Підсумок четвертого туру Вищої ліги чемпіонату Сумської області з футзалу

Веселий тур подарували нам команди Вищої ліги. В ньому було все: і дивовижний порятунок, і веселі гойдалки, і камбеки та розгроми. Одним словом насичений вік-енд з боку колективів «вишки», які з кожним туром дарують все більше цікавих подій. Тож  до вашої уваги огляд четвертого туру елітного дивізіону.

СКІФ-СДПУ – СК Поліцейських Сумщини 3:2

/8 хв. – 1:0 Мигаль М.; 12 хв. – 1:1 Єлшанський О.; 34 хв. – 2:1 Гранько В.; 40 хв. – 3:1 Мигаль М.; 45 хв. – 3:2 Єлшанський О./

Стартовий поєдинок, що відкривав четвертий ігровий тиждень команд у Вищій лізі АФС, безумовно порадував усіх її глядачів. Команди показали змістовний відкритий футзал, який не давав засумувати глядачам. Студенти вкотре активно розпочали зустріч, і на восьмій хвилині відкрили рахунок завдяки влучному удару зі штрафного у виконанні Максима Мигаля. Проте довго засмучуватися полісменам не довелося, через чотири хвилини лідер команди Олександр Єлшанський відзначився ударом з лету після закидання з кутового. Обидва колективи мали що втрачати у випадку поразки, тож не збиралися миритися з нічийним рахунком, та продовжили активно турбувати ворота один одного. В середині другого тайму, швидка контратака у виконанні «педагогів» дозволила підопічним Ігора Кравченка вдруге вийти вперед. Владислав Гранько вдало відгукнувся на простріл на дальній гостей. Проте на відміну від першого тайму, цього разу господарі вирішили не повторювати помилок та швиденько організували ще один гол, тим самим подвоївши перевагу. Максим Мигаль   взяв гру на себе та протягнув м’яча через весь майданчику попутно обігравши на своєму шляху одного захисника завдав невідпорного удару в дальній кут воріт Іллі Лизогуба – 3:1. І як же були праві гравці СКІФу коли не зупинилися та заробили для себе більш комфортну перевагу у рахунку. Адже гості не збиралися миритися з поразкою, та перейшли на активні підключення п’ятого польового гравця, завдяки якому і відквитали один гол. Олександр Єлшанський знову пробив здалеку, а Євгеній Балухта виявився до цього не готовим, та пропустив м’яч у воротарський ближній кут воріт. Проте натомість, кіпер як і вся команда господарів діяла безпомилково та не дозволила полісменам уникнути третьої поразки поспіль. Констатуємо яскраву не просту перемогу СКІФ-СДПУ, які продовжують дивувати на старті сезону.

O`GRADY`S TeamCompService 3:3

/14 хв. – Откидач Ю.; 42 хв. – 2:0 Левченко В.; 45 хв. – 3:0 Дячковський О.; 48 хв. – 3:1 Когулько В.; 50 хв.  -3:2 Маценко І.; 50 хв. – 3:3 Маценко І./

