Підсумки шостого та сьомого туру Третьої ліги літнього чемпіонату Сумської області з футзалу

Результати передостаннього туру закрутили інтригу в турнірній таблиці щодо срібних та бронзових нагород, тому з нетерпінням чекатимемо на розв’язку сезону. До вашої уваги огляд пройдених поєдинків Третьої ліги літнього чемпіонату Сумської області з футзалу.

ДЮСШ ім.М.І. Масалітіна (смт Миколаївка) – Грифони 2:2

/28 хв. – 1:0 Лосєв Б.; 29 хв. – 1:1 Черненко О.; 30 хв. – 1:2 Черненко О.; 50 хв. – 2:2 Яценко А./

Нарешті остання команда цьогорічного літнього чемпіонату зуміла здобути очки! Як і очікувалося, Грифони зуміли нав’язати боротьбу своїм опонентам та лише невдача не дозволила гостям здобути знакову першу перемогу. У першій половині зустрічі обидві команди ставилися один одного з обережністю, не форсуючи події у матчі та вичікуючи помилки суперника. Як наслідок суха нічия залишала шанси обох колективів після перерви однаковими. І першими увімкнулися господарі, відкривши рахунок завдяки голу Богдана Лосєва. Проте, як це часто трапляється з молодими гравцями, отримавши перевагу вони втрачають концентрацію, чим і користуються суперники. Протягом двох хвилин дубль Олександра Черненка перевернув все з ніг на голову, і тепер вже змушував відповідати ДЮСШ. Та тут варто відмітити гостей, які вчепилися в переможний рахунок, як то кажуть зубами, та самовіддано працювали в обороні. І коли здавалося, що дебютна «вікторія» вже нікуди не дінеться, господарі таки організували свій гол у виконанні Артура Яценка, який дозволив уникнути поразки підопічним Олексія Тюріна. Проте ве ж ще раз хочеться відмітити перше очко у сезоні Грифонів, бажаємо команді подальшого розвитку, не зупинятися і майбутні перемоги ще попереду.

Колос (Підліснівка) – ТРО Суми 5:2

/20 хв. – 1:0 Балінський С,; 39 хв. – 2:0 Харченко В.; 40 хв. – 3:0 Балінський С.; 44 хв. – 4:0 Бирченко С.; 45 хв. – 4:1 Швидченко Ю.; 46 хв. – 4:2 Дряпік В.; 50 хв.- 5:2 Сметаненко І./

Підліснівці  своєю перемогою серйозно втрутились у боротьбу за нагороди Третьої ліги, і тепер мають дуже хороші шанси приміряти на себе медалі по завершенню сезону. На лобову зустріч проти ТРО Суми команда вийшла максимально зарядженою та сконцентрованою. Господарі багато працювали на захист власних воріт і за це були винагородженні в кінці тайму, коли один із лідерів Колосу, Сергій Балінський відкрив рахунок у зустрічі, тим самим відправив команди на перерву за мінімальної переваги підліснівців. Друга частина матчу за малюнком дуже нагадувал першу, за однією відмінністю – голів цього разу було значно більше. І знову господарі видали чудовий відрізок поєдинку та протягом п’яти хвилин в середині тайму зуміли збільшити свій гандикап до чотирьох голів, тричі засмучуючи голкіпера ТРОшників. До честі гостей, команда не зупинилася та спробувала переломити хід зустрічі. Два швидкі голи у відповідь, ще давали якісь примарні шанси на порятунок, проте на більше військових цього дня не вистачило. Ігор Сметаненко на останній хвилині ще раз забив за Колос, та підсумував впевнену перемогу господарів 5:2.

Сумиобленерго КПР – Моноліт 5:6

/16 хв. – 0:1 Андренко Р.; 18 хв. – 1:1 Грошовик Ю.; 21 хв. – 2:1 Шульга О. 21 хв.- 2:2 Бідак Ю.; 25 хв. – 2:3 Білоусов В.; 31 хв. – 3:3 Грошовик Ю.; 35 хв. – Колісніченко О.; 46 хв. – 4:4 Бєлов Н.; 47 хв. – 4:5 Скопенко Д.; 48 хв. – 4:6 Скопенко Д.; 50 хв. – 5:6 Ярошенко Д./

Справжні американські гірки влаштували між собою Сумиобленерго КПР та Моноліт. Команди протягом всього матчу не відпускали одна одну більше ніж на один гол, поперемінно виходячи вперед. Проте здається дебютна перемога минулого туру додала гравцям Моноліту ще більше бажання до нових звитяг, і саме завдяки більш потужній кінцівці поєдинку, гості здобули друг «вікторію» поспіль, перегравши у підсумку КПРівців з рахунком 6:5.

Антифутбол – Peroff 3:6

/24 хв. – 0:1 Качайло Є.; 25 хв. – 1:1 Якущенко А.; 33 хв. – 1:2 Обзор А,; 34 хв. – 1:3 Качайло Є.; 38 хв. – 1:4 Пазуха В.; 40 хв.  -2:4 Якущенко А.; 40 хв. – 2:5  Нищета М. (аг); 44 хв. – Зеленський С. (НДП); 46 хв. – 3:5 Якущенко А.; 48 хв. – 3:6 Волченко Є. /

Зарядженість господарів на результат була зрозуміла, адже у разі перемоги, команда забезпечувала собі срібні нагороди і спокійно б спостерігала за останнім ігровим тижнем з трибуни (команда всі свої матчі вже відіграла). Тому налаштованість була на найвищому рівні, весь перший тайм точилася рівна боротьба, за невеликої ігрової переваги гостей, які і відкрили рахунок під кінець тайму. Проте поки футзалісти Peroff раділи голу, господарі швиденько організували свою атаку у відповідь, наконечником якої став Андрій Якущенко, котрий і зрівняв рахунок. Здавалося б що приблизно в тому ж ключі буде проходити і друга частина матчу, проте чемпіон на те і чемпіон, щоб у важливий момент активізуватися та довести справу до своєї переваги. Саме гості швиденько організували три голи, які фактично і зняли питання, щодо переможця. Далі команди грали вже більш розкуто, дозволивши ще по два рази розписатися у воротах одна одної. Підсумкові 6:3 на користь гравців Peroff поставили у цікаве становище футзалістів Антифутболу, які тепер можуть лише спостерігати як складуться поєдинки їх конкурентів у останньому турі чемпіонату.