Підсумок девʼятого туру Другої ліги чемпіонату Сумської області з футзалу

«Зірка» закріплюється на першій сходинці, «Лебединські ковбаси» продовжують перемагати, і рекордна кількість пропущених мʼячів «Монолітом». Ці та інші події в короткому огляді девʼятого туру Другої ліги.

Група А. Доволі неочікувано розпочався тур в групі А. Зрозуміло що «Лікарське» було фаворитом у зустрічі з «Грифонами», але уявити що настільки явною буде перевага підопічних Ткаченка-Підлужного було важко. Цілих пʼятнадцять мʼячів побували у воротах їх суперника, схоже поймали кураж хлопці в зеленому. Сподіваємось його вистачить і на майбутні матчі, адже не дуже вдале перше коло потрібно виправляти. І судячи по останніх матчах колективу посилання для цього є.

А ось в іншій зустрічі колективів з нижньої частини турнірної таблиці все виявилось навпаки. Лише один гол був забитий в дуелі між «Сумиобленерго-КПР» та ДФК «Динамо». Його авторами стала команда з Білопілля. Клименко відкрив рахунок на вісімнадцятій хвилині, і самовіддана гра його партнерів дозволила втримати переможний рахунок до кінця зустрічі. Тепер у «Динамо» десять залікових балів, стільки ж і у «Лікарського». Відрив до третьої сходинки все ще великий, а ось поборотися за четверту можливо.

Як і прогнозувалося одним з найбільш цікавим став матч між «Зіркою» та «ЕФК-Олександрією». Молодь «Олександрії» намагалася довести, що перемога в Кубку над цим суперником не була якоюсь випадковою. І в принципі це в них непогано виходило, адже пропустивши від кращого бомбардира чемпіонату – Валерія Грабара на 15 хвилині, підопічні Віталія Гученка ще в першому таймі зуміли зрівняти рахунок, а в другій половині гри зусиллями Перцева і зовсім вийти вперед. Та на жаль для них заморозити такий рахунок на довго не вдалося, буквально через хвилину адвокати вирівнюють становище, а потім й взагалі виходять в лідери. В друге в матчі «Зірка» відігратися своїм суперникам не дала, й довела гру до перемоги 4:3! Що дозволило їм закріпитися на вершині турнірної таблиці. Й вже наступного дня спокійно спостерігати за грою своїх головних конкурентів. Які зіграли в нічию, яка точно на руку «Зірці». Довго не могли розпечатати ворота суперника  ні «Peroff» ні «Вікторія». Здавалося що один гол вирішить долю матчу, і все ж першими вдалося забити його гравцям «Вікторії». Капітан липово-долинців повів хлопців за собою, та Гльоза був проти такого розвитку подій і через декілька хвилин повернув нічийний рахунок у гру, з яким вона і завершилася. Залишивши «Вікторію» другою, а «Peroff» третіми з відставанням від першого місця в пʼять та шість очок відповідно.

Протокольні дані матчів.

«Грифони» – «LIKARSKE» 2-15 (0-7)

Голи: Макаренко (32), Болгов (49 а/г), Ведмедера (50) – Щербак (2,34,35), Фурманець (3), Чернишов А. (3,26,48), Мальований (5,15,17,46), Ясенюк (18), Балинський Д. (36), Корнющенко (35)

Попередження: Шатило (36)

«Зірка» – «ЕФК-Олександрія» 4-3 (1-1)

Голи: Грабар (15), Шпаков (31), Чернишенко (33), Страшок (38) – Білокур С. (18), Перцев (30), Некрасов (50)

Попередження: Грищенко (22) – Шугаєв (32), Посний (33), Сімінченко В. (47)

«Сумиобленерго-КПР»– ДФК «Динамо» (Білопілля)   01 (01)

Голи: Клименко (18)

Попередження: Семененко (10), Бровкін (13) – Мишкевський (10), Дружченко (50)

«Peroff»- «Вікторія» (Липова Долина) 1-1 (0-0)

Голи: Гльоза (42) – Береза (39)

Попередження: Іщенко (12)

Група В. В групі В цього туру без сенсацій, лише в грі «Колос» (Підліснівка) – «Patriots» було важко виділити фаворита. В інших матчах він був очевидний і свій статус підтвердив.

