  Вік-енд виявився безкомпромісним і на п’ять поєдинків жодної нічиєї, що говорить про бажання кожного з колективів досягнути успіху. Тож до вашої уваги огляд матчів  другого ігрового тижня елітного дивізіону.

СКІФ-СДПУ O`GRADY`S Team 4:2

/21 хв. – 0:1 Новіков О.;34 хв. – 1:1 Мартиненко Д.; 40 хв. – 2:1 Шульга І.; 48 хв. – 3:1 Рудняк Ян; 49 хв. – 4:1 Мигаль М.; 50 хв. – 4:2 Боріщик Я./

«Педагоги», в спорткомплексі СДПУ приймали O’Grady’s Team. Матч виявився доволі нервовим, адже обидва колективи бажали розвинути свій успіх минулого тижня, тож старалися зіграти максимально прагматично. Перший тайм пройшов без особливої переваги когось і коли здавалося, що команди підуть на відпочинок за нульової нічиєї, Олег Новіков в контратаці відкрив рахунок та вивів підопічних Віталія Паська вперед. Здавалося б, для O’Grady’s кращого сценарію не придумаєш. Команда може зіграти від оборони та як у випадку з Сумиобленерго дочекатися свої нагоди в контратаках. Проте на ділі все виявилося зовсім інакше, СКІФ вже вдруге поспіль проводить потужний другий тайм зусиллями: Мартиненка, Мигаля, Рудняка та Шульги забезпечує собі потрібний результат. Ну а гол на останніх секундах Ярослава Боріщика вже великого значення не мав. У підсумку 4:2 на користь підопічних Ігора Кравченка і педагоги серед поточних лідерів чемпіонату.

СумДУ – Газмережі СФ 3:4

/5 хв. – 1:0 Макошенець Д.; 25 хв. – 2:0 Субота А.; 31 хв. – 2:1 Бабинін С.; 32 хв. – 2:2 Колесник О.; 45 хв. -2:3 Хомич О.; 50 хв. – 3:3 Шумило О.; 50 хв.  – 3:4 Бабинін С./

Якби не поєдинок Технології-Агросвіт з СК Поліцейськими Сумщини, цей точно претендував би на матч туру. Команди видали веселу гру, де кожен з колективів протягом гри встиг відчути весь спектр емоцій, від шоку та розчарування до ейфорії. Вже на старті зустрічі, підопічні Олександра Шумила здивували гостей розіграшем штрафного та відкрили рахунок завдяки точному удару Макошенеця. «Газовики», які безсумнівно вважалися вірниками в даному протистоянні кинулися виправляти ситуацію, проте в першому таймі у Бабиніна і Ко збився приціл, і жоден з їх багаточисельних ударів не досягнув своєї цілі. А за кілька секунд до перерви неуважність захисту Газмережі призвела до голу Антона Суботи, який чітко реалізував надану можливість. Можна лише здогадуватися про що домовлявся Андрій Бурдюг із своїми підопічними в перерві, але те, що вони його почули немає сумнівів. Команда швидко зрівняла рахунок завдяки точним ударам Сергія Бабиніна та Олександра Колесника. Гості, відчувши що можна дотиснути суперника не зупинялися та продовжували тримати високий темп гри, і ближче до завершення матчу це спрацювало – Олександр Хомич підчатував відскок та на дальній відправив м’яч у ворота СумДУ. Здавалося б цього має вистачити, проте студенти на цей рахунок мали свою думку. І за 30 секунд до фінального свистка як по нотах розіграли п’ятого  польового гравця, і Олександр Шумило на паузі прибрав свого опонента та пробив повз Царіцина – 3:3. Та на жаль для політехівців у футзалі навіть пів хвилини має значення.

Приголомшені «газовики» встигають провести швидку атаку з ударом від Колесника з яким упорався голкіпер господарів Дмитро Клименко, проте м’яч по зрадницькі відскочив на набігаючого Сергія Бабиніна який і приніс важку перемогу Газмережам. Дякуємо командам за прекрасну гру!

