Підсумки шостого туру Першої ліги літнього чемпіонату Сумської області з футзалу

Лідери чемпіонату не дозволили собі жодних вольностей на фініші фінального етапу, синхронно здобувши перемоги. До вашої уваги огляд матів шостого туру Першої ліги.

Прокуратура – СумДУ 5:1

/1 хв. – 1:0 Кисіль Д.; 11 хв. – 2:0 Окопний Р.; 22 хв. – 2:1 Обраменко Д.; 25 хв. – 3:1 Кисіль Д.; 46 хв. – 4:1 Бондаренко С.; 47 хв. – 5:1 /

Перемога на класі у виконанні гравців Прокуратури. На початку тижня відбувся перенесений матч четвертого туру в якому Прокуратура приймала СумДУ. Для обох колективів цей поєдинок давав чудові шанси на здобуття нагород у сезоні, але для цього потрібно було обов’язково перемагати своїх опонентів. І з цим завданням просто на відмінно впоралися господарі матчу. Вже в дебютній атаці Денис Кисіль відкрив рахунок, чим додав партнерам впевненості та натхнення на розвиток результату. Ближче до середини тайму Окопний Руслан подвоїв перевагу, тим самим поставив гостей у важке становище. Проте студенти під завісу першої половини гри, зусиллями Обраменка зуміли скоротити рахунок. І як же було важливо політехівцям вистояти до перерви, аби зробити правильні корективи, та не судилося. Прокуратура організувала ще одну гольову атаку, наконечником якої став все той Кисіль. Маючи перевагу у два голи, господарі закрилися у другому тайму терпляче чекаючи на свої шанси у контратаках. І такий план чудово спрацював,гості так і не зуміли нічого створити поблизу воріт Дениса Дерев’янка, а ближче до завершення зустрічі, господарі видали забивну двохвилинну та повністю закрили всі питання щодо переможця матчу. У підсумку 5:1 і прокурори продовжують вести боротьбу за медалі Першої ліги.

Зірка – Елітбуд 2:2

/14 хв. – 0:1 Силенко Е.; 34 хв. – 0:2 Крикуненко О.; 36 хв. – 1:2 Грабар В.; 36 хв. – 2:2 Страшок Є./

Зірка та Елітбуд в очній зустрічі так і не зуміли виявити сильнішого. Команди почергово володіли ініціативою та з поперемінним успіхом знаходили свої моменти поблизу воріт одна одної. «Будівельники» першими зуміли відкрити рахунок в середині першого тайму, коли Едуард Силенко влучним ударом змусив починати гостей з центру. Знаючи з якою обережність грають обидва колективи, навіть такої переваги могло цілком вистачити для загального успіху, а коли в другому таймі Крикуненку Олексію вдалося подвоїти рахунок, то здавалося, що поразки гостям вже не уникнути. Проте буквально хвилинна втрата концентрації коштувала господарям двох очок, адже «адвокати» зусиллями Грабара та Страшка відновили паритет у матчі, продемонструвавши вбивчу реалізацію моментів. До завершення поєдинку у команд ще залишалося пів тайму, та все ж таки ризикнути та піти на штурм жодна з них не наважилася вдовольнившись нічийним рахунком.

Forest – Динамо 5:3

/4 хв. – 1:0 Суходуб Б.; 7 хв. – 2:0 Колоусов Д.; 14 хв. –  2:1 Турченко С.; 28 хв. – 2:2 Шумило О.; 30 хв. – 2:3 Коваленко О.; 35 хв. – 3:3 Суходуб Б.; 46 хв. – 4:3 Чухненко В.; 48 хв. – Чухненко В./

