Підсумок девʼятого туру Першої ліги чемпіонату Сумської області з футзалу

Дев’ятий тру Першої ліги визначив одноосібного лідера. МХП-Урожайна країна перемогла Гранум, та очолила чемпіонські перегони. Балу, завдає поразки Brocar-Star Peppers, тим самим взявши реванш за розгром в першому колі, а Прокуратура перериває свою невтішну серію. Ці та інші події в огляді дев’ятого туру Першої ліги АФС.

Forza – Спартак 7:1

/ 6 хв. – 1:0 Пуха Є.; 14 хв. – 2:0 Пухкало О.; 23 хв. – 3:0 Шинкаренко І.; 34 хв. – 3:1 Білоконь В.; 39 хв.- 4:1 Скоробагатько О.; 49 хв.- 5:1 Пухкало О.; 50 хв. – 6:1 Пуха Є.; 50 хв. – 7:1 Криводід С./

Відкривали дев’ятий тур Першої ліги команди з нижньої частини турнірної таблиці. Forza зустрічалася з Спартаком, і варто сказати, що господарі, після поразки в кубку, зуміли не лише реабілітуватися, а й продемонструвати яскраву гру. Вже в першому таймі, підопічні Олександра Бабича, заробили собі комфортний гандикап у три голи. Пуха, Пухкало та Шинкаренко розписалися у воротах гостей, тим самим дозволивши своїм партнерам комфортно почуватися на майданчику. Після перерви, гол Владислава Білоконя ненадовго повернув інтригу у матч, проте більше господарі не дозволили створити. В підсумку, під завісу матчу гравці Forza скористалися помилками Спартаківців та довели рахунок до розгромного.

МХП-Урожайна країна – Гранум 7:2

/ 4 хв. – 1:0 Алєксєєнко А.; 11 хв. – 2:0 Гайдук Д.; 25 хв. – 3:0 Алєксєєнко А.; 27 хв. – 4:0 Жмуд Рус.; 30 хв. – 4:1 Лічман Б.; 31 хв. – Ковальов Б.; 35 хв. – 5:2 Жмуд Ром.; 37 хв. – 6:2 Чеглов М.; 50 хв. – 7:2 Жмуд Рус./

За схожим сценарієм відбувався і другий матч цього ігрового дня у Першій лізі. МХП-Урожайна країна, на правах фаворита зустрічі, з перших хвилин захопив ініціативу у матчі з Гранумом, та вже до середини тайму забезпечив собі комфортну перевагу 2:0. І як би важливо було підопічним Олександра Даценка спробувати відквитати один м’яч до перерви, проте всі їх спроби закінчилися безрезультатно. Натомість, господарі, га останній хвилині скористалися своїм шансом, та зусиллями Алєксєєнка довели перевагу до трьох голів.

І якщо в когось могли ще лишатися питання, щодо переможця зустрічі, то гол Руслана Жмуда одразу після перерви ці сумніви остаточно розвіяв. До честі гостей, команда не опустила руки та продовжувала грати, за що була винагороджено двома швидкими голами ближче до середини тайму. Проте на більше підопічних Олександра Даценка не вистачило і господарі, забивши ще тричі встановили остаточні 7:2 на свою користь. І завдяки цій перемозі одноосібно очолили турнірну таблицю.

Балу – Brocar-Star Peppers 3:2

/ 3 хв. – 0:1 Вензенко Я.; 13 хв. – 0:2 Карацюба В.; 33 хв. – 1:2 Божок М.; 41 хв. – 2:2 Фадєєв О.; 45 хв. – 3:2 Кибенко Є./

