Підсумок чотирнадцятого туру Вищої ліги чемпіонату Сумської області з футзалу

Технологія-Агросвіт, підтягується до лідируючих «газовиків», на відстань однієї перемоги, Україна Токарі, в гольовій перестрілці була сильнішою за Сумиобленерго, а Явір, вдруге в сезоні не залишив шансів CompService. Про ці, та інші події в огляді чотирнадцятого туру Вищої ліги.

Технологія-Агросвіт – СумДУ 7:2

/ 1 хв. – 1:0 Сметаненко Я.; 12 хв. – 2:0 Стрибак О.; 33 хв. – 3:0 Літній С.; 38 хв. – 4:0 Стрибак О.; 42 хв. – 5:0 Загорулько Я.; 43 хв. – 5:1 Зеленський І.; 48 хв. – 6:1 Пустовойт І.; 48 хв. – 6:2 Обраменко Д.; 50 хв. – 7:2 Пустовойт І./

Винесений на окремий день Савич чотирнадцятого туру Вищої ліги між Технологією-Агросвіт та СумДУ, за великим рахунком, не ніс жодної інтриги. Команди знаходяться на різних полюсах, і очікувати на те, що у господарів могли виникнути проблеми могли хіба що найбільші мрійники . Проте, навіть якщо такі і були, їх сподівання було розвіяно вже на першій хвилині, адже саме стільки знадобилося «технологам», щоб відкрити рахунок у матчі. Перевага господарів на паркеті, була більш ніж відчутною, і єдине питання яке висіло у повітрі, це скільки моментів їм вдасться перетворити в голи. В першому таймі, зусиллями Олександра Стрибака, Технлогія-Агросвіт забила ще один раз. А вже після перерви довела рахунок до більш переконливого.  Започаткував все, курйозний голу у виконанні Сергія Літнього, котрий ухилявся від м’яча, який влучив йому в потилицю та у підсумку опинився у воротах Архіпова. Цей гол остаточно надломив політехівців, і далі господарям не стало проблем довести гру до впевненої перемоги. В підсумку, забивши ще чотири рази, Технологія-Агросвіт, на класі здобула три очки.

СКІФ-СДПУ – Газмережі СФ 0:0

Зовсім не так мають розпочинатися будь-які спортивні та інші події у нашій країні. Проте, клята війна продовжує забирати життя наших людей, велика втрата сталася у гравця СКІФ-СДПУ, Владислава Гранько, на превеликий жаль на війні, загинув його батько, тому матч розпочався з хвилини мовчання, аби вшанувати пам’ять прекрасного чоловіка, та справжнього героя своєї батьківщини. Асоціація футзалу Сумщини, висловлює щирі співчуття всій родині Гранько, та Владиславу зокрема.

Щодо самого матчу, то центральний поєдинок туру, не розчарував за змістом своєї гри, але безсумнівно всі хто мав змогу спостерігати за цією зустріччю очікував на забиті голи! А як раз з цим компонентом не в однієї не в іншої команди так і не склалося. В цілому жвавий футзал з боку обох колективів, проте через надто великий тиск результату,  ніхто з суперників так і не наважився ризикнути. Цілком ймовірно, що все могло б повернутися зовсім інакше, реалізуй Богдан Яцюк створену ним же самим нагоду. Проте, обікравши Владислва Колесника, капітан «педагогів» не зумів реалізувати вихід віч-на-віч з голкіпером суперників, пробивши повз ворота Віталія Царіцина. «Газовики», також намагалися, як кажуть тримати в тонусі, стража воріт господарів, Євгенія Балухту, але по справжньому класної нагоди забити, так і не створили. Сказати, що хтось справді був близьким до перемоги не можна, адже явної переваги у когось із опонентів не було. У підсумку, мабуть найбільш справедливий результат матчу. Котрий говорить нам, що розв‘язка сезону, буде як ніколи цікавою.

