Підсумки шостого туру Вищої ліги літнього чемпіонату Сумської області з футзалу

Передостанній тур Вищої ліги остаточно розставив усі крапки над «і». Нас чекає інтригуючий фінал за звання чемпіона, а також визначено ім’я бронзового призера. До вашої уваги огляд шостого туру Вищої ліги літнього чемпіонату Сумської області з футзалу.

Третій Тайм – Сумигаз 1:5

/10 хв. – 0:1 Будко Д.; 10 хв. – 0:2 Мигаль М.; 25 хв. – 0:3 Будко Д.; 43 хв. – 0:4 Будко Д.; 46 хв. – 1:4 Петухов К.; 48 хв. – 1:5 Колесник В./

Після перемоги Сумигазу можна сміливо констатувати, що золотому матчу літнього чемпіонату стовідсотково бути! «Газовики» здобувають свої три очки в яскравому стилі, буквально зім’явши свого суперника. Гості в середині першого тайму вистрілили дуплетом і протягом оберту хвилинної стрілки двічі засмутили господарів своїми точними ударами. Така перевага додала ще більшої впевненості підопічним Андрія Бурдюга і ще до перерви команда, зусиллями Дениса Будка (Денис до слова долучився до перемоги «газовиків» найбільше, оформивши хет-трик) забила втретє чим поставила господарів у зовсім скрутне становище. Другий тайм пройшов під акомпанементом де одні вже змирилися, а інші не надто намагалися розвинути свій успіх. Проте навіть попри це, ближче до завершення матчу, гості ще двічі забили, при цьому пропустивши лише раз. Фінальний свисток зафіксував впевнені 5:1 на користь Сумигазу.

CompService – Технологія-Агросвіт 3:2

/8 хв. – 0:1 Петраков Є.; 19 хв. – 1:1 Маценко І.; 21 хв. – 2:1 Маценко І.; 24 хв. – 2:2 Літній С.; 40 хв. – 3:2 Маценко І./

Майже рік вболівальники Технології-Агросвіт не знали гіркоти поразок у матчах місцевого чемпіонату, а гравці радували їх видовищною грою. Проте будь-якій серії рано чи пізно приходить кінець. І як це часто буває, ця невдача припала як раз на вирішальні поєдинки літнього сезону. CompService завжди вмів нав’язувати боротьбу іменитим суперникам та неодноразово в своїй історії вставляв палки в колеса «технологам», тож підопічні Олексія Тюріна добре знають рецепт вдалого протистояння з гостями. Тим більше в момент коли «комп’ютерники» ведуть боротьбу за бронзові нагороди ці очки були конче необхідні і їм самим. Господарі дещо здивували тактикою на гру, активно пресингуючи гостей та не дозволяючи тим спокійно почувати себе з м’ячем. Хоча саме Технологія-Агросвіт першою відкрила рахунок, завдяки точному удару Євгенія Петракова та сказати, що підопічні Максима Мисловського мали беззаперечну перевагу точно не можна було. CompService вже традиційно будував свою гру навколо головного атакувального активу своєї команди  – Ігора Маценка, і сьомий номер господарів партнерів по команді аж ніяк не підвів, вистріливши дуплетом ближче до завершення тайму.  Проте ставший вже традиційним  гол «технологів» перед самою перервою відправив колективи відпочивати за нічийного рахунку. Другий тайм проходив, як то кажуть, до гола. Кожна з команд мала хороші нагоди для взяття воріт, проте то чудова гра голкіперів (особливо тут варто відмітити підмінявшого у воротах CompService Волкова, Володимира Журбу, який створив справді кілька чудових сейвів), то просто банальне не везіння довгий час не дозволяли перевалити шальки терезів на чиюсь сторону. Тому коли за десять хвилин до завершення матчу, Ігор Маценко втретє забив за господарів, здавалося, що на нас чекає ой яка пекельна кінцівка, але у підсумку підопічні Олексія Тюріна зуміли без помилок відпрацювати у захисті та зберегти свої ворота в другому таймі у недоторканні.

ФК Лебедин – Хлібодар (Степанівка) 3:5

/13 хв. – 0:1 Дробний Р.; 25 хв. – 0:2 Дробний Р.; 26 хв.- 1:2 Іващенко С.; 30 хв. – 1:3 Дробний Р.; 33 хв. – 2:3 Рябко О.; 40 хв. – 2:4 Дробний Р.; 41 хв. – 2:5 Мартиненко Д.; 48 хв. -3:5 Лісовицький В./

Веселим видався матч ФК Лебедину та Хлібодару. Команди не маючи особливого тиску за результат зуміли зіграти у відкритий футзал, з націленістю на ворота одна одної. І в цій перестрілці у гостей був, так би мовити, туз в рукаві. І ім’я йому Дробний Роман, який спочатку своїм дублем в першому таймі здобув важливу перевагу для своїх партнерів. А в другій частині гри ще двічі забивши фактично не дозволив Лебединцям зачепитися бодай за нічию. Господарі, як не намагалися цього дня нав’язати свою гру суперникам, проте так і не зуміли стримати лідера атак гостей, через що і поступилися. У підсумку 5:3 на користь Степанівців, які доволі яскраво проводять свій дебютний сезон у Вишці. Хто знає, можливо є над чим  подумати і перед зимовим чемпіонатом.

Сумиобленерго – ФК Балу 7:3

/4 хв. – 1:0 Гніденко О.; 11 хв. – 2:0 Ігумнов Д.; 12 хв. – 3:0 Смолінський О.; 21 хв. – 3:1 Данилюк Н.; 22 хв. -4:1 Параконний Д.; 34 хв. – 4:2 Данилюк Н.; 36 хв. – 4:3 Мальованик К.; 38 хв. – 5:3 Смолінський О.; 47 хв. – 6:3 Параконний Д.; 50 хв. – 7:3 Ігумнов Д./

«Енергетики» , після двох поразок поспіль зуміли взяти себе в руки та перервати цю неприємну серію впевненою перемогою. Не дивлячись на кількісну перевагу у складі з боку гостей, саме господарі на правах фаворита більш краще почали матч і завдяки кільком курйозним голам (Олександр Гніденко забив від власних воріт), команда здобула собі фору у три м’ячі, яку такий досвідчений колектив просто не мав права розгублювати. Чим подобається Балу, так це тим, що підопічні Станіслава Корсуна не зважаючи на перебіг подій на майданчику завжди старається грати до останнього. Данилюк Назар ближче до завершення тайму зумів відквитати один м’яч, та неуважність захисників гостей, дозволила Параконному Даніїлу відновити гандикап у три голи. Другу частину матчу, гравців Балу можуть занести собі в актив, адже команда зуміла створити чимало проблем захисту Сумиобленерго, які помітно почали втомлюватися, а від того й припускатися необов’язкових помилок. Гості ближче до середини тайму зусиллями все того ж Данилюка та Мальованика скоротили рахунок до мінімуму, проте все ж досвід взяв гору. «Енергетики» провели ударну кінцівку поєдинку, і скориставшись вільними зонами ще тричі змушували Михайла Плахотника виймати м’яч з сітки власних воріт, тим самим довівши матч до комфортної перемоги.