Підсумок чвертьфінальних матчів кубку Сумської області з футзалу

В неділю, вісімка кращих команд кубку Сумської області з футзалу, визначали пари півфіналістів. Зазначимо, що чвертьфінальна стадія пройшла без сюрпризів, і фаворити своїх пар досягли успіху в своїх матчах. До вашої уваги огляд ¼ фіналу кубка Сумської області з футзалу.

Балу – Газмережі 1:3

/3 хв. – 0:1 Бабинін С.; 17 хв. – 0:2 Будко Д.; 25 хв. – 1:2 Шафорост М.; 48 хв. – Мальованик К. (ЧК); 49 хв. – 1:3 Колесник Вл./

Клас все ж таки переграв бажання. Новоспечений чемпіон Вищої ліги – Газмережі СФ, вже на наступний день після оформлення золотих нагород, мав екзаменувати першоліговий колектив Балу. І десь можна було припустити, що у виснажених в першу чергу емоційно гостей, не вистачить мотивації на кубковий поєдинок, чим і скористаються господарі даного матчу. Проте на ділі виявилося все зовсім не так. Підопічні Андрія Бурдюга, швидко відкрили рахунок, що суттєво допомогло колективу у подальшому веденні гри. А коли в середині тайму, Денис Будко, подвоїв перевагу «газовиків», стало зрозуміло, що «ведмедям» буде дуже складно уникнути поразки. Навіть гол перед самісінькою перервою, ніяк не вплинув на гравців Газмереж, і в цілому впродовж поєдинку, вони виглядали досить впевненими у своїх силах. Та все ж хотілося б і похвалити гравців Балу, які намагалися до останнього тримати інтригу у грі, та віддали всі сили аби врятуватися. Але все ж таки, рівень майстерності та досвіду господарів у потрібний момент зіграв свою роль. Пішовши ва-банк, підопічні Станіслава Корсуна, припустилися помилки, через що і опинилися в меншості, а «газовики», скористалися чисельною більшістю та забивши втретє, довели зустріч до логічного завершення.

Прокуратура – Сумиобленерго 2:3

/2 хв.  -0:1 Смолінський О.; 9 хв. – 0:2 Скрипняк С.; 30 хв. – 1:2 Лубашев І.; 44 хв. – Локоть В. (2ЖК – ЧК); 47 хв. – 2:2 Торба В.; 50 хв. – 2:3 Смолінський О./

Другий чвертьфінальний поєдинок, подарував гарне враження. Першолігова Прокуратура, намагалися продовжити свій кубковий шлях у протистоянні з вищоліговим Сумиобленерго. Проте, підопічні Євгенія Хабовця, в першому таймі, буквально зім’яли своєю активністю суперників. «Енергетики», зусиллями Олександра Смолінського та Сергія Скрипняка, двічі забили та до перерви повністю контролювали хід поєдинку. І як же, мабуть, гості пошкодували, що не зуміли ще більше розвинути свій успіх, адже можливостей для взяття воріт у гравців Сумиобленерго було вдосталь. Після відпочинку, команду Євгенія Хабовця, немов підмінили, чи то зарано «енергетики» повірили в перемогу, чи просто не думали, що суперники зуміють повернутися у гру. Прокурори, скористалися наданим шансом та ближче до завершення матчу, зрівняли рахунок. Це Володимир Торба, реалізував подарований захисниками Сумиобленерго момент, та здавалося б перевів гру до післяматчевих пенальті. Та треба визнати, що у підопічних Віталія Ханюкова, немов пороблено в цьому сезоні. Прокурори, всі свої ключові матчі програли на останній хвилині! Дана зустріч не стала виключенням. Олександр Смолінський, знову залишився ніким не прикритим під час розіграшу кутового, і капітан «енергетиків», приносить своїм партнерам путівку до півфіналу, точно пробивши повз голкіпера господарів.

