Підсумок чвертьфінальних матчів плей-офф Другої ліги чемпіонату Сумської області з футзалу

Перша поразка «Колосу», перемоги на класі від «Елітбуду» та «Зірки», і гольова феєрія в матчі «Аквітан» -«Вікторія».

«Зірка» – «Фортуна» 2:0 (1:0)

Голи:Страшок (18), Шпаков (42)

Відкривало серію чвертьфінальних матчів протистояння «Зірки» та «Фортуни». Досить обережно почали матч колективи, зосередившись більш на захисті своїх воріт. Та все ж більш сміливішими були гравці «Зірки», які періодично намагалися високо накривати своїх суперників. Один із таких випадів приніс їм результат, колективний пресинг «адвокатів» змусив помилитися суперника і вивів на ударну позицію Дмитра Грищенка, його постріл транзитом від двох стійок відскочив до ніким не прикритого Страшка, Євген спокійно переправив «круглого» у незахищений кут воріт. Далі «Зірка» показала майстер-клас гри по рахунку, максимально надійно граючи біля власних воріт, а другий забитий мʼяч, який прийшов зі стандарту фактично закрив цей матч. Так віддамо належне «Фортуні», яка билася до останнього, підключила пʼятого польового, зуміла створити декілька моментів, та повернути інтригу так і не вдалося. Фіксуємо чергову перемогу «адвокатів», які за своєю грою є головними фаворитами даного турніру.

«Колос»(Северинівка) –«Лебединські ковбаси» 1:2 (1:0)

Голи:Галета (24) –Чемерис (28), Глух (45)

Попередження: Гончаров (15) –Маковський (15)

Наступний поєдинок був більш багатий на гольові нагоди, особливо якщо брати його початок, де Северинівка мала виходити вперед, але головний голеадор команди Богдан Пархоменко обігравши кіпера суперника влучив у стійку воріт. Тож витримавши стартовий натиск «Колосу» підопічні Валерія Глуха почали знаходити свою гру і плюс-мінус її вирівняли. Тож Андрій Черток вирішує підключати пʼятого польового ще в першому таймі, і з цим кроком не прогадав, Галета отримавши передачу на десяти метрах, розвернувся і відкрив рахунок у зустрічі, 1:0 фаворит виграє перший тайм. Та друга половина матчу почалася з несподіваної контратаки Лебедина, завершив яку Чемерис, відзначимо, що не кращим чином зіграв тут кіпер Северинівка Фільо, пропустивши гол в ближній кут. Натомість його візаві діяв сьогодні бездоганно, рятуючи свою команду. Тож «Колос» вдруге вдається до підключення пʼятого, але дитяча помилка Гончарова, який якраз і виконував обовʼязки пʼятого польового, але вирішив помінятися на «чужому» мʼячі призводить до пропущеного гола, це Валерій Глух скористався подарунком суперника і вразив порожні ворота. В час що залишився Северинівка створила ще декілька сто-відсоткових нагод, та реалізація сьогодні храмала. Тож фіксуємо першу поразку в чемпіонаті «Колоса», а «Лебединських ковбас» вітаємо з виходом далі!

«Аквітан» – «Вікторія» (Липова Долина) 5:3 (1:0)

Голи:Гурба (1,39,47), Стецюра (32), Коноплев (36) –Можневський (30), Капля (43), Береза (48)

Попередження:Капля (32)

Найбільш результативний матч подарували нам «Аквітан» та «Вікторія». Номінальні господарі з перших хвилин взялися до високого пресингу за що були винагороджені забитим мʼячем на першій хвилині, проте подальші дії обох колективів призводили хіба що до небезпечних моментів, які не увінчувалися голами, тож перший тайм так і завершився 1:0. Друга половина матчу була вже значно цікавішою. Спочатку «Вікторія» як і в попередній грі зуміла відразу забити швидкий мʼяч, та розвинути свій успіх не вдалося. «Аквітан» класно розіграв два штрафні удари, і довів свою перевагу додвох мʼячів. А гол Гурби на 39 хвилині фактично закрив цю зустріч, «Вікторія» спробувала відігратися з пʼятим польовим, забила декілька мʼячів, але в обороні була не безгрішна, тож фіксуємо перемогу «Аквітану», і черговий хороший матч лідера колективу – Назара Гурби, на рахунку якого хет-трик і гольова передача.

«Елітбуд»– «ЕФК-Олександрія» 2:1 (1:0)

Голи:Єременко Р. (4,11) –Шугаєв (49)

Попередження: Єременко (34)

«Елітбуд» вчергове довів наскільки вони потужна команда, вміє цей колектив збиратися в потрібний момент і вигравати важливі матчі. Класний початок цієїгри заклав хороший фундамент в підсумковий результат. Лідер «будівельників» Роман Єременко двічі відзначився до одинадцятої хвилини чим неабияк зарядив свій колектив на позитивний результат, особливо його підтримав голкіпер – Сергій Крамаренко, який провів черговий класний матч, особливо запамʼяталися його сейви на початку другої 25-хвилинки, коли він парирував три удари поспіль. Додамо сюди ще й відсутність лідерів «Олександрії» – Тхора та Посного, звідси й маємо тільки один забитий мʼяч, який реалізували гості лише на 49 хвилині з підключенням пʼятого польового. Тож для «ЕФК-Олександрії» цей сезон завершено, який 100 відсотків можна вважати успішним, а «будівельників» чекає цікаве протистояння з «Аквітаном» у півфіналі.