Підсумок десятого туру Другої ліги чемпіонату Сумської області з футзалу

«Колос» (Северинівка) продовжує перемагати, «LIKARSKE» вже пʼяте, а переможну серію «Лебединських ковбас» перериває «Валедіанс». До вашої уваги огляд десятого туру Другої ліги.

Група А. В групі А цього туру без особливих сенсацій. Спочатку «ЕФК-Олександрія» розібралася з «Грифонами» – 6:0. Забивши в кожному із таймів по три мʼячі. Тим самим перервавши свою серію з двох поразок.Ця перемога дозволила «олександрійцям» впритул наблизитися до третього «Peroff». Які в десятому турі зустрічалися з «Лікарським», і назвати перших явними фаворитами було важко. Адже після закінчення першого кола «LIKARSKE» провело хорошу трансферну політику, плюс дещо перебудувалися в грі, і виглядають вже набагато краще. Про що свідчать дві перемоги поспіль.Натомість «Peroff» навпаки втратив двох ключових виконавців. Це основного голкіпера Дмитренка Олександра, та одного з найкреативніших гравців колективу – Обзора Артема. Тож шанси у підопічних Підлужного-Ткаченка були хорошими, й вони ними скористалися. Забивши двічі в першій половині матчу, зуміли довести гру до перемоги 2:1, тим самимпродовживши свою переможну серію, якщо в такому дусі хлопці продовжать то матимуть всі шанси ввійти у трійку.

В інших двох матчах групи фаворити зустрічей спокійно взяли по три залікових пункти. «Зірка» забивши «динамівцям» три мʼячі в першому таймі, в другому дещо збавила темп, відзначившись всього одного разу, тим самим зафіксувавши підсумкові 4:0. Натомість «Вікторія» була більш безжальною до своїх суперників, відвантаживши тим аж сім сухих мʼячів.Тож заглянувши до турнірної таблиці, бачимо на її вершині «Зірку», яка на пʼять пунктів випереджає другу «Вікторію». В свою чергу Липова Долина через втрату очок від «Peroff» зуміла відірватися від них вже на чотири пункти.

Протокольні дані матчів.

«ЕФК-Олександрія» – «Грифони»6-0 (3-0)

Голи: Некрасов (10,16), Хиль (20), Сімінченко В. (38), Шугаєв (45), Білокур С. (48)

Попередження: Сімінченко А. (36)

«LIKARSKE»– «Peroff»2-0 (2-1)

Голи: Чернишов А. (16), Балинський Е. (23) –Пазуха (28)

ДФК «Динамо» (Білопілля)– «Зірка»04 (03)

Голи: Грищенко (7), Грабар (10,15–з пенальті), Шпаков (41)

«Вікторія»(ЛиповаДолина)– «Сумиобленерго-КПР» 7-0 (3-0)

Голи: Капля (8,24), Кононович (10), Шевченко (32,42,48), Щербак (36)

Група В. У групі В хотілося б розпочати з центрального матчу групи «Колос» (Северинівка) – «Фортуна». Все ж таки очікували ми, що підопічні Владислава Лавруся зможуть дати бій фавориту, і в перше в сезоні відібрати у них бали. Відсутність перед матчем Галети та Мисловського навіювала ще більше думок про важку гру для Андрія Чертка. Та по факту на цей матч вистачило індивідуальної майстерності Богдана Пархоменка, який є справжнім лідером Северинівки в цьому сезоні. Богдан вже в першому таймі тричі розписався у воротах «Фортуни», чим показав неабияку налаштованість «Колосу» закінчити чемпіонат без поразок. Довести цю гру до перемоги якоюсь проблемою не стало, 4:1 на користь Северинівки і тридцять балів в десяти турах, неймовірний результат! А для «Фортуни» ця поразка перервала серію з чотирьох поспіль перемог, й дозволила відірватися «Аквітану» вже на пʼять пунктів.

В свою чергу «Аквітан» проводив матч проти «Слобожанщини-Агро», й досить жвавий початок гри винагородив їх двома швидкими мʼячами на третій та пʼятій хвилині. Та це була б не «Слобожанщина» якби вона програла перший тайм, Пʼятаченко на сьомій скорочує відрив, а Богдан Антипенко на 21 зрівнює рахунок, йдучи на перерву за нічийного рахунку. Ну а про другий тайм вже можна сказати, що це буде не «Слобожанщина», якщо вона його виграє. Скільки вже матчів програли «аграрії» саме через погану другу 25-хвилинку. Цей матч не став виключенням, 0:4 в другій половині гри і підсумкові 2:6 на користь «Аквітану». Тож у підопічних Кравченка все стабільно вони продовжують утримувати другу сходинку, програючи в сезоні лише Северинівці, а ось для «аграріїв» це вже друга поспіль поразка і лише шоста сходинка в турнірній таблиці.

