Підсумки п’ятого туру Вищої ліги літнього чемпіонату Сумської області з футзалу

Чим ближче фініш чемпіонату тим більша вірогідність того, що золотому матчу між Технологією-Агросвіт та Сумигазом бути. Команди синхронно долають своїх суперників і зберігають відстань між собою у два очки. До вашої уваги огляд п’ятого туру Вищої ліги літнього чемпіонату Сумської області з футзалу.

Технологія-Агросвіт – Третій Тайм 3:2

/2 хв. – 0:1 Горлач І.; 14 хв. -0:2 Горлач І.; 18 хв.- 1:2 Велієв А.; 20 хв. – 2:2 Петраков Є. ; 46 хв. -3:2 Сорока К. /

Технологія-Агросвіт в другому матчі поспіль продовжила лоскотати нерви своїм вболівальникам. Невдалий старт матчу коштував підопічним Максима Мисловського двох пропущених голів в дебюті поєдинку у виконанні Івана Горлача, який своїми діями явно надихнув партнерів на боротьбу та віру, що можна здобути результат. Проте як і в попередньому протистоянні з Сумиобленерго, «технологи» знову ще до перерви зуміли відновити статус кво. Здавалося б, що все йде по тому ж самому сценарію і в другій частині гри, господарі швидко зуміють розвинути успіх. Але цього разу захист суперників був більш надійним та не давав команді багато створити поблизу своїх воріт. Злагоджені дії гостей тримали питання про переможця відкритим аж до самісінького кінця поєдинку, поки Костянтин Сорока не порушив паритет, та не вивів лідера чемпіонату вперед. Саме цей гол і став вирішальним у матчі, адже усі намагання врятуватися у виконанні гравців Третього Тайму ні до чого не призвели. У підсумку не легка перемога господарів, які продовжують йти без втрат у чемпіонаті.

Сумиобленерго – CompService 2:4

/2 хв. – 0:1 Маценко І.; 3 хв. – 1:1 Параконний Д.; 9 хв. – 1:2 Кульбачний А.; 18 хв. – 2:2 Хабовець Є.; 20 хв. – 2:3 Когулько В.; 24 хв. – Когулько (НДП) ;37 хв. – 2:4 Кульбачний А. /

Синхронні поразки минулого туру змушували обидва колективи діяти лише на перемогу. І тут головним питанням було кому саме краще вдалося відновитися в психологічному плані, адже зазнані невдачі для кожної з них були доволі неприємними і цілком логічно, що могли б понести за собою певні наслідки, та відобразитися на впевненості гравців. Початок матчу був багатообіцяючим, на перших хвилинах колективи обмінялися влучними ударами, наче демонструючи, що серйозно налаштовані на позитивний результат у даному протистоянні. Ще більшого градусу додав і той факт, що переможець виходив би на третю сходинку чемпіонату, а отже спричиняв ще більший тиск на футзалістів обох команд. І саме з цим тиском краще вдалося впоратися гостям, які починаючи з середини тайму все комфортніше почували себе на майданчику, що і призвело до голу Кульбачного, та кількох небезпечних моментів поблизу володінь Клименка. «Енергетикам» цього дня явно не вистачало спокою, господарі часто нервували що призводило до необов’язкових помилок. Додати певної впевненості у дії партнерів спробував граючий тренер команди Євгеній Хабовець, який ближче до завершення тайму відновив рівновагу у протистоянні. Проте вже за кілька хвилин, чергова помилка у захисті привела до пенальті, який чітко виконав Владислав Когулько. Той же Когулько мав чудову можливість одразу ж подвоїти перевагу, проте при виконанні дабл-пенальті, Владислава трохи підвела влучність, і м’яч потрапив у поперечину. Друга частина матчу особливо не змінила малюнок матчу, господарі намагалися вирівняти становище, що змушувало їх ходити великими силами вперед, а «комп’ютерники» зосередилися на захисті та швидких контратаках. Саме один із швидких переходів з оборони в атаку закінчився влучним ударом Кульбачного, який подвоївши перевагу гостей поставив у доволі складне становище гравців Сумиобленерго. Звісно «енергетики» вже не одного разу доводили, що здібні витягувати складні поєдинки,  проте це був явно не їх день, команда як не намагалася повернутися у гру, але то каркас воріт, то впевнені дії захисту так і не дозволили їм цього зробити. У підсумку 4:2 на користь CompService, який цією «вікторією» вийшов на третю сходинку у чемпіонаті Вищої ліги.

Хлібодар – Балу 5:4

/ 2 хв. – 0:1 Немчунов М.; 5 хв.- 0:2 Мальованик К.; 10 хв. – 1:2 Павлов Б.; 22 хв. – 1:3 Божок М.; 25 хв. – 2:3 Павлов Б.; 29 хв. – 3:3 Мартиненко Д.; 31 хв. – 3:4 Божок М.; 31 хв. – 4:4 Мартиненко Д.; 44 хв.- 5:4 Гончаренко А./

Справжній трилер розіграли між собою Хлібодар та ФК Балу. «Ведмеді» весь час змушували наздоганяти Степанівців, проте невдалі дії поблизу власних воріт нівелювали перевагу господарів. Не зважаючи на невелику обойму гравців, саме, гості залишили собі більше сил на кінцівку поєдинку, та  у підсумку  зуміли забити переможний п’ятий гол у виконанні Гончаренка, на який у гравців Балу відповіді не знайшлося. Тож можна вважати, що підопічні Дробного, беруть реванш за прикру поразку у фінальному матчі за абсолютного чемпіона зимового розіграшу Другої ліги, а за разом ще й здобувають важливу перемогу та вже підпирають середняків таблиці.

Лебедин – Сумигаз 1:7

/11 хв. – 0:1 Бабинін С.; 18 хв. – 0:2 Будко Д.; 21 хв. – 0:3 Мигаль М.; 27 хв. – 1:3 Глазько В.; 28 хв. – 1:4 Савченко С.; 30 хв. – 1:5 Бабинін С.; 42 хв. – 1:6 Будко Д.; 47 хв. – 1:7 Бабинін С./

Сумигаз, який веде боротьбу за чемпіонство, знаючи результат матчу їх конкурента, Технології-Агросвіт, просто не мав права втрачати очок, тож команда підійшла до поєдинку максимально зосередженою. Вже в першому таймі «газовики» зуміли здобути комфортну перевагу у рахунку забивши три голи у ворота Лебединців. Гості, маючи такий гандикап другу частину гри провели з позиції сили, користуючись вільними зонами, яких з кожною зіграною хвилиною ставало дедалі більше, адже господарі намагалися спробувати не втрачати обличчя та відквитати кілька м’ячів. Проте більш мастеровиті суперники не дозволяли собі вольнощів біля власних володінь і лише раз зробили осічку, при цьому самі ще чотири рази змушували голкіпера господарів витягати м’яч з сітки воріт. У підсумку 7:1 на користь Сумигазу, які не відпускають у відрив лідера чемпіонату Технологію-Агросвіт.