Підсумок четвертого туру Першої ліги чемпіонату Сумської області з футзалу

Четвертий тур Першої ліги, змінив двовладдя на горі турнірної таблиці, та визначив одноосібного лідера чемпіонату. До вашої уваги огляд матчів ігрового тижня в другому по силі дивізіону АФС.

Натон – Forza 1:0

/33 хв. – 1:0 Бехта Д./

Відверто не багато можна розказати про стартовий поєдинок недільного ігрового дня. Ранній початок зустрічі наклав свій відбиток на активність обох колективів, і гра вийшла відверто не квапливою з мінімальною кількістю моментів на двох. І мабуть все б і завершилося нудними нулями, як би не прикра помилка голкіпера гостей, який в середині другого тайму віддаючи передачу партнера влучив в пресингуючого його Дмитра Бехту та влетів в сітку воріт. Цей гол так і залишився єдиним у зустрічі, та на радість гравців Натону  приніс для них важливі три очки, які допомагають колективу Едуарда Підлужного триматися в верхньому ешелоні турнірної таблиці.

BrocarStar Peppers – Спартак 12:0

/5 хв. – 1:0 Високос О.; 2:0 16 хв. – 2:0 Линник А.; 25 хв. – 3:0 Карацюба В.; 27 хв. – 4:0 Нікіфоров Д.(пен.); 32 хв. – 5:0 Піскун С.; 33 хв. – 6:0 Піскун С.; 39 хв. – 7:0 Соколенко В..; 39 хв. – 8:0 Линник А.; 40 хв. –  9:0 Піскун С.; 42 хв. – 10:0 Вензенко Я.; 47 хв. – 11:0 Карацюба В.; 50 хв. – 12:0 Линник А./

Велика прірва була між попереднім та даним поєдинком, в якому зустрічалися Brocar-Star Peppers – Спартак. Господарі почувалися на майданчику як і належить фавориту матчу і  вже в дебюті своїм голом, підопічні Валерія Карацюби зробили заяву, що окрім перемоги ніякого іншого результату не розглядають. Команда влаштувала справжню гольову феєрію де особливої уваги заслуговують оформлені хет-трики Станіслава Піскуна та Артема Линника, які забивали на будь-який смак, а оригінальні святкування взяття воріт у виконанні Піскуна стали окремим видом мистецтва. У підсумку красномовніше за рахунок, перемогу Peppers описати  неможливо. «Перці», підправили собі статистичні дані, та продовжують свою гонитву за лідером чемпіонату.

Прокуратура – Гранум 5:1

/1 хв. – Овсієнко Д.;15 хв. – 1:1 Ковальов Б. 25 хв. – 2:1 Русін М.; 30 хв. – 3:1 Синицин Є.; 50 хв. – 4:1 Гуц І.; 50 хв. – 5:1 Русін М./

Прокуратура, не дивлячись на підсумковий рахунок, досить непросто здолала супротив Грануму. Хоча початок для підопічних Віталія Ханюкова був краще не придумаєш. Не встигли арбітри дати сигнал про початок зустрічі, як вже за кілька секунд мусили фіксувати взяття воріт з боку господарів. Це Овсієнко вивалився  на рандеву з Огієнком та без проблем переграв другого. Вже другий матч поспіль гості пропускають на першій хвилині, що явно ускладнює життя гравцям Гранума. Такий початок міг би надломити підопічних Олександра Даценка, проте команда показала, що добре вміє тримати удар та в середині тайму організувала свій гол у відповідь. Богдан Ковальов був забутий захисниками на дальній стійці, де другий номер без проблем переправив м’яч у сітку. В продовж усього матчу, Прокуратура більше володіла ініціативою, але  витиснути максимум з цього тривалий час не вдавалося. Наприкінці тайму, коли вже всі готувалися йти на відпочинок, Русін Максим наважився на удар від бокової лінії, який по зрадницькі проскочив повз руки голкіпера гостей – 2:1. Хиткий рахунок дозволяв Грануму розраховувати на порятунок у зустрічі, тому колектив не надто поспішав великими силами йти вперед, в першу чергу намагаючись до кінця триматися у грі. Проте на жаль для гостей, пані фортуна цього дня була не на їх боці. Прикра помилка голкіпера, Артема Огієнка порушила всі плани підопічних Олександра Даценка.  Артем не зумів впоратися з м’ячем який був запущений колегою по амплуа, Єгором Синициним  в сторону його воріт через весь майданчик, та якимось дивом не зумів утримати сферу в своїх руках, що і призвело до взяття воріт – 3:1. Перевага у два м’ячі дозволила господарям діяти по результату та спокійно зосередитися на контратаках.  Підопічні Віталія Ханюкова вміло засушили гру, тримаючи суперників на відстані від власних воріт.  А коли до завершення зустрічі лишалося менше хвилини, прокурорам вдалися два швидкі «відриви», які закінчилися влучними ударами Гуца та Русіна. Важлива перемога прокурорів, які одноосібно очолюють турнірну таблицю, залишаючись єдиним колективом, що йде без втрат. За що без сумніву, можна похвалити тренера-дебютанта Віталія Ханюкова.