У центральному матчі туру зустрічалися Forest, який щоб не підпускати до себе конкурентів мав обов’язково перемагати, та Динамо яким три очки дозволяли б залишатися в числі претендентів на нагороди. І поєдинок таки вийшов захоплючим та цікавим. Знову підопічні Олександра Михайлюка маючи перевагу у рахунку примудряються розгубити її, і потім героїчно витягувати гру, забиваючи в кінцівці зустрічі. Дебют видався за «лісовиками», які зусиллями Суходуба та Колоусова здобули собі перевагу у два голи, що дозволяло господарям зосередитися на захисті, та спокійно вичікувати на помилку гостей. Проте довгий час Динамівці були досить обережні та не дозволяли собі фатальних помилок, що призвело до того, що команда не лише зуміла зрівняти рахунок, а й вийти вперед. Лише після цього, господарі знову активізувалися та почали діяти активніше. Швидкий гол у відповідь дуже допоміг гравцям Forest в психологічному плані, адже часу для того, щоб вирвати перемогу вистачало. Залишалося лише продовжувати нагнітати темп та чекати поки виснажаться вікові гравці Динамо.

СК Поліцейських Сумщини – СумДУ 8:3

/1хв. – 0:1 Мінаков І.; 2 хв. – 1:1 Коротенко М.; 4 хв. – Єлшанський О. (нп); 10 хв. – 2:1 Кодак Е.; 23 хв. – 2:2 Мінаков І. (ДП); 25 хв. – Мінаков І. (НДП); 25 хв. – 3:2 Єлшанський О.; 33 хв. – 4:2 Скрипченко А.; 34 хв. – 5:2 Кодак Е.; 43 хв. – 6:2 Кодак Е.; 45 хв. – 6:3 Мінаков І.; 47 хв. – 7:3 Семиноженко В.; 50 хв. – 8:3 Шелест І.; 50 хв. – Яжборовський Р. (НДП) /

Багатообіцяючий перший тайм зустрічі так і лишився ним, адже другу частину матчу фаворити таки дотиснули своїх більш молодших візаві. Все це про поєдинок СК Поліцейських Сумщини та СумДУ. Вже в дебюті зустрічі команди обмінялися влучними ударами, та незабитим пенальті у виконанні Олександра Єлшанського. В середині тайму Едуард Кодак знову вивів полісменів вперед, проте студенти аж ніяк не збиралися відпускати господарів у відрив. З урахуванням того, що обидва колективи намагалися достатньо високо та активно зустрічати один одного, те, що ми побачили велику кількість фолів зовсім не дивує. Менш обережними в цьому плані були саме господарі, тож у підопічних Олександра Шумила під кінець тайму з’явилася чудова можливість відновити рівновагу. Мінаков Іван був точним, хоча у голкіпера поліцейських була нагода відбити м’яч, проте сфера зрадницькі влетіла від попереки у ворота. Хвилина потому, неакуратність захисту полісменів призвела ще до одного дабл-пенальті, та цього разу Ілля Лизогуб свою дуель у Мінакова виграв, тим самим не дозволивши студентам вийти вперед. Ну а перед самісіньким свистком на перерву, все той же Мінаков шукав ще один фол, проте судді на його падіння ніяк не відреагували, що дозволило Олександру Єлшанському підхопити м’яч та потужно прошити Архіпова у рамці воріт гостей. 3:2 і з мінімальною перевагою господарів команди відправилися на перерву. Після такої двадцяти п’ятихвилинки на менше в другій частині уже ніхто і не розраховував. Проте на ділі виявилося, що СК Поліцейських Сумщини швидко декласували суперника, забивши тому три швидкі голи. Після такої переваги, команди відверто вже догравали поєдинок, обмінявшись ще влучними ударами та одним незабитим дабл-пенальті, тепер вже від господарів.

Важлива перемога СК Поліцейських Сумщини, які не відпускають Forest  створюючи на нього тиск перед останнім поєдинком.

Прокуратура – Фортуна 4:0

/15 хв.  -1:0 Торба В.; 23 хв. – 2:0 Бехта Д.; 32 хв. – 3:0 Кисіль Д.; 40 хв. – 4:0 Бехта Д./

Менш насиченою на події була друга календарна зустріч у Першій лізі цього дня. Прокуратура, яка до слова також веде перегони за лідером, впевнено переграла Фортуну, на класі забивши в кожному із таймів по два м’ячі. Завдяки цій перемозі, трійка призерів ліги стала відомою, а от як будуть ці місця розподілені між собою, з нетерпінням почекаємо останнього туру чемпіонату.