Підсумок четвертого туру Другої ліги чемпіонату Сумської області з футзалу

Дуже цікавим та непередбачуваним вийшов четвертий тур в Другій лізі, після якого “Колос” (Северинівка) залишається єдиною командою, яка зуміла здобути максимум очок в чотирьох матчах.

Група А. Досить інтригуючим вийшов четвертий тур в групі А, адже часто доля матчів вирішувалася на останніх секундах гри. Звісно не беремо до цього списку матч “Грифони” – “Peroff”, де одна команда виявилася набагато сильнішою за іншу, рахунок 12:1 яскраве тому підтвердження. Схоже “Peroff” розлючений поразкою в другому турі від “Вікторії”, зганяє свою злість на наступних суперниках, після перемоги над “LIKARSKE”, зараз переможені “Грифони”, які ще не знають смаку залікових балів в цьому чемпіонаті. Ще минулого туру компанію їм складало “Сумиобленерго-КПР”, та в четвертому турі вони нарешті святкувати перемогу, мінімальну 1:0, що виявилось дуже несподівано, адже до цього туру вони пропустили найбільше в групі. Щодо “Лікарського” то це вже друга поразка в чемпіонаті з подібним рахунком, схоже в команди Підлужного-Ткаченка є неабиякі проблеми з атакою, які потрібно виправляти якомога швидше.

Окремої уваги заслуговує матч лідерів групи “Вікторії” та “Зірки”, який вдався на всі сто відсотків. Десь ми в анонсі писали про те що на “Вікторію” очікує перше справжнє випробування в чемпіонаті, і команда Олега Берези з честю його пройшла. Тричі поступаючись в рахунку постійно знаходили в собі сили відігратися, останній  мяч вдалося забити взагалі за 9 секунд до фінальної сирени. Героєм зустрічі став Іщенко, на рахунку якого хет-трик. Також відмітимо, що це перша команда, якій вдалося нейтралізувати зіркове тріо суперника Грищенко-Брухно-Грабар. Єдиною проблемою колективу з Липової долини стали стандарти, з яких вони пропустили двічі. Тож в підсумку нічия, яка стала першою за останні три тури Другої ліги.

Ще одним дуже цікавим та напруженим поєдинком стала зустріч між “ЕФК-Олександрією” та ДФК “Динамо” (Білопілля). Молоді гравці команд демонстрували непогані швидкості, й в обох колективах проглядалося неабияке бажання до перемоги. Та все ж більш вдалими в своїх діях були гравці “ЕФК-Олександрії”, які вигравши першу половину зустрічі з рахунком 2:1, зуміли втримати його до кінця зустрічі. Й навіть призначений дабл-пенальті на останніх хвилинах матчу не змінив ситуацію на табло, голкіпер “олександрійців” був сьогодні на висоті, впоравшись і з 10-метровим, і з добиванням після нього.

Протокольні дані матчів.

“LIKARSKE” – “Сумиобленерго-КПР”01 (01)

Голи: Кіях (23)

“Грифони” – Peroff1-12 (0-6)

Голи: Черненко (48) – Качайло (9,20,27,37), Пазуха (11,11,41), Гльоза (17,19,50), Обзор (43), Скриннік (47)

“Вікторія” (Липова Долина) – “Зірка”3-3 (2-3)

Голи: Іщенко (5,14,50) — Страшок (2,8), Шпаков (25)

Попередження: Карпець (24) — Страшок (31), Брухно (33)

“ЕФК-Олександрія” – ДФК “Динамо” (Білопілля)2-1 (2-1)

Голи: Білокур С. (9), Тхор (20) — Василець (14)

Попередження: Гужва (45) – “ЕФК-Олександрія”

На 50 хвилині Василець (ДФК-Динамо) не реалізував дабл-пенальті.

Група В. В групі В “Колос” з Северинівки продовжує йти без втрат залікових пунктів, при чому після поразки “Елітбуда”, та нічиєї “Зірки” з “Вікторією”, вони залишаються єдиною такою командою в Другій лізі. Цими вихідними вони впоралися з Підліснівкою, провівши потужно перший тайм пішли на перерву з комфортними 3:0, та 5-хвилинна розслабленість в другій половині гри змусила понервувати вболівальників цієї команди, адже їх суперник двічі скорочував відставання в матчі до одного гола. Та схоже в Северинівки  все було під контролем, в потрібний момент включилися лідери команди, Мисловський та Черток забили по голу, й закрили питання про переможця зустрічі. Також відмітимо й дебютний мяч новачка команди — Ігора Буцика,  який повинен додати йому впевненості в майбутніх матчах.

Головний переслідувач “Колосу” (Северинівки), також пройшов цей тур без втрат, мова йде про “Аквітан”, який без проблем впорався з “Patriots”. Знову одним з найактивнішим в складі “аквітанців” був Назарій Гурба, який зробив хет-трик. Не забуваємо, що минулого сезону цей гравець грав у Вищій лізі за Громаду “Попівська сільська рада”, де був  кращим бомбардиром команди, тож цілком прогнозовано, що в Другій лізі він буде виділятися.