ФК Балу – МХП-Урожайна країна 5:3

/14 хв. – 0:1 Жмуд Рус.; 21 хв. – 0:2 Жмуд Ром.;24 хв. – Жмуд Ром. (НДП) 37 хв. – 1:2 Божок М.; 39 хв. – 2:2 Фадєєв О.; 40 хв. – 3:2 Фадєєв О.; 45 хв. – 4:2 Фадєєв О.; 45 хв. – 5:2 Божок М.; 50 хв.- 5:3 Жмуд Ром./

А ось цей матч викликав справжню бурю емоцій. Ми анонсували пов’язаність між собою цих колективів, тож з особливою цікавістю слідкували кому ж вдасться взяти гору в першому очному протистоянні. І забігаючи наперед команди не підвели. В дебюті поєдинку відчувалася нервозність з боку обох колективів. Гравці намагалися, як кажуть, «не привезти» гол у свої ворота, та зіграти максимально просто, через що на стартових хвилинах було чимало браку. Все змінилося після першого взяття воріт. Гості, спочатку змарнували чудову нагоду, коли Андрій Алєксєєнко залишившись на дальній, не зумів як слід пробити та не влучив по воротах з близької відстані. А вже через хвилину Руслан Жмуд скористався можливістю відзначитися зі штрафного неподалік володінь Богдана Гороха. Одинадцятий номер прошив захисну стінку господарів та відкрив рахунок у матчі. Цей гол остаточно зняв стартову нервозність і команди почали діяти більш весело перейшовши в режим «атака на атаку». Свою відповідь зі штрафного мали і гравці Балу, проте Максим Божок пробив поруч з верхнім кутом воріт гостей. А потім Роману Жмуду вдався чудовий дальній удар, до якого виявився неготовим голкіпер господарів – 2:0, і роменчани подвоюють перевагу. І можливо все б закінчилося легкою перемогою «puncher`s», якби все той же Роман Жмуд реалізував дабл-пенальті на останній хвилині першого тайму, проте цього разу десятка МХП-Урожайна країна влучити у ворота не зумів. Можна лише здогадуватися про, що домовлялися «ведмеді» в перерві, та можна констатувати, що на майданчику з’явилася зовсім інша команда. Гравці Балу проявили справжній характер, та зуміли переломити хід поєдинку на свою користь. Підопічні Станіслава Корсуна в середині другого тайму перейшли на гру в п’ять польових і цей план чудово спрацював. Менш ніж за десять хвилин, двічі Божок та тричі Фадєєв розчаровували голкіпера гостей, змушуючи того виймати м’яч з сітки власних воріт. Втрата переваги у два м’ячі на стільки підкосила гостей, що ті не зуміли впоратися з емоціями та повернутися у гру. Тож господарі свого вже не відпустили та довели матч до впевненої перемоги. Вітаємо Балу з дебютною звитягою в Першій лізі.