O`GRADY`S Team, вже другий тур поспіль наступають на одні й ті самі граблі, знову впустивши перемогу, яка здавалося б вже в кишені. Господарі краще почали зустріч проти CompService і за рахунок активного пресингу на чужій частині майданчику стартової першої половини тайму тричі загрожували воротам Ігора Волкова. І якщо в перших двох епізодах, стражу воріт, вдалося відвести загрозу, коли по черзі вивалювалися на побачення Бакляк та Таранченко, то в третій спробі навіть сімдесят сьомий номер гостей був безсилий. Юрій Откидач обробив м’яч неподалік воріт суперників та безперешкодно завдав невідпорного удару. Відповідь «комп’ютерників»  довелося чекати аж до кінця тайму, проте який же все таки шанс був у Владислава Когулько зрівняти рахунок. Владислав відібрав м’яч у центрі майданчику, який підхопив Олексій Тюрін, та трохи оцінивши ситуацію знайшов чудовим пасом вбігаючого за спини захисникам Когулько, який обігравши на замасі Петухова не зумів завдати акцентованого удару по воротах, які лишився захищати Дмитро Супрун. Захисник вдало обрав позицію, та заблокував політ м’яча вибивши того за бокову лінію. Чудову нагоду змарновано, тож гравцям CompService довелося відкласти власний порятунок на другу частину протистояння. Після перерви гості не надто поспішали йти вперед, та і взагалі цього дня виглядали доволі пасивно. Саме цієї безініціативністю і скористалися підопічні Віталія Паська, які ближче до завершення матчу, впродовж трьох хвилин, двічі змушували гостей починати з центру. Здавалося б 3:0, і жодних питань, щодо переможця зустрічі за п’ять хвилин до фінального свистка бути не може. Проте як же ми всі помилялися! Мабуть, ще  довго Таранченко та Новіков будуть перекручувати в своїй голові ті моменти коли мали можливість збільшити перевагу господарів, скориставшись незахищеністю воріт «комп’ютерників». Підопіні Олексія Тюріна перейшли на гру з п’ятим польовим, і з дві з половиною хвилини перевернули здавалося б безнадійну ситуацію на цілком прийнятну. Спочатку, вищезгаданий Владислав Когулько подарував гостям надію, пробивши в дальній кут воріт. Ну а далі, як ми й анонсували в прев’ю до поєдинку, на сцену вийшов Ігор Маценко, який впродовж хвилини двічі був найрозторопнішим в карному майданчику господарів, та зрівняв рахунок, тим самим подарувавши бурю емоцій як глядачам на трибунах, так і партнерам на лаві запасних. 3:3 і футзалісти CompService втікають від поразки, а O`GRADY`S Team, у майбутньому може серйозно пошкодувати про втрачені перемоги.

Сумиобленерго – Газмережі СФ 1:5

/32 хв. – 1:0 Параконний Д.; 33 хв. – 1:1 Хомич О.; 36 хв. – 1:2 Бабинін С.; 44 хв.  -1:3 Бабинін С.; 47 хв. – 1:4 Бабинін С.; 50 хв. – 1:5 Бабинін С./

Матч між командами Сумиобленерго та Газмережами СФ ще до його початку обіцяв бути захоплюючим, і він повністю виправдав усі сподівання. В першому таймі, команди не воліли ризикувати та старалися діяти прагматично в захисті. Суперники обмінялися кількома непоганими моментами, проте вразити ворота один одного не зуміли. Найближчим до цього був «енергетик» Владислав Локоть, але після відбору м’яча у Сергія Бабиніна, його удар прийняла на себе поперечка. Мусимо віддати належне господарям, які змусили нервувати «газовиків»  та тримали їх в напрузі більшу частину першого тайму, та  в деяких епізодах, підопічним Хабовця не вистачало сміливості зіграти більш гостро. По перерві активність гравців Сумиобленерго нарешті принесла свої дивіденди. Дмитро Ігумнов дотепно переграв Віталія Радченка, та звільнившись від опіки протягнув м’яча до чужого карного майданчику, де знайшов Даніїла Параконного, який використав свій шанс по максимуму потужно пробивши під поперечину – 1:0. Здавалося б, нарешті перевага господарів увінчалася голом, і тепер команда має можливість дотиснути і без того знекровленого суперника, але не так сталося як гадалося. «Енергетиків» наче хтось підмінив, і з незрозумілих причин, механізм, що до цього діяв безпомилково, почав припускатися помилку на помилці. Впродовж трьох хвилин два кутових у виконанні «газовиків» перевернули гру з ніг на голову. Спочатку Олександр Хомич вдало впіймав м’яч з лету після закидання від Бурдюга тим самим зрівнявши рахунок, а через кілька миттєвостей, жоден з захисників господарів не зумів зупинити простріл Бурдюгом на дальню стійку, де на м’яч чекав самотній Сергій Бабинін, який і вивів гостей вперед. Саме цей гол став переломним у зустрічі, адже він похитнув впевненість у своїх силах гравців Сумиобленерго, які з кожною сплинутою хвилиною лише більше помилялися та створювали небезпеку поблизу своїх воріт. Ну а хто у складі «газовиків»  як ніхто інший вміє використовувати подібні подарунки від суперників ми всі прекрасно знаємо. Сергій Бабинін до свого вже забитого голу додав ще три, та довів рахунок у матчі до розгромного. У підсумку Газмережі святкують перемогу 5:1, а Сергій Бабинін має ще й індивідуальний привід для радості, адже не щодня вдається записати до свого активу покер.