Центральний матч туру повністю виправдав свій статус. «Перці», які вже знали про результат матчу їх конкурента МХП-Урожайна країна, мали обов’язково здобувати перемогу, аби не відставати від Роменчан. І старт зустрічі був, саме за підопічними Валерія Карацюби. Вже на третій хвилині захист господарів проспав вбішання Ярослава Вензенка, і той вивалився на побачення з Горохом, та спокійно реалізував момент – 0:1. Сказати, що такий невдалий початок якось надломив гравців Балу точно не можна. Вони, спокійно віднеслися до цієї невдачі, та почали шукати нагоди поблизу воріт суперника. Кілька непоганих пристрілок, і чудовий шанс зрівняти рахунок втрачає Артеменко, проте голкіпер гостей відводить загрозу від своїх воріт. В середині тайму, «ведмеді» так захопилися атакою, що просто забули про захист, чим неодмінно скористалися досвідчені гравці Peppers. Валерій Карацюба вийшовши віч-на-віч, подвоює перевагу для своєї команди. До перерви рахунок більше не змінювався, а отже гості пішли на відпочинок за комфортної переваги. Проте відверто кажучи, цього дня Brocar-Star Peppers не надто сяяв в атаці, і за великим рахунком реалізував все що створив. Натомість, і біля власних воріт «перці» діяли не надто вдало.  «Ведмеді» з кожною хвилиною ставали дедалі активніше турбувати Кириленка, і це принесло свої плоди. Спочатку Максим Божок, чудово замкнув простріл Шафороста, та скоротив рахунок. А ще через кілька хвилин, капітан господарів виступив у ролі асистента. Протягнувши м’яч, Божок знайшов передачею Олександра Фадєєва і той без перешкод завдав удару у дальній верхній кут воріт -2:2. Мабуть, саме в цей момент, у вболівальників Балу, відбувся флешбек з матчу їх улюбленців проти МХП-Урожайна країна.

Тож окрилені таким успіхом, підопічні Станіслава Корсуна ринулися виривати перемогу. І як ми знаємо, удача посміхається сміливим. Розіграш штрафного поблизу воріт суперника призвів до того, що Євгеній Кибенко, якимось дивним чином, зумів завдати удару з яким нічого не міг вдіяти Віктор Кириленко – 3:2, і за той час, що лишився до кінця зустрічі Peppers не встигли нічого зробити. В підсумку друга поразка для Brocar-Star Peppers, яка опускає їх на третю сходинку.  Ну а для господарів, замайорила на горизонті, перспектива потрапити в трійку.

Натон – Прокуратура 0:4

/ 23 хв. – 0:1 Русін М.; 34 хв. – 0:2 Кисіль Д.; 37 хв. – 0:3 Усатенко О.; 42 хв. – 0:4 Лубашев І./

Не зважаючи на те, що гостям доволі довго не вдавалося відкрити рахунок,  перевага підопічних Віталія Ханюкова у матчі проти Натону була відчутною. Прокурори, після двох поспіль поразок,  були мотивовані перервати цю серію, тож активно взялися до справи і гол був лише питанням часу. Найбільш активним у складі Прокуратури був Денис Кисіль, дванадцятий номер гостей, стабільно тримав у напрузі захист господарів, котрому так чи інакше вдавалося відводити небезпеку від власних воріт. Проте і вони нічого не могли вдіяти на двадцять третій хвилині, коли черговий індивідуальний прохід Кисіля завершився передачею того на Максима Русина, який і відкрив рахунок. Гол значно покращив настрій на лаві запасних гостей, і фактично відразу після відновлення гри у другому таймі, той таки Кисіль подвоїв перевагу прокурорів. Проходить ще кілька миттєвостей і Жиловець дотепною передачею знаходить Олексія Усатенка і той остаточно вбиває інтригу у матчі – 0:3. У господарів же, відверто мало що вдавалося попереду, тож роботи у Дерев’янка було не багато. Ближче до завершення зустрічі, Лубашев, прямим ударом зі штрафного поставив крапку як матчу, так і ігрового дня в Першій лізі загалом. Констатуємо впевнену перемогу Прокуратури 4:0, яка має покращити настрій колективу у подальшій боротьбі за чемпіонство.