Підсумки заключного туру Першої ліги літнього чемпіонату Сумської області з футзалу

Багатообіцяюча розв’язка чемпіонських перегонів, на яву виявилася надто вже простою. Обидва конкуренти лідера чемпіонату синхронно втратили очки ще до початку матчу Forest., тож  можна сказати, що інтрига згасла не розгорівшись. До вашої уваги огляд матчів фінального туру Першої ліги.

СумДУ – Динамо 1:3

/3 хв. – 0:1 Дядченко Р.; 6 хв. – 0:2 Стародубець О.; 30 хв. – 0:3 Линник А.; 34 хв. – 1:3 Ковбасенко І./

Динамівці нарешті перервали невдалу серію проти студентів СумДУ, та у фінальному турі чемпіонату здобули перемогу. Гості своїми швидкими двома голами здобули комфортну перевагу, надалі діючи по рахунку, не форсуючи події та усіляко збиваючи темп. Враховуючи те, що обидва колективи вже втратили шанси на потрапляння у трійку, гра проходила більше за товариським характером, без особливого накалу.  На початку тайму другого, динамівці повторили той самий трюк із швидким голом, що дозволив команді почувати себе ще більш впевнено, та зосередитися на збереженні результату, що у підсумку гостям чудово вдалося, адже студенти всього раз зуміли засмутити голкіпера Динамо, Віталія Царіцина. У підсумку перемога підопічних Коваленка 3:1, яка дозволила їм залишитися на четвертій сходинці.

Прокуратура – Зірка 4:4

/4 хв. – 1:0 Бехта Д.; 14 хв. – 1:1 Грабар В.; 19 хв. – 2:1 Окопний Р.;21 хв. – 3:1 Огороднійчук Л.; 24 хв. – 3:2 Грінченко В.; 25 хв. – 4:2 Окопний Р.; 29 хв. – 4:3 Грабар В.; 37 хв. – 4:4 Брухно В./

Дуже цікава зустріч чекала глядачів у протистоянні між Прокуратурою та Зіркою. Зірка цього розіграшу зуміла створити чимало проблем іншим конкурентам, тож на легку прогулянку господарям годі було й сподіватися. Матч почався за обопільних атак, в яких команди обмінялися по голу. Проте ближче до завершення тайму, Прокуратура зуміла провести хороший відрізок та завдячуючи голам Окопного та Огороднійчука заробили гандикап у два голи. Проте малюнок у грі не відображав аж такої переваги господарів, адже моментів для взяття воріт у гостей також було вдосталь. Під самісіньку кінцівку колективи ще раз обмінялися по голу, що дало змогу прокурорам піти на перерву за комфортного рахунку 4:2. За для збереження шансів на чемпіонство, для господарів було важливо зберегти перемогу. Проте Зірка, яка цього дня просто проводила поєдинок у своє задоволення не маючи ніяких турнірних амбіцій діяла розкуто, і варто визнати, що у «адвокатів»  багато що виходило. Чого тільки вартий гол у виконанні Валерія Грабара, який самотужки на квадратному метрі розібрався з захисником та голкіпером дотепно закинувши тому м’яч по високій траєкторії.Цей гол ще більше надихнув і без того впіймавших кураж гравців Зірки і ті кинулися відіграватися. У другій частині матчу у прокурорів відверто мало, що виходило в атаці, тому команда більше була зосередженою на захисті. Та навіть обережна гра господарів не стала на заваді гостям, і в середині тайму Валентин Брухно скористався виходом Дениса Дерев’янка та переправив сферу у незахищені ворота, тим самим відновивши рівновагу у зустрічі. Кінцівка поєдинку виявилася не менш цікавою, адже обидві команди намагалися вирвати перемогу підключаючи п’ятого польового гравця, проте зробити це жодній так і не вдалося. У підсумку 4:4, яка ставить крапку над амбіціями господарів у боротьбі за чемпіонство, ще до матчу Forest.

СК Поліцейських Сумщини – Фортуна 1:1

/10 хв. – 1:0 Токаренко О.; 47 хв. – 1:1 Тітарєв О./

Полісмени в слід за Прокуратурою спростили життя гравцями Forest буквально подарувавши їм золоті медалі, ще до початку їх матчу. Господарі не зважаючи на ігрову перевагу, та велику кількість моментів зуміли лише раз забити. Токаренко Олександр на десятій хвилині відкрив рахунок у матчі, і на той момент здавалося, що підопічні Єлшанського зможуть розвинути цей результат. Проте, гравці Фортуни дисципліновано діяли в захисті, за що ми вже неодноразово відмічали цей колектив. І десь самовіддано, а десь і завдяки фарту, гості до останнього залишалися у грі. В кінці кінців,  не за довго до завершення поєдинку, підопічні Владислава Лавруся були винагороджені за терпіння. Тітарєв вискочив на побачення з Лизогубом і поцілив саме в те місце яке було відкрите у рамці воріт, тим самим зрівнявши рахунок. Фінальний штурм ні до чого не призвів і господарі втратили важливі очки, та мусили були вдовольнитися другим місцем.

Forest – Елітбуд 5:3

/14 хв. – 0:1 Щербина Є.; 15 хв.  -1:1 Колоусов Д.; 17 хв. – 1:2 Брижик М.; 18 хв. – 2:2 Суходуб Б.; 20 хв.  -2:3 Соляник А.; 27 хв. – 3:3 Суходуб Б.; 46 хв. – 4:3 Ніколаєвець А.; 49 хв. – 5:3 Ткаченко Б./

«Лісники», які вже знали про те, що золоті медалі нікуди від них не подінуться, останню свою зустріч проти Елітбуду грали в дещо розслабленому стані. Підопічних Олександра Михайлюка вже думками святкували чемпіонство, тож дозволяли собі в діях десь не добігати у захисті, чим звісно ж сповна скористалися гравці Елітбуду, які до слова були серйозно налаштовані дати бій команді Forest. Гості, чудово користалися контратаками, та тричі в першому таймі знаходили можливість відсвяткувати взяття воріт. Проте, поміж цими голами неодмінно знаходилася відповідь від новоспечених чемпіонів, які буквально ж в наступних атаках відновлювали статус кво. Матч проходив в невимушеній атмосфері, і в другому таймі вже всі чекали на завершення поєдинку, адже саме після нього починалося святкування господарів. І щоб ще більше підсолодити собі чемпіонство, команда увімкнулася наприкінці зустрічі, та зуміла двічі забити зусиллями Ніколаєвця та Ткаченка, тим самим забезпечивши собі перемогу 5:3.

Forest провів яскравий фінальний етап та по праву завоював золоті нагороди літнього чемпіонату у Першій лізі, з чим ми команду і вітаємо!