Підсумок другого туру Першої ліги чемпіонату Сумської області з футзалу

Неймовірний за результативністю тур влаштували команди Першої ліги цього вік-енду. Де особливої уваги варто віддати новачку дивізіону МХП-Урожайній Країні, яка протягом двох матчів наколотила своїм суперникам 27 голів!!! До вашої уваги огляд матчів другого туру Першої ліги з футзалу.

Спартак – Forza 1:3

/21 хв. – 0:1 Іванов О.; 43 хв. – 1:1 Тихоненко П.; 48 хв. – 1:2 Маруна А.; 50 хв. – 1:3 Пухкало О./

Матч, який на своєму старті не віщував такої цікавої розв’язки. Команди почали доволі спокійно, та не поспішали загрожувати воротам одна одної. М’яч особливо не затримувався в ногах гравців як перших так і других, тож віддати перевагу комусь було неможливо. В такій манері колективи діяли майже до завершення тайму,  коли за чотири хвилини до перерви Forza забила вже з фірмового розіграшу свого кутового- Олександр Іванов звільнився від опіки та невідпорно пробив повз Марковчина, 1:0.

Після відпочинку ситуація на майданчику дещо змінилася, Forza вирішила не розвивати успіх, а більше зосередилася на контргрі, віддавши ініціативу Спартаку. І ледь за це не поплатилася. Адже підопічні Владислава Білоконя, зуміли скористатися своєю територіальною перевагою та втілити її в гол – Павло Тихоненко обігрався з Олександром Сердюком та пробив повз голкіпера гостей, 1:1. До завершення поєдинку залишалося ще достатньо часу, аби вирвати перемогу, тож господарі отримавши впевненість у своїх силах кинулися здобувати перемогу. Проте кіпер Forza, Матвєєв діяв в рамці воріт надійно та не дозволив Єременку та все тому ж Тихоненку відзначитися. І як це часто буває в таких матчах, долю вирішує випадок – атака яку ж і почав Маруна, він же і завершив, опинившись у чужому карному майданчику, де м’яч знайшов його тіло після прострілу Овсянко – 1:2, і до завершення зустрічі дві хвилини.

Усі зусилля Спартаківців відігратися були марними, а за кілька миттєвостей до фінального свистка черговий розіграш кутового приносить свої плоди підопічним Олександра Бабича, і Олександр Пухкало встановлює остаточні 3:1 на користь гравців Forza. Вітаємо колектив з перемогою!

Гранум – МХП-Урожайна Країна 2:10

/4 хв. – 0:1 Дем’янчук Н.; 21 хв. – 0:2 Тебенько М.; 26 хв. – 0:3 Жмуд Рус.; 27 хв. – 0:4 Жмуд Рус.; 36 хв. – 0:5 Дем’янчук Н.; 37 хв. – 1:5 Багрій Я,; 37 хв. – 1:6 Тебенько М.; 39 хв. – 1:7 Слободецький К.; 40 хв. – 1:8 Алєксєєнко А.; 42 хв. – 2:8 Даценко О.; 43 хв. – 2:9 Жмуд Ром. (пен.); 48 хв.  – 2:10 Алєксєєнко А./

Ми вже говорили, що після втрати своїх лідерів, Гранум поки намагається звикнути грати без них. І часом цей процес буває доводі болісним. Саме так і було цього поєдинку проти новачка ліги та і АФС загалом МХП-Урожайна Країна. Роменчани показали, що ми не дарма приписуємо їх до числа претендентів у боротьбі за нагороди відігравши яскраво в атаці. «Puncher’s» були безжальними у використанні моментів, забивши десять голів! Мабуть, про більш кращий дебют годі було й мріяти, тож можна привітати, підопічних Андрія Алєксєєнка з чудовим результатом, та побажати з таким же натхненням грати і в наступних своїх поєдинках.

Прокуратура – Натон 5:1

/14 хв. – 1:0 Гуц І.; 17 хв. – 2:0 Окопний Р.; 20 хв. – 3:0 Жиловець С.; 25 хв. – 3:1 Білошніченко Б.; 39 хв. – 4:1 Окопний Р.; 41 хв. – 5:1 Торба В./

Прокурори з Постольчанами видали цікаву гру, з великою кількістю моментів біля воріт одна одної. Проте з прямопротележною реалізацією моментів.  Підопічні Віталія Ханюкова, на правах господарів,  взяли м’яч під свій контроль та почали плести свої атаки біля воріт Дениса Соляника. Проте по справжньому гольових нагод довелося чекати трохи більше тайму, коли Окопний запресингував Сланченко поблизу воріт Натону, чим змусив останнього помилитися та віддати м’яча прямісінько гру ноги Івану Гуцу, який не довго думаючи пробив в незахищений кут воріт гостей – 1:0.

Цей гол явно додав ентузіазму прокурорам, які буквально за кілька хвилин зусиллями Окопного та Жиловця ще двічі розписалися в сітці володінь Дениса Соляника, чим забезпечили собі комфортну перевагу у три м’ячі. І як би мабуть, Ханюков волів, щоб все так і завершилося до перерви. Проте секундна неуважність, перед сиреною на відпочинок, і Богдан Білошніченко скорочує рахунок влучним ударом з кількох метрів.

