Підсумок другого туру Другої ліги чемпіонату Сумської області з футзалу

Не встигли вгамуватись пристрасті першого туру Другої ліги, як команди зіграли вже другий тур. До Вашої уваги його короткий огляд.

Група А. В групі А “Зірка” та “Вікторія” з Липової Долини продовжують йти без втрат. Так “Зірка” в матчі другого туру переграла молодий колектив Віталія Гученка, якому хотілося б віддати належне, адже вони протистояли одному з фаворитів чемпіонату і провели непогану гру, закінчивши перший тайм з рахунком 2:2, в другому більш вдалими в своїх діях були саме номінальні гості, особливо це стосується Грабара, який за декілька хвилин забив два голи, додамо ще сюди забитий м᾽яч в першому таймі і маємо хет-трик, а в цілому для нього це вже сьомий гол в чемпіонаті, з якими він очолює гонку бомбардирів, а його команда очолює турнірну таблицю групи А. Дивує в хорошому сенсі цього слова на старті чемпіонату – “Вікторія”, яка переграла досвідчений “Peroff”, цікаво спостерігати за цією командою, адже вона й сама  намагається грати в красивий футзал, й дає робити це супернику, про що й свідчить різниця забитих пропущених 9-5 в двох матчах. Також не можна не відмітити настрій гравців на гру, так десь в цій гри ледве не зіграв він з ними злий жарт, адже в другому таймі досить швидко вони нахапалися 5 фолів, й тричі отримували дабл-пенальті в свої ворота, та переможний рахунок вдалося втримати, ну а хто хоче дізнатися про цю команду ще більше радимо зазирнути на їх сторінку в “Тік-Тоці”  з назвою ФК “Вікторія” Семенівка. В інших матчах цієї групи обидві команди перемогли з різницею в три  м᾽ячі, LIKARSKE”  показало свої наміри на боротьбу за високі місця перегравши “Грифонів” – 3:0, а футзалісти ДФК “Динамо” (Білопілля) виявилися сильнішими за “Сумиобленерго-КПР” – 5:2, додамо, що це перші перемоги для обох команд в чемпіонаті.

Протокольні дані матчів.

LIKARSKE – “Грифони” 3-0 (1-0)

Голи: Алєксєєнко (20), Мальований (34), Ясенок (49)

“ЕФК-Олександрія” – “Зірка” 2-4 (2-2)

Голи: Ситник (9), Гужва (23) — Грабар (4,35,37), Страшок (16)

“Вікторія” (Липова Долина) – “Peroff” 5-3 (3-0)

Голи: Кононович (6), Карпець (13), Іщенко (16,50), Васильченко (27) — Гльоза (42 – з дабл-пенальті, 48 – з дабл-пенальті), Пазуха (48)

На 43 хвилині Гльоза не реалізував дабл-пенальті

Попередження: Іщенко (4), Береза (36), Педич (36)

ДФК “Динамо” (Білопілля) – “Сумиобленерго-КПР” 5-2 (2-1)

Голи: Мітєв (9), Василець (25), Пчола (34,46,50) – Грошовик (21), Шульга (43).

Попередження: Мишкевський (25), Мітєв (46) – Кіях (15)

Група В. Досить напруженим вийшов тур в групі В, виділяється тут хіба що матч “Аквітана” проти “Вальхалли”, в якому інтриги як такої й не виявилося, “аквітанці” розлючені втратою перемоги в минулому турі, виплеснули всю свою злість на молодому колективу Дениса Лупача — 10-2! При чому досить рідке явище сталося в цій грі, відразу двоє гравців “Аквітана” зробили “покер” – це Гурба та Коноплев вирішили влаштувати гольову перестрілку. В центральному матчі цієї групи Северинівка обіграла “Слобожанщину-Агро”, забивши на старті зустрічі і в кінці першого тайму, пішла на перерву з комфортними 2:0. Далі довести гру до перемоги було вже справою техніки, з чим підопічні Андрія Чертка впоралися на відмінно — перемога 4:2! І одноосібне лідерство в турнірній таблиці. А поки “Хлібодар” в пошуках своєї кращої гри, цим користуються суперники, цього разу кривдниками степанівців стала команда “Фортуна”, яка після нічиєї в першому турі, тепер здобуває і перемогу. Ну й найбільш цікавим матчем в групі з точки зору перебігу подій можна назвати гру між “Patriots” та“Колосом” (Підліснівка), адже в матчі тричі змінювався лідер, на гол Бирченка на 20 хвилині патріоти відповіли голами Стригунова в кінці першого та на початку другого тайму. Та втримати перемогу підопічні Сергія Бабенка не змогли, Семенець на 39 — 2:2, Хамуза на 44 приносить дуже важливу перемогу “Колосу”.

