Підсумки заключного туру Другої ліги літнього чемпіонату Сумської області з футзалу

В Другій лізі сенсації не сталося, і підопічні Олександра Даценка довели сезон до логічного завершення забезпечивши собі перше місце. До вашої уваги огляд сьомого туру Другої ліги Сумської області з футзалу.

Гранум – Слобожанщина-Агро 4:0

/25 хв. – 1:0 Бокач О.; 35 хв. – 2:0 Бакляк Б.; 37 хв. – 3:0 Бокач О.; 50 хв. – Даценко О. (пен)/

Гранум, доволі довго шукав ключі від воріт Слобожанщини-Агро, та все ж на останній хвилині тайму зумів відкрити рахунок, тим самим трохи зменшивши градус напруги, що повисла у повітрі. Друга частина матчу змушувала міняти плани гостей, які весь перший тайм були зосереджені на захисті, тож після пропущеного «агрономам» довелося відкриватися та більшими силами ходити вперед, залишаючи вільні зони позаду. В свою чергу, господарі зуміли вправно скористатися з’явившимся простором та ще до середини тайму довели перевагу до трьох голів, та спокійно довели поєдинок до логічного завершення, забивши ще раз на останній хвилині. Впевнено підсумувавши чемпіонство, з чим ми команду і вітаємо.

Валедіанс – Спартак 4:6

/6 хв. – 0:1 Зігунов А.; 12 хв. – 1:1 Купрієнко А.; 16 хв. – 1:2 Мартиненко О.; 18 хв. – 1:3 Гранько В.; 25 хв. – 1:4 Гранько В.; 25 хв. – 2:4 Бондаренко В.; 37 хв. – 2:5 Єременко Д.; 40 хв. – 3:5 Рева А.; 42 хв. – 4:5 Бондаренко В.; 43 хв. – 4:6 Ретушняк С./

Спартаківці вкотре видали вогняний матч з великою кількістю голів. Цього разу підопічні Владислава Білоконя перестріляли Валедіанс. Гості, більшу частину матчу впевнено контролювали хід поєдинку перебуваючи в ролі ведучої команди з середини першого тайму,  не дозволяючи суперникам зачепитися за результат. У підсумку Спартак здобув перемогу 6:4, завдяки якій розташувався в середині турнірної таблиці.

ЕФК Олександрія – Натон-Лікарське 1:6

/10 хв. – 0:1 Ясенок В.; 33 хв. – 0:2 Глянько О.; 38 хв. – 0:3 Ісмаїлов Р.; 39 хв. – 1:3 Ярошенко А,; 40 хв. -1:4 Ісмаїлов Р.; 46 хв. – 1:5 Зебер С.; 48 хв. – 1:6 Рудняк Ян/

Очна зустріч ЕФК Олександрії та Натон-Лікарського несла дуже важливий характер для обох команд, адже у разі «вікторії», переможець посідав другу сходинку, а для кровенчан, у разі поразки Грануму, навіть відкривалася перспектива чемпіонства. Проте на яву виявилося, що молодь господарів була психологічно не готова до матчу. Гості в середині першого тайму відкрили рахунок, чим ще дужче знітили суперника, адже захист Натону-Лікарського протягом всього етапу демонстрував надійність, наводячи жах на своїх опонентів, які розбивалися немов хвилі об скелю в намаганнях створити небезпеку поблизу воріт підопічних Едуарда Підлужного. Тож отримавши перевагу у рахунку, гості зосередилися на тому, що в них так чудово виходить, вичікуючи на помилку суперника, щоб збільшити гандикап. З кожною сплину тою хвилиною, господарі все більше вимушені були ризикувати, чим негайно скористалися гравці Натону-Лікарського, та довели рахунок до 3:0. Після такої переваги, більш досвідченим гостям не склало труднощів довести матч до перемоги, тим самим святкувавши другу сходинку у Другій лізі.

ForzaPatriots 5:4

/4 хв. 1:0 Пухкало О.; 11 хв. – 2:0 Пуха Є.; 26 хв. – 3:0 Кузьменко М.; 34 хв. – 4:0 Кузьменко М.; 39 хв. – 4:1 Камінський Д.; 41 хв. – 5:1 Пуха Є.;41 хв. – 5:2 Резнік І.; 42 хв. – 5:3 Камінський Д.;50 хв. – 5:4 Стригунов О. /

Останній матч Другої ліги між Forza та Patriots проходив у спокійній атмосфері. Команди підійшли до гри в обмежених складах тож темп зустрічі був не надто високий і більше нагадував старий-добрий «дир.-дирчик». Кожен з колективів без особливої напруги доходив до воріт суперника, і тут на перший план вихоила саме реалізація моментів. В першому таймі з цим компонентом якось краще склалося у господарів, які двічі реалізовували свої шанси, натомість гості, які створили чималу кількість просто вбивчих моментів залишили ворота Бабича в недоторканності.  Друга половина матчу пройшла в тому ж дусі, і знову старт тайму краще вдався футзалістам Forza і завдяки індивідуальним діям Максим Кузьменко швидко оформив свій дубль тим самим довівши перевагу господарів до чотирьох голів. Проте враховуючи кількість моментів у виконанні Patriots було лише питання часу коли їм таки вдасться реалізувати свою нагоду. Ближче до середини другого тайму, Камінський нарешті таки прошив Олександра Бабича, який цього дня творив дива у воротах, чим дуже допомагав партнерам. Цей гол зумів надихнути гостей, і команда з ще більшим натхненням продовжувала атакувати господарів, які були більше налаштовані втримати перевагу. Проте помилка в захисті Patriots дозволила Пуха Євгену оформити дубль, тим самим відновивши відновити гандикап у чотири голи. Та навіть такий перебіг подій аж ніяк не вплинув на дії гостей на майданчику, які швидко зуміли відквитати два голи, породивши інтригу, адже до кінця поєдинку залишалося ще вісім хвилин. В такі моменти не рідко команда, що отримала певну психологічну перевагу дотискала своїх суперників, проте цього разу у стані господарів був один гравець, який точно не збирався закінчувати літній сезон на мінорній ноті, і ім’я йому Олександр Бабич. Перший номер Forza кілька разів самовіддано кидався під м’яч, тим самим рятуючи свою команду від вірних голів, та не дозволив суперникам витягнути дане протистояння. Гол за дві секунди до кінця лише підсолодив поразку Patriots, які так і не зуміли втікти з останньої сходинку турнірної таблиці.