Технологія-Агросвіт- Україна Токарі 2:1

/14хв. – 1:0 Петраков Є.;28 хв. – 2:0 Голибін Р.;50 хв.  – 2:1 Гученко В. /

Центральний матч туру двох команд, що в минулому сезоні змагалися між собою за чемпіонство у всіх турнірах привернув до себе чимало глядачів. Яких дана зустріч тримала у напрузі до останньої секунди зустрічі. Україна Токарі з перших хвилин намагалися активно зустрічати господарів, розраховуючи підловити стомленого кубковою грою суперника на помилці. А «технологи» по довгу тримали м’яч, намагаючись розхитати захисні редути гостей. В першому таймі в цілому як сама гра, була не багатою на моменти, адже суперники діяли уважно по відношенню один до одного. В таких ситуаціях дуже важливо мати у складі гравця, який вміє робити гол з ні звідки. І на щастя Максима Мисловського, в його команді є такий виконавець. В середині тайму, Євгеній Петраков легко звільнився від опіки опонента в центрі майданчику протягнув його ближче до воріт токарян та завдав безперешкодного удару, з яким не зумів впоратися Дмитро Зікратий – 1:0. Окрім цього голу можна хіба що згадати перспективний штрафний біля воріт Україна Токарі на останніх секундах першого тайму, проте удар Голибіна прийняв на себе гравець у стінці. Старт другої половини гри вдруге ошелешив гостей. Довге закидання з ауту від своїх воріт ледь не дозволило переправити м’яча у сітку господарів Богдану Суходубу, а натомість «технологи» одразу організували свою швидку контратаку, яку потужним ударом завершив Голибін, тим самим подвоїв перевагу Технології-Агросвіт. За такого відриву, навіть важко згадати коли востаннє діючи чемпіони втрачали очки, тож підопічні Максима Мисловського вміло тримали своїх суперників на комфортній для себе відстані. А всі намагання гостей перевернути гру, закінчувалися безрезультатно. Лише на останній секунді Віталію Гученку вдалося пробити Антона Гуменюка, завдавши невідпорного удару від бокової лінії. У підсумку перемога на досвіді у виконанні Технології-Агросвіт, яка досі залишається незручним суперником для підопічних Олександра Михайлюка.

Явір Краснопілля – СумДУ 7:0

/21 хв. – 1:0 Горенко Р.; 23 хв. – Зеленський Р.; 27 хв. – 3:0 Гончаренко А.; 36 хв. – Гончаренко А.; 42 хв. – Тодор А.; 48 хв. – Зеленський Р.; 50 хв. – Бокач О./

Чергова зустріч студентів політеху, в якій вся гра фактично закінчуються після пропущених голів від суперника. Явір довго не міг знайти ключі від воріт гостей, проте під кінець тайму спрацював вже фірмовий перехід на п’ятого польового у виконанні Явору. П’ять передач знадобилося господарям, щоб реалізувати більшість і тим самим відкрити рахунок. Ну а далі краснопільці все тримали під своїм контролем, віддавши м’яча гостям і вбивчо реалізовували контратаки. Ще до перерви Зеленський подвоїв перевагу, а одразу ж після старту другої двадцятип’яти хвилинки Гончаренко у швидкому відриві закриває питання щодо переможця. Явір не дозволив нічого створити студентам та святкував більш ніж впевнену перемогу, яка до слова стала для підопічних Зеленського дебютною у сезоні. Ну а гравці СумДУ вдруге поспіль програють у сім голів, що являється болючим ударом для всіх вболівальників колись грізної команди.