Підсумки заключного туру Вищої ліги літнього чемпіонату Сумської області з футзалу

Цього тижня в слід за всіма дивізіонами літнього чемпіонату, закінчили свої виступи команди Вищої ліги. Де лишалося лише одне головне питання: Хто ж стане володарем золотих медалей. І саме в очній зустрічі доля звела двох претендентів на чемпіонство, подарувавши нам справжню безкомпромісну гру. До вашої уваги огляд фінального туру Вишки.

Третій Тайм – Хлібодар 3:6

/17 хв. – 0:1 Павлов Б.; 18 хв. – 1:1 Боріщик Я.; 20 хв. – 1:2 Мартиненко Д.; 28 хв. – 2:2 Синявський А.; 29 хв. – 2:3 Гончаренко А.; 34 хв. – 2:4 Малюченко Є.;42 хв. – 2:5 Гончаренко А.; 45 хв. – 3:5 Боріщик Я.; 47 хв. – 3:6 Мартиненко Д./

Хлібодар, видав яскраву кінцівку сезону та здобувши чотири перемоги поспіль посів п’яту сходинку в турнірній таблиці. Цього разу, підопічні Дробного переграои Третій Тайм, який явно не так розраховував провести фінальну частину чемпіонату. Степанівці щоразу змушували господарів відіграватися та більшу частину матчу контролювали хід подій не дозволяючи собі вольностей в захисті. Саме сконцентрована гра поблизу власних воріт, дала змогу гостям наростити перевагу у три голи.

Сумиобленерго – ФК Лебедин 7:0

/3 хв. – 1:0 Скрипняк С.; 5 хв. – 2:0 Ігумнов Д.; 12 хв. – 3:0 Параконний Д.; 13 хв. – 4:0 Білоненко А.; 23 хв. – 5:0 Ігумнов Д.; 39 хв. – 6:0 Клименко Д.; 49 хв. – 7:0 Сердюченко І./

«Енергетики» на мажорній ноті завершили літній чемпіонат, здобувши впевнену «вікторію» над ФК Лебедин. Підопічні Євгенія Хабовця вже до середини першого тайму вирішили глобальне питання щодо переможця матчу, забивши чотири голи. До кінця першої двадцяти п’ятихвилинки, господарі ще раз змусили лебединців починати з центру, тим самим перетворивши другий тайм у формальність. Після відпочинку господарі впевнено довели гру до логічного завершення, та забивши ще двічі здобули розгромну перемогу 7:0.

CompService –  ФК Балу 1:7

/24 хв. – 0:1 Плахотник М.; 30 хв. – 0:2 Мокренко Н.; 33 хв. – 0:3 Тодор А.; 37 хв. – 0:4 Данилюк Н.; 41 хв. – 1:4 Когулько В.; 43 хв. – 1:5 Горох Б.; 44 хв. – 1:6 Божок М.; 49 хв.- 1:7 Плахотник М./

«Комп’ютерники», явно недооцінили команду ФК Балу, та зазнали нещівної поразки від «ведмедів». Чи то бронзові нагороди так розслабили підопічних Олексія Тюріна, чи то банально не найкращий збір на гру, проте безсумнівно, це був не найкращий день для господарів, у яких мало що виходило на майданчику. Футзалісти Балу були більш мотивовані в здобутті результату, адже команді ще не вдавалося взяти три пункти на фінальному етапі. І все склалося як ніколи краще, гості вдало діяли у захисті не припускаючись грубих помилок, що дало змогу повести у рахунку наприкінці тайму. Після перерви для підопічних Станіслава Корсуна стояло питання, чи зуміють вони скористатися контратаками, щоб забезпечити собі результат. І з цим «ведмеді» впоралися на відмінно, команда ще до середини тайму зробили собі гандикап у чотири м’ячі, та спокійно довели поєдинок до логічно кінця.  У підсумку гості здобули яскраву розгромну перемогу 7:1, яка надовго запам’ятається гравцям ФК Балу.

Технологія-Агросвіт – Сумигаз 3:0

/24 хв. – 1:0 Петраков Є.; 25 хв. – 2:0 Сорока К. (ДП); 25 хв. – 3:0 Голибін Р./

Матч який завершував увесь літній чемпіонат, це гра за золоті нагороди Вищої ліги між Технологією-Агросвіт та Сумигазом. «Газовики», які мали перевагу в два очки логічно побудували свою гру від захисту, стараючись діяти більш обережно та не форсувати події на майданчику. Господарі ж в свою чергу діяли як і подобає справжньому фавориту. Підопічні Максима Мисловського не поспішали, виважено готуючи кожну атаку, при цьому діючи максимально зосереджено, адже будь-яка фора для суперника могла стати фатальною. Фактично увесь перший тайм було важко віддати перевагу якійсь із команд, адже до по справжньому небезпечних моментів справа не доходила не в тих не в інших. І саме в таких матчах дуже важливо мати в своєму складі гравця, який вміє створити собі гол з нічого. Здавалося б чергова стандартна атака господарів, які так вдало зупиняли захисники Сумигазу, проте цього разу, м’яч доходить до Євгенія Петракова, який чудово звільнившись від опіки, з розвороту потужно пробиває в дальній кут воріт свого тезки Євгенія Балухти – 1:0. Важливий гол для одних, і дуже тяжкий удар для інших, адже до завершення тайму лишалося всього дві хвилини. І як би ж мабуть хотілося гостям, щоб вона пройшла якомога швидше, щоб отримати вдосталь часу для того щоб оговтатися від так званого «нокдауну», проте як це часто буває, час тягнувся вбивчо повільно. За тридцять секунд до кінця тайму суперечливе рішення арбітра призводить до призначення десятиметрового в сторону гостей, який чітко реалізував Костянтин Сорока – 2:0. І поки «газовики» сперечалися з арбітрами щодо правомірності призначення дабл-пенальті, команда прогавила, ще один випад Технології-Агросвіт, який не пробачив Радіон Голибін по зрадницькі пробивши поміж ніг Євгенія Балухти, тим самим збільшивши перевагу господарів до 3:0. Такий результат надавав підопічним Максима Мисловського повний карт-бланш у другому таймі, адже досвідчений колектив знає як діяти в подібних ситуаціях. Команда зосереджено працювала на власній половині майданчику буквально нівелювавши всі сильні сторони гостей, а саме закривши їх  головну креативну силу в обличчі Максима Мигаля. Як підсумок Сумигаз, хоч і був активним в атаці та фактично нічого не зумів створити біля воріт Технології-Агросвіт. Тож фінальний свисток зафіксував впевнену перемогу господарів, які підхопивши естафету у «газовиків» стали новими чемпіонами літнього чемпіонату Сумської області з футзалу. Вітаємо колектив з цим досягненням та бажаємо ще більших успіхів у майбутньому.