Явір Краснопілля – CompService 6:0

/ 25 хв.- 1:0 Береговий О.; 28 хв.- 2:0 Гончаренко А.; 35 хв. – 3:0 Корг О.; 41 хв. – 4:0 Підопригора Д.; 42 хв.- 0:5 Зеленський Р. ; 44 хв. – 6:0 Гончаренко А./

Не щастить Олексію Тюріну, зіграти в цьому сезоні проти Краснопільського Явору. Ну а без нього, його підопічні, вдруге в цьому чемпіонаті без шансів влетіли краснопільцям. Господарі, з перших хвилин перейшли на гру зі створенням штучної більшості в атаці, і як же жалкують гравці CompService, що не зуміли дограти перший тайм сконцентровано до кінця. Перед самісінькою перервою, Роман Зеленський знайшов розрізною передачею верхом, Олександра Берегового, а той, не чекаючи поки м’яч опуститься вниз, відправив його в дальню дев’ятку воріт Ігора Волкова – 1:0.  Всього зовсім трохи не вистачило Маценко і Компанії аби провести ледь не ідеальний тайм, адже до цього м’яча, «компютерники» фактично нічого не дозволяли створити суперникам біля воріт Волкова. Можна хіба, що згадати перспективну можливість у Гончаренка, але той не влучив як слід по м’ячу. На що гості відповіли класним прострілом на дальню стійку, де свою можливість відзначитися втратив Ігор Маценко, котрий зовсім трохи не встиг, щоб відгукнутися на чудову передачу партнера. Тож пропущенний гол до перерви, серйозно вдарив по психології гравців CompService.

Інакше пояснити те, що сталося по перерві, буде дуже складно. Адже гра «комп’ютерників»,  зовсім розклеїлася. Захист гостей, раз по раз давав пробоїни, і як наслідок господарі, без особливих проблем забили ще п’ять сухих м’ячів у ворота своїх суперників.  Голи забивали на будь-який смак, тож відзначимо хіба, що дубль Андрія Гончаренка, котрий останнім часом демонструє класну реалізацію, в після того як команду залишив Роман Горенко, саме четвертий номер краснопільців, є головною ударною силою в атаці підопічних тандему Прилепа-Зеленський. Підсумкові 6:0 на користь Явору, просигналізували, що господарі обходять своїх опонентів у турнірній таблиці і вже впритул наблизилися до четвертої сходинки.

Сумиобленерго – Україна Токарі 4:5

/ 4 хв. – 0:1 Смоляк С.; 13 хв.- 1:1 Скрипняк С. (пен.); 17 хв. – 2:1 Білоненко А.; 25 хв. – 3:1 Хабовець Є.; 29 хв. – 3:2 Зрібняк В.; 31 хв. – 3:3 Суходуб Б.; 44 хв. – Суходуб Б. (НДП); 49 хв. – 4:3 Сердюченко І.; 50 хв. – 4:4 Пимоненко Ю.; 50 хв. – 4:5 Хабовець Є.(аг) /

Матч в якому вистачало всього: емоцій, феєрії голів, пенальті, десятиметрові удари, камбек і т.д. Напевно найбагатший на події матч в сезоні розіграли між собою Сумиобленерго і Україна Токарі. Як часто трапляється в подібних поєдинках, все вирішила остання хвилина гри. Але по це трохи згодом. Гості, краще почали зустріч і окрім забитого голу, створили ще кілька класних моментів, щоб подвоїти перевагу. Проте, після того як Станіслав Смоляк відкрив рахунок, приціл у гравців України Токарі трохи збився. Цим і скористалися господарі майданчику. Перетерпівши складний початок матчу, «енергетики» класно відповіли в другій частині тайму. Та так відповіли, що змусили добряче понервувати вболівальників токарян. А нервувати було чого, адже захист гостей, наробив чимало помилок. Спочатку Сергій Скрипняк, скористався тим що Віталій Гученко дозволив йому спокійно прийняти м’яча в карному майданчику, через що, досвідченому захисникові довелося фолити, адже позиція у Сергія, була більш ніж небезпечна. Як наслідок, шестиметровий, який чітко реалізував сам постраждалий. Ще через кілька хвилин, підопічні Олександра Михайлюка проспали вбігання від Андрія Білоненка, і останній, отримавши своєчасну передачу від партнера, свій шанс відзначитися голом, не змарнував. Ну і на останок, перед тим як піти на відпочинок, гості, привезли собі необов’язковий штрафний неподалік від володінь Олександра Ходакова, і «енергетики» як по нотах реалізували цей стандарт. Скрипняк відкотився під удар, звільнившомуся з під опіки Хабовцю, і Євгеній чітко пробив під поперечину воріт – 3:1.

