Підсумок дев’ятого туру Вищої ліги чемпіонату Сумської області з футзалу

Матчами цієї неділі було завершено перше коло у Вищій лізі АФС. І можна констатувати, що нас чекає захоплююча боротьба за чемпіонство, адже щільність у верхній частині таблиці інтригує як ніколи. Тож до вашої уваги огляд матчів дев’ятого туру елітного дивізіону.

Сумиобленерго – СКІФ-СДПУ 1:2

/25 хв.- 0:1 Власенко А.; 28 хв. – 1:1 Ігумнов Д.; 31 хв. – 1:2 Мигаль М./

Ще перед паузою на новорічні свята свій матч дев’ятого туру зіграли між собою Сумиобленерго та СКІФ-СДПУ. Гра вийшла доволі напруженою та тримала інтригу до самого фінального свистка. Перший тайм розпочали краще номінальні гості, які були більш активними, та своїм пресингом раз по раз змушували помилятися гравців Сумиобленерго. Як наслідок, за кілька миттєвостей до перерви, Антон Власенко допоміг своїм партнерам вийти вперед. Проте як слід порадіти підопічним Ігора Кравченка не вдалося, адже «енергетики» фактично одразу ж зуміли відповісти своїм влучним ударом, який на рахунку Дмитра Ігумнова. В даному епізоді слід відмітити активні дії Андрія Білоненка, котрий змусив помилитися Балухту та зробив все для свого партнера, аби той безперешкодно завдав удару по порожнім воротам. І хто знає, чи вдалося б «педагогам» здобути три очки, не поведи вони у рахунку через п’ять хвилин після пропущенного голу. Адже окрім чудового виконання штрафного Максима Мигаля, котрий призвів до другого голу команди. Надалі ініціатива повністю перейшла до рук господарів, проте підопічним Євгенія Хабовця так і не вдалося реалізувати свої моменти аби врятувати гру. У підсумку не проста перемога СКІФ-СДПУ, яка дозволяє колективу святкувати Новий рік на першій сходинці.

СумДУ – CompService 0:6

/ 4 хв. – 0:1 Ямпольський І. (аг.); 35 хв. – 0:2 Тюрін О.; 40 хв. – 0:3 Маценко І.; 46 хв. – 0:4 Резнік І.; 48 хв. – 0:5 Маценко І.; 49 хв. – 0:6 Фенота В./

«Комп’ютерники» завершили перше коло чудовою перемогою над СумДУ 6:0. Звісно, можна було очікувати, що підопічні Олексія Тюріна, зуміють забрати всі три пункти в протистоянні проти яскравовираженого аутсайдера ліги, проте, що це буде зроблено на стільки впевнено, закрадалися сумніви. Адже, в анонсі до поєдинку,  ми говорили про те, що у гостей є така проблема в зустрічах проти завідомо слабшого опонента. Але цього разу,гравці CompService, зі старту продемонстрували свої наміри на позитивний результат, та відкрили рахунок через кілька хвилин після початку гри. Ігор Ямпольський, після розіграшу кутового зрізав м’яч у свої ворота. Далі, не зважаючи на домінування, рахунок доволі довго залишався незмінним. Проте все ж таки, в другому таймі «комп’ютерники» конвертували перевагу ще у п’ять голів, які і поставили яскраву крапку у грі.