Другий тайм проходив в доволі нервовій атмосфері. Глядачі чекали на гол, адже забий Прокуратура свій м’яч і всі питання про переможця фактично зняті, а у разі влучного удару Натону, інтрига відроджена на максимум. А тим часом господарі марнували чудові нагоди для взяття воріт, а всі потуги гостей повернутися у гру розбивалися об захисні редути прокурорів. Та все ж у підсумку гравці Прокуратури зуміли дотиснути своїх опонентів, та скориставшись двома контратаками довели матч до впевненої перемоги.

Brocar-Star Peppers – ФК Балу 5:2

/19 хв.  – Кириленко В.; 32 хв. – 2:0 Линник А.; 34 хв. – 3:0 Линник А.; 36 хв. – 4:0 Соколенко В.; 42 хв. – 4:1 Божок М.; 48 хв. – 4:2 Божок М.; 50 хв. – 5:2 Линник А./

Не менш захоплюючим видався поєдинок між Brocar-Star Peppers та ФК Балу. З перших хвилин було зрозуміли, що команди заряджені на боротьбу та не збираються поступатися одна одній. Peppers більше володіли м’ячем, та намагалися знайти прогалини в захисті «ведемідів», проте ті діяли досить уважно. Гості ж в свою чергу, за відсутності Богдана Гороха, здивували появою в рамці Костянтина Мальованика (який доречі видав дуже пристойну гру, неодноразово рятуючи партнерів у рамці воріт.) Костянтин часто активно ходив вперед, таким чином створюючи чисельну більшість в атаці, проте дивідентів у першому таймі підопічним Станіслава Корсуна не принесло, а навіть навпаки в один з епізодів зіграло зі знаком мінус. Хоча тут більше потрібно відзначити саме голкіпера «перців» Віктора Кириленка,  точності якого можна лише позаздрити. Перший номер господарів прицільним ударом через весь майданчик влучив у порожні ворота гостей – 1:0. Цей гол так і виявився єдиним в першій частині зустрічі, а команди припасли все цікаве на тайм другий.

Балу вирішили не відходити від плану на гру та і надалі активно залучали до своіх атак п’ятого польового гравця. Ну а Brocar як справжні хижаки терпляче витримували розіграш та болісно «кололи» влучними контратаками. Артем Линник в середині тайму відзначився дублем, та ще раз розігнав атаку яку завершив Володимир Соколенко, що довело перевагу господарів до чотирьох м’ячів. Проте сказати, що у гостей зовсім нічого не виходило попереду точно не можна. Підопічні Станіслава Корсуна змусили активно попрацювати у рамці своїх воріт Віктора Кириленка, та на превеликий жаль «ведмедів», Віктор цього дня був на висоті. Ближче до завершення зустрічі, Балу все ж буди винагороджені за свою активність, та двічі, зусиллями Максима Божка, засмутили кіпера Peppers. Проте часу створити камбек було зовсім замало,  а ще один гол Артема Линника зняв усі питання щодо переможця матчу. У підсумку хет-трик п’ятнадцятого номера «перців» допоміг підопічним Валерія Карацюби святкувати першу перемогу в новому сезоні Першої ліги.

МХП-Урожайна Країна – Спартак 17:2

/3 хв. – 1:0 Жмуд Рус.; 8 хв. – 2:0 Жмуд Ром.; 10 хв.  -3:0 Жмуд Ром.(пен.); 19 хв. – 4:0 Кривенко О.; 21 хв.  – 5:0 Кривенко О.; 22 хв. – 6:0 Алєксєєнко А. ; 25 хв. – 7:0 Головко Ю.; 28 хв. – 8:0 Алєксєєнко А,; 35 хв. – 9:0 Дем’янчук Н.; 36 хв. – 10:0 Алєксєєнко А.; 38 хв. – 11:0 Тебенько М.; 43 хв. – 12:0 Жмуд Ром. 44 хв. – 13:0 Жмуд Ром.; 45 хв. – 14:0 Дем’янчук Н.; 46 хв. – 15:0 Жмуд Ром.; 48 хв. – 16:0 Тебенько М.; 49 хв. – 16:1 Коломоєць Д.; 50 хв. – 16:2 Приходько Д.; 50 хв. – 17:2 Дем’янчук Н./

В неділю відбувся перенесений матч першого туру зіграли між собою МХП-Урожайна Країна та Спартак. І Роменчани після феєричної перемоги над Гранумом, видав ще більш потужний поєдинок проти Спартака, відгрузивши гостям сімнадцять голів!!! Чесно кажучи, важко згадати чи були більш великі перемоги в історії АФС, проте однозначно буде входити до однієї  з…

Підопічні Андрія Алєксєєнка яскраво увірвалися до Першої ліги, чим змушують ще пильніше слідкувати за їх результатами у майбутньому. Що ж подивимося, чи вдасться “puncher’s” продовжити свій голепад у наступних поєдинках.