Та на жаль для підопічних Євгенія Хабовця, це був лише перший тайм. Одразу по перерві, гості, увімкнулися і захист «енергетиків» став давати тріщини. Через чотири хвилини після відновлення матчу, Богдан Суходуб, скидкою головою відправив у відрив Владислава Зрібняка, і той шансів відбити свій удар,  Дмитренку не залишив – 3:2. А ще через дві хвилини, вже сам Суходуб, скористався фірмовим закиданням на нього у чужий карний майданчик, та кивком голови, зрівняв рахунок.

Лише після цього швидкості в матчі дещо знизилися, проте це не завадило обом колективам склопотати собі велику кількість фолів. Саме через надмірну кількість порушень з боку господарів, гравці Україна Токарі, отримали шанс на пробиття десятиметрового удару. Проте, Богдан Суходуб, поцілив у стійку. Гра шла до завершення і чим менше часу залишалося, тим більше ставало зрозуміло, що все вирішуватиметься на останній хвилині. Так і сталося. Обидві команди, не бажаючи миритися з нічийним рахунком, перейшли до активних підключень п’ятого польового гравця. І першими свій супер шанс втратили гості. Владислав Зрібняк, не зумів поцілити у порожні ворота з близької відстані, за що одразу ж мусив поплатитися. Буквально в наступній атаці, «енергетики» розігрують зайвого, та виводять на порожні ворота Івана Сердюченко, який такі моменти втрачати просто не мав права – 4:3, і рівно хвилина до фінального свистка. Ой якою ж довгою була ця хвилина для господарів, та як би хотіли вони її переграти. Але за те ми і любимо футзал, що він часто буває безжальним та не пробачає похибок. Гості, протягом однієї хвилини двічі поспіль розіграли «атаки близнюки», і двічі ці атаки закінчувалися нещастям для Сумиобленерго. В обох випадках, Юрій Пимоненко завдав удару від бокової лінії, і в обох випадках, м’яч завдяки рикошетам влітав у сітку воріт «енергетиків». У підсумку, підопічні Олександра Михайлюка, святкують драматичну перемогу, по котрій точно можна писати нову частину до фільму: «Ніколи не здавайся»!  Ну а гравцям Сумиобленерго, можна лише поспівчувати, адже як мінімум на нічию, підопічні Євгенія Хабовця, заслуговували.

O’GRADY’S Team- СК Поліцейських Сумщини 1:4

/ 30 хв. – 0:1 Токаренко О.; 34 хв. – 0:2 Бугай А.;  35 хв. – 0:3 Кодак Е.; 38 хв. – 1:3 Лисенко А.; 45 хв. – 1:4 Сенченко Я./

Два абсолютно різних тайми провели суперники даного протистояння. O’GRADY’S та СК Поліцейських Сумщини дуже обережно зіграли першу половину матчу, що вилилося у мінімум моментів біля воріт один одного. Тож цілком логічно, що команди пішли на відпочинок за сухих нулів. Проте, після відпочинку, як мінімум від однієї з команд, ми побачили зовсім інший футзал.  Гості, розуміючи, що в них є всі шанси здобути перемогу, почали більш сміливо йти вперед і були винагороджені за це трьома поспіль забитими голами. В першому епізоді, Олександр Токаренко, самотужки відібрав м’яча у свого опонента, протягнув його до воріт суперника, і не зустрівши гідного супротиву завдав удару в нижній кут володінь Петухова – 0:1. Цей гол явно додав Олександру впевненості, і через кілька хвилин, його активні дії допомогли відзначитися Артему Бугаю. Третій номер полісменів, наважився на потужний удар з дальньої дистанції, який лише перед собою зумів відбити голкіпер O’GRADY’S, що дозволило Бугаю, безперешкодно  відправити м’яч у ворота. Ну а поки, захист господарів приходив до тями, після двох пропущених голів, вболівальники полісменів святкували третій забитий м’яч. Це Едуард Кодак, виграв позицію у Супруна, та завдав сильного удару з Лету у ближній кут воріт Петухова – 0:3, і питань щодо переможця вже не виникало ні в кого. Обмінявшись голами, гості довели матч до логічного завершення, та обійшли своїх опонентів у турнірній таблиці. Ну а підопічні Віталія Паська, зазнають третьої поразки поспіль, що суттєво вдарило по амбіціях колективу.