Технологія-Агросвіт – СК Поліцейських Сумщини 5:3

/10 хв. – 0:1 Токаренко О.; 15 хв. – 1:1 Дробний Р.; 23 хв. – 2:1 Пустовойт І.; 25 хв. – 3:1 Грибачов В.; 28 хв. – 3:2 Бугай А.; 29 хв. – 4:2 Пустовойт І.; 33 хв. – 5:2 Дробний Р.; 47 хв. – Сенченко Я. (НП); 49 хв. – 5:3 Токаренко О./

Перед грою цих команд, ми анонсували, що окрім путівки до півфіналу Технологія-Агросвіт та СК Поліцейських Сумщини мусять вирішити між собою хто ж все таки сильніший, адже після двох попередніх зустрічей,  у доробку колективів по одній перемозі. І слід сказати, як раз поразка від полісменів, стала найболючішою для підопічних Максима Мисловського. Тож настрій «технологів» був помітний неозброєним оком. Не зважаючи на те, що гостям першими вдалося відкрити рахунок – класний удар зі штрафного вдався Олександру Токаренку. Саме господарі виглядали більш потужно по грі, та змушували не лише нервувати, а й багато помилятися гравців СК Поліцейських Сумщини. Ще до перерви, Технологія-Агросвіт здобула перевагу у два м‘ячі та отримали можливість перейти до улюбленої своєї манери – вичікувати на помилки та нарощувати гандикап. В цілому другий тайм так і пройшов. Не зважаючи, що господарі, знову пропустили першими, вони швидко відповіли двома голами, чим довели перевагу до трьох голів. Отримавши подібний гандикап, колектив рівня Технології-Агросвіт, вже повернутися у гру не дозволяє. Тож підопічні Максима Мисловського, впевнено довели поєдинок до логічного завершення, здобувши перемогу 5:3.

Україна Токарі – O`GRADY`S Team 2:3

/10 хв. – 1:0 Новіков О. (аг); 15 хв. -1:1 Левченко В.; 29 хв. – 2:1 Смоляк С.; 49 хв. – 2:2 Петухов К.; 50 хв. – 2:3 Новіков О. /

Ну і найдраматичніший матч чвертьфінальної стадії відбувся між командами Україна Токарі та O’GRADY’S Team. Команди, на відміну своїх дуелей в чемпіонаті, кубкову зустріч розпочали значно жвавіше. Вже в дебюті матчу, господарі відкрили рахунок. Юрій Пимоненко, виконував простріл в карний майданчик, а м’яч прикро зрикошетив  від Олега Новікова у ворота Костянтина Петухова – 1:0. Проте до честі «хлопців в зеленому», дана невдача аж ніяк не знітила  гостей, і вони ще до перерви, зуміли відповісти своїм влучним ударом. Підопічні Віталія Паська, класно розіграли стандарт з-за бокової лінії, і Вадим Левченко зрівняв рахунок, тим самим підсумувавши все найцікавіше у першому таймі.

Друга частина розпочалася за сходим сценарієм, і гравці України Токарі, знову вийшли вперед. Підключення Віталія Гученка, спантеличило гостей і вони не встежили за Станіславом Смоляком, котрий на дальній стійці, відгукнувся на простріл від Богдана Суходуба. Провівши в рахунку, підопічні Олександра Михайлюка, вміло збивали темп зустрічі, та не дозволяли гостям організувати своєрідну навалу на власні ворота. І так було фактично до останньої хвилини матчу, аж поки гра ва-банк у виконанні «хлопців в зеленому» себе не виправдала. Костянтин Петухов, відповів тією ж монетою своїм опонентам, та в падінні замкнув дальню стійку після прострілу Савченка – 2:2. І хвилина, аби виявити сильнішого. І як би ж хотіли, господарі переграти ці шістдесят секунд по іншому. Проте, гравці України Токарі пішли на ризик, який себе ніяк не виправдав. Станіслав Смоляк, невдало прострілив при розіграші штучної більшості, що дозволило Олегу Новікову, виконати удар по порожнім воротам Токарян, і капітан «зеленої армії», свою нагоду марнувати не став, тим самим принісши перемогу підопічним Віталія Паська, та путівку до півфіналу.