“Фортуна” завдяки перемозі над “Слобожанщиною-Агро” піднімається на третю сходинку в групі, хоч сам матч для них складався дуже важко. Лідер “аграріїв” – Богдан Антипенко вивів свою команду вперед вже на третій хвилині зустрічі, як виявилося цей гол став єдиним в першому таймі. Та перерва точно пішла не на користь підопічним Сергія Овсієнка. Відразу після неїсвоє слово сказав вже лідер “Фортуни” – Владислав Лаврусь, зрівнявши рахунок у зустрічі, а через декілька хвилин Тітарєв і зовсім вивів номінальних гостей вперед. Тепер вже відіграватися потрібно було “Слобожанщині”, та подвиг суперника повторити не вдалося. Тож в підсумку важлива перемога “Фортуни”, яка виводить їх в верхню частину турнірної таблиці.

Схоже камбек “Хлібодару” минулого тижня неабияк вплинув на команду. Й в четвертому турі вони спокійно переграли “Вальхаллу”, десь нагадавши себе минулорічних, коли команда надійно діяла позаду, при цьому витискаючи максимум попереду. Героєм цієї зустрічі став Євген Мінаєв, який зробив хет-трик, при чому його перші два мячі десь морально знищили суперника, адже сталися вони в кінці першого тайму та на початку другого. Тож “Хлібодар” піднімається вже на четверту позицію в групі, “Вальхалла” поки що остання.

Протокольні дані матчів

“Слобожанщина-Агро” – “Фортуна” 1-3 (1-0)

Голи: Антипенко (3) — Лаврусь (27), Тітарєв (29), Грома (47)

Попередження: Антипенко (28) – “Слобожаншина-Агро”

“Колос” (Северинівка) – “Колос” (Підліснівка)  7-3 (3-0)

Голи: Пархоменко (16,37), Галета (19,24), Мисловський (43), Черток (44), Буцик (50) — Доленко (32,38), Хамуза (35)

“Аквітан”  – Patriots”5-2 (3-1)

Голи: Гурба Н. (2,17,38), Зимовець (11,33) — Камінський (25), Стригунов (38)

Попередження: Саєнко (26) – “Patriots”

“Хлібодар” (Степанівка) – “Вальхалла” 40 (10)

Голи: Мінаєв (24,26,35), Якубець (28)

Попередження: Кулик (40) – “Вальхалла”

Група С. Розпочати в групі С хотілося б з гри “Антифутбол” – “Елітбуд”, результат якої вийшов досить сенсаційним. Адже те що “Елітбуд”, який пройшов перші три тури максимально впевнено, з різницею забитих- пропущених 13-1, програє “Антифутболу”, який на старті чемпіонату не вражав, спрогнозувати було важко. Та те бажання й самовіддача яку продемонстрували гравці “Антифутболу” не могли бути не нагородженими. Здається саме бажання стало головним показником в цій грі, можливо було місце й в недооцінці від “Елітбуда”. Взяти хоча б перший пропущений мяч “будівельників”, ну аж занадто самовпевнено діяли гравці цієї команди на власній половині майданчика, за що й були покарані. Та так чи інакше емоційна перемога підопічних Анатолія Куренскова, яка підтягує їх до трійки лідерів, й перша поразка “Елітбуда”, яка повинна дещо розбудити гравців цієї команди.

ФК “Соборна” здобуває третю перемогу поспіль, просто знищуючи команду “Моноліт”  – 13:1. Найбільш націленим на ворота суперника був Дударєв забивши 5 голів. В “Моноліта”, якому поки що дуже складно даються матчі Другої ліги, голом престижу відзначився Трофименко. Тож після цієї перемоги “Соборна” приєднується до “Елітбуда” та “Оріона”, які мають по девять залікових пунктів. “Моноліт” залишається єдиною командою в групі з нулем в графі набраних балів.

Не обійшлося в цьому турі й без чергового камбеку. “ТРО-Суми”, який проводив цю гру без свого лідера Андрія Змислі, перемагав “Лебединських ковбас” з рахунком 2:0, після першої половини зустрічі. Та схоже серйозна розмова відбулася в перерві між гравцями лебединської команди, і в другій 25-хвилинці ми побачили зовсім інший колектив. Буквально за  пять хвилин їм вдалося перевернути хід зустрічі. Вже з 34 хвилини вони ведуть в рахунку, а подальші самовіддані дії в обороні “Лебединських ковбас” не дозволяють хоча б ще раз відзначитись гравцям ТРО, яку спробували підключити пятого польового, та безрезультатно.

Ще в одній грі групи С, “Оріон” показав що поразка минулого тижня була більш випадковістю чим закономірністю. Й в матчі четвертого туру спокійно переграв “Валедіанс” – 5:1, реабілітувавшись перед своїми вболівальниками. А втрата очок від “Елітбуда” ще більше зігріла їм душу, адже тепер вони зрівнялися з ними по набраним заліковим балам й лідирують в турнірній таблиці. Щодо “Валедіансу”, то відверто кажучи дещо кращого початку чемпіонату ми очікували від цієї команди, та в підсумку маємо, що з кожним туром команда все більше закріплюється в кінці турнірної таблиці. Ще один-два таких матчі й вибратися звідти буде дуже складно.

“Моноліт” – ФК “Соборна”1-13 (0-7)

Голи: Трофименко (30) — Дударєв (2,6,32,33,48), Сініченко (7,32,45), Полубінський Д. (14,24),  Зімін (15), Теленко (18,44)