Явір Краснопілля – Україна Токарі 0:3

/13 хв. – 0:1 Макаров В.; 35 хв. – 0:2 Кірієнко І.; 48 хв. – Головльов І. (ЧК) 49 хв.  -0:3 Пімоненко Ю./

Другий тур звів між собою Краснопільський Явір та Україну Токарі. Принциповості даній зустрічі додавав той факт, що в минулому році обидві команди здобули по одній перемозі, тож одна з них мала можливість вийти вперед. Матч розпочався досить спокійно, ніхто не намагався форсувати події віддаючи перевагу захисним діям. В такій манері як сніг на голову виявився момент Андрія Гончаренко з Явору, який наважився на дальній удар, проте його постріл в поперечку лише налякав кіпера токарівців. Весь матч не покидала думка, що все вирішить всього кілька епізодів, і не варто очікувати на велику кількість гольових нагод. Так у підсумку і вийшло. Гості, зусиллями Макарова реалізували ледь не єдиний свій момент в  першому таймі та перевели подальшу гру в улюблену їм манеру вичікування помилок суперника. І в цьому компоненті гостям справді немає рівних, підопічні Олександра Михайлюка терпляче працювали на майданчику не дозволяючи в другому таймі краснопільчанам створювати по справжньому небезпечні моменти поблизу воріт Зікратого, та у підсумку дочекалися тієї самої помилки гостей при виході з оборони, безжально покаравши їх своїм другим голом. Усі намагання Явору врятуватися за рахунок п’ятого польового не принесли жодних дивідентів, більше того на останній хвилині Пимоненко Юрій потроїв перевагу господарів та зняв будь-які питання щодо переможця зустрічі.

Сумиобленерго – CompService 0:1

/2 хв. – Маценко І. (НП ); 5 хв. – 0:1 Маценко І./

Багатообіцяючий початок гри був між Сумиобленерго та ConpService, адже в дебюті зустрічі відбулися найголовніші події які як виявилося і стали вирішальними. Спочатку на другій хвилині за порушення правил на Ігору Маценко у ворота «енергетиків» було призначено пенальті, проте сам же постраждалий не зумів реалізувати свій шанс поціливши в стійку. Та сьомому номеру CompService треба віддати належне, буквально через кілька хвилин він зумів виправитися, виявившись найбільш розторопним в карному майданчику під час розіграшу кутового – 0:1. Знали б ми тоді, що це взяття воріт виявиться єдиним у зустрічі ні за що б не повірили, проте на ділі виявилося, що Сумиобленерго примудрилися змарнувати таку кількість моментів, якої мало б вистачити команді ще на кілька поєдинків. Проте то каркас воріт, то надійна гра Ігора Волкова та його партнерів, котрі кілька разів страхували свого кіпера не дозволили підопічним Євгенія Хабовця втікти від поразки та здобути більш позитивний результат. Та здається цього дня перед командою дорогу перейшов чорний кіт.

Тож у підсумку важлива перемога для «комп’ютерників», яка явно додасть позитиву після першого туру.

Технологія-Агросвіт – СК Поліцейських Сумщини 3:2

/15 хв. – 1:0 Стрибак О.; 16 хв. – 1:1 Єлшанський О.; 26 хв. – 1:2 Токаренко О.; 41 хв. – 2:2 Петраков Є.; 49 хв. – Расторгуєв А. /

Матч, який безсумнівно став окрасою туру, та виправдав усіляки сподівання. Було все: і накал пристрастей, і голи, і розв’язка на останніх хвилинах. Тож про все по порядку. Полісмени налаштувалися дати бій чемпіону, та не знітилися перед їх статусом команди фаворита.  Команди без особливої розкачки взялися до справи, почавши шукати можливості для взяття одна одної. Вже в середині першого тайму обидва колективи обмінялися влучними ударами: на гол Стрибака,  Олександр Єлшанський відповів своїм голом зі штрафного. На майданчику точилася рівна боротьба в якій ніхто не хотів поступатися опоненту, тож за такої гри будь-яка помилка могла мати вирішальне значення. Тож коли в дебюті тайму другого Олександр Токаренко вивів полісменів вперед, здавалося, що у гостей є хороші шанси вийти з даного протистояння переможцями. В діях «технологів» відчувалася певна нервозність, і чим більше часу спливало тим більше підіймався градус на лаві запасних господарів. До слова варто відмітити також і Іллю Лизогуба, який своїми діями в рамці воріт СК Поліцейських Сумщини додавав заряду позитивних емоцій своїм партнерам. Саме завдяки першому номеру полісменів ворота лишилися недоторканними після серії небезпечних ударів у виконанні Романа Прощенка. Проте навіть Ілля не зумів запобігти голу Євгенія Петракова, який з другої спроби таки проткнув м’яча повз голкіпера гостей – 2:2.  І можливо було б справедливо так і закінчити, якби не одне але… лідер атак «технологів» Літній Сергій на останній хвилині взяв гру на себе,  та обігравши свого опонента зумів проткнути круглого на Андрія Расторгуєва, який з кількох метрів заніс м’яча у сітку воріт СК Поліцейських Сумщини, тим самим принісши вольову перемогу підопічним Максима Мисловського.