Підсумки шостого туру Другої ліги літнього чемпіонату Сумської області з футзалу

Веселим виявився шостий тур Другої ліги, усі команди як ніколи намагалися вирвати перемогу, тож матчі несли цікавий характер та тримали у напрузі до фінального свистка. До вашої уваги огляд пройдених матчів Другої ліги.

Спартак – Слобожанщина-Агро 5:4

/2 хв. – 1:0 Гранько В.; 8 хв. – 1:1 Береговий О.; 13 хв. – 1:2 Береговий О.; 17 хв. – 2:2 Гранько В,; 17 хв. – 2:3 Воронцов М.; 25 хв. – 3:3 Гранько В.; 33 хв. – 3:4 Будник О.; 49 хв. – 4:4 Мартиненко О.; 50 хв. – 5:4 Гранько В./

Як і очікувалося, в протистоянні двох колективів, які не мають жодного тиску за результат можна було побачити чималу кількість голів. Так і сталося Обидві команди почергово наздоганяли одна одну, діючи максимально розкуто в атаці. Після нічийного першого тайму, друга частина матчу пройшла за тим же малюнком гри, Олександр Будник знову вивів гостей вперед, а Спартак старався в чергове вирівняти паритет зустрічі. Проте досить тривалий час Слобожанщині-Агро вдавалося діяти надійно поблизу власних воріт, і коли вже здавалося, що перемога майже в руках у гостей, господарі спочатку зрівняли рахунок, а через миттєвість і вирвали перемогу у безперечно веселому протистоянні.

Forza – ЕФК Олександрія 2:5

/1 хв. – 0:1 Тхор І.; 12 хв. – 1:1 Лупач Д.; 16 хв. – 2:1 Ісмаїлов Т.; 20 хв. – 2:2 Гученко В.; 38 хв. – 2:3 Ярошенко А.; 42 хв. – 2:4 Гученко В.; 49 хв. – Сімінченко В./

Як на фінал повинні були налаштовуватися на дане протистояння футзалісти Forza, адже у разі поразки своїм прямим конкурентам команда втрачала будь-які шанси на нагороди в літньому чемпіонаті. Тож матч обіцяв бути цікавим. Не дивлячись на це саме гості краще почали зустріч, відкривши рахунок у самому дебюті матчу. Проте до честі господарів у гравців Forza все впорядку з нервами і ця неприємність ніяк не вплинула на їх дії. Команда в середині тайму зуміла не лише вирівняти становище, а й вийти вперед. І можливо все могло б піти за зовсім іншим сценарієм не зрівняй Олександрія рахунок ще до перерви. Адже б в іншому випадку, молодь би могла почати нервувати, що було б лише на руку більш досвідченим господарям. Проте гол граючого тренера колективу, Віталія Гученка дозволив кровенчанам піти на відпочинок за рівного рахунку, та спокійно внести корективи на другу частину гри. Саме завдяки вдалим видозмінам, гості заграли більш активно попереду та зуміли тричі забити голи у ворота господарів, при цьому фактично не дозволяючи нічого створювати поблизу власних володінь. У підсумку 5:2 на користь ЕФК Олександрії, які вже гарантували собі медалі, та досі зберігають мінімальні шанси навіть на чемпіонство.

Валедіанс – Patriots 7:8

/1 хв. – 1:0 Прядка М.; 11 хв. – 1:1 Прядка М. (аг); 13 хв. – 1:2 Камінський Д.; 16 хв.- 1:3 Стригунов О.; 17 хв. – 1:4 Стригунов О.; 21 хв. – 1:5 Атаманов М.; 23 хв. – 1:6 Резнік І.; 24 хв. – 2:6 Гладишев О.; 25 хв. – 2:7 Резнік І.; 29 хв. – 3:7 Гладишев О.; 34 хв. – Чкана Д.; 36 хв. – 5:7 Заєць О.; 44 хв. – 6:7 Бондаренко В.; 46 хв. – 7:7 Гладишев О.; 50 хв. – 7:8 Камінський Д./

Щось неймовірне у своєму матчі видали Валедіанс та Patriots. Важко сказати, чи бували більш драматичні ігри в історії асоціації, проте те, що це найбільш драматичний матч цього чемпіонату це без сумніву. В першому таймі, гості буквально не помічали супротиву господарів, та без проблем забили сім голів, при цьому пропустивши двічі. Здавалося б, що даний поєдинок не несе жодної інтриги, проте чи то розслабленість гравців Patriots, чи то неймовірне бажання Валедіансу (скоріш за все і те і інше) зробило у другому таймі неймовірне. Господарі не просто зуміли скоротити рахунок та більш менш підправити статистику, а вирівняти становище, нівелювавши перевагу гостей у п’ять м’ячів з такою ж легкістю як надали її їм. І в таких моментах, здавалося б абсолютна психологічна перевага має бути на боці гравців Валедіансу і саме вони можуть забити вирішальний гол тим самим вирвавши перемогу, проте саме Patriots у вирішальний момент виявився більш холоднокровним, та на останній хвилині зусиллями Дмитра Камінського зумів забити в восьме, та здобути неймовірно «вікторію», про яку безсумнівно команда буде згадувати, ще багато років.

Гранум – Натон-Лікарське 1:1

/43 хв. – 0:1 Ісмаїлов Р.; 49 хв. – Мироненко О. (НДП); 50 хв. –  1:1 Бокач О. (ДП)/

В центральному матчі туру між Гранумом та Натон-Лікарським накал пристрастей стояв аж до самого фінального свистка. Через велику напругу обидва колективи діяли максимально обережно в першу чергу піклуючись про захист своїх воріт. Тож після сухого першого тайму, складалося враження, що долю поєдинку може вирішити і один точний удар. Проте як виявилося команди припасли все найцікавіше на саме завершення зустрічі. Спочатку Ісмаїлов Рауф відкрив рахунок у матчі тим самим надавши психологічну перевагу гостям, потім за хвилину до кінця Олександр Мироненко мав чудовий шанс закривати протистояння на користь Натон-Лікарського, проте переграти голкіпера господарів з десятиметрової позначки не зумів. Ну а коли судді вже поглядували на годинник, щоб дати свисток, необережність у відборі призвела вже до шостого фолу у ворота підопічних Едуарда Підлужного, який чітко виконав Олександр Бокач зрівнявши рахунок у матчі, тим самим за тур до фінішу залишивши Гранум на першій сходинці Другої ліги. Тепер все в руках у підопічних Олександра Даценка, яким вистачить навіть нічиєї, щоб стати володарями золотих медалей чемпіонату.