Підсумки заключного туру Третьої ліги літнього чемпіонату Сумської області з футзалу

Завершився літній сезон у Третій лізі, де перед останнім туром лишалося відкритим питання, щодо срібної та бронзової сходинки. Тож до вашої уваги огляд матчів восьмого туру, в якому і вирішилася доля всіх комплектів нагород.

Колос (Підліснівка) – Моноліт 13:2

/2 хв. – 1:0 Бєлов Н.;3 хв. – 1:1 Бирченко С.; 16 хв. -2:1 Бутов М.; 17 хв. – 3:1 Бирченко С.; 20 хв. – 4:1 Давидов Д.; 23 хв. – 5:1 Чернишов О. (пен.); 29 хв. – 6:1 Бутов М.; 34 хв. -6:2 Бєлов Н.; 35 хв. – 7:2 Бирченко В.; 36 хв. – 8:2 Харченко В.; 37 хв. -9:2 Чернишов А.; 38 хв. – 10:2 Балинський С.; 39 хв. – 11:2 Балинський С.; 42 хв. – 12:2 Семенець З,; 49 хв. – 13:2 Бутов М. /

Підліснівці зробили від себе усе залежне, здобувши впевнену перемогу над Монолітом. На останню гру сезону, команда підійшла у бойовому складі, адже важливість результату стояло на першому місці для підопічних Віталія Діденка. Господарі продемонстрували справжню зарядженість і з перших хвилин своєю активністю буквально зім’яли суперників, для яких дана зустріч ніякої принциповості не несла. В підсумку Колос здобув впевнену перемогу, яка гарантувала команді нагороди. Вітаємо команду з цим здобутком та бажаємо подальшого розвитку.

Локомотив (Ворожба) – Грифони 10:4

/2 хв. – 1:0 Шевченко І.; 5 хв. – 2:0 Боханов А.; 14 хв. – 3:0 Пустовойтов Ю.; 19 хв. – 3:1 Черненко О.; 20 хв. – Боборєв О.; 21 хв. – 5:1 Зімін Д.; 22 хв. – 6:1 Пустовойтов Ю.; 23 хв. – 7:1 Зімін Д.; 27 хв. – 7:2 Черененко О.; 34 хв. – 8:2 Шевченко І.; 43 хв. – 8:3 Черненко О.; 47 хв. – 9:3 Зімін Д.; 49 хв. – 10:3 Зімін Д.; 50 хв. – 10:4 Данило В. /

Господарі, завершили сезон на мажорній ноті, здобувши більш ніж впевнену перемогу на Грифонами. Ворожбяни мали мінімальні шанси, щоб потрапити до трійки найкращих, проте дуже багато мало співпасти. В першу чергу завдання мінімум для них було здобути свої три очки, а далі вже слідкувати за поєдинками конкурентів. Локомотив ще в першому зумів сім разів відзначитися у воротах гостей, на який Грифони відповіли лише раз, чим фактично було знято усі питання щодо результату. Другий тайм, суперники продовжили забивати з тією ж регулярністю що і в першому, проте цього разу розділивши рівну кількість м’ячів у воротах одна одної.  У підсумку 10:4 на користь Локомотиву, який цією «вікторією» підсолодив завершення сезону.

Сумиобленерго КПР – ДЮСШ ім..М.І. Масалітіна 2:1

/21 хв. – 1:0 Грошовик Ю.; 22 хв. – Лосєв Б. (НДП); 28 хв. – 2:0 Колодяжний О.; 38 хв. – 2:1 Лосєв Б./

В поєдинку між Сумиобленерго КПР та ДЮСШ ім..М.І.Масалітіна команди, не зважаючи на відсутність турнірної мотивації продемонстрували серйозне відношення до гри і справжню жагу до здобуття результату. В першій частині матчу доволі довгий час колективи витратили на вивчення один одного, діючи з обережністю. Як підсумок, на майданчику було багато боротьби, яка іноді переходила межі дозволеного. Проте все ж на кілька небезпечних моментів команди награли. Юрій Грошовик реалізував свій шанс за господарів, а Богдан Лосєв не зумів реалізувати дабл-пенальті буквально в наступній же атаці. Тож на перерву «енергетики» пішли за мінімальної переваги над суперником, та явним бажанням не упустити перемогу. І швидкий гол у другому таймі в цьому їм дуже допоміг. Олег Колодяжний подвоїв перевагу господарів. Гості, які не збиралися миритися з поразкою, приклали чимало зусиль щоб врятувати гру, проте зуміли забити лише раз. Богдан Лосєв дещо реабілітувався за за незабитий десятиметровий у першому таймі. Та все ж на більше Миколаївців не вистачило. У підсумку 2:1 на користь Сумиобленерго КПР.

Peroff – ТРО Суми 6:3

/13 хв. -1:0 Пазуха В.; 16 хв. – 2:0 Качайло Є.; 19 хв. – 3:0 Пазуха В.; 25 хв. – Змисля А. (НДП); 25 хв. -3:1 Медяний В.; 33 хв. – 3:2 Доценко М.; 43 хв. – 4:2 Волченко Є.; 46 хв. – 4:3 Доценко М.; 50 хв. – 5:3 Обзор А.; 50 хв. – 6:3 Гльоза В./

Peroff, не зважаючи на статус чемпіона, з усією відповідальністю підійшов до зустрічі з ТРОшниками. Підопічні Дмитра Ігумнова мали свою мотивацію, лишитися єдиною командою, що пройшла фінальний етап без жодної втрати очок, тож вже в першій половині матчу приступили до діла. Господарі провели ударну середину тайму та тричі засмучували голкіпера гостей. Така ситуація явно не влаштовувала ТРО Суми, адже для потрапляння в трійку призерів, Змислі і Ко потрібна була лише перемога, тому щоб вийти з настільки складної ситуації, гостям конче необхідно було забивати ще до перерви. І у команди це вийшло, гол у виконанні В’ячеслава Медяного за кілька секунд до закінчення тайму, залишав надію на порятунок. В другій частині матчу, військові мусили все більше ризикувати, що давало господарям можливість проводити свої контратаки. В середині тайму команди обмінялися голами, а ближче до завершення поєдинку Микола Доценко скоротив рахунок до мінімуму, проте все ж гравці Peroff більше не втрачали концентрацію, та на скориставшись двома помилками на останній хвилині, здобули перемогу.