Протокольні дані матчів

“Колос” (Северинівка) – “Слобожанщина-Агро” 4-2(2-0)

Голи: Сметаненко (2), Балинський (35), Пархоменко (49) — Лустенко (25а/г, 50), Гринченко (43)

“Хлібодар” (Степанівка) – “Фортуна” 1-3 (0-1)

Голи: Якубець (29) — Зякун (3), Сліпченко (33), Лаврусь (48)

Попередження: Мінаєв (19), Шугаєв (30) — обидва “Хлібодар”

“Patriots” – “Колос” (Підліснівка)2-3 (1-1)

Голи: Стригунов (25,27) — Бирченко (20), Семенець (39), Хамуза (44)

“Аквітан” – “Вальхалла” 10-2 (4-1)

Голи: Гурба Н. (4,28,43,45-з дабл-пенальті), Коноплев (10,13,32,43), Стецюра (25), Гурба І. (35) — Ісмаїлов (7), Гурінов (44)

Попередження: Грищєнко (39) – “Вальхалла”

Група С. Ну й найбільш результативною цього тижня стала група С — 28 голів. Розпочалося все з суботньої гри між ФК “Соборна” та “Лебединськими ковбасами”, результат якої став досить несподіваним, адже новачок чемпіонату переграв літнього учасника Вищої ліги, поступаючись по ходу зустрічі 1:3, можливо зарано повірили в свою перемогу гравці з Лебедина, можливо додали в атаці ФК “Соборна”, та так чи інакше камбек вдався, який заслуговує на звання “камбек туру”. Тож вже в другому турі дебютант чемпіонату здобуває для себе перемогу, ну а підопічні Валерія Глуха поки що замикають турнірну таблицю, проте часу щоб все виправити ще вдосталь. Продовжились матчі цієї групи вже в неділю, спочатку “Елітбуд” в суху переграв “Валедіанс” – 3:0. Здавалося після вилучення основного голкіпера команди Леоніда Сеня, проблем варто очікувати позаду, та як виявилося найбільші проблеми були з атакою, точніше з завершальною стадією, адже ворота “Елітбуда” розпечатати так і не вдалося. Далі здавалося “ТРО-Суми” здобуває другу впевнену перемогу в чемпіонаті, адже вже в першому таймі забили три сухі  м᾽ячі в ворота “Антифутбола”, а четвертий гол на старті другого тайму повинен був взагалі поховати шанси підопічних Анатолія Куренскова на позитивний результат. Та ось тут точно можна сказати, що зарано розслабилися гравці “ТРО-Суми” , Нищета на 45 нарешті відкриває рахунок забитих для “Антифутбола”, а остання хвилина неабияк потішила вболівальників футзалу, гравці номінальних гостей ледве на змусили всіх повірити в чудо, забивши два  м᾽ячі, та часу на бодай ще один ну зовсім не залишалося, тож перемога “ТРО-Суми”, але вже з присмаком гіркоти, знову футзал показав, що в цю гру потрібно грати до останньої секунди. Ну й емоції гравців “Антифутбола” на останній хвилині варті уваги, це те що підкупає нейтрального вболівальника. Не обійшлось в цій групі й без розгрому, “Оріон” не залишив шансів “Моноліту” – 8:3, таким чином приєднавшись до “Елітбуда” та “ТРО-Суми”, в усіх по шість балів після двох турів.

ФКСоборна –  “Лебединські ковбаси” 4-3 (1-1)

Голи: Полубінський Д. (16), Бунчуков (35), Зімін (38), Яценко (40) — Іващенко (23), Гульмамедов (28), Рябко (28)

Попередження: Глущенко (7) — Лісовицький (37)

“Валедіанс” – “Елітбуд”0-3 (0-2)

Голи: Єременко Р. (12), Терешкевич (20), Красюк (40)

Попередження: Аболгазинов (41) — Робец (38)

“ТРО-Суми” – “Антифутбол” 4-3 (3-0)

Голи: Доценко (10), Романенко (12,23,29) — Нищета (45), Райденко (50,50)

Попередження: Доценко(30), Змисля (36) — Годяєв (10), Швидкий (29)

“Моноліт”  – “Оріон” 3-8 (0-3)

Голи: Андренко (38,50), Кравченко (49) — Харченко (1,37), Бордунов (19,22), Дяченко (34,45), Савченко (47), Сусік (48)