Підсумок десятого туру Першої ліги чемпіонату Сумської області з футзалу

Натон – Спартак 3:0

/ 9 хв.  – Бехта Д.; 20 хв. – Білошніченко Б.; 22 хв. – Торчило О./

Постольчани, спокійно оформила собі потрібний результат в перші двадцять п’ять хвилин. Вже на старті поєдинку, Дмитро Бехта чудово зорієнтувався в штрафному, і переправив простріл з-за бокової прямісінько у ворота Мачуліна – 1:0. В цілому по грі, відчувалася перевага команди Підлужного, і лише через тотальний не фарт вони могли не дорахуватися своїх очок у цьому матчі. Ще до перерви Натон, зусиллями Білошніченка та Торчила здобув комфортну перевагу у три м’ячі, і фактично поставив у глухий кут футзалістів Спартака. Після перерви, не зважаючи на відкритий футзал з боку обох колективів, жодному  із голкіперів більше довелося виймати м’яча з сітки власних воріт. Тож здобутого гандикапу в першій двадцятип’яти хвилинці, господарям вистачило для підсумкової перемоги.

МХП-Урожайна країна – Forza 6:1

/8 хв. – Жмуд Ром. (НП); 15 хв. – 1:0 Івко Д.; 19 хв. – 2:0 Кривенко О.; 25 хв.- 3:0 Жмуд Ром.; 27 хв. – 3:1 Сахненко О.; 29 хв. – 4:1 Алєксєєнко А.; 35 хв. – 5:1 Кривенко О.; 37 хв. – 6:1 Жмуд Ром./

Роменчани, продовжують свою переможну ходу і не мали особливих проблем у зустрічі з Forza. Гостей, вистачило на половину тайму, поки Дмитро Івко не поцілив з правої у дальній кут воріт суперників. Саме цей гол і розпочав гольову феєрію своєї команди. Ще до перерви Олександр Кривенко та Роман Жмуд здобули більш ніж комфортну перевагу для «puncher’s”. Хоча рахунок міг бути ще більшим, якби Роман Жмуд, на восьмій хвилині, зумів реалізувати шестиметровий удар. Але десятий номер Роменчан, поцілив у поперечину. Початок другого тайму, ненадовго повернув інтригу у матч. Спрацював традиційний стандарт у виконанні Forza, і після кутового Олександр Сахненко зумів відквитати один м’яч. Проте, МХП-Урожайна країна досить швидко повернули собі перевагу у три голи, завдяки рикошету чим фактично забезпечили собі три пункти. За залишений час, господарі створили ще пару-трійку моментів, два з яких завершилися взяттям воріт від Олександра Крикуненка та Романа Жмуда, які таким чином оформили по дублю. Тож після цієї перемоги, Роменчани продовжують очолювати турнірну таблицю.

ФК Балу – Прокуратура 2:4

/ 11 хв. – 0:1 Кисіль Д.; 11 хв. – 0:2 Гуц І.; 15 хв. – 1:2 Єременко А.; 23 хв. – 1:3 Окопний Р.; 25 хв. – 1:4 Лубашев І.; 37 хв. – 2:4 Артеменко К./

Важко буде знайти того, кому не сподався б поєдинок між Балу та Прокуратурою. Команди зіграли доволі сміливо в атаку, та тримали високий градус поєдинку до самого кінця. Гості, на правах фаворита забрали ініціативу до своїх ніг, та почали розхитувати захист господарів. Найбільш активним у цьому плані був, Денис Кисіль, котрий в цей вечір був просто не впинний. Тож не дивно, що саме дванадцятий номер прокурорів відкрив рахунок у матчі. Денис чудово розхитав свого опонента, та підробивши м’яч під праву та невідпорно пробив повз Богдана Гороха – 0:1. Та на жаль для «ведмедів», буда не приходить одна, буквально через кілька секунд після пропущеного голу, команді довелося вдруге починати з центру. Усатенко запресингував захисника та змусив того посилитися при передачі, викативши м’яча прямісінько на Івана Гуца, котрий не став халатно відноситися до свого шансу, та записав до свого активу гол. Вже стає поганою тенденцією, у підопічних Станіслава Корсуна, прокидатися лише після другого пропущеного голу. Балу активізувалися, та створили кілька класних шансів біля воріт Дениса Дерев’янка. Одну з яких реалізував Єременко Артем, котрий чудово вбіг у вільну зону та пробив під голкіпером прокурорів, тим самим повернувши інтригу у матч. Окрилені успіхом, «ведмеді»,кинулися ще в першому таймі вирівнювати становище, і буди дуже близькими до цього, але Ілля Лубашев зупинив м’яч після удару Олександра Фадєєва на стрічці воріт, підстрахуваши Дениса Дерев’янка. Та тільки-но зародилася думка про те, що Балу близький до того щоб відновити статус кво, як одразу ж, гості вистрілили дуплетом та зробили свою перевагу більш ніж комфортною. Спочатку дальній удар Кисіля, невдало відбив перед собою, і першим на м’яч встиг Руслан Окопний, для якого не склало труднощів відзначитися голом з близької відстані, а через дві хвилини Лубашев вкотре в цьому сезоні, забив прямим ударом зі штрафного, та дозволив своїм партнерам піти на перерву з гандикапом у три м’ячі. Після відпочинку, прокурори, зосередилися на збереженні здобутої переваги, тож більшу частину другого тайму ініціативою володіли гравці Балу, які намагалися врятувати цей матч. І варто сказати, змусили добряче понервувати своїх суперників, створивши кілька досить небезпечних моментів. Проте все ж таки, більше ніж скоротити рахунок на один м’яч, у підопічних Корсуна не вийшло. Голкіпер гостей, виграв більшість своїх дуелей, та вдалими діями допоміг партнерам втримати потрібний результат. Арбітри зафіксували важливу перемогу Прокуратури з рахунком 4:2, і колектив Віталія Ханюкова продовжує створювати тиск на лідера чемпіонату.

Brocar-Star Peppers – Гранум 1:2

/ 3 хв. – 0:1 Бакляк Б.; 13 хв. – 0:2 Лічман Б.; 28 хв. – 1:2 Линник А./

Peppers так і не зуміли відійти від поразки минулого туру, і в слід за невдачею з ФК Балу отримали поразку від аутсайдера ліги Грануму. І якщо бути відвертим, підопічні Олександра Даценка заслужили тяга такий результат. Гості з перших хвилин були заряджені на боротьбу та активно діяли на майданчику, що і допомогло їм спочатку повести, а згодом і подвоїти перевагу у матчі. Це два Богдани: Бакляк та Лічман розписалися у воротах Кириленка, та загнали у скрутне становище господарів майданчику. Та часу, щоб змінити все на свою користь, у «перців» було більш ніж вдосталь. Проте прослідковувалося одне вагоме але… чи то банальна недооцінка, чи просто спад, та вже другий матч поспіль, гравці Brocar-Star Peppers, доволі інертно себе поводять у веденні гри, та не готові вести активну боротьбу. В підсумку, лише в другому таймі, коли запахло смаженим, підопічні Валерія Карацюби, активізувалися та спробували врятувати поєдинок. І здавалося, що все до цього йде, адже швидкий гол одразу після перерви, давав Peppers хороші перспективи. Проте надалі, Гранум зіграв максимально уважно, дозволивши створити не так багато моментів своїм суперникам, а там де «перці» все ж були близькими зрівняти рахунок, надійно відіграв Артем Огієнко. Тож констатуємо довгоочікувану першу перемогу підопічних Олександра Даценка, з чим ми і вітаємо колектив та вболівальників Грануму.