Та почнемо спочатку, «Колос» (Підліснівка) вдруге у сезоні зумів обіграти «Patriots». Класну гру провів голкіпер Підліснівки – Дмитро Карімов, зберігши свої ворота в недоторканості. Що дозволило колективу взяти три бала і одноосібно вийти на четверту сходинку чемпіонату.

Малочисельний склад «Хлібодару» не зумів нічого протиставити «Фортуні», яка вже в першому таймі зробила комфортний рахунок 3:0. І спокійно довела гру до логічного завершення 5:2. Тож підопічні Владислава Лавруся чудово почувають себе на третій сходинці і при можливості обовʼязково скористаються шансом обійти другий «Аквітан». Який в цьому турі помилки не припустився, обігравши 2:0 аутсайдера групи «Вальхаллу». Довго не могли забити підопічні Кравченка, тож гол Стецюри на 28 хвилині дозволив дещо видихнути, а другий мʼяч на 43 й зовсім почуватися спокійно.

Ну й завершувало тур у групі В протистояння «Слобожанщини-Агро» та «Колосу» (Северинівка). Знову аграріїв вистачає лише на першу половину зустрічі, в якій вони мінімально поступилися 0:1. Й з усіма шансами виходили на другий тайм. Який знову в них не пішов, вісім сухих мʼячів пропустив колектив Сергія Овсієнка, зазнавши болючої поразки 0:9. Відмітити тут хотілося б хет-трик Пархоменка, і гол своїй колишній команді від Ігора Буцика, який відсвяткував його пропливши на животі по майданчику СДПУ. Тож фіксуємо девʼяту поспіль перемогу «Колосу»  в чемпіонаті, поки що важко уявити хто їх може зупинити.

Протокольні дані матчів

«Колос» (Підліснівка) – «Patriots»    2-0 (0-0)

Голи: Бирченко С. (26), Кузьоменський (42)

«Фортуна» – «Хлібодар» (Степанівка)  52 (30)

Голи: Тітарєв (1), Зінченко (9),  Пархоменко (16,33,39) – Деряга (29), Мінаєв (40)

Попередження: Деряга (38), Стародубець (39)

«Вальхалла» – «Аквітан»     0-2 (0-0)

Голи: Стецюра (28), Кравченко О. (43)

Попередження: Кравченко А. (30), Кравченко О. (50)

«Слобожанщина-Агро»– «Колос» (Северинівка)  0-9 (0-1)

Голи: Коновал (50 а/г) – Пархоменко (14,31,49), Мисловський (33,41), Сметаненко (35), Галета (37), Буцик (47)

Попередження: Овсієнко (20)

Група С. Який же неймовірний старт видала група С. Матчем відкриттям була зустріч між «Антифутболом» та «ТРО-Суми». Й цей матч став одним з найцікавіших в турі. До складу ТРО повернувся лідер Андрій Змисля, що схоже надихнуло партнерів, які виграли перший тайм 3:0. Але на цьому абсолютно нічого не закінчилося, схоже це неабияк розлютило «Антифутбол» і їх зарядженість в другій половині гри дозволила скоротити рахунок до мінімуму. Це змусило «ТРО-Суми» змінювати стратегію на гру, і Андрій Змисля змінив голкіпера у воротах, щоб раз-по-раз підключатися до атаки пʼятим. Це працювало з перемінним успіхом, то допомагаючи команді то ні. Але в такій грі підопічні Куренскова зуміли вийти вперед 6:5, вперше в матчі. Та мабуть було б не справедливо якби номінальні гості пішли б з поля без залікових балів, і Микита Воронцов, який приєднався до команди в трансферне вікно таки зрівняв рахунок. Підсумувавши класну гру рахунком 6:6! За яку хотілося б подякувати обом колективам.