Україна Токарі – СК Поліцейських Сумщини 5:2

/ 1 хв. – 1:0 Шевкунов І.; 5 хв. – 2:0 Суходуб Б.; 17 хв. – 2:1 Кодак Е.; 30 хв. – 3:1 Чугай С.; 32 хв. – 3:2 Сенченко Я.; 37 хв. – 4:2 Пимоненко Ю.; 42 хв. – 5:2 Чугай С./

Повернення капітана до гри у складі господарів, чудово відобразилося на всьому колективі токарян, котрі до цього два матчі поспіль не перемагали, здобувши всього одне очко. Тож звитяга у даній зустрічі була потрібна як ніколи. І саме Шевкунов дав своїми діями потрібний імпульс партнерам, вісімнадцятий номер вже на першій хвилині відкрив рахунок у матчі, чудово завершивши передачу від Віталія Гученка – 1:0. Не пройшло і п’яти хвилин, як полісмени змушені були вдруге починати з центру, прикра помилка при виході з оборони призвела до того, що м’яч під час однієї атаки вдруге потрапив до голкіпера гостей, Іллі Лизогуба, котрий вже не мав права грати на власній частині майданчику, як наслідок Богдан Суходуб своїм ударом не залишив шансів, після розіграшу вільного удару з близької відстані. Така швидко набута перевага дозволила господарям діяти по рахунку, зосередившись на контратаках. І як далі не намагалися полісмени перевернути гру, але ближче ніж на один гол наблизитися не вдавалося. У підсумку, в другому таймі,  господарі в потрібний момент увімкнулися та двічі завдяки голам Сергія Чугая і одного разу завдяки голу Юрія Пимоненка довели справу до логічного завершення, здобувши перемогу 5:2.

Газмережі СФ – Явір Краснопілля 3:1

/ 38 хв. – 1:0 Бабинін С.; 46 хв. – 2:0 Бурдюг А.; 49 хв. – 3:0 Бабинін С.; 49 хв. – 3:1 Горенко Р./

Підопічні Андрія Бурдюга в непростому поєдинку таки здолали супротив краснопільського Явору. В першому таймі, гості змусили добряче понервувати «газовиків». Проте активні підключення до атак п’ятого гравця так і не принесли команді Прилепи-Зеленського дивідендів. Хоча забий вони один із своїх моментів, хто знає як би склався поєдинок для господарів, адже як виявилося вони були не готовими до таких дій з боку суперника. До перерви рахунок залишився не відкритим, що дозволилоі Газмережам зробити певні корективи. В другій частині гри, «газовики» почали активно пресингувати опонентів, не дозволяючи тим спокійно себе почувати з м’ячем. Як наслідок, гостям не вдавалося по довгу перебувати з м’ячем, як це було до перерви, та більше працювати у відборі. Тож за такого перебігу подій, головним завданням господарів було першими відкрити рахунок. І зі своєю задачею, підопічні Бурдюга впоралися більш ніж відмінно – Сергій Бабинін в середині другого тайму вивів свою команду вперед, безперешкодно завдавши удару з середньої відстані. До всіх бід, гостей додалися ще й травми які зменшили чисельність гравців до мінімуму. В підсумку Газмережі дотиснули своїх опонентів, двічі забивши ближче до завершення зустрічі. Ну а гол Романа Горенка, став лише малою втіхою в програному поєдинку для краснопільчан.

Технологія-Агросвіт – O’GRADY’S Team 0:0

/50 хв. – Расторгуєв А. (НДП)/

Відверто не багато можна розповісти про матч Технології-Агросвіт та O’GRADY’S Team. Чи то перерва з моменту останнього матчу далася в знаки, чи то просто банально такою була обрана манера гри, проте швидкості в зустрічі були не високими  і як наслідок моментів на двох було створено обмаль. Гості, прогнозовано були більше сконцентровані на захисті, і провели ледь не ідеальний поєдинок, успішно стримуючи усі потуги «технологів» розхитати їх оборонні редути. Проте, навіть за такого перебігу подій, все могло перевернутися з ніг на голову, коли буквально з сиреною про завершення матчу, Олександр Бандура необачно повівся з Євгенієм Морозом, тим самим склопотавши шостий фол для своєї команди. До десятиметрового удару підійшов Андрій Расторгуєв, але переграти Пєтухова з позначки не зумів. Тож у підсумку закономірна нічия, яка явно не на користь для підопічних Максима Мисловського.