Дуже близькими до першої звитяги в сезоні були підопічні Дениса Лупача, яким протистояв «Patriots». Відкривши рахунок на сьомій хвилині, «Вальхалла» втримувала його аж до 41, поки Камінський не відновив перевагу. Та навіть пропущений мʼяч не засмутив «Вальхаллу» і буквально через декілька хвилин вони знову вийшли вперед. До такої бажаної перемоги залишались лічені хвилині, які вистояти не вдалося. Не кращим чином зіграв воротар «Вальхалли» пропустивши не найскладніші удари, які позбавили його команду навіть одного балу. «Patriots» святкував важку перемогу 3:2 і продовжує йти пʼятим. До четвертої Підліснівки три пункти, яка поки що помилятися не збирається, і в цьому турі святкувала третю перемогу поспіль перегравши «Хлібодар» 4:2, забивши переможний мʼяч за чотири хвилини до кінця зустрічі.

Протокольні дані матчів

«Patriots»– «Вальхалла»3-2 (0-1)

Голи:Камінський (41), Козловський (48), Артамонов (50) –Кисіль (7), Грищенко (45)

«Колос» (Северинівка)– «Фортуна»41 (30)

Голи: Пархоменко (5,15,16), Гончаров (32) –Іванющенко (40)

Попередження: Пархоменко (43)

«Аквітан»– «Слобожанщина-Агро»6-2 (22)

Голи:Зимовець (3,46), Коноплев (5,48), Обзор (32,39) –П’ятаченко (7), Антипенко (21)

Попередження: Охріменко (35)

«Хлібодар» (Степанівка) – «Колос» (Підліснівка)2-4 (1-1)

Голи: Мінаєв (6), Стеценко (36) –Доленко (16,30), Бирченко С. (46,50)

Попередження:Ковтуненко (2) – Давидов (48)

Група С.Ну і як завжди неймовірна група С. Навідміну від інших груп де з кожним туром інтрига « помирає, в цій вона навпаки тільки нарощується. Й доля чемпіонства стає все більш незрозумілою.

Розпочиналося все грою «Валедіанс» – «Лебединські ковбаси». Так підопічні Леоніда Сеня в цьому році демонструють хороші результати, але що вони зуміють перемогти «Лебединських ковбас», які мали серію з семи поспіль перемог і очолювали турнірну таблицю уявити було складно. Та за це ми і любимо групу С. Щодо самого матчу, то напружений початок, дещо розбавив мʼяч Рябка на 31 хвилині, після якого «Валедіанс» зрозумів що втрачати їм уже точно нічого. І відповів трьома мʼячами у відповідь, просто браво!Пʼята поспіль гра без поразок для «Валедіанса» і до четвертої сходинки залишається лише три бала. А поразка «Лебединських ковбас» точно до вподоби нейтральному вболівальнику, адже боротьба за чемпіонство тепер має ще більший градус.

Далі в матчі «Моноліт» – «Антифутбол» ми не побачили нічого нового. «Моноліт» знову отримав чималу кількість мʼячів у свої ворота, зазнавши десятої поразки в сезоні. Ну а їх суперник нарешті перервав свою пʼятиматчеву безвиграшну серію.

«ТРО-Суми» які останнім часом демонстрували непогані результати зустрічалися з «Елітбудом». Дуже непогана гра завершилася перемогою останніх, на швидкі мʼячі у виконанні Єременка Романа, «ТРО» відповіло мʼячами Доценка та Зуєва. Тож 2:2 після першої половини зустрічі, а ось другий тайм був уже за «будівельниками», Спіцин оформив дубль чим фактично вирішив долю матчу. Надважлива перемога «Елітбуда», який продовжує боротьбу за першу сходинку, відстаючи від «Лебединських ковбас» всього на два пункта.

Завершувало десятий тур в групі С протистояння між «Соборной» та «Оріоном». Підопічні Костянтина Сусіка мали чудову можливість зрівнятися з першою сходинкою, для цього їм потрібно було перемагати. Памʼятаючи дуель цих колективів в першому колі було зрозуміло, що гра буде важкою для обох команд, так воно і сталося, увесь матч жоден із колективів не міг відірватися більше ніж в один мʼяч. При чому перші чотири голи забивали гравці ФК «Соборной», двічі в чужі ворота та двічі в свої. Перший забитий мʼяч саме гравцем «Оріону» прийшовся аж на 43 хвилину, коли Савченко вперше в зустрічі вивів гостей вперед, та буквально через три хвилини Полубінський Богдан відновив статус кво. Тож бойові 3:3, які навряд чи влаштовували бодай один з колективів.

«Валедіанс»-«Лебединські ковбаси»3-1 (0-0)

Голи: Аболгазинов (34), Гутенко (37), Гладишев (50) –Рябко (31)

Попередження: Заєць (18)

«Моноліт» – «Антифутбол»0-15 (0-8)

Голи:Щоличев (9), Зеленський (15,15,23,37,38), Якущенко (17,50), Ярошик (19), Райденко (22,25,44), Шпак (40), Вітер (48), Годяєв (48)

«ТРО-Суми»–«Елітбуд»25 (22)

Голи:Доценко (14,50), Зуєв (15) –Єременко Р. (3,12), Спіцин (28,35), Єременко Д. (36)

Попередження: Романенко (32), Мурашкін (42)

ФК «Соборна» – «Оріон» 3-3(1-1)

Голи: Яценко (11,31,37 а/г), Полубінський Б. (22 а/г, 46) –Савченко (43)

Попередження: Глущенко (38)