Ще в одному матчі де зустрічалися команди з верхньої і нижньої частини турнірної таблиці, також переможця виявити не вдалося. Мова йде про «Елітбуд» та «Валедіанс». Приємно спостерігати що підопічні Леоніда Сеня помітно добавили після першого кола, й до перемоги минулого туру проти «Антифутболу» додають ще один бал в грі з «будівельниками», хоча були дуже близькими щоб взяти повноцінні три, перемагаючи своїх суперників аж до останньої хвилини, неабияка заслуга в цьому була кіпера гостей Гладишева, який взяв два десятиметрові, але трішки не дотерпіти втримати переможний рахунок не вдалося.  Нагадаємо що минула зустріч цих команд закінчилася поразкою для «Валедіансу» – 0:3. Тож, як бачимо, висновки були зроблені і результат став набагато кращим. «Валедіанс» вже наздогнав «Антифутбол» і якщо продовжить в такому дусі може зайняти й більш високу позицію.

А в центральному матчі групи між «Лебединськими ковбасами» та ФК «Соборной», колектив із Лебедина продовжив свою неймовірну серію перемог. Номінальні гості завдяки голу від свого лідера Данила Полубінського виграли першу половину зустрічі 1:0. Та перенести такий запал на другий тайм не вдалося, провальна 5-хвилинка від «Соборной» дозволила Лебединцям тричі розписатися в їх воротах. Далі для досвідченого колективу з Лебедина довести гру до перемоги не склало труднощів, 5:1 при трьох нереалізованих десятиметрових і перша позиція в турнірній таблиці. А в «Соборной» пішов невеличкий спад, колектив не може виграти вже чотири матча поспіль. В спину «Лебединським ковбасам» з трьох очковим відставанням дихає «Оріон», який цього туру зустрічався з аутсайдером «Монолітом», ну в дуже обмеженому складі були номінальні гості, за що й були покарані рекордними для цього сезону вісімнадцятьма пропущеними мʼячами.

Тож за підсумком цього туру з лідерів лише «Лебединські ковбаси» та «Оріон» взяли по три очка, що й дозволило їм дещо відірватися від своїх переслідувачів.

«Антифутбол» – «ТРО-Суми»  66 (03)

Голи: Райденко (26), Зеленський (34,40), Якущенко (36,47) – Мурашкін (2,12, 29 а/г), Руденко (22), Воронцов (32,48), Зуєв (33)

Попередження: Майоров (19) – Воронцов (42), Руденко (48)

«Лебединські ковбаси» – ФК «Соборна»  5-1 (0-1)

Голи: Рябко (28,32), Чемерис (30), Яковенко (46), Лісовицький (50) – Полубінський Д. (15)

На 41 хвилині Сергій Яковенко («Лебединські ковбаси») не реалізував дабл-пенальті

На 45 хвилині Валерій Глух («Лебединські ковбаси») не реалізував дабл-пенальті

На 50 хвилині Олександр Іващенко («Лебединські ковбаси») не реалізував дабл-пенальті

Попередження: Сініченко (41), Полубінський Д. (45)

«Елітбуд» – «Валедіанс»     2-2 (0-0)

Голи: Красюк (45,50) – Сень (37), Лавинюков (47)

На 50 хвилині Роман Єременко («Елітбуд») не реалізував дабл-пенальті

На 50 хвилині Владислав Красюк («Елітбуд») не реалізував дабл-пенальті

Попередження: Коваль (34) – Сень (31)

«Оріон» – «Моноліт» 18-2 (8-0)

Голи: Сусік (3), Бордунов (7,27,33,36), Іщенко (9), Журавльов (14,23,24), Дяченко (22,31,44), Савченко (25), Харченко (28), Губін (29,43,50), Пацюк (40) – Бєлов (45), Скопенко (47)

Попередження: Скопенко (42)